Ambarlı Limanı

Ambarlı Limanı

Son dakika Ambarlı Limanı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ambarlı Limanı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ambarlı Limanı haber sayfamızda...

Ambarlı Limanı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 164 ambarli limani haberi bulunmuştur.
Ambarlı açıklarında 274 metrelik tanker arızalandı!
Ambarlı açıklarında 274 metrelik tanker arızalandı!Ambarlı Limanı açıklarında makinesi arızalanan 274 metre boyundaki tanker, Kıyı Emniyeti ekipleri tarafından demirletildi.
3.08.2021Gündem
Türkiye'den Libya'ya düzenli Ro-Ro seferleri başladı
Türkiye'den Libya'ya düzenli Ro-Ro seferleri başladıKaranfil Group şirketlerinden KRN Lines, ikili ticaret hacminin artırılması amacıyla, bugüne kadar sadece deneme amaçlı gerçekleştirilen Ro-Ro seferleri düzenli olarak yapılmaya başlandı.
24.06.2021Vitrin
Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu yapmışlardı! İstenen ceza belli oldu
Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgununu yapmışlardı! İstenen ceza belli olduİsviçre merkezli firmaya 36 milyon dolara 10 bin ton saf bakır yerine kaldırım taşı satarak Cumhuriyet tarihinin tek bir kişiye yönelik en büyük vurgununu gerçekleştiren suç örgütüne dava açıldı. Hazırlanan iddianamede sanıklara 33 yıl hapis cezası talep edilirken, savcının kurulan suç örgütü için, “Gevşek bir hiyerarşik ilişki” yorumu dikkat çekti.
27.04.2021Gündem
Son dakika... Ambarlı Limanı'nda iskeleye dev konteyner gemisi çarptı
Son dakika... Ambarlı Limanı'nda iskeleye dev konteyner gemisi çarptıGelen bir son dakika haberine göre, İstanbul Ambarlı Limanı'nda yanaşma manevrası yapan dev konteyner gemisi, iskeleye çarptı. Gemi ve iskelede ağır hasar oluştu.
29.03.2021Gündem
Ambarlı Limanı'nda iskeleye konteyner gemisi çarptı
Ambarlı Limanı'nda iskeleye konteyner gemisi çarptıİstanbul Ambarlı Limanı'nda yanaşma manevrası yapan konteyner gemisi, iskeleye çarptı. Gemi ve iskelede ağır hasar oluştu.
29.03.2021Haberler
Son Dakika: Milyon dolarlık vurgunda şok detay! “Yanlışlık” deyip tekrar göndermişler
Son Dakika: Milyon dolarlık vurgunda şok detay! “Yanlışlık” deyip tekrar göndermişlerGelen bir son dakika İsviçreli bir firmaya, 10 bin ton ağırlığında 326 konteyner külçe bakır yerine, kaldırım taşı göndererek milyon dolarlık vurgun yapan çete hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Öğrenilen bilgilere göre konteynerler daha gemilere yüklenmeden mühürlerinin sahte olduğu liman görevlileri tarafından tespit edildi. Konteynerlerden şüphelenen görevliler mühürleri kırarak konteynerlerde inceleme yapınca kaldırım taşı olduğunu gördü. Yüklemede, “yanlışlık” olduğunu söyleyen dolandırıcılar yanlışlığın giderilmesi için konteynerlerin geri gönderilmesini istedi. Ancak konteynerler limandan bile çıkmadan yeni mühür takılarak Çin’e gönderildi.
9.03.2021Gündem
Türkiye Denizyolu Taşımacılığı Haritası: Denizyolu Taşımacılığı Nedir, En Çok Hangi İllerde Yapılır?
Türkiye Denizyolu Taşımacılığı Haritası: Denizyolu Taşımacılığı Nedir, En Çok Hangi İllerde Yapılır?Türkiye üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkedir. Bu sebeple Türkiye'de denizyolu taşımacılığı da oldukça önemlidir. Özellikle ticari anlamda denizyolu taşımacılığı yapılması Türkiye için oldukça önemlidir. Türkiye denizyolu taşımacılığı haritası denizyolu taşımacılığı nedir? En çok hangi illerde denizyolu taşımacılığı yapılır ile ilgili detayları derledik.
21.09.2020Haritalar
Limanda şoförlerinin ‘kim önce geldi’ kavgası kamerada
Limanda şoförlerinin ‘kim önce geldi’ kavgası kameradaBeylikdüzü Ambarlı Limanı’nda iki kamyon şoförü arasında çıkan sıra tartışması kavgaya dönüştü. Yaşanan anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.
16.12.2020Haberler
‘Kokain doktoru’ turne müdürüymüş
‘Kokain doktoru’ turne müdürüymüşİstanbul Ambarlı gümrüğünde geçen hafta düzenlenen operasyonla ele geçirilen 258 kilo kokainin ayrıştırıcısı olarak gözaltına alınan “Doktor” lakaplı İngiliz Anthony Murray’ın İngiliz müzik gruplarından Happy Monday’s ve Black Grape’in eski turne müdürü olduğu ortaya çıktı.
9.10.2020Gündem
Kokain doktoru ünlü müzik gruplarının turne müdürü çıktı
Kokain doktoru ünlü müzik gruplarının turne müdürü çıktıAmbarlı gümrüğünde geçen hafta düzenlenen operasyonla ele geçirilen gübreler arasında emdirilmiş, 258 kilo kokainin ayrıştırıcısı olarak İstanbul da gözaltına alınan “Doktor” lakaplı İngiliz Anthony Murray'ın tanınmış müzik gruplarından Happy Monday’s ve Black Grape gruplarının eski turne müdürü olduğu ortaya çıktı. İngiliz gazetelerinin de geniş yer verdiği olayla ilgili Murray’ın daha önceden de uyuşturucu kaydı olduğu ve 3 yıl hapis cezası aldığı öğrenildi.
8.10.2020Gündem
Son dakika: İngiliz uyuşturucu karteline İstanbul'da operasyon! Ünlü müzik gruplarıyla çalışmış...
Son dakika: İngiliz uyuşturucu karteline İstanbul'da operasyon! Ünlü müzik gruplarıyla çalışmış...Kolombiya’dan gönderilen gübreye emdirilmiş 258 kilo kokainin sahibi uluslararası uyuşturucu kartelinin 15 üyesi yakalandı… Gözaltına alınanlar arasında İngiliz üye Anthony Murray’da bulunuyor. Murray’ın İngiltere’nin tanınmış müzik grupları olan Happy Monday’s ve Black Grape gruplarının eski turne müdürü olduğu ortaya çıktı.
8.10.2020Gündem
İngiliz uyuşturucu karteline İstanbul'da operasyon! Ünlü müzik gruplarıyla çalışmış...
İngiliz uyuşturucu karteline İstanbul'da operasyon! Ünlü müzik gruplarıyla çalışmış...Kolombiya’dan gönderilen gübreye emdirilmiş 258 kilo kokainin sahibi uluslararası uyuşturucu kartelinin 15 üyesi yakalandı… Gözaltına alınanlar arasında İngiliz üye Anthony Murray’da bulunuyor. Murray’ın İngiltere’nin tanınmış müzik grupları olan Happy Monday’s ve Black Grape gruplarının eski turne müdürü olduğu ortaya çıktı.
8.10.2020Haberler
Kolombiya'dan Türkiye'ye getirildi! Tam 228 kilo...
Kolombiya'dan Türkiye'ye getirildi! Tam 228 kilo...Ambarlı Limanı’nda polis ve gümrük muhafaza ekiplerinin yaptığı operasyonda yurt dışından gelen bir gemiden indirilen konteynerler içerisinde 228 kilo kokain ele geçirildi. Gübre çuvalları içerisine serpiştirilerek konteynerlara yüklendiği görülen uyuşturucuyla ilgili uluslararası bir şebekesinin Türkiye ayağında bulunan15 şahıs yakalanıp gözaltına alındı. Dokuzu sevk edildiği mahkemece tutuklanan şebeke üyeleri arasında “Doktor” lakaplı bir İngiliz’in de bulunduğu öğrenildi.
6.10.2020Haberler
Kolombiya'dan Türkiye'ye getirildi! Tam 228 kilo...
Kolombiya'dan Türkiye'ye getirildi! Tam 228 kilo...Ambarlı Limanı’nda polis ve gümrük muhafaza ekiplerinin yaptığı operasyonda yurt dışından gelen bir gemiden indirilen konteynerler içerisinde 228 kilo kokain ele geçirildi. Gübre çuvalları içerisine serpiştirilerek konteynerlara yüklendiği görülen uyuşturucuyla ilgili uluslararası bir şebekesinin Türkiye ayağında bulunan15 şahıs yakalanıp gözaltına alındı. Dokuzu sevk edildiği mahkemece tutuklanan şebeke üyeleri arasında “Doktor” lakaplı bir İngiliz’in de bulunduğu öğrenildi.
6.10.2020Gündem
Trafikteki helikopteri görenler şaşkına döndü
Trafikteki helikopteri görenler şaşkına döndüTürkiye'deki bir firma tarafından sipariş edilen Bell-430 tipi helikopter, gemi ile Avcılar'daki Ambarlı Limanı'na getirildikten sonra adrese teslim edilmek üzere TIR ile taşındı.
18.08.2020Haberler
3 futbol sahası uzunluğunda! İstanbul Boğazı'ndan geçti
3 futbol sahası uzunluğunda! İstanbul Boğazı'ndan geçtiDev konteyner gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti. Yaklaşık 3 futbol sahası uzunluğunda olan gemi Romanya'ya gitmek için Karadeniz'e açıldı
25.07.2020Gündem
Sayı belli oldu! Dev maske operasyonu: Hepsi ele geçirildi
Sayı belli oldu! Dev maske operasyonu: Hepsi ele geçirildiİstanbul'da düzenlenen operasyonda, yasa dışı yollardan yurt dışına gönderilmek istenen bir konteyner dolusu tıbbi maske ve sağlık tulumu ele geçirildi.
17.04.2020Gündem
Beylikdüzü'nde feci kaza! Trafik durma noktasına geldi
Beylikdüzü'nde feci kaza! Trafik durma noktasına geldiBeylikdüzü Kumcular Yolu Caddesi'nde yol kenarındaki arızalı TIR'ı fark etmeyen kamyon sürücüsü kaza yaptı. Kamyon içinde sıkışan sürücüyü itfaiye erleri kurtarırken Kumcular Yolu Caddesi'nde trafik durma noktasına geldi.
15.04.2020Gündem
Corona virüs testi pozitif çıkan kişinin yakınlarını sokakta görünce polisi aradılar
Corona virüs testi pozitif çıkan kişinin yakınlarını sokakta görünce polisi aradılarİstanbul Avcılar’da yapılan testlerde corona virüs testi pozitif çıkan bir kişinin yakınlarının ‘İzolasyon kurallarına uymayarak dışarı çıktığı’ ihbarı üzerine polis sevk edildi.
9.04.2020Gündem
Sağlık Bakanlığı korona virüse karşı limanlarda denetimlerini sürdürüyor
Sağlık Bakanlığı korona virüse karşı limanlarda denetimlerini sürdürüyorSağlık Bakanlığı, korona virüsü nedeniyle alınan tedbirler kapsamında limanlarda da denetimlerini titizlikle sürdürüyor.
3.02.2020Gündem
Son dakika... İstanbul'da gemi kıyıya çarptı!
Son dakika... İstanbul'da gemi kıyıya çarptı!Son dakika gelen bilgilere göre; Liberya bandıralı "Songa Irıdıum" adlı yük gemisi, İstanbul Boğazı'nda karaya oturdu. Alınan bilgiye göre, Ukrayna'nın Odessa limanından İstanbul'a gelen 23 bin 633 groston ağırlığında 191 metre uzunluğundaki gemi İstanbul Boğazı'nda Rumeli Hisarı mevkisinde karaya oturdu. Kıyıya vuran gemi römorkörlerle açığa alındı.
27.12.2019Gündem
Dev konteyner gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti
Dev konteyner gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçtiLiberia bandıralı "CMA CGM Congo" adlı dev konteyner gemisi, İstanbul Boğazı'ndan geçti.??
8.12.2019Gündem
Bulgar mafyasının silahları ele geçirildi
Bulgar mafyasının silahları ele geçirildiİstanbul’da polis tarafından bir gemiye düzenlenen operasyonda, bir konteyner içerisinde bulunan otomobil aksamlarına saklanmış yüklü miktarda silah ve silah parçaları ele geçirildi.
7.09.2019Gündem
Akçansa’nın ihracatı % 191 arttı
Akçansa’nın ihracatı % 191 arttıYapı malzemeleri şirketi Akçansa, yılın yarısında satış gelirini geçen yıla oranla yüzde 5 artırarak 890 milyon TL’ye ulaştırdı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, AkçansaPort markasıyla Ambarlı Limanı’ndan ihracata başlayan Akçansa, 2019 yılında yıllık bazda ihracatını yüzde 191 artırdı. İlk yarıda 62.6 milyon dolarlık ihracat yapan şirketin bu gelirinin toplam satış gelirleri içerisindeki payı ise geçen yıla oranla yüzde 14’ten yüzde 38’e yükseldi.
23.08.2019Ekonomi
Gemide yangın! Çok sayıda ekip sevk edildi
Gemide yangın! Çok sayıda ekip sevk edildiAvcılar'da, Ambarlı Limanı'nda demirli bulunan hurda yüklü bir gemide yangın çıktı. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.
11.09.2019Haberler

Benzer Haber Etiketleri

gemiHaberleristanbulambarlı limanıtürkiye

Ambarlı Limanı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.