Ali Çınar

Ali Çınar

Son dakika Ali Çınar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ali Çınar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ali Çınar haber sayfamızda...

Ali Çınar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.780 ali cinar haberi bulunmuştur.
Emekli amirallerin gece bildirisi! İşte soruşturmada son durum
Emekli amirallerin gece bildirisi! İşte soruşturmada son durum104 emekli amiral tarafından yayınlanan bildiri hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 10 amiralin işlemleri 3. gününde devam ediyor. Emekli amirallerin ifade işlemlerinin henüz başlamadığı öğrenilirken soruşturma kapsamında gözaltına alınan isimlerin el konulan telefonları, dijital materyalleri de inceleniyor. Bildiriyi imzalayan isimlerin yurt dışı bağlantıları ve aktif olarak görevde olan isimlerle bağlantıları olup olmadığı da araştırılıyor. Gözaltı listesinde adı geçen ve emniyete çağrılan 4 emekli amiralin pazartesi günü ifade vereceği öğrenildi. Yarın dolacak olan gözaltı süresinin de 4 gün uzatılabileceği konuşuluyor.
7.04.2021Gündem
Son dakika... Emekli amirallerin bildirisine 81 ilde suç duyurusu
Son dakika... Emekli amirallerin bildirisine 81 ilde suç duyurusuGelen son dakika haberine göre; 81 ilde 910 dernek, 408 vakıf, 27 üniversite, 114 oda, 550 sendika, 46 federasyon, bazı emekli amirallerin bildirisine ilişkin suç duyurusunda bulundu.
5.04.2021Gündem
Son dakika haber... Montrö bildirisine imza atan 10 emekli amiral gözaltına alındı! Soruşturmada kritik tespit
Son dakika haber... Montrö bildirisine imza atan 10 emekli amiral gözaltına alındı! Soruşturmada kritik tespitGelen son dakika haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının bazı emekli amirallerin açıklamasına ilişkin soruşturması kapsamında 10 şüpheli gözaltına alınırken, 4 şüpheliye 3 gün içinde Emniyet'e müracaat etmeleri için tebligat yapıldı. Bildiriyi hazırlayan şüphelilerin görevde olan muvazzaf subaylarla irtibatı olup olmadığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı dışında diğer komutanlıklarla da irtibat kurulup kurulmadığı, başka kişilere imza için baskı yapılıp yapılmadığının araştırıldığı öğrenildi.
5.04.2021Gündem
Montrö bildirisine imza atan 10 emekli amiral gözaltına alındı
Montrö bildirisine imza atan 10 emekli amiral gözaltına alındıAnkara Cumhuriyet Başsavcılığının bazı emekli amirallerin açıklamasına ilişkin soruşturması kapsamında 10 şüpheli gözaltına alınırken, 4 şüpheliye 3 gün içinde Emniyet'e müracaat etmeleri için tebligat yapıldı. Öte yandan soruşturma kapsamında Ergun Mengi, Atilla Kezek, Alaettin Sevim, Ramazan Cem Gürdeniz, Nadir Hakan Eraydın, Bülent Olcay, Kadir Sağdıç, Türker Ertürk, Turgay Erdağ ve Ali Sadi Ünsal gözaltına alındı. Atilla Kıyat, Engin Baykal, Cemil Şükrü Bozoğlu ve Mustafa Özbey ise ifadeye çağrıldı.
5.04.2021Haberler
Son dakika... Montrö bildirisine savcıdan soruşturma! İşte imzacı 104 isim
Son dakika... Montrö bildirisine savcıdan soruşturma! İşte imzacı 104 isimAralarında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı görevini üstlenen üç oramiralin de bulunduğu 104 emekli amiral, Montrö Sözleşmesi’ne ilişkin gece yarısı bildiri yayınladı. TCK 316. maddeden soruşturma başlatılan bildiriye öncülük edenlerin tespit edildiği ve ifadeye çağrılacağı öğrenildi.
5.04.2021Siyaset
Son dakika... ABD'li emekli Korgeneral Ben Hodges: YPG'ye silah vermemiz hataydı
Son dakika... ABD'li emekli Korgeneral Ben Hodges: YPG'ye silah vermemiz hataydıAmerika'nın eski Avrupa Kuvvetleri Komutanı Emekli Korgeneral Ben Hodges, CNN Türk'e konuştu ve flaş açıklamalara imza attı. Doğaç Boran’ın özel röportajında, Türkiye-Amerika ilişkilerini değerlendiren Hodges, tarihi nitelikte bir açıklamaya imza atarak, "Terör örgütü YPG'ye silah vermemiz hataydı" şeklinde bir değerlendirmede bulundu.
25.02.2021Gündem
Türkiye neden Patriot almadı? Ali Çınar perde arkasını CNN TÜRK'te anlattı
Türkiye neden Patriot almadı? Ali Çınar perde arkasını CNN TÜRK'te anlattıEski Amerikan Başkanı Donald Trump, Türkiye'ye Patriot vermedik demişti. Ancak şimdi Pentagon, Trump'ın söylediklerinin aksi istikamette açıklamalar yapıyor. Türkiye neden Patriot almadı, neden S-400'lere yönelmek zorunda kaldı. Dış politika analisti ve Milliyet Gazetesi yazarı Ali Çınar CNN Türk ekranında merak edilen bu soruları yanıtladı.
24.02.2021Gündem
Türkiye neden Patriot almadı
Türkiye neden Patriot almadıEski Amerikan Başkanı Donald Trump, Türkiye'ye Patriot vermedik demişti. Ancak şimdi Pentagon, Trump'ın söylediklerinin aksi istikamette açıklamalar yapıyor. Türkiye neden Patriot almadı, neden S-400'lere yönelmek zorunda kaldı. Dış politika analisti Ali Çınar CNN Türk ekranında merak edilen bu soruları yanıtladı.
24.02.2021Televizyon
Tarihe saygısızlık
Tarihe saygısızlıkBodrum Sandıma Dağı’nda bulunan 4 bin yıllık kaya mezarları matkap ve kazmalarla talan edildi.
16.02.2021Ege
Son dakika... İlk olacak! Türkiye-ABD arasında önemli görüşme
Son dakika... İlk olacak! Türkiye-ABD arasında önemli görüşmeGelen son dakika haberine göre; Ankara-Washington hattında beklenen görüşme için tarih netleşti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Anthony Blinken ile yarın bir telefon görüşmesi yapması bekleniyor. Dış Politika Analisti Ali Çınar, ayrıntıları Washington'dan aktardı.
9.02.2021Siyaset
İlk olacak! Türkiye-ABD arasında önemli görüşme
İlk olacak! Türkiye-ABD arasında önemli görüşmeAnkara-Washington hattında beklenen görüşme için tarih netleşti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Anthony Blinken ile yarın bir telefon görüşmesi yapması bekleniyor. Dış Politika Analisti Ali Çınar, ayrıntıları Washington'dan aktardı.
9.02.2021Haberler
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardı
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardıABD'de 3 Kasım 2020'de yapılan seçimleri kazanan Joe Biden, ABD Kongresindeki törende yemin ederek ülkenin 46'ncı başkanı oldu. Yemin töreni sonrası Milliyet Yazarı Ali Çınar Washington'daki son durumu CNN TÜRK ekranlarında anlattı.
20.01.2021Televizyon
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardı! Kuş uçurtmuyorlar
Ali Çınar dünyanın kilitlendiği noktadan aktardı! Kuş uçurtmuyorlarABD'de 3 Kasım 2020'de yapılan seçimleri kazanan Joe Biden, ABD Kongresindeki törende yemin ederek ülkenin 46'ncı başkanı oldu. Yemin töreni sonrası Milliyet Yazarı Ali Çınar Washington'daki son durumu CNN TÜRK ekranlarında anlattı.
20.01.2021Dünya
Kayıp Gülsüm ninenin 'cinayet' davasında, 'yasak aşk' itirafı
Kayıp Gülsüm ninenin 'cinayet' davasında, 'yasak aşk' itirafıAntalya'nın Manavgat ilçesinde 2016 yılında kaybolan Gülsüm Çınar'ı öldürdükleri iddiasıyla damadı Mustafa Avcı ve kızları Ayşe Avcı ile Neriman Çiftçi'nin yargılandıkları davada tanık olarak dinlenen yaşlı kadının torunu Sacide Can, "Anneannemin ölüp ölmediği belli değilken, Ayşe teyzem 'Annem öldü' diye dizlerini dövüyordu" dedi. Teyzesinin kocası Mustafa Avcı ile ilişki yaşadığını itiraf eden Can, "Bunu ailede herkes biliyordu. Burada 'yasak aşk' yaşayan ben değilim. Teyzem Neriman Çiftçi'nin kızı N.'dir" dedi.
18.12.2020Gündem
Gazeteci Ali Çınar'dan Joe Biden yorumu: 'Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimler var'
Gazeteci Ali Çınar'dan Joe Biden yorumu: 'Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimler var'Gazeteci Ali Çınar, ABD başkanlık seçimlerine ilişkin CNN TÜRK canlı yayınında önemli bilgiler verdi. Çınar, Biden'ın A Takımı ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimlerin olduğunu belirtti. İşte Ali Çınar'ın yaptığı açıklamalar...
8.11.2020Televizyon
Gazeteci Ali Çınar'dan Joe Biden yorumu: 'Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimler var'
Gazeteci Ali Çınar'dan Joe Biden yorumu: 'Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimler var'Gelen son dakika haberine göre; Gazeteci Ali Çınar, ABD başkanlık seçimlerine ilişkin CNN TÜRK canlı yayınında önemli bilgiler verdi. Çınar, Biden'ın A Takımı ile ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye'nin çok yakından tanıdığı isimlerin olduğunu belirtti. İşte Ali Çınar'ın yaptığı açıklamalar...
8.11.2020Dünya
Beyaz Saray'da 'seçim' sessizliği! Trump hiçbir yere ayrılmadı
Beyaz Saray'da 'seçim' sessizliği! Trump hiçbir yere ayrılmadıMilliyet yazarı Ali Çınar, ABD'deki tarihi seçimin nabzını Beyaz Saray'ın bahçesinde tuttu. Ali Çınar Beyaz Saray'da sessizliğin hakim olduğuna dikkat çekti.
4.11.2020Haberler
Beyaz Saray'da 'seçim' sessizliği! Trump hiçbir yere ayrılmadı
Beyaz Saray'da 'seçim' sessizliği! Trump hiçbir yere ayrılmadıMilliyet yazarı Ali Çınar, ABD'deki tarihi seçimin nabzını Beyaz Saray'ın bahçesinde tuttu. Ali Çınar Beyaz Saray'da sessizliğin hakim olduğuna dikkat çekti.
4.11.2020Dünya
Trump'ın "zafer konuşmasını" Ali Çınar yorumladı!
Trump'ın "zafer konuşmasını" Ali Çınar yorumladı!ABD Başkanı Donald Trump'tan açıklama geldi, 'Bu seçimi kazandık' dedi. Beyaz Saray'daki o açıklamayı Dış Politika Analisti Ali Çınar, CNN TÜRK canlı yayınında değerlendirdi.
4.11.2020Haberler
Son dakika... Trump'tan zafer konuşması! Şifrelerini Ali Çınar yorumladı
Son dakika... Trump'tan zafer konuşması! Şifrelerini Ali Çınar yorumladıABD Başkanı Donald Trump'tan açıklama geldi, 'Bu seçimi kazandık' dedi. Beyaz Saray'daki o açıklamayı Dış Politika Analisti Ali Çınar, CNN TÜRK canlı yayınında değerlendirdi.
4.11.2020Dünya
Son dakika! ABD'de en tartışılan konu! Mektup oyda hile var mı?
Son dakika! ABD'de en tartışılan konu! Mektup oyda hile var mı?ABD'de büyük gün heyecanlı bekleyiş için geri sayım başladı. Tüm dünya merakla ABD'nin yeni başkanını bekliyor. ABD'de bu seçimlerin en tartışılan konularından biri de mektup ile oy kullanma sistemi oldu. ABD'den Razi Canikligil ve Ali Çınar konuyla ilgili olarak CNN TÜRK ekranlarında açıklamalarda bulundu.
3.11.2020Dünya
ABD'de en tartışılan konu! Mektup oyda hile var mı?
ABD'de en tartışılan konu! Mektup oyda hile var mı?ABD'de büyük gün heyecanlı bekleyiş için geri sayım başladı. Tüm dünya merakla ABD'nin yeni başkanını bekliyor. ABD'de bu seçimlerin en tartışılan konularından biri de mektup ile oy kullanma sistemi oldu. ABD'den Razi Canikligil ve Ali Çınar konuyla ilgili olarak CNN TÜRK ekranlarında açıklamalarda bulundu.
3.11.2020Haberler
Son dakika: ABD'de kaybeden yanacak! 'Ölüm kalım seçimi'
Son dakika: ABD'de kaybeden yanacak! 'Ölüm kalım seçimi'Gelen son dakika haberine göre; ABD'de 2020 Başkanlık Seçimi için oy verme işlemi devam ederken sıcak gelişmeler yaşanıyor.
4.11.2020Dünya
ABD'de kaybeden yanacak! 'Ölüm kalım seçimi'
ABD'de kaybeden yanacak! 'Ölüm kalım seçimi'ABD'de 2020 Başkanlık Seçimi için oy verme işlemi devam ederken sıcak gelişmeler yaşanıyor.
3.11.2020Televizyon
Bir ailenin yok olduğu siyanürlü intiharda şok detaylar
Bir ailenin yok olduğu siyanürlü intiharda şok detaylarAntalya'nın Konyaaltı ilçesinde siyanürle eşi, oğlu ve kızını zehirleyerek öldürüp, intihar eden Selim Şimşek'e ait senet ele geçirilen 'pitonlu tefeci çetesi'nin Şimşek'in kayınvalidesi Sıdıka Aydoğmuş adına da 350 bin TL değerinde 3 ayrı senet düzenlediği ortaya çıktı. Şikayetçi sıfatıyla soruşturma savcısına ifade veren Aydoğmuş, damadı ve kızı ile 2 torununun ölümünden, çete suçundan tutuklanan Cahit Ülkü'nün sorumlu olduğunu öne sürüp, "Olay gecesi damadımın evinin etrafında dolaşıyordu. Hırsız diye bodrumda yakalandı. Sonra çilingir çağrılarak evin kapısı açılınca, damadım, kızım ve iki torunumun cansız bedenlerine ulaşıldı" dedi.
9.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

abdali çınarDonald Trumpjoe bidenBeyaz saray

Ali Çınar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.