Yeni Düzenleme

Yeni Düzenleme

Son dakika yeni düzenleme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeni düzenleme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeni düzenleme haber sayfamızda...

Yeni Düzenleme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 18.319 yeni duzenleme haberi bulunmuştur.
MEBden hafta sonu yapılacak sınavlara ilişkin açıklama
MEB'den hafta sonu yapılacak sınavlara ilişkin açıklama!İçişleri Bakanlığının sokağa çıkma kısıtlamalarında istisna kapsamına alınacak kişilerle ilgili yayımladığı genelgenin ardından Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) da yeni düzenleme yaparak illere yazı gönderdi.
15.01.2021Gündem
Samsung Galaxy S21 Ultra: En üst düzey akıllı telefon deneyimi
Samsung Galaxy S21 Ultra: En üst düzey akıllı telefon deneyimiHerkesin büyük bir heyecanla beklediği Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 Ultra sahneye çıktı. Samsung’un en gelişmiş akıllı profesyonel düzey kamera teknolojisine sahip Galaxy S21 Ultra, Galaxy cihazlarda şimdiye kadar kullanılan en parlak ve en akıllı ekranın yanı sıra bir Galaxy akıllı telefonda olabilecek en yüksek performansı ile dikkat çekiyor.
15.01.2021Teknoloji
Devlet ‘Önce istihdam’ dedi
Devlet ‘Önce istihdam’ dediKovid-19 salgınının ekonomi üzerindeki etkisini öngören devlet, salgın başlar başlamaz işletmeleri, dolayısıyla da istihdamı korumak adına pek çok alacağını tahsil etmeyi erteledi. Destek paketlerinin bir kısmı bu yıl da devam ediyor.
15.01.2021Ekonomi
Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak Sağlık çalışanlarına ek ödemeden kimler yararlanacak
Sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak? Sağlık çalışanlarına ek ödemeden kimler yararlanacak?Sağlık çalışanlarına ek ödeme yapılacağı açıklandı. Yeni düzenleme ile birlikte sağlık çalışanlarına yapılacak ek ödemenin yapılacağı tarih ve kimlerin alacağı ile ilgili ayrıntılar araştırılmaya başlandı. Peki sağlık çalışanlarına ek ödeme ne zaman yapılacak, kimlere verilecek? İşte detaylar...
12.01.2021Gündem
Kafa çarpışmalarıyla ilgili yeni kural, FIFA Kulüpler Dünya Kupasında denenecek
Kafa çarpışmalarıyla ilgili yeni kural, FIFA Kulüpler Dünya Kupası'nda denenecekKafa çarpışmaları sonucu sakatlanan futbolcular için takımlara fazladan değişiklik hakkı verilmesi kuralı, ilk kez gelecek ay Katar'da düzenlenecek FIFA Kulüpler Dünya Kupası'nda uygulanacak.
Son dakika İçişleri Bakanlığından evlenme başvurularına yeni düzenleme
Son dakika! İçişleri Bakanlığından 'evlenme başvurularına' yeni düzenlemeİçişleri Bakanlığı, 81 il valiliğine evlenme başvurularına yönelik yeni düzenlemeler içeren "Evlendirme İşlemleri" konulu genelge gönderdi. Düzenleme ile evlendirme işlemlerinde çiftlerden birinin ikamet ettiği il ve ilçedeki evlendirme memurluğuna başvuru zorunluluğu kaldırıldı. Yeni düzenleme ile yerleşim yeri ve adres şartı aranmaksızın başvurular herhangi bir evlendirme memurluğuna yapılabilecek.
29.12.2020Gündem
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor Kamu ve Özel bankaların çalışma saatleri değişti mi
Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? Kamu ve Özel bankaların çalışma saatleri değişti mi?Banka şubelerinin çalışma saatleri vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam saat 21:00'dan sonra hafta sonu kesintisiz uygulanacak sokağa çıkma yasağı nedeniyle bankalarda işlemleri olan vatandaşlar işlemlerini gün içerisinde halletmek istiyor. Koronavirüs artan vaka sayıları nedeniyle bankalar çalışma saatlerini yeniden güncelledi. Peki Bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte Kamu ve Özel bankaların güncel çalışma saatleri...
25.12.2020Ekonomi
Çevreye yeni düzen geliyor
Çevreye yeni düzen geliyor‘Türkiye Çevre Ajansı’ yasası Meclis’ten geçti. Yeni düzenleme hayatımıza dokunan birçok yenilik getiriyor, çevreyle ilgili cezalar artıyor
25.12.2020Gündem
Boşanmada çocuğun çatışma ortasında kalmaması için bunlara dikkat
Boşanmada çocuğun çatışma ortasında kalmaması için bunlara dikkat!Boşanma süreci her çift için zorlu bir yol. Boşanma halinde en büyük sorun çocuğun velayetinin kimde kalacağıdır. Kimi zaman boşanma davası açıldıktan sonra ebeveynlerin çocuğun velayetini almak istemelerinin, çocuğun menfaatini düşündükleri için değil, birbirlerine zarar vermek için olduğu da görülmektedir. Avukat Elvan Kakıcı Şimşek, çocukların çiftler arasındaki kavganın ortasında bırakılmaması gerektiğini belirterek, velayet konusunda anne babalara yol haritası çizdi.
24.12.2020Çocuk
Online yemek siparişi patladı
Online yemek siparişi patladıPandemiyle mücadele kapsamında başlatılan restoran ve kafelerle ilgili yeni düzenleme internetten yemek siparişini patlattı. Paket servis tek seçenek olurken, internetten servis veren marka ve restoran sayısı da artıyor.
24.12.2020Ekonomi
İspanyada tartışmalı eğitim reformu kabul edildi
İspanya'da tartışmalı eğitim reformu kabul edildiİspanya'da sol koalisyon azınlık hükümetinin hazırladığı, ülke demokrasi tarihindeki 8. eğitim reformu Senato'da yapılan oylamada nihai olarak kabul edildi.
23.12.2020Dünya
Bankalar hafta içi saat kaçta açılıyor Bankaların çalışma saatleri değişti mi İşte güncel çalışma saatleri...
Bankalar hafta içi saat kaçta açılıyor? Bankaların çalışma saatleri değişti mi? İşte güncel çalışma saatleri...Bankaların çalışma saatleri vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Koronavirüs salgını kış aylarının gelmesi ile birlikte yeniden yükselmeye başlamış bankalarda çalışma saatlerini yeniden düzenlemişti. Birçok bankanın çalışma saatleri değişirken banka şubelerinde işlemleri olan vatandaşlar bankalar saat kaçta açılıyor/kapanıyor sorusuna yanıt arıyor. İşte Güncel banka çalışma saatleri...
21.12.2020Ekonomi
Son dakika: Online alışverişe yeni düzenleme geliyor
Son dakika: Online alışverişe yeni düzenleme geliyor!İnternet ve telefon yoluyla alışverişe yeni düzenlemeler geliyor. Ticaret Bakanlığı’nın taslak düzenlemesine göre, uzaktan satış yapan üreticiler, bir müşteri temsilci atayacak, kargolara bu temsilcinin iletişim bilgileri yazılacak.
19.12.2020Ekonomi
ABden dijital platformlara yönelik düzenleme teklifi
AB'den dijital platformlara yönelik düzenleme teklifiAvrupa Birliği (AB) Komisyonu, dijital platformlara, kuralları ihlal etmeleri halinde yıllık cirolarının yüzde 10'u kadar para cezası uygulanmasını içeren yeni düzenleme teklifinde bulundu.
15.12.2020Ekonomi
Meslek hastalığı tanımı nedir Meslek hastalığı grupları, örnekleri listesi
Meslek hastalığı tanımı nedir? Meslek hastalığı grupları, örnekleri listesiSon zamanlarda gündemde konuşulan konulardan biri olan meslek hastalığı vatandaşları meraklandırdı. Koronavirüs salgını başladığı günden bugüne kadar sık sık tartışma konusu olan meslek hastalığı tanımı nedir? Meslek hastalığı grupları, örnekler listesinde hangi meslekler var? İşte Sosyal Güvenlik Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinde yayımladığı meslek hastalığı hakkında bilgiler...
15.12.2020Gündem
Ölüm tacirleri yasak dinlemiyor
Ölüm tacirleri yasak dinlemiyorSahte içkiden 80 kişi hayatını kaybetmesine rağmen, satışı yasak olan etil ve metil alkol internetten rahatlıkla satılmaya devam ediyor.
15.12.2020Gündem
Sokağa çıkma yasağından kimler muaf, kimler sokağa çıkabilir Hafta içi/hafta sonu sokağa çıkma yasağı istisnaları...
Sokağa çıkma yasağından kimler muaf, kimler sokağa çıkabilir? Hafta içi/hafta sonu sokağa çıkma yasağı istisnaları... Sokağa çıkma yasağı istisnaları neler? İçişleri Bakanlığı, 1 Aralık genelgesi ile sokağa çıkma yasağı saatleri, istisna kapsamında olan kişiler belirtilmişti. Koronavirüs vaka oranlarındaki artış nedeniyle hafta içi ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Bakanlıktan yayımlanan yeni genelge ile sokağa çıkma yasağını istisna kapsamında düzenleme yapıldı.
14.12.2020Gündem
Son Dakika Haberi Ankarada mesai saatlerine yeni düzenleme
Son Dakika Haberi! Ankara'da mesai saatlerine yeni düzenleme!Gelen son dakika haberine göre; Ankara Valiliği'nden "Vali Vasip Şahin başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulumuz, ilimizde faaliyet gösteren OSB, küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarının mesai saatlerini 08.00-18.00 olarak belirledi." açıklaması geldi.
3.12.2020Gündem
Açıklamalar peş peşe geldi Mesai saatlerine yeni düzenleme
Açıklamalar peş peşe geldi! Mesai saatlerine yeni düzenlemeSon dakika haberlere göre Osmaniye'de kamu çalışanlarının mesai saatleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında yeniden düzenlendi. İzmir'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarının mesai saatlerinde düzenlemeye gidildi.
1.12.2020Gündem
Yeni çipli kimlik kartı nasıl alınır, ücret ne kadar Kimlik yenileme son gün ne zaman
Yeni çipli kimlik kartı nasıl alınır, ücret ne kadar? Kimlik yenileme son gün ne zaman?2020'nin sonuna geldik. Yeni yıla sadece 1 ay kaldı. Yıl biterken yeni kimlik kartları gündem olmuş durumda... Hala eski nüfus cüzdanını kullananlar Yeni kimlik kartı nasıl alınır? Kimlik yenileme son gün ne zaman? sorusunu soruyor.
1.12.2020Gündem
Online yemek siparişi patladı
Online yemek siparişi patladıRestoran ve kafelerle ilgili yeni düzenleme internetten siparişi patlattı. Paket servis tek seçenek olurken, internetten servis veren marka ve restoran sayısı da artıyor
1.12.2020Ekonomi
Hafta içi marketler saat kaçta açılıyor/kapanıyor BİM, A101, ŞOK, Carrefour, Migros çalışma saatleri (Açılış ve kapanış saatleri)
Hafta içi marketler saat kaçta açılıyor/kapanıyor? BİM, A101, ŞOK, Carrefour, Migros çalışma saatleri (Açılış ve kapanış saatleri)Koronavirüs tedbirleri kapsamında geçtiğimiz hafta Cuma günü uygulamaya koyulan yeni tedbirler ile birlikte market çalışma saatlerin de de yeni düzenlemeye gidildi. Bu kapsamda perakende sektöründe hizmet veren ve birçok vatandaşın alışveriş yaptığı marketlerin açılış ve kapanış saatleri de değiştirildi. Peki Marketler saat kaçta açılıyor/kapanıyor? İşte marketlerin açılış ve kapanış saatleri...
26.11.2020Gündem
ABD, Avrupa ve Afrikadaki kara kuvvetlerini birleştiriyor
ABD, Avrupa ve Afrika'daki kara kuvvetlerini birleştiriyorABD Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Avrupa Kuvvetleri (EUCOM) ile Afrika Kuvvetleri (AFRICOM) komutanlıklarının bünyesindeki kara güçlerini tek komutanlık altında birleştirdiklerini açıkladı.
23.11.2020Dünya
Hakim ve savcı terfilerinde yeni düzenleme Resmen yayımlandı
Hakim ve savcı terfilerinde yeni düzenleme! Resmen yayımlandıHakim ve savcıların terfilerinde, Aralık 2020 terfi döneminden itibaren haklarında belli sayılarda kanun yolu değerlendirme formu düzenlenmesi şartı aranacak
21.11.2020Gündem
Rus doğal gaz devinden Türkiye hamlesi
Rus doğal gaz devinden Türkiye hamlesiRus şirketi Gazprom Export, Türkiye'ye doğal gaz satışında ilk defa Elektronik Satış Platformu (ESP) üzerinden spot boru gazı için ihale düzenledi. Geçen hafta tamamlanan ihaleler sonucunda Rusya ilk kez Türkiye'ye spot fiyatlarla doğal gaz satacak.
17.11.2020Ekonomi
Rus devinden Türkiye pazarı için kritik hamle
Rus devinden Türkiye pazarı için kritik hamleRus şirketi Gazprom Export, Türkiye'ye doğal gaz satışında ilk defa Elektronik Satış Platformu (ESP) üzerinden spot boru gazı için ihale düzenledi. Geçen hafta tamamlanan ihaleler sonucunda Rusya ilk kez Türkiye'ye spot fiyatlarla doğal gaz satacak.
17.11.2020Uzmanpara
Bakan Gül: Yargı konjonktüre, birilerinin dediğine bakmaz
Bakan Gül: Yargı konjonktüre, birilerinin dediğine bakmazGelen son dakika haberine göre; Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, yaptığı açıklamada, 'Bırakın adalet yerini bulsun, isterse kıyamet kopsun. Yargı konjonktüre, birilerinin dediğine bakmaz. Yargı dosyaya, vicdanına, hukuka, Anayasa'ya bakar. Bizim beklentimiz budur' dedi.
12.11.2020Siyaset
Atatürk Kent Ormanı İstanbulda nerede Atatürk Kent Ormanı ne zaman açıldı
Atatürk Kent Ormanı İstanbul'da nerede? Atatürk Kent Ormanı ne zaman açıldı?Atatürk Kent Ormanı'nın eski adı Hacıosman Korusu idi. İdari açıdan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlıdır. Hacıosman Korusu adını taşıyorken, İBB tarafından düzenlenerek, Atatürk Kent Ormanı adıyla yeniden açılmıştır. Peki Atatürk Kent Ormanı İstanbul'da nerede? Atatürk Kent Ormanı ne zaman açıldı?
11.11.2020Gündem
Garanti belgeleri ile ilgili flaş gelişme
Garanti belgeleri ile ilgili flaş gelişmeTicaret Bakanı Ruhsar Pekcan, mevcut durumda kağıt üzerinde yazılı olarak tüketicilere verilmesi zorunlu olan garanti belgelerinin ve servis fişlerinin artık elektronik ortamda da tüketicilere verilmesine olanak sağlandığını bildirdi.
5.11.2020Ekonomi
Çok sert tepki: Bu bir terörist faaliyettir
Çok sert tepki: Bu bir terörist faaliyettir!Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Charlie Hebdo dergisinin Hz. Muhammed'e hakaret içerikli karikatürleri yayımlamasına tepki göstererek, "Bu açıkça insanların kutsalına bir saldırıdır, bunu da şiddetle kınıyoruz. Bu aynı zamanda terörün mizah halidir. Terörün mizaha dönüşmüş şeklidir. Bu bir terörist faaliyettir, insanları rahatsız eden, tahrik eden, insanları aşağılayan." dedi.
2.11.2020Siyaset
Tarım arazilerini hobi bahçesi olarak pazarlayanlara hapis cezası geliyor
Tarım arazilerini hobi bahçesi olarak pazarlayanlara hapis cezası geliyorTBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Yunus Kılıç, hobi bahçeleri ile ilgili, "Tarım arazilerini hobi bahçesi olarak pazarlayan, organize eden ve bu işten kanunsuz rant sağlayanlara idari ve hapis cezası getiriyoruz. Bu kişilere 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası öngörülüyor" dedi.
27.10.2020Ekonomi
Mezarlığa yeni düzenleme
Mezarlığa yeni düzenlemeKuşadası Belediyesi, nüfusu hızla artan ilçedeki mezarlıkların bakım, onarım ve defin alanını arttırmaya yönelik başlattığı çalışmaları sürdürüyor.
25.10.2020Ege
TBMMde bütçe maratonu başlıyor
TBMM'de bütçe maratonu başlıyorTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe görüşmeleri bu hafta başlıyor.
25.10.2020Ekonomi
Eylül artık ağustos olacak
Eylül artık ağustos olacakHem Türkiye’de hem Avrupa’da geçtiğimiz eylül ayı bugüne kadar yaşanan “En sıcak eylül dönemi” olarak meteoroloji tarihine geçti. Prof. Dr. Orhan Şen, “Bundan sonra eylül ayı ağustos gibi geçecek. Eylül ayı artık yaz dönemi olarak kabul edilebilir” dedi.
16.10.2020Gündem
Halk bu konuda bilinçlendirilmeli
Halk bu konuda bilinçlendirilmeliSahte alkolden 6 günde 49 kişi ölürken, uzmanlar uyardı: “1 Kasım’dan itibaren etil alkol satışının yasaklanacak olması nedeniyle piyasaya metil alkol de sürüldü. Etil ile metil alkol ancak laboratuvarda ayırt edilebilir. Merdiven altı üretim engellenmezse ölümler durmaz”
15.10.2020Gündem
Emlakçılara sıkı düzen
Emlakçılara sıkı düzenEmlakçılık faaliyetlerini düzenleyen ve kayıtdışının önüne geçecek yeni yönetmelik değişikliği yayınlandı. Artık yetki belgesi olmayan emlakçılık yapamayacak; yanıltıcı ilana denetim gelecek
15.10.2020Ekonomi
Kamu ihalelerine düzenleme Zorunlu hale geldi
Kamu ihalelerine düzenleme! Zorunlu hale geldiKamu İhale Kurumu (KİK), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde ivme kazanan elektronik ihalelerde (e-ihale) teminat mektubunun elektronik olarak sunumunu zorunlu hale getirdi.
30.09.2020Ekonomi
BDDKdan bankalar için yeni düzenleme
BDDK'dan bankalar için yeni düzenlemeBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nca (BDDK) Aktif Rasyosu (AR) değeri 1 Ekim'den itibaren mevduat bankaları için yüzde 95'ten yüzde 90'a, katılım bankaları için yüzde 75'ten yüzde 70'e düşürüldü.
28.09.2020Uzmanpara
İstanbulda kademeli mesai başladı
İstanbul'da kademeli mesai başladıİstanbul'da, koronavirüsle mücadele kapsamında kademeli mesai uygulaması bugün başladı. Saat 07:00 ile 09:00 arasında başlayacak mesai ile toplu taşımadaki yoğunluğun azaltılması hedefleniyor.
28.09.2020Haberler
İstanbulda kademeli mesai başladı
İstanbul'da kademeli mesai başladıİstanbul'da, koronavirüsle mücadele kapsamında kademeli mesai uygulaması bugün başladı. Saat 07:00 ile 09:00 arasında başlayacak mesai ile toplu taşımadaki yoğunluğun azaltılması hedefleniyor.
28.09.2020Gündem
RTÜK, tv kanallarından korona bildirimi istedi
RTÜK, tv kanallarından 'korona' bildirimi istediRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) izleyici şikayetlerini dikkate alarak, yayıncı kuruluşlardan, dizilerin ve televizyon programlarının yayını öncesi "Bu program Kovid-19 tedbirleri kapsamında çekilmiştir" uyarısı yayınlanmasını istedi.
27.09.2020Gündem
Borsa İstanbuldan yeni düzenleme
Borsa İstanbul'dan yeni düzenlemeBorsa İstanbul, halka arzlarda talep toplama yöntemleri ve dağıtım aşamasına ilişkin kurallarda yeni düzenlemeler yaptı.
25.09.2020Uzmanpara
Borsa İstanbuldan halka arz süreçlerine yeni düzenleme
Borsa İstanbul'dan halka arz süreçlerine yeni düzenlemeBorsa İstanbul, halka arzlarda talep toplama yöntemleri ve dağıtım aşamasına ilişkin kurallarda yeni düzenlemeler yaptı.
25.09.2020Ekonomi
TSK personeline, düğün ve nikah uyarısı
TSK personeline, 'düğün' ve 'nikah' uyarısıMilli Savunma Bakanlığı, yurt içi ve sınır ötesindeki birlikleri koronavirüs salgınından uzak tutmaya yönelik hayata geçirdiği uygulamalara bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelinin nikah ve düğün gibi virüsün bulaşma riskinin fazla olduğu toplu faaliyetlere katılmamaları konusunda uyarı yapıldı.
24.09.2020Gündem
65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması olan iller hangileri 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var mı
65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması olan iller hangileri? 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı var mı?65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması koronavirüs vaka sayılarının artmasıyla birlikte bazı illerde getirilmişti. 65 yaiş üstü sokağa çıkma yasağı ile ilgili detaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte 65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması olan iller ve ayrıntılar...
22.09.2020Gündem
Gökçeada feribot seferlerinde yeni düzenleme
Gökçeada feribot seferlerinde yeni düzenlemeGelen son dakika haberine göre; Çanakkale ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ tarafından Kabatepe-Gökçeada arabalı vapur sefer saatlerinde değişikliğe gidildi.
20.09.2020Gündem
Borsada tarihi düzenleme
Borsada tarihi düzenlemeYatırımcı sayısı yarım milyona yakın artan borsada önemli adımlar atıldı. Sosyal medya üzerinden yapılan manipülasyonun cezası arttı. Halka açıklık oranı düşük şirketler uyarıldı, pazar yapısı sadeleşti.
19.09.2020Uzmanpara
Süper bilgisayarlara 8 milyar euroyu gözden çıkardılar
Süper bilgisayarlara 8 milyar euroyu gözden çıkardılarAvrupa Birliği (AB) Komisyonu, süper bilgisayarlar ve veri altyapıları için 2033 yılına kadar 8 milyar euro bütçe ayrılmasını teklif etti.
18.09.2020Teknoloji

Yazar Sonuçları

Avukat Serpil ÇınarMilliyet Yazarı
Boşanmada Mal Paylaşımı Davası [30 SORU-CEVAP]1-) Boşanmada Mal Paylaşımı Davası Nasıl Olur? Ne Kadar Sürer?Evlilik birliği içerisinde edinilen malların paylaşımı davası, boşanma davasından ayrı olarak görülecektir...
15.11.2020PN Yaşam
Prof. Dr. Erol UlusoyMilliyet Yazarı
Süresiz nafakaya yeni düzenlemeSüresiz nafakanın yoğun bir şekilde gündeme gelmesinden itibaren iki yasama dönemi geçti...
17.10.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

düzenlemekoronavirüsSon dakikamesaiTürkiye

Yeni Düzenleme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.