Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız Burun Estetiği

Son dakika Ameliyatsız Burun Estetiği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ameliyatsız Burun Estetiği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ameliyatsız Burun Estetiği haber sayfamızda...

Ameliyatsız Burun Estetiği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 43 ameliyatsiz burun estetigi haberi bulunmuştur.
Ameliyatsız burun estetiği kimlere yapılır?
Ameliyatsız burun estetiği kimlere yapılır? Estetik uygulamalar söz konusu olduğunda cerrahinin dışında bazı alternatiflerle de çözüm üretilebiliyor. Kullanılmaya başlanan ıslak ıslak rinoplasti yani burun dolgusu da bunlardan biri. Plastik, Rekonstrüktif, Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Uğur Anıl Bingöl, özellikle hafif kemerli ve burun ucu için bu işlemin uygun olduğunu belirtti.
26.11.2020Estetik
'Ameliyatsız, ağrısız burun düzeltmek mümkün'
'Ameliyatsız, ağrısız burun düzeltmek mümkün'Son yıllarda kişiler çoğunlukla yüzde ameliyatsız işlemlere ilgi gösteriyor. Bu ameliyatsız estetik işlemlerinden biri burun dolgusu. Dermatoloji Uzmanı Dr. Pınar Cömert, ameliyatsız burun estetiği hakkında bilgi verdi. İşte detaylar...
19.11.2020Estetik
Ameliyatsız yüz kırışıklıklarından kurtulmak mümkün mü?
Ameliyatsız yüz kırışıklıklarından kurtulmak mümkün mü?Yüzümüzdeki çizgi ve kırışıklıklardan kurtulmak hepimizin hayali. Peki ya bu çizgi ve kırışıklıklardan kalıcı olarak kurtulmak mümkün mü? Dr. Mesut Ayyıldız, yüzde oluşan kırışık ve çizgilerden bizi kurtaracak yöntemler hakkında bilgi verdi.
23.10.2020Estetik
Burun dolgusu hakkında doğru bilinen yanlışlar
Burun dolgusu hakkında doğru bilinen yanlışlarGünümüzde 'ameliyatsız burun estetiği' konusunda birçok bilgi paylaşılıyor. Peki, doğru bilgiye nasıl ulaşabiliriz? KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu burun dolgusu hakkında doğru bilinen yanlışları açıkladı.
3.04.2019Estetik
2019 estetik trendleri
2019 estetik trendleriGüzellik anlayışı zamanla farklılaşıp gelişirken, yıllar geçtikçe hem güzellik anlayışı değişirken doğal görünümlü estetik müdahalelere ilgi artıyor ve yeni tekniklerle daha farklı daha yeni estetik müdahaleler ortaya çıkıyor. Op. Dr. Berker Büyükgüral, 2019'da hangi estetik girişimlere ilginin artacağını açıkladı.
28.12.2018Estetik
Ameliyatsız burun estetiği yapılabilir mi?
Ameliyatsız burun estetiği yapılabilir mi?Yüzde denge ve uyum sağlamanın en hızlı ve en etkili yöntemlerinden biri burundaki kozmetik sorunları düzeltmektir. Burun estetiği yaptırmak isteyen kişilerin ilk aklına gelen yöntemler şüphesiz ki cerrahi müdahalelerdir. Buna karşılık sağlık teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte artık ameliyatsız burun estetiği yapmak mümkün.
10.10.2018Estetik
2019 yılının öne çıkan estetik trendleri neler olacak?
2019 yılının öne çıkan estetik trendleri neler olacak?Son dönemde yükselişe geçen doğal görünümlü estetik uygulamaların, 2019 yılında da yükselişte olacağını ifade eden Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Yavuz Başterzi, öne çıkacak estetik operasyonlar hakkında bilgi verdi.
23.07.2018Estetik
Burun estetiği ameliyatlarında doğru bilinen 9 yanlış
Burun estetiği ameliyatlarında doğru bilinen 9 yanlışBurun estetiği ameliyatlarında doğru bilinen yanlışlar hakkında bilgi veren Burun Estetiği Cerrahisi Doç. Dr. Seçkin Ulusoy'a kulak verelim.
18.10.2017Estetik
Burnunuz yüzünüze uygun mu?
Burnunuz yüzünüze uygun mu?Yüz tipine en uygun burun şekli nasıl olmalı ya da ideal burun nasıl olmalı herkesin en merak ettiği konudur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk yüz ile uyumlu bir burnun nasıl olması gerektiğini anlatıyor.
11.04.2017Estetik
15 dakikada ameliyatsız burun estetiği
15 dakikada ameliyatsız burun estetiğiGünümüzde çeşitli dolgu maddeleri sadece kırışıklıklar için değil aynı zamanda burun eğriliklerinin de giderilmesinde kullanılabiliyor. Peki ameliyatsız burun estetiği nasıl oluyor?
9.03.2016Estetik
Ameliyatsız Burun Estetiği (Endoskopik Rinoplasti)
Ameliyatsız Burun Estetiği (Endoskopik Rinoplasti)“Rinoplasti’de öncelikli hedef nedir” diye sorulursa verilebilecek en doğru yanıt burnun estetik olduğu kadar fonksiyonel açıdan da ideal duruma getirilmesi olurdu.
25.06.2015Estetik
Estetikte selfie modası
Estetikte selfie modasıİngiltere’nin ünlü estetik doktorlarından Neetu Nirdosh, selfie ameliyatlarında yüzde 85 artış olduğunu söyledi.
25.08.2014Gündem
Ameliyatsız burun estetiği!
Ameliyatsız burun estetiği!Genlerle alınan hormonlarla vücut yaşlanması yavaşlatılıyor.Mimik çizgilerine karşı uygulanan botoks şimdi de burna uygulanıyor ve kemerli burun düzeltilebiliyor.
11.02.2008Estetik
Doğal görünümlü estetik uygulamalar
Doğal görünümlü estetik uygulamalarDünyadaki gelişen estetik trendlerin hepsinde doğal görünümün ana hedef haline gelmesi, kullanılan yöntemlerin de buna göre gelişmesini sağlıyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, günümüzde doğal görünümlü estetik uygulamalara talebin arttığını belirtti.
26.03.2021Estetik
Burun estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gereken her şey
Burun estetiği ameliyatı hakkında bilinmesi gereken her şeyBurun estetiği yaygın biçimde gerçekleştirilen estetik operasyonlar arasında yer alıyor. Bu operasyonlar içerisinde dolgu uygulamaları son yıllarda modern teknik ve teknolojiler kullanılarak ameliyatsız uygulamalar biçiminde gerçekleşiyor. Doçent Doktor Tayfun Türkaslan burun dolgusu ve burun estetiği hakkında bilgi verdi.
2.01.2021Estetik
Estetikte son dönem trendler
Estetikte son dönem trendlerEstetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, estetik cerrahideki son dönem trendlerini sizler için anlattı.
29.09.2020Estetik
Ameliyatsız 'Eros Yayı' estetiği nedir?
Ameliyatsız 'Eros Yayı' estetiği nedir?"Kadın güzelliğinde burun-dudak arası mesafe çok önemli. Hatta üst dudağın orta kısmındaki kıvrımların olduğu bölgeye Aşk Tanrısı Eros’un Yayı (Cupid’ s Bow) denir." Medikal Estetik Hekimi Dr. Meltem Ayran ameliyatsız Eros Yayı Estetiği hakkında bilgi verdi.
10.07.2020Estetik
İp ile yüz germe nedir? İp ile yüz germe tedavisi kalıcı mı?
İp ile yüz germe nedir? İp ile yüz germe tedavisi kalıcı mı? Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayşen Bilge Sezgin, ip ile yüz germe hakkında bilgi verdi.
24.06.2020Estetik
Yüz gençleştirme estetikleri
Yüz gençleştirme estetikleriEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, yüz güzelleştirme ve gençleştirmede en sık uygulanan operasyonları sizler için anlattı.
28.05.2020Estetik
Yüz ve boyun estetiği hakkında bilinmeyenler
Yüz ve boyun estetiği hakkında bilinmeyenlerEstetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Ali Rıza Öreroğlu Konu hakkında bilgiler verdi.
23.08.2019Estetik
"İçiniz güzelse güzelsiniz"
"İçiniz güzelse güzelsiniz"Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yağmur Kaan Bedir, zamanın götürdüklerine ve kusurlara dokunmanın aslında ruhu iyileştirdiğini belirtti, “Tazelenmiş bir yüz görmek mutluluk verici” dedi.
16.03.2019Ege
Güzellikte yeni trend: Yüze bütünsel dokunuş
Güzellikte yeni trend: Yüze bütünsel dokunuşTeoxane Academy’nin Polonya’da gerçekleştirdiği ve yaklaşık 150 Avrupalı doktorun katıldığı Expert Day’de Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. İsmail Küçüker de yer aldı.
14.03.2019Estetik
Burun estetiğinde kemik katlama tekniği
Burun estetiğinde kemik katlama tekniğiDoç. Dr. Ozan Bitik tarafından geliştirilen burun estetiği ameliyatı tekniği tıp literatürüne girdi. Bu yöntemle ameliyat sonrasında ortaya çıkacak birçok sorun önlemiş oluyor.
18.02.2019Estetik
1 saatte göğüs büyütme, 5 seansta karın germe... Sosyal medyada ameliyat borsası!
1 saatte göğüs büyütme, 5 seansta karın germe... Sosyal medyada ameliyat borsası!Yasak olmasına rağmen sosyal medya, ‘İz bırakmayan karın gerdirme ameliyatı’, ‘5 seansta gençlik aşısı’, ‘1 saatte göğüs büyütme ameliyatı’ gibi iletilerle dolu. Prof. Dr. Küçükosmanoğlu, “Vatandaşlarımız bu şarlatanlara inanmasın” diyor.
16.02.2019Gündem
İyi bir kariyer için estetik
İyi bir kariyer için estetikİyi bir iş ve iyi bir kariyer sahibi olmak için artık sadece iyi bir özgeçmiş yetmiyor. Op. Dr. Defne Erkara kariyer için estetik yaptıran kişilerin sayısının her geçen gün arttığını söyledi.
7.04.2016Kariyer

Benzer Haber Etiketleri

burun estetiğiestetikameliyatsız burun estetiğiburun dolgusuburun

Ameliyatsız Burun Estetiği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.