Akıllı Telefonlar

Akıllı Telefonlar

Son dakika akıllı telefonlar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan akıllı telefonlar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan akıllı telefonlar haber sayfamızda...

Akıllı Telefonlar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.999 akıllı telefonlar haberi bulunmuştur.
WhatsApp Web Giriş: WhatsApp Web Kod ile Giriş Nasıl Yapılır?
WhatsApp Web Giriş: WhatsApp Web Kod ile Giriş Nasıl Yapılır? Dünyanın en çok kullanıcısı bulunan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp Android ve iOS tabanlı cihazlar dışında kullanıcılarına masaüstü bilgisayar aracılığı ile WhatsApp web giriş yapma imkanı sunuyor. WhatsApp Web giriş QR kodu ile yapılıyor. WhatsApp Web kod ile giriş nasıl yapılır? WhatsApp Web giriş hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için konu ile ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.08.2022Teknoloji
Snapchat Hesap Silme Linki 2022: Kalıcı Olarak Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?
Snapchat Hesap Silme Linki 2022: Kalıcı Olarak Snapchat Hesabı Nasıl Kapatılır?Snapchat, eğlenceli filtreleri, ses dublajları ve türlü türlü özellikleri ile hayatımıza Eylül 2011’de girdi. Dünyanın en popüler uygulamalarından biri haline gelen Snapchat son zamanlarda kullanıcı kaybetmeye başladı. Bunun en büyük nedenlerinde bir tanesi de Instagram ve Facebook’un kendine kattığı yeni özellikler. Popülaritesini kaybeden Snapchat’i kullanmadıkları için birçok hesabını kalıcı olarak silmek istiyor. Snapchat kalıcı hesap silme işlemi birkaç adımda yapılıyor. Snapchat hesabı kalıcı olarak nasıl silinir? “Snapchat Hesap Silme Linki 2022” içeriğimizden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
3.08.2022Sosyalmedya
Konum Nasıl Atılır? WhatsApp ve Messenger’dan Konum Gönderme
Konum Nasıl Atılır? WhatsApp ve Messenger’dan Konum GöndermeTeknolojinin gelişmesi ile haberleşme, iletişim ve ulaşım çok daha kolay hale geldi. Özellikle gitmek istediğimiz şehir veya bölgeler veya en yakınımızdaki ATM veya hastane gibi adreslere ulaşmak akıllı telefonlar veya uygulamalar sayesinde problem olmaktan çıktı. Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp ve Messenger konum atma özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Gidilecek adrese kısa sürede ulaşmayı sağlayan konum atma işlemi zamandan tasarruf etmeye de yardımcı oluyor. Konum nasıl atılır? WhatsApp ve Messenger’dan konum atma işlemi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
2.08.2022Teknoloji
Togg CEO’su Gürcan Karakaş: “Mobilite ekosisteminin parçası olanakıllı bir cihaz tasarlıyoruz”
Togg CEO’su Gürcan Karakaş: “Mobilite ekosisteminin parçası olanakıllı bir cihaz tasarlıyoruz”Avrupa'nın en büyük startup ve teknoloji etkinliği olan VivaTech’te konuşan Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, “Bir otomobilden daha fazlasını, akıllı bir otomobilden daha fazlasını hedefleyerek, mobilite ekosisteminin parçası olan akıllı bir cihaz tasarlıyoruz. ‘Togg Akıllı Yaşam’ adını verdiğimiz hizmetlerle bağlantılı bir otomobilden çok daha fazlasını sunuyoruz” dedi.
16.06.2022Ekonomi
1500 TL - 2000 TL Arası En İyi Telefon Modelleri ve Özellikleri 2022
1500 TL - 2000 TL Arası En İyi Telefon Modelleri ve Özellikleri 2022Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte her geçen gün yeni telefon modelleri piyasaya sürülüyor. Ancak piyasaya sürülen bazı telefonların fiyatları 20 bin TL’ye kadar çıkabiliyor. Fiyatlar arttıkça ihtiyaç duyulan cep telefonlarına sahip olmak da bir o kadar zor oluyor. Genellikle bütçe dostu ve hem de kişinin beklentilerini karşılayacak telefonlar tercih ediliyor. Model ve özelliklerine göre piyasada 1500 – 2000 TL arasından bütçe dostu ve beklentileri karşılayabilecek akıllı cep telefonları bulunuyor. 1500 TL - 2000 TL Arası Akıllı Telefonlar 2022 içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
31.05.2022Teknoloji
Sabit Telefon Nedir? Sabit Telefon Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?
Sabit Telefon Nedir? Sabit Telefon Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?Sabit telefon genel olarak ev ve iş yerlerinde kullanılmakta olan masaüstü telefonları ifade etmektedir. Sabit telefon denildiği zaman yeri sabit olan ve değiştirilemeyen telefonlar anlaşılmalıdır. Sabit telefonların kablosuz olması da mümkün olmaktadır. Böyle durumlarda da sabit telefonlar kablosuz olsalar bile sadece aynı adreste kullanılabilmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.
24.05.2022Eğitim
Mezar taşlarında 'karekod' dönemi
Mezar taşlarında 'karekod' dönemiDünya’da sadece Japonya’nın başkenti Tokyo’da uygulanan sistem Adıyaman'da da uygulanmaya başladı. Mezar taşlarına eklenen karekodla vefat eden kişinin, fotoğraf, video ve çeşitli bilgileri yer alıyor.
18.05.2022Haberler
Mezar taşlarında 'karekod' dönemi! Tokyo'dan sonra Adıyaman'da başladı
Mezar taşlarında 'karekod' dönemi! Tokyo'dan sonra Adıyaman'da başladıDünya’da sadece Japonya’nın başkenti Tokyo’da uygulanan sistem Adıyaman'da da uygulanmaya başladı. Mezar taşlarına eklenen karekodla vefat eden kişinin, fotoğraf, video ve çeşitli bilgileri yer alıyor.
18.05.2022Gündem
Yüzüğü gündem oldu! Brooklyn Beckham yemek yaparken bile çıkarmadı
Yüzüğü gündem oldu! Brooklyn Beckham yemek yaparken bile çıkarmadıDavid-Victoria Beckham çiftinin dört çocuğundan en büyüğü olan Brooklyn Beckham, 9 Nisan'da ABD'li oyuncu Nicola Anne Peltz (27) ile hayatını birleştirdi. 23 yaşındaki Brooklyn, görkemli düğünden sonra parmağına taktığı, 'tamtur' olarak adlandırılan iri taşlı evlilik yüzüğünü sosyal medyada gözler önüne serdi.
23.04.2022Cadde
Omurilik felçlileri için online maraton
Omurilik felçlileri için online maratonOmurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulan Wings for Life World Run’a katılamayanlar App Run uygulamasıyla dilediği yerde ‘koşamayanlar için koşacak’.
19.04.2022Vitrin
App Run sayesinde Wings for Life World Run’da koşabilirsiniz
App Run sayesinde Wings for Life World Run’da koşabilirsinizOmurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak amacıyla tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run 2022 için geri sayı sürüyor. 8 Mayıs Pazar günü saat 14:00’te İzmir’in ev sahipliğinde yapılacak Wings for Life World Run'a gidemeyen katılımcılar, mobil uygulama aracılığıyla diledikleri yerde ‘koşamayanlar için koşacak’.
12.04.2022Diğer
Wings for Life World Run'da heyecan dorukta
Wings for Life World Run'da heyecan doruktaOmurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulacak Wings for Life World Run’a bir ay kaldı. İki kıta, yedi ülkede düzenlenecek Wings for Life World Run’da omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak için yüz binlerce kişi ‘koşamayanlar için koşacak’.
8.04.2022Diğer
‘Bankasız’a ulaşıp sisteme çekiyor
‘Bankasız’a ulaşıp sisteme çekiyorFinansal teknoloji girişimleri yani fintekler, Türkiye’de öne çıkıyor. Finansal hizmetlere erişimi ve kapsayıcılığı artırıyorlar. Türkiye’de nüfusun halen ciddi bir bölümü bankacılık hizmetlerine erişemiyor. iyzico CEO’su Barbaros Özbuğutu, fintekler’in ‘bankasızlar’ olarak tanımlanan kesime erişerek sisteme çektiğini söylüyor.
Tüketicinin dijital alışkanlıkları geri dönülmez eşikte
Tüketicinin dijital alışkanlıkları geri dönülmez eşikteDeloitte’un Dijital Tüketici Trendleri 2021 Araştırması’nın sonuçları kullanıcıların hayatla bağını elektronik cihazlar üzerinden kurduğunu gösteriyor. Araştırmaya göre akıllı saat ve fitness bilekliği altın çağını yaşıyor, hızlı internet ve 5G’ye talep artıyor. Türkler akıllı TV, robot süpürge ve akıllı ev aletleri sahipliğinde global ortalamanın hayli üstünde. Akıllı cihazları en fazla kullananlar 25-34 yaş aralığında.
6.04.2022Vitrin
Rus piyasası allak bullak oldu! 'Keşke alsaydık' pişmanlığı
Rus piyasası allak bullak oldu! 'Keşke alsaydık' pişmanlığıÇok sayıda ülke Ukrayna'nın işgali üzerine Rusya'ya şimdiye kadar eşi görülmemiş yaptırımlar uygulamaya başladı. Çok uluslu şirketler ise ülkedeki faaliyetlerini durdurarak çekilme kararı aldı. Peki yaptırımların etkisiyle Rusya'da günlük yaşam nasıl değişti? İşte cevabı...
15.03.2022Ekonomi
İkinci el pazarında Rusya etkisi! Otomobil fiyatları tamamen değişti
İkinci el pazarında Rusya etkisi! Otomobil fiyatları tamamen değiştiRusya-Ukrayna savaşı otomotiv sektörüne de olumsuz etkiledi. Parça tedariğindeki sorunlar nedeniyle birçok şirket üretime ara vermek zorunda kalırken, otomotiv sektöründeki çip krizinin derinleşmesinin de araç maliyetlerini artıracağı öngörülüyor.
7.03.2022Otomobil
Cepte yeni model yağmuru
Cepte yeni model yağmuruMobil Dünya Kongresi (Mobile World Congress-2022) cepte yeni model yağmuruyla başladı. 28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında açık kalacak olan fuarda Honor, TCL, Poco, realme gibi markalar beklendiği gibi yeni modellerini birer birer lanse ediyor.
2.03.2022Ekonomi
Telsiz Telefon Nedir, Nasıl Çalışır? Özellikleri Nelerdir?
Telsiz Telefon Nedir, Nasıl Çalışır? Özellikleri Nelerdir?Kullanılan eşyalar ile ilgili olarak siz de bilgi sahibi olmak ve özellikleri hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Telsiz telefon da bu eşyalardan birisi olarak ifade edilebilir. Telsiz telefon nedir, nasıl çalışır? Özellikleri nelerdir? Telsiz telefonun ne olduğu ile ilgili tüm detayları sizler için derledik.
22.02.2022Eğitim
Cepteki tehlike! Hayattaki hazlar azaldıkça telefonlara bağlandık
Cepteki tehlike! Hayattaki hazlar azaldıkça telefonlara bağlandıkKanada’da yapılan araştırmayla akıllı telefon kullanımında dünyada 8. sırada yer aldık. Her geçen gün artan akıllı telefon bağımlılığını ve etkilerini uzmanlarla konuştuk.
20.02.2022Pazar
KDV indirimi müjdesi! Uzmanlar Yeni Ekonomi Destek Paketi'ni değerlendirdi
KDV indirimi müjdesi! Uzmanlar Yeni Ekonomi Destek Paketi'ni değerlendirdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Ekonomi Paketi programına videokonferans yöntemiyle katıldı. Erdoğan, temel gıdada KDV'nin yüzde 8'den yüzde 1'e indirildiğinin müjdesini verdi. Konuyla ilgili ekonomi ve iş dünyasından ilk tepkiler geldi. İşte detaylar...
12.02.2022Ekonomi
'Büyük bir saldırıya uğrayacak!' Twitter'ı alt üst edecek karakter sınırı kararı
'Büyük bir saldırıya uğrayacak!' Twitter'ı alt üst edecek karakter sınırı kararıTwitter'ın bir süredir 'Articles' adı verilen yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bu özellik sayesinde kullanıcıların 280 karakter sınırına takılmadan istedikleri uzunlukta paylaşımlar yapabilmesinin önü açılmış olacak. Peki Twitter'ın yeni özelliği kötü niyetli kişiler tarafından kullanılabilir mi? Kullanıcılar herhangi bir olumsuz durumla karşılaşabilir mi? Uzmanlar bu yeni özelliğin getirebileceği olası tehlikelere dikkat çekti.
25.02.2022Teknoloji
Uykusuzluk pandemisi
Uykusuzluk pandemisi7’den 70’e uyuyamıyoruz. Özellikle de pandemi dönemi bebekleri... Stresi artan ebeveynler, duygu düzenlemedeki zorluklar, azalan hareket gibi birçok nedenle terapistlerin kapısı uykusuzluk sorunları nedeniyle aşınıyor.
6.02.2022Pazar
İş hayatında 7/24 ulaşılır olmak
İş hayatında 7/24 ulaşılır olmakHer şey aslında pandemiyle değil, Blackberry’lerle başladı. Kabul etmek lazım, her an her yerde rahat rahat e-postalarımızı cevaplayabilmek başta çok hoşumuza gitti. Kendimizi özgürleşmiş hissettik, ofiste masa başında durmamız gerekmeyecek diye. Blackberry’lerin ömrü yetmedi, ama pandemi ile biz ofislerden evlere döndük.
Her ülkenin eğitim gündemi farklı
Her ülkenin eğitim gündemi farklıFinlandiya üniversite giriş sınavlarını elektronik ortama taşıyor. Fransa’da gündem sosyal ağların okullarda zorbalığı artırması. Almanya ise üniversiteliye ders verdirerek para kazandıracak.
23.01.2022Gündem
Hız çağında gülmece
Hız çağında gülmeceMizah herkes için gündelik hayatın içinde bir nefes alma durağı. Bizi güldüren her ne ise çağın getirdikleriyle değişip, evriliyor. Bir dönem sadece çizgide, bir dönem ekranda, sahnede iken şimdi her yerde! Sosyal medyanın etkisi altında süren hayatlarımızda mizah da tek bir “tık”la karşımızda. Çok hızlı gülüyor, çok hızlı unutuyoruz. Ama neye, kime gülüyoruz? Usta isimlere, yeni nesil komedyenlere sorduk.
16.01.2022Pazar

Benzer Haber Etiketleri

Akıllı Telefonlar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.