Ali Erbaş

Ali Erbaş

Son dakika ali erbaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ali erbaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ali erbaş haber sayfamızda...

Ali Erbaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.180 ali erbas haberi bulunmuştur.
Bakanlardan peş peşe 'Ayasofya' paylaşımı
Bakanlardan peş peşe 'Ayasofya' paylaşımı Bakanlar, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasının yıl dönümüne ilişkin sosyal medya hesaplarından kutlama mesajları paylaştı.
24.07.2021Siyaset
‘Artık kuzey-güney değil Kıbrıs Türkü diyoruz’
‘Artık kuzey-güney değil Kıbrıs Türkü diyoruz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs konusunda, “Bundan sonraki süreçte artık biz kuzey - güney demek istemiyoruz. Artık Kıbrıs Türkü diyoruz, olaya böyle bakıyoruz, bundan sonra da böyle devam ettireceğiz” dedi.
21.07.2021Siyaset
Kapalı Maraş’taki tarihi Bilal Ağa Mescidi açıldı
Kapalı Maraş’taki tarihi Bilal Ağa Mescidi açıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, KKTC’deki programı kapsamında toplu açılış ve temel atma törenlerine Lefkoşa’dan canlı bağlantıyla katıldı.
21.07.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 7-24 kesintisiz sağlanacak
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: 7-24 kesintisiz sağlanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Lefkoşa'da toplu açılış ve temel atma töreninde önemli açıklamalarda bulundu. KKTC Veri Merkezi ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kamu kurum ve kuruluşlarının bilgi teknolojileri alanındaki hizmet sunumuna ait altyapı ihtiyaçları 7-24 kesintisiz ve güvenli şekilde karşılanacaktır.' dedi.
20.07.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan KKTC'den ilan etti: Bundan sonra da böyle devam ettireceğiz!
Son dakika: Erdoğan KKTC'den ilan etti: Bundan sonra da böyle devam ettireceğiz!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bayram Namazı sonrasında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Afganistan'da bölgede yeni bir dönem var. NATO, ABD ve bunun yanında Türkiye." dedi. Erdoğan, gelen bir soru üzerine ise "Artık 'Kuzey-Güney' demek istemiyoruz, artık Kıbrıs Türk'ü diyoruz, olaya böyle bakıyoruz, bundan sonra da böyle devam ettireceğiz." ifadelerini kullandı.
20.07.2021Siyaset
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'tan Kurban Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'tan Kurban Bayramı mesajıDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Kurban Bayramı'nın birlik ve beraberliği pekiştirme, inanç, kültür ve medeniyetin güzelliklerinin ihyası için fırsat olarak bilinmesini istedi.
19.07.2021Gündem
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, KKTC'ye gitti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, KKTC'ye gittiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı törenlerine katılmak üzere, KKTC'ye gitti.
19.07.2021Siyaset
'RTÜK İletişim Dergisi' yayında
'RTÜK İletişim Dergisi' yayındaRadyo ve Televizyon Üst Kurulu'nca (RTÜK) hazırlanan 'RTÜK İletişim Dergisi' temmuz sayısıyla yayın hayatına başladı. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, "RTÜK, bu dergisiyle iletişim kanallarına bir yenisini daha ekleyerek tüm paydaşlarıyla bağlantısını daha da güçlendiriyor" dedi.
16.07.2021Gündem
'Haklarını asla ödeyemeyiz'
'Haklarını asla ödeyemeyiz'Meclis bahçesindeki 15 Temmuz Şehitler Anıtı önünde düzenlenen törende konuşan Erdoğan “Yurdu yaşatmak için can veren ama canından aziz bildiği vatanından vazgeçmeyen kahramanların haklarını ödeyemeyiz” dedi
16.07.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Millete silah çekenin affı olmaz
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Millete silah çekenin affı olmazGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında, "Türkiye'nin benzer ihanetlere uğramaması için başta FETÖ olmak üzere tüm terör örgütleri, her türlü fitne ve fesat odaklarına karşı teyakkuz halinde olmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Millete silah çekenin, milletin kanını dökenin, milletin bayrağına ve ezanına göz dikenin, milletin geleceğini karartmaya kalkanın affı da olmaz müsamahası da olmaz." dedi.
15.07.2021Siyaset
15 Temmuz Müzesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı
15 Temmuz Müzesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hain darbe girişiminin özel ses ve görsel efektlerle anlatılacağı 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
15.07.2021Haberler
15 Temmuz Müzesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı
15 Temmuz Müzesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı ile Demokrasi Müzesi Açılış Töreni'ne katıldı.
15.07.2021Gündem
Son dakika... 15 Temmuz Müzesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı
Son dakika... 15 Temmuz Müzesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hain darbe girişiminin özel ses ve görsel efektlerle anlatılacağı 15 Temmuz Demokrasi Müzesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
15.07.2021Siyaset
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: FETÖ, terör şebekesidir
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: FETÖ, terör şebekesidirDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Bugün bütün açıklığıyla ortaya çıkmıştır ki FETÖ, referansını dinden aldığını iddia eden bir terör şebekesidir. İslam'ın bütün değerlerini tahrif ve tahrip ederek karanlık ve süfli amaçları için kullanmıştır" dedi.
15.07.2021Haberler
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: FETÖ, terör şebekesidir
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: FETÖ, terör şebekesidir Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Bugün bütün açıklığıyla ortaya çıkmıştır ki FETÖ, referansını dinden aldığını iddia eden bir terör şebekesidir. İslam'ın bütün değerlerini tahrif ve tahrip ederek karanlık ve süfli amaçları için kullanmıştır" dedi.
15.07.2021Gündem
Erbaş: 'İmam' unvanının FETÖ'nün temsilcileri için kullanılması kabul edilemez
Erbaş: 'İmam' unvanının FETÖ'nün temsilcileri için kullanılması kabul edilemezDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 'imam' unvanının Hz. Peygamberin en önemli vasıflarından birisi olduğunu belirterek, "İmam' isminin FETÖ'nün temsilcileri için kullanılması kabul edilemez" dedi.
15.07.2021Gündem
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Türkiye tek ses!
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Türkiye tek ses!Türkiye FETÖ'nün 15 Temmuz 2016'da kalkıştığı hain darbe teşebbüsünün 5. yıldönümünde tek ses oldu. Siyasiler, 15 Temmuz'un ilk dakikalarından itibaren sosyal medyadan mesajlar yayınlanmaya başladı.
15.07.2021Gündem
Kurbanlık fiyatları ne kadar? Diyanet vekaletle kurbanlık fiyatlarını açıkladı
Kurbanlık fiyatları ne kadar? Diyanet vekaletle kurbanlık fiyatlarını açıkladıKurbanlık fiyatları ne kadar? 2021 Kurban Bayramı'nın yaklaşması ile birlikte kurbanlık fiyatları da araştırılıyor. Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, “Bu yıl ortalama kurban fiyatları, hayvan başına büyükbaşta 6 bin 500 lira ile 35 bin lira, küçükbaşta ise 1300 lira ile 5 bin lira arasında değişiyor.
14.07.2021Gündem
Müezzinden camide çocuğa dayak! Çifte soruşturma başlatıldı
Müezzinden camide çocuğa dayak! Çifte soruşturma başlatıldıHatay'ın Dörtyol ilçesinde müezzin Necmi G.'nin (63), cami içerisinde ses yaptığı iddiasıyla 9 yaşındaki B.G'yi darp ettiği iddiasıyla hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.
13.07.2021Gündem
Devletin zirvesi nikâhta buluştu
Devletin zirvesi nikâhta buluştuCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın kızı Dilruba Kalın ile Yemenli Şihab AlAbab’ın nikah töreni siyaset, sanat ve iş dünyasından isimleri bir araya getirdi.
13.07.2021Siyaset
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Ayasofya' paylaşımı
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Ayasofya' paylaşımıDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin yeniden ibadete açılmasının birinci yılına ilişkin sosyal medyadan paylaşımda bulundu.
10.07.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mahmud Abbas'tan önemli görüşme
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Mahmud Abbas'tan önemli görüşmeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Vahdettin Köşkü'ndeki kabul basına kapalı olarak 1 saat sürdü. Ardından heyetlerarası görüşmeye geçildi. Gerçekleştirilen görüşme sonrası açıklama geldi.
10.07.2021Siyaset
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Kurban vesilesiyle 149 ülkeye ulaşıyoruz
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Kurban vesilesiyle 149 ülkeye ulaşıyoruzDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Kurban vesilesiyle 149 ülkeye ulaşıyoruz. Biz gittiğimiz 149 ülkedeki 25 milyon insana sadece 1-2 kilo et götürmüyoruz. Milletimizin cömertliğini götürüyoruz, büyüklüğünü götürüyoruz. Bayrağımızı tanıtıyoruz." dedi.
8.07.2021Siyaset
‘Askıda ekmek fitre sayılmaz’
‘Askıda ekmek fitre sayılmaz’Diyanet İşleri Başkanlığı, “Fitre, yemin kefareti ve oruç fidyesinin askıda ekmek uygulaması yoluyla verilmesi caiz midir” sorusunu yanıtladı. Din İşleri Yüksek Kurulu’nun verdiği kararda, askıda ekmek uygulamasının, maddi imkanları yetersiz olan kişilerin ekmek ihtiyacını karşılamak amacıyla Osmanlıdan günümüze miras kalan bir uygulama olduğu hatırlatıldı.
7.07.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İkisi arasında hiçbir fark görmüyoruz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: İkisi arasında hiçbir fark görmüyoruzGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suyun Gücü Milletle Buluşuyor Toplu Açılış Töreni'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'Ülkemizde içme suyu temini konusunda en büyük sorunlardan biri kayıp-kaçak oranlarının yüksekliğidir. Suyumuzu korumakla vatanımızı korumak arasında mahiyet itibarıyla hiçbir fark görmüyoruz.' dedi. "26 adet yer altı barajı inşa ettik. Bu sayısı 150'ye yükselteceğiz" diyen "Ayrıca Meclis'te bir "Su Kanunu" hazırlıyoruz." ifadelerine yer verdi.
5.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

15 temmuzcumhurbaşkanırecep tayyip erdoğankıbrıserdoğan

Ali Erbaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.