Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu

Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu

Son dakika AK Parti Merkez Yürütme Kurulu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu haber sayfamızda...

Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 181 ak parti merkez yurutme kurulu haberi bulunmuştur.
Kıdem tazminatı son dakika gelişmeleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı...
Kıdem tazminatı son dakika gelişmeleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı...Kıdem tazminatında son durum nedir? İçerisinde kıdem tazminatını da barındıran istihdam paketi için Cumhurbaşkanı Erdoğan devreye girdi. Peki, kıdem tazminatında son durum nedir? İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kıdem tazminatı ile ilgili yaptığı son dakika açıklaması...
17.07.2020Gündem
Son dakika: Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! Kıdem tazminatı ve part-time çalışma için flaş talimat
Son dakika: Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! Kıdem tazminatı ve part-time çalışma için flaş talimatAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın hazırladığı istihdam paketi konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan devreye girdi. İçinde, kıdem tazminatı, part-time çalışma gibi tartışmalı düzenlemelerin bulunduğu geniş kapsamlı çalışma konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu konuları taraflara sorarak uzlaşma arayıp daha sonra getirin” dedi.
17.07.2020Ekonomi
AK Parti Sözcüsü Ünal: Suriye’de çözüm için her eylemin yanındayız
AK Parti Sözcüsü Ünal: Suriye’de çözüm için her eylemin yanındayızAk Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında başladı, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında devam etti.
16.04.2018Siyaset
Ak Parti MYK toplandı
Ak Parti MYK toplandıAk Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı yapıldı.
19.03.2018Siyaset
'Doğmadan boğarız'
'Doğmadan boğarız'Türkiye sınırında 30 bin kişilik YPG ordusu kuracağını açıklayan ABD’ye çok sert tepki gösteren Erdoğan, “Bize düşen de bu terör ordusunu daha doğmadan boğmaktır. Sınırlarımız boyunca değil 30 bin, tek bir terörist dahi bırakmayana kadar bu operasyonlar sürecek” dedi
15.01.2018Siyaset
Taşeron düzenlemesi KHK ile geliyor
Taşeron düzenlemesi KHK ile geliyorCumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini verdiği, “taşeron” düzenlemesinin Kanun Hükmünde Kararname (KHK) yoluyla hayata geçirileceği öğrenildi.Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) önceki gün Erdoğan başkanlığında toplandı.
19.12.2017Siyaset
Erdoğan ile Putin   Soçi’de buluşacak
Erdoğan ile Putin Soçi’de buluşacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile 13 Kasım’da Rusya’da bir araya gelecek.
6.11.2017Siyaset
Ak Parti’de çift kademeli takvim!
Ak Parti’de çift kademeli takvim!Ak Parti’de bazı belediye başkanlarının istifa süreci nedeniyle büyükşehirlerde ilçe kongreleri ertelenmişti. Türkiye genelinde tüm ilçe kongrelerinin tamamlanması beklenmeyecek; ilçe kongreleri yapılan yerlerde il kongrelerine start verilecek...
25.10.2017Siyaset
Irak’la sınırlarımız asla değişmeyecek
Irak’la sınırlarımız asla değişmeyecekIKBY’de yapılar referanduma ilişkin konuşan Ak Parti Sözcüsü Ünal, “Bugüne kadar bölgenin terör örgütleri üzerinden terörize edilmesi süreci artık yeni bir faza dönüşmüş durumda. Sınırların değişmesine asla müsaade etmeyeceğiz” dedi
26.09.2017Siyaset
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal açıklama yaptı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal açıklama yaptıAK Parti Sözcüsü Mahir Ünal 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün AK Parti'nin 16'ncı kuruluş yıl dönümü törenlerine mazeretleri nedeniyle katılamayacağını açıkladı.CHP'nin kumpas iddialarıyla ilgili de konuşan Ünal, "Kumpas dendiğinde bu ülkede akla evet FETÖ gelmektedir. Hem üslup olarak ve kumpas dendiğinde bizim aklımıza kaset kumpası gelmekte"dedi.AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.Toplantı sonrası AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal açıklama yaptı."KUMPAS DENDİĞİNDE BİZİM AKLIMIZA KASET KUMPASI GELMEKTE" CHP'nin 'Kumpas' iddialarına Ak Parti'nin kuruluş yıldönümü nedeniyle bugün yanıt vermeyeceklerini belirten Ünal, "Bugün bizim doğum günümüz. Ak Parti'nin doğum günü. Ak Parti'nin doğum gününü gölgeleyecek bir takım spekülasyonların ya da farklı demeçlerin, tartışmaların içerisine bugün girmek istemeyiz ama bunlara yarın gereken cevapları veririz. Bugün özellikle CHP sözcülerinin kullandığı son derece provokatif, tahrikkar, dili asla kabul etmediğimizi daha önce ifade ettik. Siyasette de böyle bir dilin olmaması gerektiğinin altını çizdik ve dediğim yarın bunlara gereken cevapları vereceğiz" ifadelerini kullandıMahir Ünal, "Sivil toplum örgütü görünümlü bu yapının bir paralel devlet yapılanması olduğu ortaya çıktıktan sonra bu yapıyla kimlerin ittifak içinde olduğunu bugün açık bir şekilde görülmektedir" -CHP sözcülerinin kullandığı son derece provokatif dili asla kabul etmediğimizi ifade ettik." -"Kumpas dendiğinde bu ülkede akla FETÖ gelmektedir. Sivil toplum örgütü görünümlü bu yapının bir paralel devlet yapılanması olduğu ortaya çıktıktan sonra bu yapıyla kimlerin ittifak içinde olduğunu bugün açık bir şekilde görülmektedir"
11.09.2019Haberler
İçtüzük geçmeden Meclis’e tatil yok
İçtüzük geçmeden Meclis’e tatil yokAk Parti MYK, Erdoğan başkanlığında toplandı. İç tüzük değişikliğiyle ilgili teklifin 15 Temmuz’a kadar komisyondan geçirilmesi, düzenleme yasalaşana kadar da TBMM’nin mesaisini sürdürmesi öngörüldü
19.06.2017Siyaset
Kritik adımlar eylülde
Kritik adımlar eylüldeAk Parti, TBMM İçtüzük değişikliği ve RTÜK’e üye seçimi gibi muhalefetle gerilim yaşayacağı kritik adımları yeni yasama yılına bırakacak. OHAL’in uzatılmasına karar verilmesi halinde, konuyla ilgili görüşmeler 15 Temmuz mesaisinde yapılacak...
10.06.2017Siyaset
Uyum yasaları ve  içtüzük eylüle kalıyor
Uyum yasaları ve içtüzük eylüle kalıyorCumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısından, Meclis çalışma takvimine ilişkin sürpriz karar çıktı.
7.06.2017Gündem
180 gün talimatı
180 gün talimatıAk Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında ilk toplantısını dün gerçekleştirdi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, özetle şunları söyledi:
6.06.2017Siyaset
Ak Parti’de gündem  olağanüstü kongre
Ak Parti’de gündem olağanüstü kongreAk Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında bugün toplanarak, iki kritik konuyu masaya yatıracak.
8.05.2017Siyaset
‘Asıl sınavımız 2019’da olacak’
‘Asıl sınavımız 2019’da olacak’Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplanan Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ve Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) referandum sonuçlarını masaya yatırdı.
20.04.2017Siyaset
Ak Parti’den yurtdışı gezilere iptal
Ak Parti’den yurtdışı gezilere iptalBaşbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplanan Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), referandum çalışmaları için yurtdışı gezilerine nokta konulması kararı aldı.
21.03.2017Siyaset
Operasyonlar  kışın da sürecek
Operasyonlar kışın da sürecekAk Parti’nin önceki günkü MYK toplantısında Doğu ve Güneydoğu operasyonları masaya yatırıldı. Başbakan Yıldırım’ın “Örgütün belini kırdık, başladığımız işi durmaksızın bitireceğiz” dediği öğrenildi
3.11.2016Siyaset
Seçim vaatleri ‘torbalanacak’
Seçim vaatleri ‘torbalanacak’Ak Parti, seçim vaatlerini hayata geçirmek için, ‘torba yasa’ formülünü kullanacak. 3 aylık vaatleri içeren torba düzenlemenin bu ay TBMM Plan Bütçe Komisyonu’nda, ocakta da TBMM Genel Kurulu’nda ele alınmasının planlandığı öğrenildi
12.12.2015Siyaset
Yeni Başbakan bugün belirleniyor
Yeni Başbakan bugün belirleniyorAnkara'nın nabzı saat 14.00'te atacak
20.08.2014Siyaset
Borsa fırladı: Yüzde 2.5
Borsa fırladı: Yüzde 2.5Jeopolitik risklerdeki hafifleme ve bu hafta şekillenmesi beklenen yeni kabinenin ekonomi yönetiminde Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın yer almaya devam edeceği beklentisiyle Borsa İstanbul yurtdışı hisse senedi piyasalarından pozitif ayrıştı.
19.08.2014Ekonomi
Saldırılar artacak
Saldırılar artacakAk Parti’de 3 milletvekilinin ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevkinin kararlaştırıldığı MYK toplantısında Erdoğan’a destek kararı alınırken, CHP-cemaat ilişkisi de masaya yatırıldı
27.12.2013Siyaset
MYK'da Diyarbakır ve İzmir formülü
MYK'da Diyarbakır ve İzmir formülüBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında önceki gün yapılan Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında yerel seçimlere yönelik 81 il masaya yatırıldı.
11.09.2013Siyaset
Erdoğan'ın elindeki ankete göre son oy oranları
Erdoğan'ın elindeki ankete göre son oy oranlarıYerel seçimler için adayları peyder pey kamuoyu ile paylaşacaklarını belirten Erdoğan'a sunulan son ankete göre partilerin son oy oranları şöyle:
21.08.2013Siyaset
Erdoğan, Drogba için ne dedi?
Erdoğan, Drogba için ne dedi?F.Bahçeli Başbakan'ın Drogba yorumu...
19.02.2013Futbol

Benzer Haber Etiketleri

kıdem tazminatıerdoğankıdem tazminatı son dakikacumhurbaşkanı erdoğankıdem

Ak Parti Merkez Yürütme Kurulu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.