Almula Merter

Almula Merter

Son dakika Almula Merter haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Almula Merter gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Almula Merter haber sayfamızda...

Almula Merter

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 99 almula merter haberi bulunmuştur.
Eğitmen oldu
Eğitmen olduAlmula Merter Churm, ‘Theta Healing’ eğitimini tamamladı.
6.11.2021Cadde
Adı yaşayacak
Adı yaşayacakAlmula Merter Churm, 2018 yılında aramızdan ayrılan usta sinema ve tiyatro oyuncusu Ferdi Merter’in adını yaşatmak için kolları sıvadı.
23.10.2021Cadde
Mest ediyor
Mest ediyorAlmula Merter Churm, ‘Mutlu Kalpler Kulübü’nü sesli mesaj video’larıyla yeniden başlattı.
12.10.2021Cadde
Dünyaya açıldı
Dünyaya açıldıAlmula Merter Churm’un 2020’de çıkan ‘Kelebeğin Zamanı’ serisinin ilki ‘Bitti Dediğin Anda Kaderin Yeniden Yazılır’ romanı, İngiltere ve Amerika ağırlıklı satışa sunuldu.
1.10.2021Cadde
Şifa dağıtacak
Şifa dağıtacakAlmula Merter Churm, İngiltere’deki okulu AMC Akademi’nin bünyesinde verdiği ‘MRT Zihin Temizleme Yöntemi’ eğitimlerini Türkiye’ye taşıdı...
18.09.2021Cadde
Türkiye’yi seçti
Türkiye’yi seçtiUzun yıllardır İngiltere’de yaşayan Almula Merter Churm, eşi ve çocuklarıyla Türkiye’ye dönmeye karar verdi.
8.09.2021Cadde
Sürpriz projeler
Sürpriz projelerAlmula Merter Churm, İngiltere’de kurduğu prodüksiyon firması AMC House ile yurt dışı ortaklıklara kapı açıyor.
23.06.2021Cadde
Sezonu açtı
Sezonu açtıAlmula Merter Churm, havalar ısınınca Bodrum’daki evine döndü.
11.06.2021Cadde
‘Kadınları  merkeze alıyorum’
‘Kadınları merkeze alıyorum’Almula Merter Churm, alanında ünlü birçok ünlü ismi Instagram canlı yayınlarında ağırlamasıyla ilgili, kadınları merkeze aldığını söyledi.
22.05.2021Cadde
Özel yayın
Özel yayınAlmula Merter Churm, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde Instagram’daki ‘Mutlu Kalpler Kulübü’ programında Orhan Kılıç, İnci Türkay, Çiçek Dilligil, Nedim Saban, Uğur Taşdemir ve Oda Tiyatrosu ekibini ağırlayacak.
25.03.2021Cadde
Yayınlar devam ediyor
Yayınlar devam ediyorAlmula Merter Churm’ün Instagram üzerinden gerçekleştirdiği ‘Mutlu Kalpler Kulübü’ başlıklı yayınları, tüm hızıyla devam ediyor.
20.03.2021Cadde
İlgi  görüyor
İlgi görüyorAlmula Merter Churm’un, Instagram hesabı üzerinden ‘Mutlu Kalpler Kulübü’ başlığıyla yaptığı yayınlar ilgi görüyor.
13.03.2021Cadde
Churm’den ‘Mutlu Kalpler’ kulübü
Churm’den ‘Mutlu Kalpler’ kulübüAlmula Merter Churm, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken ‘ilişkilere’ el atıyor!
3.02.2021Cadde
En çok satanlar listesinde
En çok satanlar listesindeAlmula Merter Churm’ün yeni eseri ‘Bitti Dediğin Anda Kaderin Yeniden Yazılır’, en çok satanlar listesinde zirveye yerleşti.
10.11.2020Cadde
Yeni kitabı dördüncü baskıda
Yeni kitabı dördüncü baskıdaAlmula Merter Churm’ün ‘Kelebeğin Zamanı’ adlı roman serisinin ilk kitabı ‘Bitti Dediğin Anda Kaderin Yeniden Yazılır’, okurlardan büyük ilgi görüyor.
3.10.2020Cadde
Dünyada bir ilk!
Dünyada bir ilk!Almula Merter Churm’ün ‘Kelebeğin Zamanı’ adlı roman serisinin ilk kitabı ‘Bitti Dediğin Anda Kaderin Yeniden Yazılır’, 10 Eylül’de çıkıyor.
4.09.2020Cadde
Romantik sürpriz
Romantik sürprizAlmula Merter Churm, yıl dönümlerinde İngiliz eşi Robert Churm’e romantik bir sürpriz yaptı.
7.08.2020Cadde
Eşine evlenme teklif etti
Eşine evlenme teklif ettiAlmula Merter Churm, tanışma yıl dönümlerinde İngiliz eşi Robert Churm’e romantik bir sürpriz yaptı. Tanıştıkları otelde bir kutlama organize eden Churm, eşine 'bir kez daha evlenmeyi' teklif etti. 2014 yılında Londra’da evlenen çift, bu kez Türkiye’de nikâh defterine imza atacak.
5.08.2020Cadde
İstanbul’a taşınıyor
İstanbul’a taşınıyorPandemi süreci Almula Merter Churm’ün planlarını değiştirdi.
31.07.2020Cadde
Almula Merter Churm, Türkiye'ye dönüyor
Almula Merter Churm, Türkiye'ye dönüyorDokuz yıldır İngiltere’de yaşayan Almula Merter Churm, şirketlerini Türkiye’ye taşımaya karar verdi. 54 yaşındaki sanatçı, Londra’daki sanat okulu ve yapım şirketini İstanbul’a taşıyacak.
30.07.2020Cadde
Almula Merter: Çok özlendi o günler
Almula Merter: Çok özlendi o günlerOyuncu ve seslendirme sanatçısı Almula Merter, yıllar önce TRT Ankara Stüdyoları'nda çekilen fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.
28.05.2020Cadde
Sanal akademi kuruyor
Sanal akademi kuruyorAlmula Merter Churm, AMC Akademi’yi dijital platforma taşıyor.
21.03.2020Cadde
Yeni kitabı  nisanda raflarda
Yeni kitabı nisanda raflarda‘Dokuz Ay On Gün’ kitabı yakında Avrupa’da yayınlanacak Almula Merter Churm, ‘Kelebeğin Zamanı’ adlı roman serisinin ilk bölümünü okurlarıyla buluşturmak için gün sayıyor.
25.02.2020Cadde
Hayali gerçek oldu
Hayali gerçek olduGeçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan usta oyuncu ve yönetmen Ferdi Merter’in hayalini çocukları gerçekleştirdi.
3.01.2020Cadde
Almula Merter: Babamın hayalini kardeşimle birlikte gerçekleştirdik
Almula Merter: Babamın hayalini kardeşimle birlikte gerçekleştirdikGeçen yıl aramızdan ayrılan usta oyuncu ve yönetmen Ferdi Merter’in hayalini çocukları gerçekleştirdi. Almula Merter Churm ve kardeşi Teymuralp Merter, anneleri Cansın Merter’in adını taşıyan bir yayınevi kurdu. 2020’den itibaren faaliyete geçecek Cansın Yayınları’nın ilk kitabı, Almula Merter imzalı “Kelebeğin Zamanı” olacak.
29.12.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Almula Merter ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.