Altan Erkekli

Altan Erkekli

Son dakika Altan Erkekli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Altan Erkekli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Altan Erkekli haber sayfamızda...

Altan Erkekli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 767 altan erkekli haberi bulunmuştur.
Bayram Havası filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir ve ne zaman çekildi?
Bayram Havası filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir ve ne zaman çekildi? Bayram Havası filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Bayram Havası, özellikle bayramlarda televizyon ekranlarında izlenebilecek eğlenceli filmler arasında yer alıyor. TRT 1'in bayram özel yapımı Bayram Havası filmi, her yaştan izleyiciye hitap ediyor. Yapımcılığını Medya Fikir Kulübü'nün üstlendiği Bayram Havası, bu bayramda da izleyici karşısına çıkıyor. Peki Bayram Havası konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
10.04.2024 Bilgi Rehberi
VİZONTELE FİLMİ OYUNCULARI VE KONUSU: Vizontele filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Vizontele nerede ve ne zaman çekildi?
VİZONTELE FİLMİ OYUNCULARI VE KONUSU: Vizontele filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Vizontele nerede ve ne zaman çekildi? Vizontele filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. 2000 yılı yapımı olan Vizontele filminin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ ve Altan Erkekli yer alıyor. Filmin devamı isek Vizontele Tuuba olarak vizyona girdi. Peki, Vizontele filmi konusu nedir, oyuncuları kim? Vizontele nerede ve ne zaman çekildi?
8.04.2024 Bilgi Rehberi
ORGANİZE İŞLER FİLMİ KONUSU NEDİR, OYUNCULARI KİMLER? Organize İşler 1 filmi nerede ve ne zaman çekildi?
ORGANİZE İŞLER FİLMİ KONUSU NEDİR, OYUNCULARI KİMLER? Organize İşler 1 filmi nerede ve ne zaman çekildi? Organize İşler filmi konusu ve oyuncularıyla merak ediliyor. 2005 yılında vizyona giren filmin başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Tolga Çevik, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Cem Yılmaz, Erdal Tosun yer alıyor. Komedi türünün en başarılı örneklerinden olan Organize İşler 1 filmi oyuncuları kim, konusu nedir?
21.02.2024 Bilgi Rehberi
'Senden Önce'de Sahra ile Merve arasında kirli anlaşma! Hakan neye uğradığını şaşırdı
'Senden Önce'de Sahra ile Merve arasında kirli anlaşma! Hakan neye uğradığını şaşırdı Salı akşamları heyecan dolu hikayesiyle izleyicileri Kanal D'de ekran başına kilitleyen 'Senden Önce' dizisi, bir kez daha heyecanı zirveye taşıdı. Soluksuz izlenen 'Senden Önce'nin ikinci bölümünde Sahra ile Merve arasında savaş başladı. İkilinin yaptıkları anlaşma sonrasında Sahra, aileye yakın olmak için Kaan'la samimiyetini ilerletti. İşte detaylar...
21.02.2024 Cadde
Senden Önce 2. Bölüm 2. Fragmanı
Senden Önce 2. Bölüm 2. Fragmanı Kanal D’nin; entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi içerisinde barındıran yeni dizisi 'Senden Önce', daha ilk bölümünde ters köşe yaparak izleyenleri ekrana kilitledi. Dizinin yarın akşam saat 20.00'de izleyici ile buluşacak ikinci bölümünden yayınlanan ve merakı iyice arttıran yeni tanıtım, sosyal medya kullanıcıları arasında “Yine bir ters köşe geliyor” yorumlarının yapılmasına yol açtı.
19.02.2024 Televizyon
'Senden Önce' nin sauna sahnesi çok konuşuldu! 'Aşk bize göre değil minik kelebeğim'
'Senden Önce' nin sauna sahnesi çok konuşuldu! 'Aşk bize göre değil minik kelebeğim' Kanal D’nin; entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi içerisinde barındıran yeni dizisi 'Senden Önce', daha ilk bölümünde ters köşe yaparak izleyenleri ekrana kilitledi. Yarın akşam saat 20.00'de ikinci bölümüyle izleyici ile buluşacak olan dizinin sauna sahnesi, sosyal medyada çok konuşuldu.
19.02.2024 Cadde
'Senden Önce' izleyicileri şaşkınlığa uğrattı! Aldatma değil, büyük bir oyun çıktı
'Senden Önce' izleyicileri şaşkınlığa uğrattı! Aldatma değil, büyük bir oyun çıktı Kanal D’nin yeni dizisi 'Senden Önce', ilk bölümüyle büyük ses getirdi. Entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi içerisinde barındıran dizi, daha ilk bölümünde ters köşe yaparak izleyenleri ekrana kilitledi. Merve ile Sahra arasındaki sır perdesi aralanırken, Hakan’ın iki kadın tarafından nasıl bir tuzağa çekildiğine dair ipuçları verildi.
14.02.2024 Cadde
SENDEN ÖNCE DİZİSİ OYUNCULARI-KARAKTERLERİ 2024 📺 Senden Önce dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor ve hangi kanalda? Senden Önce oyuncu kadrosunda kimler var?
SENDEN ÖNCE DİZİSİ OYUNCULARI-KARAKTERLERİ 2024 📺 Senden Önce dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor ve hangi kanalda? Senden Önce oyuncu kadrosunda kimler var? Senden Önce dizisi bugün ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Birçok oyuncunun kadrosunda yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Feride Kaytan oturuyor. Senden Önce dizisi oyuncuları ve karakterlerinin eşleşmeleri merak ediliyor. Peki Senden Önce oyuncuları kimler? Senden Önce dizisinin konusu nedir?
13.02.2024 Bilgi Rehberi
'Senden Önce' için nefesler tutuldu! Büyük sır bu akşam açığa çıkıyor
'Senden Önce' için nefesler tutuldu! Büyük sır bu akşam açığa çıkıyor Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, izleyenleri daha ilk bölümünde ters köşe yapmaya hazırlanan 'Senden Önce' için nefesler tutuldu. Bu akşam 20.00’de Kanal D ekranında izleyici karşısına çıkacak olan dizi, iki kadın ve tuzağa çekilmeye çalışılan bir adamın tutkulu öyküsünü anlatacak.
13.02.2024 Televizyon
'Senden Önce' için nefesler tutuldu! Büyük sır bu akşam açığa çıkıyor
'Senden Önce' için nefesler tutuldu! Büyük sır bu akşam açığa çıkıyor Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, izleyenleri daha ilk bölümünde ters köşe yapmaya hazırlanan 'Senden Önce' için nefesler tutuldu. Bu akşam 20.00’de Kanal D ekranında izleyici karşısına çıkacak olan dizi, iki kadın ve tuzağa çekilmeye çalışılan bir adamın tutkulu öyküsünü anlatacak.
13.02.2024 Televizyon
Senden Önce 1. Bölüm Fragmanı - 2
Senden Önce 1. Bölüm Fragmanı - 2 Senden Önce 1. Bölüm Fragmanı - 2 yayınlandı! Yapımını D Media’nın üstlendiği, başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya'nın paylaştığı Senden Önce bu akşam 20.00'da Kanal D'de başlıyor! Senden Önce, entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenena heyecan dolu bir hikayeyi konu alıyor. Kış sezonunda Kanal D ekranlarında olacak olan yeni dizi Senden Önce, tanıtımlarıyla izleyenleri heyecanlandırdı.
13.02.2024 Televizyon
'Senden Önce' için nefesler tutuldu! Büyük sır bu akşam açığa çıkıyor
'Senden Önce' için nefesler tutuldu! Büyük sır bu akşam açığa çıkıyor Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, izleyenleri daha ilk bölümünde ters köşe yapmaya hazırlanan 'Senden Önce' için nefesler tutuldu. Bu akşam 20.00’de Kanal D ekranında izleyici karşısına çıkacak olan dizi, iki kadın ve tuzağa çekilmeye çalışılan bir adamın tutkulu öyküsünü anlatacak.
13.02.2024 Cadde
‘İnsanı ve duyguları anlatacağız’
‘İnsanı ve duyguları anlatacağız’ Kanal D’de ekrana gelecek ‘Senden Önce’ dizisinde Derman karakterini canlandıracak olan Altan Erkekli “İnsanı ve duyguları anlatmaya çalışacağız” dedi.
12.02.2024 Cadde
'Senden Önce'de sürpriz isim! Altan Erkekli 'Derman' olmaya geliyor
'Senden Önce'de sürpriz isim! Altan Erkekli 'Derman' olmaya geliyor Kanal D, Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri’nin ardından iddialı bir yapımı daha hayata geçiyor. Şile ve Balat başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimlerine devam edilen Kanal D’nin yeni dizisi Senden Önce’nin oyuncu kadrosunda usta isim Altan Erkekli’nin de olduğu ortaya çıktı.
11.02.2024 Cadde
'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu! Hakan, Merve ve Sahra ile tanışmaya hazır mısınız?
'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu! Hakan, Merve ve Sahra ile tanışmaya hazır mısınız? Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi 'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu. Ekrana gelen tanıtımları ve yayınlanan afişleri ile büyük merak uyandıran dizi, 13 Şubat Salı akşamı yayın hayatına başlıyor.
8.02.2024 Cadde
Senden Önce 1. Bölüm 2. Fragman
Senden Önce 1. Bölüm 2. Fragman Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi 'Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu. Ekrana gelen tanıtımları ve yayınlanan afişleri ile büyük merak uyandıran dizi, 13 Şubat Salı akşamı yayın hayatına başlıyor.
7.02.2024 Magazin
Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya saunaya girdi! Geri sayım başladı
Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya saunaya girdi! Geri sayım başladı Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı Senden Önce için geri sayım başladı. Yayın tarihi çok yakında belirlenecek olan dizinin oyuncuları Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın otel sahnelerinin çekildiği setten paylaştıkları ‘sauna’ fotoğrafı gündem oldu.
5.02.2024 Cadde
'Senden Önce' için geri sayım başladı!
'Senden Önce' için geri sayım başladı! Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, izleyen herkesi ters köşe yapmaya hazırlanan D Media imzalı dizi 'Senden Önce' için geri sayım başladı. Yayın tarihi çok yakında belirlenecek olan dizinin oyuncuları Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın, otel sahnelerinin çekildiği setten paylaştıkları ‘sauna’ fotoğrafı gündem oldu.
5.02.2024 Televizyon
'Senden Önce'nin Al Yazmalı'sı! Türkan Şoray'a benzerliği şaşırttı
'Senden Önce'nin Al Yazmalı'sı! Türkan Şoray'a benzerliği şaşırttı Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan 'Senden Önce', izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Aşk, sadakat ve ihanet ekseninde geçen dizinin setinden kamera arkası fotoğraflar ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğraflarda Sinem Ünsal’ın Türk sinemasının Sultan'ı olarak bilinen Türkan Şoray’a benzerliği dikkat çekti.
1.02.2024 Cadde
'Senden Önce'nin afişi görücüye çıktı!
'Senden Önce'nin afişi görücüye çıktı! Dünya çapındaki başarısını kanıtlayan, 'Till Deaht’ın Türkiye uyarlaması olan 'Senden Önce' dizisi için heyecan gittikçe artıyor. Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan dizi ilk tanıtımıyla dikkatleri üzerine çekti.
17.01.2024 Cadde
Alp Navruz'a sette sürpriz doğum günü
Alp Navruz'a sette sürpriz doğum günü Başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın üstlendiği, Kanal D'nin yakında ekrana gelecek yeni dizisi 'Senden Önce'nin çekimleri devam ediyor.
16.01.2024 Cadde
'C Takımı' teaser'ına 20 milyon izlenme!
'C Takımı' teaser'ına 20 milyon izlenme! 16 Şubat'ta vizyona gireceği duyurulan ve 2024 yılının en iddialı filmlerinden biri olan 'C Takımı’nın teaser'ı sosyal medyada filmin vizyona girmesine haftalar varken 20 milyon izlendi.
13.01.2024 Kültür Sanat
Vizontele Tuuba oyuncuları kimler, konusu nedir? Vizontele Tuuba nerede ve ne zaman çekildi?
Vizontele Tuuba oyuncuları kimler, konusu nedir? Vizontele Tuuba nerede ve ne zaman çekildi? Vizontele Tuuba filmi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği Vizontele Tuuba filmi bu akşam Star TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Peki, Vizontele Tuuba oyuncuları kimler, konusu nedir? Vizontele Tuuba nerede ve ne zaman çekildi?
11.01.2024 Bilgi Rehberi
Kadrosu merakı artırdı
Kadrosu merakı artırdı Kanal D’nin, başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan yeni dizisi ‘Senden Önce’nin cast çalışmaları tamamlandı.
5.01.2024 Cadde
'Senden Önce'nin oyuncu kadrosu belli oldu
'Senden Önce'nin oyuncu kadrosu belli oldu Senaryosunu Başak Anigün kaleme aldığı, yönetmenliğini Feride Kaytan üstlendiği, yakında ekrana gelecek Kanal D’nin yeni dizisi 'Senden Önce'nin cast çalışmaları tamamlandı.
4.01.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Altan Erkekli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.