Abd Başkanlık Seçimleri

Abd Başkanlık Seçimleri

Son dakika ABD başkanlık seçimleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ABD başkanlık seçimleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ABD başkanlık seçimleri haber sayfamızda...

Abd Başkanlık Seçimleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.054 abd baskanlik secimleri haberi bulunmuştur.
Son dakika: Kendi kendini ele verdi, canlı yayında baskın!
Son dakika: Kendi kendini ele verdi, canlı yayında baskın!Arkadaşlarıyla birlikte özel jete binerek geldi. Sosyal medya hesabında mutluluk pozları paylaştı, "Bugün hayatımın en güzel günü" diye yazdı. Tepki çeken sözleri bununla da sınırlı kalmadı. "Tanrı bizi bugün burada istedi. Bu savaşa giden bir başlangıç" ifadelerini kullanarak binlerce insanı kışkırttı. Masum numarası yapmaya çalıştı ancak kendi çektiği görüntüler onu ele verdi. İşte son dakika haberinin şoke eden detayları...
12.01.2021Dünya
Son dakika haberi: Rezaletin ardından ilk kez görüntülendi... Kimliği şoke etti!
Son dakika haberi: Rezaletin ardından ilk kez görüntülendi... Kimliği şoke etti!Dünyayı sarsan görüntüleri ortaya çıktıktan sonra hakkında arama kararı çıkarılınca, bir anda dünyanın en çok konuştuğu kişilerden biri haline geldi. Rezaletin yarattığı şok dalgaları tsunami etkisi yaratmışken o, evinin önünde görüntülendi. Fotoğraflarının çekildiğini anlayınca yüzünü paltosuyla gizlemeye çalıştı. Artık çok geç olduğunu fark ettiğindeyse rahat tavırlarıyla şaşırttı. Babasının kim olduğu ortaya çıktığında ise kıyamet koptu. İşte son dakika haberinin detayları.
9.01.2021Dünya
Son dakika: Özel jete binip Teksas'tan Washington'a geldi! Sözleri deprem etkisi yarattı
Son dakika: Özel jete binip Teksas'tan Washington'a geldi! Sözleri deprem etkisi yarattıABD'nin başkenti Washington'da Trump destekçilerinin, düzenledikleri protesto gösterilerinde Kongre binasını işgal etmeleri üzerine çıkan olayların yankıları sürüyor. Trump'ın çağrısıyla toplanan kalabalık güvenliği aşarak Kongre binasına girdi. Bazı protestocular Senato genel kurul salonuna kadar ulaşırken, güvenlik güçleri Temsilciler Meclisi'ne girmeye çalışanları ateş açarak durdurdu. Dünyada son haber olan olaylarda, işgalcilerin kimlikleri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Özel jete binip Teksas'tan Wasginton'a gelen bir kadının sözleri ise deprem etkisi yarattı. Tepkiler çığ gibi büyüyor. İşte son dakika haberinin detayları...
9.01.2021Dünya
Son Dakika: Son destekçisi de sırtını döndü: Miadı doldu!
Son Dakika: Son destekçisi de sırtını döndü: Miadı doldu!Son dakika haberlere göre ABD'nin başkenti Washington'da Trump destekçilerinin, düzenledikleri protesto gösterilerinde Kongre binasını işgal etmeleri üzerine çıkan olayların yankıları sürüyor. Trump'ın çağrısıyla toplanan kalabalık güvenliği aşarak Kongre binasına girdi. Bazı protestocular Senato genel kurul salonuna kadar ulaşırken, güvenlik güçleri Temsilciler Meclisi'ne girmeye çalışanları ateş açarak durdurdu. Dünyada son haber olan olaylarda, işgalcilerin kimlikleri bir bir ortaya çıkmaya başladı. Özel jete binip Teksas'tan Wasginton'a gelen bir kadının sözleri ise deprem etkisi yarattı. Tepkiler çığ gibi büyüyor. İşte son dakika haberinin detayları...
8.01.2021Dünya
Son dakika: Kongre Binası'nı işgal eden saldırganların kimlikleri belli oldu!
Son dakika: Kongre Binası'nı işgal eden saldırganların kimlikleri belli oldu!ABD'nin başkenti Washington'da Trump destekçilerinin, düzenledikleri protesto gösterilerinde Kongre binasını işgal etmeleri üzerine olaylar çıkmıştı. Trump'ın çağrısıyla toplanan kalabalık güvenliği aşarak Kongre binasına girdi. Bazı protestocular Senato genel kurul salonuna kadar ulaşırken, güvenlik güçleri Temsilciler Meclisi'ne girmeye çalışanları ateş açarak durdurdu. Dünyada son haber olan olaylarda, işgalcilerin kimlikleri bir bir ortaya çıkmaya başladı.
7.01.2021Dünya
ABD'de gözler Georgia'da yapılacak olan senatörlük seçiminde!
ABD'de gözler Georgia'da yapılacak olan senatörlük seçiminde!ABD başkanlık seçimini Demokrat Parti adayı Joe Biden'ın kazanmasının ardından gözler bugün Georgia'da yapılacak olan senatörlük seçimlerine çevrildi.
5.01.2021Dünya
Trump sokağa çağırdı... O gruptan şok açıklama!
Trump sokağa çağırdı... O gruptan şok açıklama!3 Kasım'da yapılan seçimleri kaybeden ancak seçimde hile olduğunu öne süren Başkan Donald Trump, 6 Ocak'ta destekçilerini protesto gösterisi için sokağa çağırmıştı. Trump destekçisi Proud Boys (Gururlu Çocuklar) isimli aşırı sağ grup eylemlere katılacağını açıkladı. Washington Post gazetesinin ise grupla ilgili ortaya attığı iddia tüm ülkenin kanını dondurdu.
3.01.2021Dünya
Skandal patladı! CNN gizli toplantıyı duyurdu
Skandal patladı! CNN gizli toplantıyı duyurduABD'li medya kuruluşu CNN tüm seçim sonucu dengelerini değiştirebilecek gizli toplantıyı ifşa etti. CNN'in olaya tanıklık eden kaynaklara dayandırdığı haberine göre, geçtiğimiz günlerde seçimi tersine çevirmek için OHAL ihtimalinin gündeme gelmesi Beyaz Saray'da kavgaya varan şiddetli tartışmalara sebep oldu. Trump'ın bu seçeneği elememesi ise akla yine iç savaş olasılığını getirerek dünyayı şoka soktu. İç yazışmalara da ulaşan CNN, Beyaz Saray'ı karıştıran notu da açıkladı.
21.12.2020Dünya
Son Dakika | 'Yıldız tanık' striptizci çıktı... Dünyaya rezil oldular!
Son Dakika | 'Yıldız tanık' striptizci çıktı... Dünyaya rezil oldular!Kendini "Akdenizli" olaran tanımladı, yaşını küçülttü, en büyük tutkusunun modellik olduğunu söyledi. Onlarca bikinili fotoğrafının olduğu internet sitesinde, ring kızı olarak çalıştığı fotoğraflar da yer aldı. Kimsenin tanımadığı bir kadınken bir anda kendini gazetelerinin manşetinde buldu. İşte son dakika haberinin detayları...
11.12.2020Dünya
Son Dakika | Uygunsuz videolar gönderdi, tutuklandı! O kadın bakın kim çıktı...
Son Dakika | Uygunsuz videolar gönderdi, tutuklandı! O kadın bakın kim çıktı...Son dakika haberlere göre, Temmuz ayında otel odasında bir gazeteciyle çekilmiş skandal görüntülerin ortaya çıkmasıyla dünyaya rezil olmuştu. Ardından televizyonların canlı yayınladığı basın toplantısı sırasında kan ter içinde kaldı ve saç boyası şakaklarından süzüldü. Bu kez de 76 yaşındaki avukatın, Trump'ın seçim yolsuzluğu 'seçmen dolandırıcılığı' davasının yıldız tanığı olarak çağırdığı kadının kimliği heyrete düşürdü. İşte sonra dakika haberinin detayları...
7.12.2020Dünya
Son dakika: Trump uslanmadı... Beyaz Saray'dan olay görüntüler!
Son dakika: Trump uslanmadı... Beyaz Saray'dan olay görüntüler!ABD Başkanlık Seçimleri'yle ilgili tartışmalar sürerken, Trump’tan son dakika açıklaması geldi. ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da düzenlenen ve son derece kalabalık olduğu dikkat çeken Noel resepsiyonunda, dört yıl daha başkanlık görevinde kalacağı ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu.
2.12.2020Dünya
Son dakika: Bu görüntülerle rezil olmuştu! Kızı ilk kez konuştu...
Son dakika: Bu görüntülerle rezil olmuştu! Kızı ilk kez konuştu...Temmuz ayında bir otel odasında bir gazeteciyle çekilmiş skandal görüntülerin ortaya çıkmasıyla dünyaya rezil olmuştu. Ardından televizyonların canlı yayınladığı basın toplantısı sırasında kan ter içinde kaldı ve saç boyası şakaklarından süzüldü. Utanç verici görüntülerin ardından kızı ilk kez açıklama yaparak dünyayı şoke eden bir makale kaleme aldı. İşte sonra dakika haberinin detayları...
30.11.2020Dünya
ABD'de ikinci '11 Eylül' endişesi!
ABD'de ikinci '11 Eylül' endişesi!ABD'de başkanlık seçimi bitti ancak tartışmalar hız kesmiyor. Mevcut Başkan Donald Trump seçimlerde hile yapıldığını savunmaya devam ederken, geçişin sancılı olması ülkede ulusal güvenlik kaygılarının artmasına sebep oldu.
23.11.2020Dünya
Gazeteci Ali Çınar'dan Joe Biden yorumu: 'Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimler var'
Gazeteci Ali Çınar'dan Joe Biden yorumu: 'Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimler var'Gazeteci Ali Çınar, ABD başkanlık seçimlerine ilişkin CNN TÜRK canlı yayınında önemli bilgiler verdi. Çınar, Biden'ın A Takımı ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimlerin olduğunu belirtti. İşte Ali Çınar'ın yaptığı açıklamalar...
8.11.2020Televizyon
ABD'nin yeni başkanı Joe Biden kimdir?
ABD'nin yeni başkanı Joe Biden kimdir?ABD'nin tarihi seçimlerinde ipi göğüsleyen Demokrat aday, Obama dönemindeki başkan yardımcılığı sırasında Türkiye'den iki kez özür dilemek zorunda kaldı.
7.11.2020Dünya
Biden'ın kazanmasının ardından Times Meydanı'nda kutlamalar yapılıyor
Biden'ın kazanmasının ardından Times Meydanı'nda kutlamalar yapılıyorABD'de başkanlık seçimini Demokrat aday Joe Biden'ın kazanmasının ardından Times Meydanı'nda kutlamalar yapılıyor.
7.11.2020Haberler
ABD, yakın tarihinin en kritik seçimi için sandık başında
ABD, yakın tarihinin en kritik seçimi için sandık başındaABD'de, Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump ile Demokratların adayı Joe Biden'ın yarıştığı ve ülkenin son dönemdeki "en kritik" seçimi olarak nitelendirilen 59. başkanlık seçimi için oy kullanma işlemleri başladı.
3.11.2020Haberler
Twitter: Trump'ın postayla oy kullanmaya karşı tweetini sınırladı
Twitter: Trump'ın postayla oy kullanmaya karşı tweetini sınırladıABD Başkanı Donald Trump'ın 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçiminde posta ile oy kullanılmasına ilişkin attığı tweet, "yanıltıcı" olduğu ve seçmenleri caydırabileceği gerekçesiyle Twitter tarafından sınırlandırıldı.
24.08.2020Dünya
Kamala Harris: Trump trajedilerimizi siyasi silaha çeviriyor, ırkçılığın aşısı yok
Kamala Harris: Trump trajedilerimizi siyasi silaha çeviriyor, ırkçılığın aşısı yokABD'de 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimlerinde, Demokrat Parti'nin başkan yardımcısı adayı olan Kamala Harris, "Trajedilerimizi siyasi silaha çeviren bir başkanımız var. Donald Trump'ın başarısızlıkları insanların hayatlarını ve işlerini kaybetmelerine neden oldu. Irkçılığın aşısı yok. Bunun için biz çalışmak zorundayız" dedi.
20.08.2020Dünya
ABD Posta Hizmetleri: Mektupla verilen oylar sayıma yetişmeyebilir
ABD Posta Hizmetleri: Mektupla verilen oylar sayıma yetişmeyebilirSadık Trump destekçisi DeJoy'un kurumun başına atanmasıyla yapılan açıklama, seçimlere sayılı günler kala ABD'yi karıştırdı.
15.08.2020Dünya
ABD başkanlık seçimlerinde Obama'dan eski yardımcısı Joe Biden'a destek
ABD başkanlık seçimlerinde Obama'dan eski yardımcısı Joe Biden'a destekABD eski Başkanı Barack Obama, kasım ayında yapılacak 2020 başkanlık seçimleri için eski başkan yardımcısı Demokrat Parti aday adayı Joe Biden'ı desteklediğini açıkladı.
14.04.2020Dünya
Trump'tan 2024 seçimleri için adaylık yorumu: Fazla seçenek yok!
Trump'tan 2024 seçimleri için adaylık yorumu: Fazla seçenek yok!Eski ABD Başkanı Donald Trump, 2024'teki başkanlık seçimlerinde yeniden aday olup olmayacağının sorulması üzerine, "Çok fazla seçeneğimiz olacağını sanmıyorum. Bu ülkemiz için utanç verici" yorumunu yaptı.
13.09.2021Dünya
Kennedy ailesinin yükselen yeni yıldızı
Kennedy ailesinin yükselen yeni yıldızıSuikast sonucu ölen eski ABD Başkanı John F. Kennedy’nin hayatta kalan tek çocuğu Caroline Kennedy diplomasi dünyasında ilerliyor. ABD’nin ilk kadın Japonya Büyükelçisi olan Caroline Kennedy’nin şimdi de Avustralya Büyükelçiliği gündemde
1.08.2021Dünya
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den flaş erken seçim açıklaması: Bunun iki yolu var
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den flaş erken seçim açıklaması: Bunun iki yolu varMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Erken seçim tartışmalarına değinen Bahçeli, ' Erken seçimin iki yolu vardır; ilkin TBMM'nin karar alması, ikincisi Cumhurbaşkanı'nın iradesidir. Sayısal çoğunluğu olmayanların erken seçim kararı çıkarması mümkün değildir.' dedi.
15.06.2021Siyaset
Son dakika... Aklından şüphe ediyorlar! Biden'a şok 'nükleer silah' suçlaması...
Son dakika... Aklından şüphe ediyorlar! Biden'a şok 'nükleer silah' suçlaması...ABD'de 100'ün üstünde emekli üst düzey askerin, ABD Başkanı Biden'a yazdığı mektubun etkileri sürüyor. Son dakika haberine göre, dış basında çıkan mektupla ilgili skandal ifadeler nedeniyle yer yerinden oynadı.
14.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABD Başkanlık seçimleriABDDonald TrumpJoe Bidenson dakika haberler

Abd Başkanlık Seçimleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.