menekşe plajı

menekşe plajı

Son dakika menekşe plajı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan menekşe plajı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan menekşe plajı haber sayfamızda...

menekşe plajı haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 81 menekse plaji haberi bulunmuştur.

Menekşe plajı doldu taştı
Menekşe plajı doldu taştıİstanbul’da bayram tatilini ve sıcak havayı yüzerek geçirmek isteyenler Menekşe plajına akın etti. Dolup taşan plajın havadan çekilen görüntüleri Bodrum plajlarını andırdı. İstanbul’da havaların ısınmasıyla çok sayıda vatandaş plajlara koştu. Vatandaşların ücretsiz olarak girdiği Florya’daki Menekşe Plajı 3 günlük bayram tatiliyle birlikte doldu taştı. Sıcak havalardan bunalan çok sayıda vatandaşın sahilde oluşturduğu yoğunluk havadan drone ile görüntülendi. Havadan çekilen görüntülerde sahildeki aşırı yoğunluk gözler önüne serildi. Sahil şeridindeki kimi gençler kendisi kuma gömerek güneşin tadını çıkarırken kimi vatandaşlar ise kumsala çadır kurdu. Bir vatandaşın kendini kuma gömerek ayakkabısıyla mezar taşı yapması vatandaşların ilgini topladı. Bazı gençler ise plajın içindeki dereye köprü üzerinden atlamak için birbiriyle yarıştı.“Daha önce de geldik buraya sık sık geliyoruz” Bayram tatilinde serinlemek için Menekşe Plajı’nı tercih ettiğini ancak plajın çok fazla kalabalık olduğunu dile getiren Ahmet Çatak, “ Güneş, hava, hayat her şey çok güzel. Her şey yolunda arkadaşlarla geldik. Daha önce de geldik buraya sık sık geliyoruz . Ortamı beğeniyoruz ama çok kalabalık” ifadelerini kullandı.Halk Plajına arkadaşlarıyla birlikte geldiğini ve sıcak havalarda plaja gelerek serinlediğini ifade eden Recep Kartal, “ Dereye atlıyoruz, güzel oluyor, tehlikeli değil” diye konuştu.
11.09.2019Yaşam