Starlink

Starlink

Son dakika starlink haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan starlink gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan starlink haber sayfamızda...

Starlink

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 25 starlink haberi bulunmuştur.
App Storea Starlink uygulaması geldi
App Store'a Starlink uygulaması geldiSpaceX, çok yakında yeni nesil uydu ağı projesi Starlink’i hayata geçirecek. Elon Musk, bu proje sayesinde bütün dünyaya internet sağlayabilecek. SpaceX, Starlink uygulamasını ABD’deki App Store’a ekledi, yani proje çok yakında herkese açık hale gelecek. Uygulama henüz Google Play Store’da yer almadı.
29.10.2020Teknoloji
SpaceX sürmekte olan Starlink görevi için 60 uydu daha fırlattı
SpaceX sürmekte olan Starlink görevi için 60 uydu daha fırlattıSpaceX, gelecekte devreye sokacağı küresel internet şebekesi ağı projesi için 60 Starlink uydusunu daha yörüngeye fırlattı. Uydular, Florida’daki Cape Canaveral Hava Kuvvetleri Üssü’nden fırlatıldı. SpaceX’in 15. Starlink uydusu seferi olan uydularla birlikte firmanın yörüngeye yerleştiği uydu sayısı 900’ü buldu.
26.10.2020Teknoloji
SpaceX, Starlink uydularının fırlatılışını iptal etti
SpaceX, Starlink uydularının fırlatılışını iptal ettiAmerikan roket, uydu ve uzay mekiği üreticisi SpaceX, Starlink internet uydu ağının parçası olan 60 iletişim uydusunun fırlatılışını iptal etti.
23.10.2020Teknoloji
SpaceX, Starlink uydularının fırlatılışını iptal etti
SpaceX, Starlink uydularının fırlatılışını iptal ettiAmerikan roket, uydu ve uzay mekiği üreticisi SpaceX, Starlink internet uydu ağının parçası olan 60 iletişim uydusunun fırlatılışını iptal etti.
22.10.2020Dünya
SpaceX, Starlink ağı için 60 internet uydusunu daha uzaya fırlattı
SpaceX, Starlink ağı için 60 internet uydusunu daha uzaya fırlattıAmerikan roket, uydu ve uzay mekiği üreticisi SpaceX, Starlink internet uydu ağının parçası 60 iletişim uydusunu daha uzaya yolladı.
6.10.2020Teknoloji
Salgın Süreci ve Sonrasında Telekom Operatörleri toplantısı
"Salgın Süreci ve Sonrasında Telekom Operatörleri" toplantısıTürkiye'nin önde gelen GSM operatörü şirketleri önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Firma yetkilileri bu toplantıda salgın sürecini ve sonrasını değerlendirdi.
11.06.2020Ekonomi
SpaceX 60 internet uydusunu uzaya fırlattı
SpaceX 60 internet uydusunu uzaya fırlattıAmerikan roket, uydu ve uzay mekiği üreticisi SpaceX, Starlink internet uydu ağının parçası olan 60 uyduyu daha uzaya yolladı.
4.06.2020Populer Bilim
Starlink uyduları Mersinde görüldü
Starlink uyduları Mersin'de görüldü!Amerikan roket, uydu ve uzay mekiği üreticisi SpaceX'in uzaya gönderdiği Starlink uydularının geçişi Mersin'den gözlendi.
30.04.2020Populer Bilim
Gökyüzünde gece görülen ışıklar heyecana yol açtı
Gökyüzünde gece görülen ışıklar heyecana yol açtı!Kütahya'nın Emet ilçesine bağlı Yeniceköy de ikamet eden Halil Baş isimli vatandaş, gece yıldızları izlediği sırada çok sayıda sıralı ışığı gördüğünü belirterek cep telefonu ile resim çekip sosyal medyada paylaştı.
27.04.2020Gündem
Gökyüzündeki esrarengiz ışıklar tekrar ortaya çıktı
Gökyüzündeki esrarengiz ışıklar tekrar ortaya çıktıTekirdağ’da dün gece gökyüzünde görülen esrarengiz sıralı ışıkları, bu gece de gören vatandaşlar hayrete düştü.
27.04.2020Haberler
Tekirdağda hayrete düşüren görüntü Yine görüldü
Tekirdağ'da hayrete düşüren görüntü! Yine görüldüTekirdağ’da dün gece gökyüzünde görülen esrarengiz sıralı ışıkları, bu gece de gören vatandaşlar hayrete düştü.
27.04.2020Gündem
İstanbulda gökyüzünde görülen esrarengiz ışıklar şaşkınlık yarattı
İstanbul'da gökyüzünde görülen esrarengiz ışıklar şaşkınlık yarattıİstanbul'dan da gökyüzünde görülen esrarengiz sıralı ışıklar şaşkınlık yarattı. Gökyüzündeki ışıkların ünlü iş insanı Elon Musk'ın hızlı internet amacıyla inşa edilen bir uydu takımyıldızı olan "Starlink"e ait olduğu düşünülüyor.
26.04.2020Haberler
İstanbulda gökyüzünde görülen esrarengiz ışıklar şaşkınlık yarattı
İstanbul'da gökyüzünde görülen esrarengiz ışıklar şaşkınlık yarattıİstanbul'dan da gökyüzünde görülen esrarengiz sıralı ışıklar şaşkınlık yarattı. Gökyüzündeki ışıkların ünlü iş insanı Elon Musk'ın hızlı internet amacıyla inşa edilen bir uydu takımyıldızı olan "Starlink"e ait olduğu düşünülüyor.
26.04.2020Gündem
Elon Musk açıkladı: Uzaya gönderilen internet uyduları üç ay içinde çalışacak
Elon Musk açıkladı: Uzaya gönderilen internet uyduları üç ay içinde çalışacak!Elon Musk'ın başında olduğu ve geçtiğimiz günlerde uzaya gönderilen internet uyduları ile ilgili yeni bir açıklama geldi. Elon Musk, uzaya gönderdiği Starlink uydularının yaklaşık üç ay içinde çalışmaya başlayacağını açıkladı!
24.04.2020Populer Bilim
SpaceX internet uydularını uzaya fırlattı
SpaceX internet uydularını uzaya fırlattı!Amerikan roket, uydu ve uzay mekiği üreticisi SpaceX, Starlink internet uydu ağının parçası olan 60 uyduyu daha uzaya yolladı.
23.04.2020Teknoloji
İlk kez yaşanıyor Çarpışıyorlardı
İlk kez yaşanıyor! ÇarpışıyorlardıAvrupa Uzay Ajansının (ESA) atmosfer gözlem uydusu "Aeolus"un, ABD'li uzay şirketi SpaceX'in internet uydu ağı "Starlink 44"e bağlı uydulardan biriyle çarpışmamak için yörüngede manevra yaptığı bildirildi.
4.09.2019Teknoloji
SpaceX internet uydularını uzaya fırlattı
SpaceX internet uydularını uzaya fırlattıABD'li roket ve uzay mekiği üreticisi SpaceX, Falcon 9 roketiyle 60 internet uydusunu uzaya gönderdi.
Yılın en iyi oyunu ödülünü God of War aldı
Yılın en iyi oyunu ödülünü God of War aldıYılın en iyi oyunları, The Game Awards 2018 etkinliğinde belli oldu. Yılın oyunu ödülünü God of War kazanırken, Red Dead Redemption 2 evine dört farklı ödülle döndü.
9.12.2018 Oyun
Elon Musk, gezegenimizin tamamına internet erişimi sağlayacak
Elon Musk, gezegenimizin tamamına internet erişimi sağlayacakSpaceX CEO'su olan Elon Musk'ın yeni projesi belli oldu. Dünyanın her yerine internet bağlantısı dağıtmayı planlayan Musk, bunun için uzaydan yardım alacak.
14.11.2018Teknoloji
E3 2018de Ubisoft oyunlarını tanıttı
E3 2018'de Ubisoft oyunlarını tanıttıAmerika'nın Los Angeles şehrinde devam eden E3 2018 oyun fuarında dün gece oyun geliştirici Ubisoft sahnedeydi.
1.07.2020E-Spor
SpaceX, küresel kablosuz internet ağı için resmi onayı aldı
SpaceX, küresel kablosuz internet ağı için resmi onayı aldıSpaceX, 4425 uydunun oluşturacağı kablosuz internet ağı projesi Starlink için Amerikan Fedaral İletişim Kurulu’ndan (FCC) onay aldı. 10 milyar dolarlık bu proje kapsamında SpaceX, 2019 ve 2024 yılları arasında uydular uzaya gönderecek.
30.03.2018Populer Bilim
Elon Musk yeni projesi için harekete geçti
Elon Musk yeni projesi için harekete geçtiGeçtiğimiz haftalarda uzaya Tesla aracını fırlatarak adından sıkça söz ettiren Elon Musk bu kez internet için harekete geçti.
24.02.2018Dünya
O SUV’u üreteceğiz
O SUV’u üreteceğizHyundai Assan, i10 ve i20’nin yanı sıra üçüncü model için atak başlattı. Hyundai Assan Başkanı Mong-Hyun Yoon, 2019’da yeni B-SUV üretimine başlamak istediklerini söyledi
1.01.2017Ekonomi
Yenilenen Subaru BRZ Türkiyede
Yenilenen Subaru BRZ Türkiye'de!Yenilenen Subaru BRZ, 171 bin 337 liradan başlayan fiyatlarla Türkiye'de satılmaya başlandı.
30.12.2016Otomobil
Yenilik yağmuru başladı
Yenilik yağmuru başladıMayıs ayında düzenlenecek İstanbul Autoshow 2015 fuarı öncesinde Türkiye pazarına yeni model ve versiyon yağmuru başladı. Geçen ayın sonlarından itibaren başlayan yenilik rüzgarı, bir anlamda bu yılın hareketli geçeceğinin de göstergesi. Nitekim mayıs ayından itibaren yeni model girişleri daha da hızlanacak...
22.03.2015Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

SpaceXStarlinkuzayinternetuydu

Starlink ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.