Ysk

Ysk

Son dakika YSK haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan YSK gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan YSK haber sayfamızda...

Ysk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.256 ysk haberi bulunmuştur.
KKTCde yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar mazbatasını aldı
KKTC'de yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar mazbatasını aldıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yeni Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, mazbatasını aldı.
19.10.2020Dünya
KKTCde YSK kesin sonuçları açıkladı
KKTC'de YSK kesin sonuçları açıkladıKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Yüksek Seçim Kurulu (YSK), bugün gerçekleştirilen cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunun resmi olmayan kesin sonuçlarını açıkladı.
18.10.2020Dünya
KKTC’de ikinci tur heyecanı
KKTC’de ikinci tur heyecanıSon dakika haberlere göre Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) halk, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu için oy kullanıyor. Kıbrıs Türk halkı, gelecek 5 yıl görev yapacak cumhurbaşkanını belirlemek üzere saat 08.00'den itibaren sandık başına gitmeye başladı. Seçimin ikinci turunda Başbakan ve Ulusal Birlik Partisinin (UBP) cumhurbaşkanı adayı Ersin Tatar ile Cumhurbaşkanı ve bağımsız cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı yarışacak.
18.10.2020Dünya
KKTCde oy verme işlemi sona erdi
KKTC'de oy verme işlemi sona erdiKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki (KKTC) cumhurbaşkanlığı seçimi için oy verme işlemi sona erdi.
11.10.2020Haberler
KKTC yarın cumhurbaşkanını seçiyor
KKTC yarın cumhurbaşkanını seçiyor11 adaylı yarışta seçmenler, yüksek mahkeme yargıçlarının sayısının artırılmasını öngören anayasa değişikliği için de oy kullanacak. Seçmenler, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde sandığa maske ve eldivenle gidecek.
10.10.2020Dünya
Baro seçimleri genelgeye takıldı
Baro seçimleri genelgeye takıldıİçişleri Bakanlığı, Kovid-19 tedbirleri kapsamında, STK’lar, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları, birlikler ile kooperatiflerce düzenlenecek etkinlikleri 1 Aralık’a kadar erteledi. Bu kapsamda illerdeki baro seçimleri ve buna bağlı olarak Türkiye Barolar Birliği (TBB) Genel Kurulu da ertelenecek.
3.10.2020Siyaset
‘Bin Günde Memleket Hareketi başlatıyorum’
‘Bin Günde Memleket Hareketi başlatıyorum’“Parti kurmayacağım, hareket başlatacağım” diyen Muharrem İnce, beklenen açıklamasını dün yaptı. İnce “Bin Günde Memleket Hareketi”ni Sivas Kongresi’nin yıl dönümünde 4 Eylül’de Sivas’tan başlatacağını ilan etti.
14.08.2020Siyaset
Son dakika... Muharrem İnce tarih verip duyurdu Başlıyor
Son dakika... Muharrem İnce tarih verip duyurdu! BaşlıyorMuharrem İnce son dakika açıklamalarında bulundu. Muharrem İnce, 'Bugün başlattığımız hareketin adı "Bin Günde Memleket" hareketidir" dedi ve "4 Eylül’de hareketimizi başlatacağız" açıklamasını yaptı.
13.08.2020Siyaset
“En önde oturup  tahtayı göremezdim”
“En önde oturup tahtayı göremezdim”Bu hafta açıklanan YKS sonuçlarına göre, Temel Yeterlilik Testi Türkiye birincisi olan Halid Oğuz Serçe, engel tanımayan binlerce gençten biri. Doğuştan yüzde 60 görme engelli Serçe, “En ön sıraya oturmama rağmen tahtayı göremezdim. Öğretmenlerime yazdıklarını bir yandan da söylemeleri için rica ederdim” diyor
2.08.2020Pazar
Hayatlarının en önemli gününde kaza geçirdiler
Hayatlarının en önemli gününde kaza geçirdiler!Adana'da, ailece Yükseköğretim Kurumu Sınavı'na giden kardeşler, babaları Aldülmelik Bozdağ'ın kullandığı otomobilin trafik kazası yapması dolayısıyla sınava giremedi. Sınava girecek kız kardeşler, okula 200 metre kala meydana gelen kazada yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
27.06.2020Haberler
Hayatlarının en önemli günü kabusa döndü
Hayatlarının en önemli günü kabusa döndü!Adana'da, Yükseköğretim Kurumu Sınavı için ailece, babaları Aldülmelik Bozdağ'ın kullandığı otomobille yola çıkan Ayşe-Songül Bozdağ kardeşler, geçirdikleri trafik kazası nedeniyle sınava giremedi. Ailenin sınava girecek 2 kızı, okula 200 metre kala meydana gelen kazada yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
27.06.2020Gündem
YKS kısıtlamasından  turistler muaf olacak
YKS kısıtlamasından turistler muaf olacakİçişleri Bakanlığı, “LGS ve YKS Tedbirleri” konulu genelgesini ek kararlarla güncelledi. 27-28 Haziran’da yapılacak YKS kapsamında bugün saat 09.30-15.00 arasında ve yarın 09.30-18.30 saatleri arasında belirtilen istisnalar hariç 81 ilin sınırları içinde bulunan vatandaşların sokağa çıkmalarının kısıtlanacağı hatırlatılan genelgede, valiliklere gönderilen ek yazı ile istisna kapsamına yerli ve yabancı turistler ile sınav yapılacak okul ve merkezlerin çevresindeki kırtasiyeler ile buralarda çalışanlar da eklendi.
27.06.2020Gündem
YSK, siyasi parti kongreleriyle oda ve sendika seçimlerinin yapılabileceğine hükmetti
YSK, siyasi parti kongreleriyle oda ve sendika seçimlerinin yapılabileceğine hükmettiYüksek Seçim Kurulu (YSK), yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgını sonrası normalleşme süreci kapsamında siyasi parti kongreleri ile oda ve sendika seçimlerinin yapılabileceğine karar verdi.
3.06.2020Gündem
Veri sızıntısına yerli ‘Bariyer’
Veri sızıntısına yerli ‘Bariyer’Yerli siber güvenlik çözümü HAVELSAN Bariyer, ulusal ve uluslararası güvenlik ve uygunluk sertifikasyon süreçlerini tamamladı.
29.05.2020Ekonomi
Veri sızıntısına karşı HAVELSANdan yerli yazılım Bariyer
Veri sızıntısına karşı HAVELSAN'dan yerli yazılım 'Bariyer'Yerli siber güvenlik çözümü HAVELSAN Bariyer, ulusal ve uluslararası güvenlik ve uygunluk sertifikasyon süreçlerini tamamladı.
28.05.2020Teknoloji
‘Seçim bir ihtiyaçtır’
‘Seçim bir ihtiyaçtır’CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Türkiye’nin erken seçim moduna girdiğini belirterek, “İktidar ‘seçim zamanında yapılacak’ diyorsa, erken seçime hazırlanıyor demektir. Seçimin bir ihtiyaç olduğu çok açıktır” dedi
28.05.2020Siyaset
Son dakika... YSK açıkladı İllerin milletvekili dağılımı değişti
Son dakika... YSK açıkladı! İllerin milletvekili dağılımı değiştiYSK, 31 Aralık 2019 tarihli Türkiye İstatistik Kurumu’nun nüfus verilerine göre, illerin çıkaracağı milletvekili sayılarını tekrar tespit etti. YSK kararı uyarınca illerin milletvekili dağılımı değişti.
5.03.2020Siyaset
Milliyette Haftanın Özeti (24 Ocak 2020)
Milliyet'te Haftanın Özeti (24 Ocak 2020)İşte Türkiye ve dünya'daki haftanın öne çıkan gelişmeleri
24.01.2020Haberler
Muharrem Akkaya kimdir, kaç yaşında YSK yeni başkanı Muharrem Akkaya kimdir
Muharrem Akkaya kimdir, kaç yaşında? YSK yeni başkanı Muharrem Akkaya kimdir?Muharrem Akkaya kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. YSK yeni başkanı olan Muharrem Akkaya 1964 yılında Karabük'te dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Muharrem Akkaya mezun olduktan sonra mesleğe Karabük'te başladı. İşte YSK yeni başkanı Muharrem Akkaya kimdir sorusunun yanıtı...
24.01.2020Gündem
Son dakika... YSKnın yeni başkanı Muharrem Akkaya oldu
Son dakika... YSK'nın yeni başkanı Muharrem Akkaya olduSon dakika haberine göre; Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığına, görev süresi dolan Sadi Güven'in yerine Muharrem Akkaya seçildi. Akkaya, ilk açıklamasında, "Bu görevi devralmaktan onur ve gurur duyuyorum" dedi.
24.01.2020Siyaset
YSK üyeliği seçim süreci tamamlandı
YSK üyeliği seçim süreci tamamlandıYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven ile 5 üyenin görev sürelerinin dolması nedeniyle Yargıtay ve Danıştay'da yapılan seçimler sonuçlandı.
23.01.2020Siyaset
YSK üyeliği için Danıştaydaki seçim süreci tamamlandı
YSK üyeliği için Danıştay'daki seçim süreci tamamlandıDanıştay'dan Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) üç üye belirlenmesi için yapılan seçimler tamamlandı.
22.01.2020Gündem
YSK üyeliğine  Akgün seçildi
YSK üyeliğine Akgün seçildiYüksek Seçim Kurulu (YSK) üyeliği için Yargıtay’da yapılan seçimlerin üçüncü turu tamamlandı. 14. Hukuk Dairesi Üyesi Mahmut Akgün, YSK üyeliğine seçildi.
22.01.2020Gündem
‘Oy zarfları kaldırılsın’
‘Oy zarfları kaldırılsın’Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, “Seçim güvenliği açısından dünyanın en iyilerinden birisiyiz” dedi. Seçimlerle ilgili yeni uygulama önerilerinde bulunan Güven, oy zarflarının kaldırılması tavsiyesinde bulundu.
22.01.2020Gündem
Son dakika... YSK Başkanı Güvenden flaş açıklama: Oy zarfının kaldırılması gerekir, YSK buna hazır
Son dakika... YSK Başkanı Güven'den flaş açıklama: 'Oy zarfının kaldırılması gerekir, YSK buna hazır'YSK Başkanı Sadi Güven yaptığı son dakika açıklamasında, "Türkiye'de seçim ne kadar tartışılırsa tartışılsın seçim güvenliği açısından dünyanın en iyilerinden birisiyiz. Görevde bulunduğum 7 yıllık sürede 8 seçim yapıldı. Seçimlerin hep sağlıklı, güvenilir şekilde yapılması için gayret sarf ettik. Biyometrik kimlik uygulamasına geçilmesi, oy zarfının kaldırılması gerekir. YSK buna hazır" açıklamasında bulundu.
21.01.2020Gündem
Son dakika... YSKya yeni üye
Son dakika... YSK'ya yeni üyeSon dakika gelen bilgilere göre; Yargıtay ve Danıştay'da 6 yeni yüksek seçim kurulu üyesinin belirlenmesi için seçim yapıldı. Oylamalar sonucunda sadece Yargıtay 21. Hukuk Dairesi Üyesi Ahmet Yener salt çoğunluğunun üzerinde oy alarak YSK üyesi seçildi. Geri kalan 5 üyenin belirlenmesi için oylamalara gelecek hafta devam edilecek.
16.01.2020Gündem
YSK’da seçim heyecanı
YSK’da seçim heyecanıYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven ile beş üyenin görev sürelerinin dolması nedeniyle bugün seçim yapılacak.
16.01.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, YSK Başkanı Güveni kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, YSK Başkanı Güven'i kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'i kabul etti.
14.01.2020Siyaset
Kılıçdaroğlu’nun en ‘güçlü’ yılı
Kılıçdaroğlu’nun en ‘güçlü’ yılıTürk siyaseti, yerel seçimlerin yapıldığı 2019 yılında, CHP’nin odağında olduğu pek çok siyasi tartışma yaşadı. 2002’den bu yana tüm seçimlerden ikinci parti olarak çıkan CHP, son yerel seçimde 30 yıllık tarihinin en önemli başarısını elde etse de ikinci parti konumunu sürdürdü. İstanbul seçimlerinin yenilenmesi nedeniyle 2019’un ilk yarısını seçimle geçiren CHP’de, sonrasında belediyeler üzerinden yürüyen bir gündem hakim oldu. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na şehit cenazesinde linç girişimi, “Külliye’ye giden CHP’li” tartışması da CHP cephesinde 2019’un en çok konuşulan diğer başlıkları oldu.
30.12.2019Siyaset
İYİ Parti Lideri Akşener: Yeni partilere vekil veririm
İYİ Parti Lideri Akşener: Yeni partilere vekil veririmİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, katıldığı bir televizyon programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
14.12.2019Siyaset
Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksakın mazbatasını iptal edildi
Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak'ın mazbatasını iptal edildiYüksek Seçim Kurulunca (YSK), Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesi Belediye Başkanı Abdullah Aksak'ın adli sicil kaydındaki cezası nedeniyle mazbatasının iptaline karar verildi.
12.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Anladığımız kadarıyla CHPnin devlet memurlarıyla bir sıkıntısı var
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Anladığımız kadarıyla CHP'nin devlet memurlarıyla bir sıkıntısı varCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, kendisini "devlet memuru" olarak niteleyerek, bütçeyi sunmasını eleştirmesine, "Anladığımız kadarıyla Cumhuriyet Halk Partisinin devlet memurlarıyla bir sıkıntısı var. O nedir bilemem. Millet ve yüce Meclis, erkler arası kuvvetler ayrılığı çerçevesinde bize bütçe sunma yetkisini de Cumhurbaşkanına vekalet etme yetkisini de vermiştir. Siz her zamanki gibi millet iradesini kabul etmeyip 'istemezük' demeye devam edebilirsiniz, serbestsiniz." yanıtını verdi.
10.12.2019Siyaset
Yüksek  Seçim Kurulu 255 personel alımı başvuru şartları neler
Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alımı başvuru şartları neler?Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alımı Merkez ve Taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 255 personel alımı gerçekleştirilecektir denildi. Başvurular 14 Ekim tarihinde alınmaya başlandı. Başvuru kapsamında Merkez Teşkilatına Mühendis, Çözümleyici, Programcı, Teknisyen, Bilgisyar İşletmeni, V.H.K.İ, Şoför, Sekreter, Santral memuru, Kaloriferci, ve Hizmetli alımı gerçekleştirilecek. Taşra teşkilatı için ise Zabıt Katibi ve Hizmetli alımı yapılacağı duyuruldu. İşte Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alımı kapsamında adaylarda aranacak olan şartlar...
15.10.2019Gündem
YSK personel alımı başvuru şartları YSK başvuru ekranı
YSK personel alımı başvuru şartları! YSK başvuru ekranıYSK açıktan personel alımı başvuruları başladı. Peki, kimler başvuruda bulunabilecek? YSK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte YSK personel alımı 2019 ile ilgili merak edilen detaylar...
14.10.2019Gündem
Tunusun yeni cumhurbaşkanı Kays Said oldu
Tunus'un yeni cumhurbaşkanı Kays Said olduTunus'ta düzenlenen cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunda bağımsız aday Kays Said, sandık çıkış anketlerine göre açık ara farkla ülkenin yeni cumhurbaşkanı oldu.
14.10.2019Dünya
YSK personel alımı ne zaman YSK memur alımı başvuruları
YSK personel alımı ne zaman? YSK memur alımı başvurularıYSK 255 memur alımı yapacak. Yüksek Seçim Kurulu Memur Sınav, Atama, Yer Değiştirme ve Nakil Yönetmeliği kapsamında ekli listede sayısı, yeri, sınıfı ve unvanı belirtilen yerlere personel alınacaktır. Peki, YSK memur alımı başvuruları ne zaman yapılacak?
9.10.2019Gündem
Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alımı yapacak Başvuru şartları neler
Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alımı yapacak! Başvuru şartları neler?Yüksek Seçim Kurulu Merkez ve Taşra teşkilatına 255 personel alımı yapacağını duyurdu. 14 Ekim tarihinde başlayacak olan Yüksek Seçim Kurulu ilanı için başvurular 21 Ekim tarihine kadar www.ysk.gov.tr adresi üzerinden alınacak. Peki YSK 255 personel alımı başvuru şartları neler?
8.10.2019Gündem
Tunusta zor koalisyon
Tunus'ta zor koalisyonYüzde 17 oy oranıyla seçimi kazanan ve 40 milletvekili çıkaran Nahda Hareketi, çok parçalı yapıda bir koalisyon kurmayı deneyecek. İrili ufaklı 10 parti ile bağımsızın yer aldığı parlamentoda, koalisyonun 109 milletvekilinin güvenoyunu alması gerekiyor. Tutuklu medya patronu El Karvi'nin partisi Tunus'un Kalbi yüzde 15,6 oyla 33 milletvekiline ulaştı.
7.10.2019Dünya
YSK sözlü sınavla 255 personel alacak
YSK sözlü sınavla 255 personel alacakYüksek Seçim Kurulu (YSK) merkez ve taşra teşkilatındaki çeşitli kadrolara sözlü sınav ile 255 personel alacak. Başvurular, 14 Ekim’de başlayacak ve 21 Ekim’de sona erecek.
5.10.2019Gündem
Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alacak
Yüksek Seçim Kurulu 255 personel alacakYüksek Seçim Kurulu (YSK) merkez ve taşra teşkilatındaki çeşitli kadrolara sözlü sınav ile 255 personel alacak.
4.10.2019Ekonomi
31 Mart seçimleri soruşturmasında ilk karar
31 Mart seçimleri soruşturmasında ilk karar!Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki 11 ilçede kanuna aykırı şekilde sandık kurulu görevlendirmeleri yaptıkları iddia edilen ilçe seçim kurulu müdürleri ile seçim personelleri hakkında yürütülen soruşturmada, 17 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verildi.
27.09.2019Gündem
Son dakika... Tunusta Kays Said ve Nebil El Karvi resmen ikinci turda
Son dakika... Tunus'ta Kays Said ve Nebil El Karvi resmen ikinci turdaTunus'ta pazar günü gerçekleştirilen cumhurbaşkanı seçimindeki resmi sonuçlara göre, oyların yüzde 18,4'ünü alan olan bağımsız aday Kays Said ve yüzde 15,6 oy alan tutuklu medya patronu Nebil el-Karvi ikinci tura kaldı.
17.09.2019Dünya
Tunusta geleneksel siyaset silindi
Tunus'ta geleneksel siyaset silindiCumhurbaşkanlığı seçimlerinin birinci turunda açılan sandıklara göre geleneksel siyasetin dışından gelen iki aday anayasa profesörü Kays Said ve tutuklu medya patronu Nebil el-Karvi ipi göğüsledi. Uzmanlar, seçmenin başarısız bulduğu mevcut politikacıları cezalandırdığını söylüyor.
17.09.2019Dünya
‘Hedefimiz kurumsal kapasiteyi artırmak’
‘Hedefimiz kurumsal kapasiteyi artırmak’‘Seçimlerde Bilişim Teknolojilerinin Etkin Kullanımı’ konulu uluslararası sempozyumda konuşan YSK Başkanı Güven, 2007’den itibaren kullanılmaya başlanan Seçim Bilişim Sistemi’ne (SEÇSİS) ilişkin bilgi verdi.
16.09.2019Siyaset
Sadi Güven: Seçimlerde oy kullanma dışında tüm süreçler dijital
Sadi Güven: Seçimlerde oy kullanma dışında tüm süreçler dijitalYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, Türkiye’de seçimlerde bilişim teknolojilerinin etkin bir şekilde kullanıldığını belirterek, “Seçimlerde oy kullanımı dışında tüm süreçler dijitalleştirilmiştir. Bu sayede son seçimlerde yaklaşık 60 milyon seçmenin yüzde 85 katılımı sağlanmıştır.” dedi.
6.09.2019Gündem
İBB Başkanı İmamoğlundan İSPARK açıklaması
İBB Başkanı İmamoğlu'ndan İSPARK açıklamasıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İSPARK'tan ücretsiz ve indirimli yararlanan araç sayısının 60 binin üzerinde olduğunu belirterek, "Tespitler yapılacak. Derhal talimat verdim, her kurumdan bu anlamda yenileyin, yazılarını isteyin ve azaltın. Böyle bir sayı nedir Allah aşkına? Bunları düzenleyeceğiz. Tümüyle elden geçireceğiz. Biliyorum ki büyük bir azalma olacak." dedi.
2.09.2019Gündem
İç çekişme yapan parti dışında kalır
'İç çekişme yapan parti dışında kalır'Nevşehir’de düzenlenen toplantıda il başkanlarını uyaran CHP lideri Kılıçdaroğlu, ‘Eski alışkanlıkları, iç çekişmeleri bırakın’ dedi ve ekledi: “Belediye başkanlarımızın başarısı için çalışın.
18.08.2019Siyaset
Halkoyuyla seçilen ilk Cumhurbaşkanı
Halkoyuyla seçilen ilk CumhurbaşkanıCumhurbaşkanı seçilince Anayasa gereği partisiyle ilişkisi “kağıt üstünde” de olsa kesilen Erdoğan, 16 Nisan 2017 referandumuyla ‘Partili Cumhurbaşkanı’nın yolu açılınca bir yıl sonra yapılan olağanüstü kongreyle yeniden AK Parti Genel Başkanı oldu.
14.08.2019Siyaset
Tunus hızla cumhurbaşkanlığı seçim sürecine giriyor
Tunus hızla cumhurbaşkanlığı seçim sürecine giriyorSibsi'nin hayatını kaybetmesiyle 15 Eylül'e çekilen cumhurbaşkanlığı seçimi için takvim işlemeye başladı, adaylık başvuruları 2-9 Ağustos'ta kabul edilecek. Adayların propaganda için yalnızca 12 günü olacak.
31.07.2019Dünya

Yazar Sonuçları

DÜŞÜNENLERİN DÜŞÜNCESİMilliyet Yazarı
Özgürlükler ve güvenlik dengesinde Anayasa Mahkemesi“…AYM, Danıştay ve YSK’nın kararları farklı açılardan da olsa Anayasa ve yasalara aykırılık teşkil etmektedir...
23.08.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

yskseçimyüksek seçim kurulusadi güventunus

Ysk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.