Amanoslar

Amanoslar

Son dakika Amanoslar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Amanoslar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Amanoslar haber sayfamızda...

Amanoslar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 354 amanoslar haberi bulunmuştur.
Hatay'da 887 personelle operasyon başlatıldı
Hatay'da 887 personelle operasyon başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Hatay'da 887 personelin katılımıyla Eren Abluka-12 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz Operasyonu başlatıldı.
20.05.2022Gündem
‘Trafikte ölüm yüzde 61 azaldı’
‘Trafikte ölüm yüzde 61 azaldı’Alınan tedbirler sayesinde trafikte ölümlü kaza oranlarında düşüş yaşandığını aktaran Bakan Soylu, “Son 10 yıldaki 5 günlük bayramlarla kıyasladığımızda ölümlü kazalarda yüzde 61 oranında bir düşüş gözlemlenmektedir” dedi.
6.05.2022Gündem
Son dakika! Bakan Soylu: Provokasyonların sebebi 2023 seçimleridir
Son dakika! Bakan Soylu: Provokasyonların sebebi 2023 seçimleridirİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sığınmacı tartışmasıyla ilgili konuştu. "İstanbul'a kesinlikle yeni sığınmacı almıyoruz." diyen Bakan Soylu, sosyal medyada yayılan görüntülerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
5.05.2022Siyaset
Amanoslar'da PKK'nın mühimmat depoları bulundu
Amanoslar'da PKK'nın mühimmat depoları bulunduHatay’da Amanoslar kırsalında terör örgütü PKK'ya ait olduğu belirlenen 3 depoda rokotatar mühimmatı, 4 adet el yapımı patlayıcı düzeneği ve 3 kilogram amonyum nitrat ele geçirildi.
16.03.2022Gündem
Osmaniye’de rüşvet ve zimmet operasyonu! 4 kişi gözaltına alındı
Osmaniye’de rüşvet ve zimmet operasyonu! 4 kişi gözaltına alındıOsmaniye’nin Amanoslar bölgesinde izinli olarak kesimi yapılan orman emvalini odun kömür işiyle uğraşan şahıslara para karşılığında satan kişilere yönelik jandarma ekiplerince rüşvet ve zimmet operasyonu düzenlendi. Operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı.
11.02.2022Gündem
Paramotorla Amanoslar'a gelen PKK'lı teröriste 9 yıl 7 ay hapis
Paramotorla Amanoslar'a gelen PKK'lı teröriste 9 yıl 7 ay hapisHatay'da, paramotorla geldiği Amanos Dağları'nda yakalanan, eski BDP Genel Başkanı ve 24'üncü dönem HDP Muş Milletvekili Demir Çelik'in oğlu PKK'lı terörist Yoldaş Selim Çelik, tutuklu yargılandığı davada 9 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırıldı.
3.02.2022Gündem
Amanoslar'da PKK'lı teröristlerin anti-tank mayını ele geçirildi
Amanoslar'da PKK'lı teröristlerin anti-tank mayını ele geçirildiOsmaniye'nin Amanoslar bölgesinde, jandarma komando ekiplerinin operasyonunda, PKK'lı teröristlerin kullandığı sığınakta, altında yaklaşık 50 kilo patlayıcı bulunan anti-tank mayını ele geçirildi.
14.12.2021Gündem
Son dakika! Gara'da 9 PKK/KCK'lı terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika! Gara'da 9 PKK/KCK'lı terörist etkisiz hale getirildiMİT ve TSK'nın Irak'ın kuzeyindeki Gara'da düzenlediği operasyonda 9 PKK/KCK'lı terörist etkisiz hale getirildi.
13.12.2021Gündem
Amanoslar'da PKK'lı teröristlerin sığınağı tespit edildi
Amanoslar'da PKK'lı teröristlerin sığınağı tespit edildiOsmaniye’nin Amanoslar bölgesinde, jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonda, PKK'lı teröristlerin kullandığı sığınak tespit edildi.
10.12.2021Gündem
PKK'nın sığınağında yaşam malzemesi ele geçirildi
PKK'nın sığınağında yaşam malzemesi ele geçirildiOsmaniye'nin Amanoslar bölgesinde devam eden “Eren Kış-2 Şehit Jandarma Onbaşı Mustafa Baltacı” operasyonu kapsamında bölücü terör örgütü PKK'ya ait sığınakta yaşam malzemeleri ele geçirildi.
10.12.2021Gündem
Son dakika... Eren Kış-8 operasyonu başlatıldı
Son dakika... Eren Kış-8 operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığınca Eren Kış-8 Ömeryan Şehit Güvenlik Korucusı Abdullatif Emen Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH) ve güvenlik korucu timlerinden oluşan 670 personel görev alıyor.
25.11.2021Gündem
Son dakika... Eren Kış-7 operasyonu başlatıldı! 3 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika... Eren Kış-7 operasyonu başlatıldı! 3 terörist etkisiz hale getirildiİçişleri Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması yapıldı. Bitlis'te Eren Kış-7 (SARPKAYA) Şehit Jandarma Teğmen Baki Koçak Operasyonu başlatıldı. Operasyonda 3 bölücü örgüt mensubu silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi.
22.11.2021Gündem
İçişleri duyurdu! Eren Kış-5 operasyonu başlatıldı
İçişleri duyurdu! Eren Kış-5 operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığı, Eren Kış-5 Bağgöze Şehit Jandarma Üsteğmen Ersan Yenici operasyonunun başlatıldığını duyurdu. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat, Polis Özel Harekat ve güvenlik korucu timlerinden oluşan 700 personel görev alıyor.
18.11.2021Gündem
İçişleri duyurdu! Terör örgütüne 'Eren-4' operasyonu başlatıldı
İçişleri duyurdu! Terör örgütüne 'Eren-4' operasyonu başlatıldıEren Kış-4 Şehit Jandarma Komando Er İbrahim Doğu Kazan Vadisi-Han Yaylası Operasyonu başlatıldı. Operasyonda, Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve güvenlik korucu timlerinden oluşan 1.240 personel görev alıyor
16.11.2021Gündem
Son dakika! Eren Kış-3 Şehit Jandarma Binbaşı Ercan Kurt operasyonu başladı
Son dakika! Eren Kış-3 Şehit Jandarma Binbaşı Ercan Kurt operasyonu başladıİçişleri Bakanlığı, Diyarbakır ve Bingöl'de 2 bin 103 personelin katılımıyla 'Eren Kış-3 Şehit Jandarma Binbaşı Ercan Kurt Lice-Sağgöze Operasyonu'nun başlatıldığını duyurdu.
15.11.2021Gündem
İzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda 2 kişi yakalandı
İzmir'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda 2 kişi yakalandıİzmir'de düzenlenen operasyonda Suriye'de terör örgütü PKK/KCK-YPG/PYD adına faaliyet gösterdikleri suçlamasıyla 2 kişi gözaltına alındı.
11.11.2021Gündem
Amanoslar'da operasyon! İçişleri görüntüleri paylaştı
Amanoslar'da operasyon! İçişleri görüntüleri paylaştıİçişleri Bakanlığı Hatay'da Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu'nun başlatıldığını duyurdu. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve güvenlik korucularından oluşan 718 personel görev alıyor.
11.11.2021Gündem
Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu başlatıldı
Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığı Hatay'da Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu'nun başlatıldığını duyurdu. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve güvenlik korucularından oluşan 718 personel görev alıyor.
11.11.2021Haberler
DEAŞ ve El-Kaide/HAD terör örgütlerine operasyon
DEAŞ ve El-Kaide/HAD terör örgütlerine operasyonDEAŞ ve El-Kaide/HAD terör örgütlerine düzenlenen operasyonda 9 yabancı uyruklu şüpheli yakalandı.
11.11.2021Gündem
Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu başlatıldı
Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu başlatıldıİçişleri Bakanlığı Hatay'da Eren Kış-2 Amanoslar Şehit Jandarma Er Esat Mengilli Operasyonu'nun başlatıldığını duyurdu. Operasyonda Jandarma Komando, Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH) ve güvenlik korucularından oluşan 718 personel görev alıyor.
11.11.2021Gündem
Siirt'te ve Tunceli'de terör operasyonları!
Siirt'te ve Tunceli'de terör operasyonları!İçişleri Bakanlığı, Eren-13 Operasyonlarında, Siirt'in Eruh ilçesi kırsalında ve Tunceli'de tespit edilen 6 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.
22.10.2021Gündem
Amanoslar'daki PKK operasyonunda jeneratör ve yaşam malzemesi ele geçti
Amanoslar'daki PKK operasyonunda jeneratör ve yaşam malzemesi ele geçtiOsmaniye'de jandarmanın Amanoslar bölgesinde düzenlediği operasyonda PKK'lı teröristlerin kullandığı sığınakta, benzinli jeneratör ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi.
22.10.2021Gündem
Akdeniz’in en doğusundan
Akdeniz’in en doğusundanHatay’ı çok sevdim. Deniz istiyorsanız en muhteşeminden var. Yok, arkadaş ben dağ istiyorum derseniz ziyadesiyle var. Antik ve eski çağ da var. Medeniyetler kucaklaşması da cabası
5.09.2021Pazar
PKK sığınağında silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçti
PKK sığınağında silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçtiOsmaniye’de, Amanoslar bölgesinde PKK'lı teröristlerin kullandığı sığınakta, silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi. Malzemelerle ilgili savcılığın talimatı doğrultusunda soruşturma başlatıldı.
24.06.2021Gündem
Nesli koruma altındaki geyik böceği, Bodrum'da görüldü!
Nesli koruma altındaki geyik böceği, Bodrum'da görüldü!Muğla’nın Bodrum ilçesinde, nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için koruma altında bulunan 'geyik böceği' görüldü. Yaklaşık 6 santim büyüklüğünde olan böceği doğaya saldı.
17.05.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Amanoslar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.