Altın Güvercin

Altın Güvercin

Son dakika Altın Güvercin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Altın Güvercin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Altın Güvercin haber sayfamızda...

Altın Güvercin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 362 altın güvercin haberi bulunmuştur.
Sokaklara hayat geldi!
Sokaklara hayat geldi!Kuşadası Sokak Festivali, 4 tonluk dev kazanda pişirilen bulgur pilavının 5 bin kişiye ikram edilmesiyle sona erdi. Katılımcılar, üç gün boyunca karnaval coşkusu yaşadı...
14.06.2022Ege
Kuşadası’nda  hayat sokağa taştı
Kuşadası’nda hayat sokağa taştıKuşadası Belediyesi Başkanı Ömer Günel ev sahipliğinde, Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) tarafından düzenlenen Kuşadası Sokak Festivali, başladı.
13.06.2022Cadde
Kuşadası’nda üç gün etkinlik var
Kuşadası’nda üç gün etkinlik varKuşadası’nda bugünden itibaren üç gün süreyle Sokak Festivali heyecanı yaşanacak.
9.06.2022Ege
Leonardo Da Vinci Ada Modern’de...
Leonardo Da Vinci Ada Modern’de...Ada Modern Sanat Galerisi, Leonardo da Vinci’nin ölümünün 500’üncü yılı anısına Türkiye’nin önde gelen kültür ve sanat insanlarının çalışmalarından oluşan “Leonardo da Vinci’ye Saygı” sergisine ev sahipliği yapmaya başladı.
23.05.2022Ege
ERCAN SAATÇİ kimdir, kaç yaşında? Ercan Saatçi nereli, eşi kim? İşte şarkıları ve hayatı
ERCAN SAATÇİ kimdir, kaç yaşında? Ercan Saatçi nereli, eşi kim? İşte şarkıları ve hayatıŞarkılar Bizi Söyler programına konuk olan Ercan Saatçi ile ilgili sorular geliyor. Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde "Karışık Kaset - Ercan Saatçi Şarkıları" gecesi yaşanacak. İzleyiciler ise Ercan Saatçi kimdir, kaç yaşında? Ercan Saatçi nereli, eşi kim soruları yoğun ilgi görmeye başladı. İşte Ercan Saatçi'nin şarkıları ve hayatına dair merak edilenler haberimizde...
9.04.2022Cadde
Aşkın Nur Yengi kimdir, nereli? Aşkın Nur Yengi şarkıları
Aşkın Nur Yengi kimdir, nereli? Aşkın Nur Yengi şarkılarıŞarkılar Bizi Söyler programının bu haftaki konukları belli oldu. Bugün müzik şölenine eşlik edecek isimlerden biri de Aşkın Nur Yengi. Peki Aşkın Nur Yengi kimdir, nereli? İşte Aşkın Nur Yengi şarkıları...
18.12.2021Cadde
Fatih Erkoç en sevilen şarkıları ile İş Sanat’ta
Fatih Erkoç en sevilen şarkıları ile İş Sanat’taİş Sanat’ın dünyanın ve ülkemizin önemli seslerini izleyiciler ile buluşturduğu konserler, şiir ve hikâye dinletileri, çocuklar için hazırladığı özel programlar tüm hızıyla devam ediyor.
Yaşam hakkını mermere işlediler
Yaşam hakkını mermere işledilerBu yıl ikincisi düzenlenen Neopolis Heykel Sempozyumu’na katılan 5 ülkeden 10 heykeltraşın eserleri Kuşadası sokaklarını süslüyor
17.11.2021Ege
Sahil değil sanat galerisi!
Sahil değil sanat galerisi!Bu yıl ikinci kez düzenlenen Uluslararası Kuşadası Neopolis Heykel Sempozyumu’nun eserleri Atatürk Bulvarı üzerindeki sahil bandında sergilenmeye başlandı.
8.11.2021Ege
Kuşadası’nda her adımda bir eser
Kuşadası’nda her adımda bir eserNeopolis Heykel Sempozyumu’nda ortaya çıkan çalışmaların kentin farklı noktalarına yerleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Günel, “Sadece turizmin değil, kültür-sanatın da amiral gemisi olacağız” dedi
1.11.2021Ege
Minikler, kile hayat verdi
Minikler, kile hayat verdiKuşadası Belediyesi, Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) ile Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı işbirliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Neopolis Heykel Sempozyumu devam ediyor.
27.10.2021Ege
Hedef, uluslararası platforma taşımak
Hedef, uluslararası platforma taşımakAydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde bu yıl 24’üncü kez düzenlenen Altın Güvercin Beste ve Müzik Yarışması’nın Koordinatörü, prodüktör, gazeteci ve yazar Ali Rıza Türker, İbramaki Sanat Galerisi’nde düzenlenen bir söyleşide okurları ile bir araya geldi.
18.10.2021Ege
Mermerler hayat buluyor
Mermerler hayat buluyorKuşadası Belediyesi, Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) ile Mehmet Nuri Göçen Kültür Eğitim ve Sanat Vakfı işbirliğinde düzenlenen 2. Uluslararası Kuşadası Neopolis Heykel Sempozyumu’nda sanatçıların heykelleri şekil almaya başladı.
12.10.2021Ege
Altın Güvercin sahibini buldu
Altın Güvercin sahibini bulduTürkiye’nin pop müziği alanında yaşayan geleneksel müzik yarışması Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması bu yıl 24’üncü kez düzenlendi.
20.09.2021Ege
Altın Güvercin’le  vatandaş kazanıyor
Altın Güvercin’le vatandaş kazanıyorAydın Büyükşehir, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde düzenlenen 24. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması için dijital oylamaya katılan 8 bin 45 kişi arasında yapılan çekilişin sonucu belli oldu.
20.09.2021Ege
24. Kuşadası Altın Güvercin Beste ve Müzik Yarışması ödül gecesiyle sona erdi
24. Kuşadası Altın Güvercin Beste ve Müzik Yarışması ödül gecesiyle sona erdi24. Kuşadası Altın Güvercin Beste ve Müzik Yarışması muhteşem bir final gecesi ile son buldu. Sunuculuğunu ünlü televizyoncu Okan Bayülgen’in yaptığı Türkiye’nin ilk ve tek beste yarışması olan Altın Güvercin’de birinciliği Hande Kodamanoğlu bestesi Suat Suna’ya ait olan ‘Sevgilim’ isimli parça ile kazandı. Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Nükhet Duru da şarkıları ile finale damga vurdu.
14.09.2021Kültür Sanat
Güvercinada’da caz esintileri
Güvercinada’da caz esintileriGüvercinada Dinletileri’nin son konuğu olan Flapper Swing, otantik caz tınıları ve 1930’lar temalı kostümleriyle dinleyicileri zaman yolculuğuna çıkardı
13.09.2021Ege
Sanatın kenti
Sanatın kentiKuşadası halkıyla buluşan Zeynep Bastık, Altın Güvercin’i canlandıran Başkan Günel’e teşekkür etti. Günel de, “Her zaman sanatın ve sanatçının yanında olacağız” dedi
13.09.2021Ege
Bastık rüzgarı
Bastık rüzgarıZeynep Bastık, 24...
13.09.2021Cadde
Altın Güvercin’e yakışan bir gala
Altın Güvercin’e yakışan bir galaAydın Büyükşehir, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde düzenlenen 24. Altın Güvercin Beste Yarışması’nın ilk gününde Işın Karaca rüzgârı esti.
10.09.2021Ege
Tarihte kısa bir yolculuğa çıkarıyor
Tarihte kısa bir yolculuğa çıkarıyor24. Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması, bir ilke ev sahipliği yaptı.
10.09.2021Ege
50 illüstratörün 116 eseri Ada’da sergileniyor
50 illüstratörün 116 eseri Ada’da sergileniyorTürkiye’den ve dünyadan modern ve çağdaş sanat eserlerinin sergileneceği, haziran ayında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir törenle kapılarını açan Ada Modern Sanat Galerisi, 50 Türk illüstratörün 116 eserinin yer aldığı ve Türkiye’nin en büyük buluşması olan bir illüstrasyon sergisiyle sanatseverlerle buluştu.
10.09.2021Ege
Güvercin, 24. kez Ada’da kanatlandı
Güvercin, 24. kez Ada’da kanatlandıAydın Büyükşehir, Kuşadası Belediyesi ile KUSAV işbirliğinde düzenlenen Altın Güvercin Beste Yarışması başladı. Başkan Ömer Günel, “Uluslararası boyuta taşımak istiyoruz” dedi
7.09.2021Ege
Fırtına gibi esti!
Fırtına gibi esti!Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür, Sanat ve Tanıtım Vakfı (KUSAV) işbirliğinde düzenlenen 24. Altın Güvercin Beste Yarışması’nın ilk gününde Işın Karaca rüzgârı esti. Katılımcılar aşı kartı, hastalık geçmişi veya son 48 saat içerisinde yapılmış negatif PCR testi sonucu sorgulaması yapılarak kabul edildi.
7.09.2021Ege
‘Güvercin’in 24 yıllık serüveni belgeselde
‘Güvercin’in 24 yıllık serüveni belgeseldeAydın Büyükşehir, Kuşadası Belediyesi ve Kuşadası Altın Güvercin Kültür Sanat ve Tanıtım Vakfı tarafından düzenlenen beste yarışmasının yolculuğu ekranlara yansıtılacak. Okan Bayülgen ve ekibi tarafından ‘24 Yıllık Bir Müzik Serüveni…
6.09.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

Altın Güvercin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.