Akreditasyon

Akreditasyon

Son dakika Akreditasyon haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akreditasyon gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akreditasyon haber sayfamızda...

Akreditasyon

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.393 akreditasyon haberi bulunmuştur.
NATO: Fransa-ABD krizinin ittifakta çatlak yaratmasını istemiyor
NATO: Fransa-ABD krizinin ittifakta çatlak yaratmasını istemiyorNATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Avustralya'nın Fransa yerine ABD'den denizaltı alma kararı ve ABD, İngiltere ve Avustralya arasındaki "AUKUS" anlaşması sonrası ortaya çıkan ABD-Fransa anlaşmazlığının NATO'da çatlak yaratmaması gerektiği uyarısında bulundu.
7.10.2021Dünya
Son dakika: Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, PFDK'ya sevk edildi
Son dakika: Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, PFDK'ya sevk edildiBeşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, DG Sivasspor maçındaki 'Sportmenliğe Aykırı Hareketi' nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.
6.10.2021Beşiktaş
YÖK Başkanı Özvar: Büyük verinin kullanımını öne alacağız
YÖK Başkanı Özvar: Büyük verinin kullanımını öne alacağızYeni akademik yılı açılış töreninde konuşan Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar, "Türk yükseköğretim sistemi, bugün küresel iddia taşıyan üniversiteleri ve aynı zamanda üstün nitelikli bilim insanlarını içinde barındıran bir konuma ulaşmıştır. Yükseköğretim Kurulu olarak, yeni dönemde çağın en önemli gücü olan bilginin ve hızla değişen teknolojinin temelini oluşturan büyük verinin kullanımını öne alacağız" dedi.
5.10.2021Gündem
Bakan Soylu: Mobil bir program yaptık, programımız hazır, bitti
Bakan Soylu: Mobil bir program yaptık, programımız hazır, bittiİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, deprem ve afet durumları için hazırlanan mobil uygulamanın tamamlandığını belirterek, "Programımız hakikaten Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nda (AFAD) çok büyük işe yarayacak. Deprem oldu; deprem olur olmaz programımız bize ne yapacağımızı hatırlatacak. Bizi hemen alacak, navigasyonla toplanma alanına götürecek" dedi.
29.09.2021Gündem
Türkiye, Maarif Vakfı'nın "uluslararası okul ağıyla" dünyada ilk beş ülke arasına girdi
Türkiye, Maarif Vakfı'nın "uluslararası okul ağıyla" dünyada ilk beş ülke arasına girdiTürkiye Maarif Vakfı (TMV) Başkanı Prof. Dr. Birol Akgün, Türkiye'nin, Maarif Vakfının 377 okulu ve 50 bine yakın öğrencisiyle uluslararası okullar ağı bakımından Fransa, Almanya, İngiltere ve Çin ile dünyada ilk beş ülke arasına girdiğini bildirdi.
29.09.2021Gündem
PFDK'dan Vitor Hugo'ya 2 maç men cezası
PFDK'dan Vitor Hugo'ya 2 maç men cezasıPFDK, Konyaspor maçında direkt kırmızı kartla oyun dışında kalan Trabzonsprolu Vitor Hugo'ya 2 maçtan men cezası verdi. Vitor Hugo, Fenerbahçe maçında görev verilmesi halinde forma giyebilecek.
28.09.2021Trabzonspor
Güvenli turizmde maliyet tartışması
Güvenli turizmde maliyet tartışmasıPandeminin en sıkıntılı dönemlerinde uluslararası turizm arenasında Türkiye’nin elini güçlendiren ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ için bazı turizmciler maliyeti gerekçe göstererek ‘zorunlu olmasın’ girişimi başlattı.
28.09.2021Ekonomi
Yurt dışı müteahhitler için akreditasyon sistemi
Yurt dışı müteahhitler için akreditasyon sistemiTürkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Erdal Eren, aldıkları işleri tamamlayamayan, sahte referanslarla iş almaya çalışan, uzmanlığı olmayan işlere soyunup sorunlara yol açan firmaların Türkiye ve Türk müteahhitlerinin imajına zarar verdiğini belirterek, “Bu durumu önlemek için bir süredir Ticaret Bakanlığı ile dış müteahhitlik hizmetleri için akreditasyon mekanizması kurulması üzerine çalışıyoruz” dedi.
24.09.2021Ekonomi
Son dakika - Beşiktaş'a disiplin şoku! Tam 7 sevk birden
Son dakika - Beşiktaş'a disiplin şoku! Tam 7 sevk birdenBeşiktaş - Adana Demirspor maçındaki olaylar nedeniyle iki takım da PFDK'ya sevk edildi.
23.09.2021Beşiktaş
Yurt dışı müteahhitlik hizmetlerinde 'akreditasyon sistemi' hazırlığı
Yurt dışı müteahhitlik hizmetlerinde 'akreditasyon sistemi' hazırlığıTürkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Erdal Eren, aldıkları işleri tamamlayamayan, sahte referanslarla iş almaya çalışan, uzmanlığı olmayan işlere soyunup sorunlara yol açan firmaların Türkiye ve Türk müteahhitlerinin imajına zarar verdiğini belirterek, "Bu durumu önlemek için bir süredir Ticaret Bakanlığı ile dış müteahhitlik hizmetleri için akreditasyon mekanizması kurulması üzerine çalışıyoruz." dedi.
23.09.2021Ekonomi
Son dakika: Taliban'dan BM'ye flaş mektup! Katılma talebinde bulundular
Son dakika: Taliban'dan BM'ye flaş mektup! Katılma talebinde bulundularSon dakika haberine göre; Taliban, Birleşmiş Milletlere (BM) mektup göndererek, Genel Kurul görüşmelerine katılma talebinde bulundu ve sözcülerinden Suheyl Şahin'i BM büyükelçisi adayı gösterdi.
21.09.2021Dünya
Çocuk giysisinde kordon tehlikesi
Çocuk giysisinde kordon tehlikesiBazı ihraç çocuk giysileri, boğulma riski taşıyan, standart dışı kordonları nedeniyle Avrupa Birliği’nden uyarı aldı. Bakanlık yetkilileri, söz konusu ürünlerin iç piyasaya verilmeyip imha edildiğini söyledi.
17.09.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Kırgızistan'a gitti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay Kırgızistan'a gittiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Karma Ekonomik Komisyonu'nun 10'uncu Toplantısı kapsamında Kırgızistan'a gitti.
9.09.2021Siyaset
Son dakika haberi: PFDK, Sivassporlu Olarenwaju Kayode'ye 2 maç men cezası verdi
Son dakika haberi: PFDK, Sivassporlu Olarenwaju Kayode'ye 2 maç men cezası verdiProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Demir Grup Sivassporlu futbolcu Olarenwaju Kayode'ye 2 maç men cezası verdi.
2.09.2021Sivasspor
Helal laboratuvarlarına ‘Müslüman’ personel
Helal laboratuvarlarına ‘Müslüman’ personelHelal ürünlere ilişkin inceleme yaparak, içlerinde İslami kurallara aykırı madde olup olmadığını belirleyen laboratuvarlara bir dizi kural geldi. Buna göre, akredite edilecek helal laboratuvarlarında görev yapacak teknik personele, “Müslüman olma” kriteri getirilecek. Düzenlemeler, özel ve kamu kimliğine sahip helal laboratuvarlarında geçerli olacak.
28.08.2021Gündem
Gastronomi eğitiminin malzemeleri Koç’tan
Gastronomi eğitiminin malzemeleri Koç’tanEge Üniversitesi’nin kuruluş çalışmalarını sürdürdüğü Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’ne duayen iş insanı Rahmi Koç’tan ekipman desteği geldi
17.08.2021Ege
Tarihi zenginliğini geleceğe taşıyor
Tarihi zenginliğini geleceğe taşıyorİstanbul Üniversitesi’nde 1936’da kurulan Türkiye’nin ilk İktisat Fakültesi, çağın gereklerine göre planlama yaparak gelenek ile geleceği buluşturuyor. Kodlama, blockchain, uzay ekonomisi gibi alanlara odaklanan fakülte, profesyoneller ile öğrencileri bir araya getiriyor
15.08.2021Eğitim
ARUCAD’dan burs ve çift anadal fırsatı
ARUCAD’dan burs ve çift anadal fırsatıKıbrıs’ın tek sanat, tasarım ve iletişim odaklı vakıf üniversitesi Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi (ARUCAD), öğrencilere staj ve işe yerleştirme garantisi, burs olanakları ve çift anadal fırsatı sunuyor.
12.08.2021Eğitim
TFF Sağlık Kurulu Stadyum Kırmızı Alan Süreç Yönetimi açıklandı
TFF Sağlık Kurulu Stadyum Kırmızı Alan Süreç Yönetimi açıklandıTFF Sağlık Kurulu, 2021-2022 Futbol Sezonunda Sağlık Tedbirleri gereği Stadyum Kırmızı Alan Süreç Yönetimini belirledi.
4.08.2021Futbol
Cezayir, Suudi Arabistan merkezli kanalın akreditasyonunu iptal etti
Cezayir, Suudi Arabistan merkezli kanalın akreditasyonunu iptal ettiCezayir, Suudi Arabistan merkezli Al Arabiya televizyon kanalının "mesleki etik kurallara uymadığı ve dezenformasyon yaptığı" gerekçesiyle akreditasyonunu iptal etti.
31.07.2021Dünya
Ticaret Bakanı Muş’tan 'bilinçli tüketim' çağrısı
Ticaret Bakanı Muş’tan 'bilinçli tüketim' çağrısıTicaret Bakanı Mehmet Muş, İslam ülkeleri olarak açlık ve yoksulluk içinde yaşayan Müslümanlardan herkesin sorumlu olduğunu, israf ederek değil bilinçli olarak tüketim yapılması gerektiğini söyledi., İslam ülkeleri olarak açlık ve yoksulluk içinde yaşayan Müslümanlardan herkesin sorumlu olduğunu, israf ederek değil bilinçli olarak tüketim yapılması gerektiğini söyledi.
29.07.2021Ekonomi
6 bin öğrenciye barınma imkanı
6 bin öğrenciye barınma imkanı2 bin kişilik etabı hizmete açılan yurttaki inşaat çalışmalarını inceleyen EÜ Rektörü Budak, “Gençlerin sorunlarını çözmek için titiz davranıyoruz” dedi
26.07.2021Ege
Son dakika... İğrenç şaka ortaya çıktı, kovuldu!
Son dakika... İğrenç şaka ortaya çıktı, kovuldu!Tokyo Olimpiyatları'nın açılış törenlerinden sorumlu yetkili, törenden bir gün önce görevden alındı. Kentaro Kobayashi'nin, 1990'lı yıllarda kayda alınan ama yakınlarda ortaya çıkan görüntülerinde, Holokost ile ilgili şakalar yaptığı gerekçesiyle görevden alındığı anlaşılıyor.
22.07.2021Dünya
Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın transfer merkezi İstanbul oldu
Tokyo Olimpiyat Oyunları'nın transfer merkezi İstanbul olduOlimpiyatlara katılacak farklı ülkeden sporcular, Türk Hava Yolları'na ait uçakla Tokyo'ya geldi.
TFF Temsilciler Kurulu sezon başı seminerleri, 7 ve 21 Ağustos'ta
TFF Temsilciler Kurulu sezon başı seminerleri, 7 ve 21 Ağustos'taTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Temsilciler Kurulu sezon başı seminerleri, 7 ve 21 Ağustos'ta çevrim içi düzenlenecek.
18.07.2021Futbol

Benzer Haber Etiketleri

pfdkTÜRKİYEBeşiktaşekonomiakreditasyon

Akreditasyon ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.