Myk

Myk

Son dakika myk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan myk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan myk haber sayfamızda...

Myk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.994 myk haberi bulunmuştur.
A Takımı’ndan yeni istifa iddiası
A Takımı’ndan yeni istifa iddiasıCHP’nin gölge kabinesinde yer alan Koza Yardımcı’nın istifasının ardından kulislere “A Takımı’ndan bir kişinin daha genel başkan yardımcılığı görevinden istifa edeceği” iddiası yansıdı.
18.02.2024Gündem
CHP Hatay’ı teklif etti Haluk Levent reddetti
CHP Hatay’ı teklif etti Haluk Levent reddettiCHP’nin, Lütfü Savaş’ın adaylığını geri çekip çekmeyeceği merakla beklenen Hatay için müzisyen Haluk Levent’e teklif götürdüğü ancak reddedildiği ortaya çıktı. Parti Sözcüsü Yücel ise Levent’e kurumsal düzeyde bir teklif yapılmadığını söyledi.
13.02.2024Gündem
1.3 milyon çocuğa aşılama
1.3 milyon çocuğa aşılamaBirleşmiş Milletler ve kuruluşları, 6 Şubat depremleri sonrası Türkiye’nin insani yardım ve toparlanma çalışmalarını desteklemek üzere ilk günden bu yana sahada faaliyette buluyor. Depremlerin yıl dönümünde de Türkiye ile dayanışma içinde çalışmaya devam kuruluşların, bölgede geniş kapsamlı çalışmalarını sürdürüyor.
6.02.2024Gündem
Bodrum adayı Mandalinci
Bodrum adayı MandalinciCHP’nin 31 Mart seçimlerindeki adayı 30 yaşındaki belediye meclis üyesi Tamer Mandalinci oldu.
3.02.2024Ege
‘Aday çıkarmamız dünyanın sonu değil’
‘Aday çıkarmamız dünyanın sonu değil’DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan, katıldığı TV yayınında gündemi değerlendirdi.
2.02.2024Gündem
CHP'de en kritik PM! ‘Kale’ koltuğunun adayı netleşecek
CHP'de en kritik PM! ‘Kale’ koltuğunun adayı netleşecekCHP’de bugün önce MYK sonra PM toplanacak. Kritik toplantılarda, CHP’nin kalelerinden Çankaya başta olmak üzere açıklanmamış ve ön seçim kararı alınmamış yerlerin belediye başkan adayları belirlenecek.
2.02.2024Gündem
CHP'de İzmir sancısı! 'İmamoğlu devre dışı bırakıldı'
CHP'de İzmir sancısı! 'İmamoğlu devre dışı bırakıldı'CHP lideri Özgür Özel, partisinin grup toplantısında “Değişim diyordunuz ne olacak diyenlere dün ilan edilen İzmir listesine bakın diyorum. Değişim orada” diye konuştu.
31.01.2024Gündem
CHP’nin İzmir adayı Cemil Tugay oldu
CHP’nin İzmir adayı Cemil Tugay olduCHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay oldu.
30.01.2024Gündem
‘Aday mesaisi’nde tansiyon yükseldi
‘Aday mesaisi’nde tansiyon yükseldiCHP PM toplantısında bazı üyeler ‘İstanbul’da değişimci belediye başkanlarının yeniden aday yapıldığı, diğerlerinin tasfiye edildiği’ eleştirisini yöneltti. Özel ise adayların anketle belirlendiğini vurguladı “Bu bir kurultay hesaplaşması değil” dedi.
28.01.2024Haberler
‘Aday mesaisi’nde tansiyon yükseldi
‘Aday mesaisi’nde tansiyon yükseldiCHP PM toplantısında bazı üyeler ‘İstanbul’da değişimci belediye başkanlarının yeniden aday yapıldığı, diğerlerinin tasfiye edildiği’ eleştirisini yöneltti. Özel ise adayların anketle belirlendiğini vurguladı “Bu bir kurultay hesaplaşması değil” dedi.
28.01.2024Gündem
Muharrem İnce yerel seçim kararını açıkladı
Muharrem İnce yerel seçim kararını açıkladıMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, yerel seçimlere ilişkin kararını açıkladı. Muharrem İnce'nin İstanbul adayıyla ilgili sözleri de dikkat çekti.
26.01.2024Haberler
Muharrem İnce yerel seçim kararını açıkladı
Muharrem İnce yerel seçim kararını açıkladıMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, yerel seçimlere ilişkin kararını açıkladı. Muharrem İnce'nin İstanbul adayıyla ilgili sözleri de dikkat çekti.
26.01.2024Gündem
MYK ve PM’de aday mesaisi
MYK ve PM’de aday mesaisiCHP Genel Başkanı Özgür Özel bugün kurmaylarıyla tam gün “aday” mesaisi yapacak.
26.01.2024Gündem
Çankaya için güçler savaşı yaşanıyor
Çankaya için güçler savaşı yaşanıyorCHP’de Antalya ve Muğla adaylarının bu hafta PM toplantısında netleştirilmesi bekleniyor. İzmir ve Ankara’nın Çankaya ilçesinin adayları şubatta açıklanacak. Çankaya’da parti içinde tam bir güçler savaşı yaşanıyor.
23.01.2024Gündem
CHP liderinden DEM Parti ile pazarlık iddialarına yanıt:
CHP liderinden DEM Parti ile pazarlık iddialarına yanıt:​DEM Partisi’yle pazarlık iddialarına sert tepki gösteren Özel, “Resmi siyasi partiye ziyaret yapmışız. Gizli kapaklı işimiz yoktur. CHP’nin kendisine, milletine ve kurucusu Atatürk’e veremeyeceği hiçbir hesabı yok” dedi.
17.01.2024Gündem
‘Artık evlatlarımızın kanı akmasın diyoruz’
‘Artık evlatlarımızın kanı akmasın diyoruz’CHP MYK, Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinden gelen acı haberlerin ardından dün olağanüstü toplandı.
14.01.2024Gündem
Pençe-Kilit’ten yürek yakan haber
Pençe-Kilit’ten yürek yakan haberTürkiye, Pençe-Kilit bölgesinden gelen acı haberle yasa boğuldu. TSK’nın Kuzey Irak’taki üssüne sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 9 asker şehit oldu. Çatışmada 15 terörist etkisiz hale getirildi.
13.01.2024Gündem
CHP'nin 6 büyükşehir, 15 il belediye başkan adayı belli oldu! Listede Eskişehir sürprizi
CHP'nin 6 büyükşehir, 15 il belediye başkan adayı belli oldu! Listede Eskişehir sürpriziCHP, Adana'da Zeydan Karalar, Mersin'de Vahap Seçer, Aydın'da Özlem Çerçioğlu, Hatay'da Lütfü Savaş, Tekirdağ'da Candan Yüceer'i aday gösterdi. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in olmaması listedeki en büyük sürpriz oldu.
11.01.2024Gündem
Kulisleri hareketlendiren CHP ve İmamoğlu iddiası: Kendi belirlemek istiyor
Kulisleri hareketlendiren CHP ve İmamoğlu iddiası: Kendi belirlemek istiyorCHP'deki aday belirleme süreci tartışmaları da beraberinde getirirken parti içinde belediye başkan adaylarının ön seçimsiz belirlenmesi tepkilere neden oldu.
5.01.2024Gündem
İş birliği için kapı aralandı
İş birliği için kapı aralandıMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Şubat 2021’de istifa ettiği CHP’ye dün “seçim iş birliğini” konuşmak için ziyarette bulundu.
5.01.2024Gündem
İnce CHP’yi ziyaret edecek
İnce CHP’yi ziyaret edecekMemleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce bugün CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret edecek.
4.01.2024Gündem
İmamoğlu’nun adaylık lansmanı ertelendi
İmamoğlu’nun adaylık lansmanı ertelendiİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yeniden adaylığı için yarın Haliç Kongre Merkezi’nde yapılması planlanan lansman toplantısı şehit cenazeleri nedeniyle ertelendi.
26.12.2023Gündem
Kimsenin yedek gücü değiliz
Kimsenin yedek gücü değilizDEM Parti’de Parti Meclisi (PM), MYK’da alınan ‘tek başına seçim’ kararı ve CHP’nin iş birliği için çalışma başlatılması teklifini görüşmek üzere toplandı.
17.12.2023Gündem
CHP Genel Başkanı Özel'den İmamoğlu'na ziyaret
CHP Genel Başkanı Özel'den İmamoğlu'na ziyaretCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, parti meclisinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Ekrem İmamoğlu'nun tekrardan aday gösterme kararının ardından bugün Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.
15.12.2023Gündem
İmamoğlu ve Yavaş netleşti
İmamoğlu ve Yavaş netleştiCHP 4’ü büyükşehir olmak üzere 10 ilde belediye başkan adaylarını belirledi.
15.12.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Myk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.