11 Eylül

11 Eylül

Son dakika 11 eylül haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 11 eylül gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 11 eylül haber sayfamızda...

11 Eylül

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 22.348 11 eylül haberi bulunmuştur.
Emmy bu yıl iki kere
Emmy bu yıl iki kere Emmy ödül töreni senaristlerin ve oyuncuların grevi nedeniyle 2023’te yapılmamış ve 15 Ocak 2024’e ertelenmişti.
12.02.2024 Kültür Sanat
Saddam'ın playstation'ları! 'Dünyayı ele geçirecek'
Saddam'ın playstation'ları! 'Dünyayı ele geçirecek' Oyun konsolları hayatımıza girdiğinden bu yana 7'den 70'e birçok kişinin favori eğlence aracı haline gelmiş durumda. Ancak bu konsolların farklı amaçlar için kullanıldığı da oldu. Bunlardan biri, 2000’li yılların başında Irak’ta yaşandı. İddialara göre eski Irak diktatörü Saddam Hüseyin, yaklaşık 4 bin adet PlayStation 2 oyun konsolu alınmasını emretmişti. Peki, bu ilginç durumun arkasında yatan sebep neydi?
3.02.2024 Dünya
11 Eylül Hangi Burç Oluyor? 2024 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
11 Eylül Hangi Burç Oluyor? 2024 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu Günümüzde 12 ay içinde doğum tarihlerine göre farklı burçlar yer almaktadır. Bunların içinden 11 Eylül hangi burç oluyor? Özellikleri, yükseleni ve burç yorumu nedir? Sizler için detaylı olarak derledik.
9.01.2024 Astroloji
Aksiyon Filmleri 2024: En İyi, En Yeni, Sürükleyici Türk ve Yabancı Aksiyon Film Önerileri
Aksiyon Filmleri 2024: En İyi, En Yeni, Sürükleyici Türk ve Yabancı Aksiyon Film Önerileri Film dünyasının sevilen türleri arasında gerilim, komedi, macera ve aksiyon filmleri başı çekiyor. Her yaş grubundan bireylere uygun çekilen filmler izlerken kişiyi işlediği konuya adapte ediyor. Yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü isimlerin oturduğu ve kadrosunda önemli isimlerin yer aldığım filmler bulunuyor. Aileniz veya arkadaşlarınızla izleyebileceğiz en iyi, en yeni, sürükleyici, tehlikeli ve macera içeren Türk ve yabancı aksiyon film önerileri için sizin için hazırladığımız aksiyon filmleri 2024 içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.01.2024 Kültür Sanat
KARNE GÜNÜ 2024 🔔 SÖMESTR TATİLİ (15 Tatil) hangi tarihte başlıyor? 2023-24 Yarıyıl tatili başlangıç - bitiş tarihi...
KARNE GÜNÜ 2024 🔔 SÖMESTR TATİLİ (15 Tatil) hangi tarihte başlıyor? 2023-24 Yarıyıl tatili başlangıç - bitiş tarihi... Karneler ne zaman verilecek? Milli Eğitim Bakanlığı akademik takvimine göre 11 Eylül'de başlayan okullar hangi tarihte kapanıyor? Sömestr yani 15 tatile sayılı günler kala ''Yarıyıl tatili ne zaman, kaç gün kaldı?'' soruları ön plana çıktı.
4.01.2024 Bilgi Rehberi
Türk kahvesinin adını değiştirdiler! İsrail çıldırdı, 60 yıllık firma boyun eğdi
Türk kahvesinin adını değiştirdiler! İsrail çıldırdı, 60 yıllık firma boyun eğdi 60 yıllık İsrailli kahve firması, Türk kahvesinin adını gelen baskılar nedeniyle değiştirdi. Şirketin CEO'su ise konuyla ilgili skandal bir açıklamada bulundu.
27.12.2023 Dünya
Ünlü kahin Nostradamus 2024'ü yazdı! 400 yıllık korkutan kehanetler
Ünlü kahin Nostradamus 2024'ü yazdı! 400 yıllık korkutan kehanetler Dünyaca ünlü kahin Nostradamus 1555 tarihli "Les Propheties" (Kehanetler) adlı yazılarında 2024 yılında yaşanacakları tahmin etti. Şimdiye kadar dünyada yaşanan birçok kritik gelişmeyi bilen Nostradamus'un bu tahminleri korku yarattı.
26.12.2023 Dünya
Şok fotoğraf! Villada işkence ile ölüm iddiası
Şok fotoğraf! Villada işkence ile ölüm iddiası Karadağ'da Skaljeri suç örgütünün üst düzey konumundaki üyesi Risto Mijanovic'in 2 yıl önce karşıt örgüt mensuplarınca kaçırılıp Sarıyer'deki bir villada işkenceyle öldürülerek gömüldüğü iddiasına yönelik davada, yeni bir gelişme yaşandı.
19.12.2023 Gündem
Kredi dolandırıcılarına polisten ‘buluşma’ tuzağı
Kredi dolandırıcılarına polisten ‘buluşma’ tuzağı Çekmeköy’de yüksek miktarda kredi kullanmak isteyen vatandaş, internetten tanıştığı şahıslar tarafından 77 bin TL dolandırıldı. Polise şikayetini bildiren mağdur, şüphelilerle tekrar iletişime geçerek krediye ihtiyacı olduğunu ve tekrar buluşmak istediğini belirtti. Polis tarafından düzenlenen ‘buluşma’ görünümlü tuzağa giden 6 şüpheli kıskıvrak yakalandı.
13.12.2023 Gündem
Bin Ladin’in mektubu sosyal medyayı karıştırdı
Bin Ladin’in mektubu sosyal medyayı karıştırdı El Kaide’nin 2011’de öldürülen lideri Usame bin Laden’in 2002’de ABD halkına yazdığı bir mektup, Filistin’deki savaş sonrası sosyal medyada milyonlarca kez paylaşılırken ortalığı da karıştırdı.
18.11.2023 Dünya
İsrail ve ABD arasında çatlak: Ateşkes değil 'insani ara'
İsrail ve ABD arasında çatlak: Ateşkes değil 'insani ara' ABD Başkanı Biden, Gazze’de insani ara gerektiğini söylerken, ateşkes çağrısından kaçındı. Bununla birlikte Amerikan yönetiminin İsrail Başbakanı Netanyahu’nun günlerinin sayılı olduğuna dair görüşü su yüzüne çıktı.
3.11.2023 Dünya
Netanyahu'dan son dakika ateşkes açıklaması! ABD'ye tarihi gönderme
Netanyahu'dan son dakika ateşkes açıklaması! ABD'ye tarihi gönderme İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları devam ediyor. Dünyanın gözü Gazze Şeridi'ne çevrilmişken Netahyahu'dan yeni açıklama geldi. Netanyahu ateşkesin olmayacağını açıkladı ve ABD'ye 'tarihi' bir göndermede bulundu.
30.10.2023 Dünya
Son engeller aşılırken
Son engeller aşılırken Meclis’te Birinci ve İkinci grup arasındaki fikir ayrılıklarının artmasının ardından Meclis seçimlerinin yenilenmesi, Cumhuriyet’e giden yolda en önemli duraklardan biri oldu.
29.10.2023 Gündem
Atatürk’ün ‘vicdanında sakladığı milli sır’
Atatürk’ün ‘vicdanında sakladığı milli sır’ Atatürk, zihninde gençlik yıllarında filizlenmeye başlayan cumhuriyet idealini Milli Mücadele yıllarında açıktan dile getirmemiş, Cumhuriyet’in ilanı ilk olarak 28 Ekim 1923 akşamı, ‘Çankaya sofrası’nda duyurulmuştu.
29.10.2023 Gündem
Kalıntılar 5 bin yıllık
Kalıntılar 5 bin yıllık Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tarafından kurulan araştırma ekibinin geçen yıl Doğubayazıt ilçesinde, ‘Nuh’un Gemisi’ kalıntılarının olduğuna inanılan alandan alınan kaya ve toprak numunelerinin ilk sonuçları çıktı.
27.10.2023 Kültür Sanat
Yüzbaşı uçaktan keşfetti! Ağrı Dağı'ndaki büyük gizem çözüldü
Yüzbaşı uçaktan keşfetti! Ağrı Dağı'ndaki büyük gizem çözüldü Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tarafından kurulan araştırma ekibinin geçen yıl Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, 'Nuh'un Gemisi' kalıntılarının olduğuna inanılan alandan alınan kaya ve toprak numunelerinin ilk sonuçları çıktı.
26.10.2023 Haberler
Yüzbaşı uçaktan keşfetti! Ağrı Dağı'ndaki büyük gizem çözüldü
Yüzbaşı uçaktan keşfetti! Ağrı Dağı'ndaki büyük gizem çözüldü AĞRI İbrahim Çeçen Üniversitesi (AİÇÜ) ile İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tarafından kurulan araştırma ekibinin geçen yıl Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, 'Nuh'un Gemisi' kalıntılarının olduğuna inanılan alandan alınan kaya ve toprak numunelerinin ilk sonuçları çıktı.
26.10.2023 Gündem
ABD'nin Orta Doğu'daki Gazze planı: Aynı hataları tekrar yapmak istemiyorlar
ABD'nin Orta Doğu'daki Gazze planı: Aynı hataları tekrar yapmak istemiyorlar ABD merkezli Politicio, Biden yönetiminin Gazze planını yazdı. Yıllar önce yaptığı hataları tekrar yapmak istemeyen ABD'nin dış politikası dünyada ses getirdi.
23.10.2023 Dünya
Bebeğini gömen anne itiraflarıyla tüyler ürpetti: O zamana kadar çatıda beklettim
Bebeğini gömen anne itiraflarıyla tüyler ürpetti: O zamana kadar çatıda beklettim Ordu’da dünyaya getirdiği bebeği evinin yakınındaki bir arsaya gömdüğü iddiasıyla yargılanan ve ilk duruşmada adli kontrol şartıyla serbest bırakılan anne, 4. duruşmada yeniden tutuklandı.
19.10.2023 Haberler
Bebeğini gömen anne itiraflarıyla tüyler ürpetti: O zamana kadar çatıda beklettim
Bebeğini gömen anne itiraflarıyla tüyler ürpetti: O zamana kadar çatıda beklettim Ordu’da dünyaya getirdiği bebeği evinin yakınındaki bir arsaya gömdüğü iddiasıyla yargılanan ve ilk duruşmada adli kontrol şartıyla serbest bırakılan anne, 4. duruşmada yeniden tutuklandı.
19.10.2023 Gündem
Almanya Başbakanı Olaf Scholz İsrail'i ziyaret etti
Almanya Başbakanı Olaf Scholz İsrail'i ziyaret etti Almanya Başbakanı Olaf Scholz destek amaçlı İsrail'e geldi. Netanyahu ile bir araya gelen Scholz önemli mesajlar verdi.
17.10.2023 Dünya
MEB TAKVİM 2023-2024 🗓Okullarda ilk ara tatil ne zaman? 15 tatil ve ikinci ara tatil ayın kaçında?
MEB TAKVİM 2023-2024 🗓Okullarda ilk ara tatil ne zaman? 15 tatil ve ikinci ara tatil ayın kaçında? Milli Eğitim Bakanlığı 2023-2024 takvimine göre okullarda birinci eğitim dönemi 11 Eylül günü başlamıştı. Milyonlarca öğrenci ise şimdiden ilk ara tatil tarihini araştırıyor. Okullar ne zaman kapanacak, Kasım tatili ayın kaçında? soruları peş peşe yöneltiliyor.
11.10.2023 Bilgi Rehberi
Hamas, Gazze'de sivil hedeflerin vurulması halinde İsrailli esirleri infaz etmekle tehdit etti
Hamas, Gazze'de sivil hedeflerin vurulması halinde İsrailli esirleri infaz etmekle tehdit etti Şu ana kadar her iki tarafın resmi rakamlarına göre yaklaşık bin 400 kişi çatışmalarda hayatını kaybetti.
10.10.2023 Dünya
Mısır İsrail’i uyardı mı? 'Hafife aldılar'
Mısır İsrail’i uyardı mı? 'Hafife aldılar' Hamas'ın İsrail'e yaptığı baskının perde arkasıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. En çarpıcı iddiayı The Wall Street Journal sayfasına taşıdı.
10.10.2023 Dünya
Şehit Uzman Çavuş Parlak'a acı veda
Şehit Uzman Çavuş Parlak'a acı veda PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit olan Uzman Çavuş Recep Parlak (26), memleketi Adıyaman'ın toprağa verildi.
6.10.2023 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

11 Eylül ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.