Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı

Son dakika Anadolu Ajansı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Anadolu Ajansı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Anadolu Ajansı haber sayfamızda...

Anadolu Ajansı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 71.880 anadolu ajansi haberi bulunmuştur.
‘Kimsin ya memuru tehdit ediyorsun?’
‘Kimsin ya memuru tehdit ediyorsun?’Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun kamu görevlilerine yönelik sözlerinin açıkça suç olduğunu söyledi. Erdoğan, “Sen nasıl olur da bu ülkenin memurlarını tehdit edersin? Sen kimsin ya?” diye sordu. Erdoğan “Bu dil darbe döneminin dilidir” dedi
18.10.2021Siyaset
“Başarı, tüm Manisa’nın”
“Başarı, tüm Manisa’nın”Manisa Büyükşehir Belediyesi, ‘Belediyeler Arası Bütçe Kullanım Performanslarının Resmi Veriler Doğrultusunda Değerlendirme ve Ödüllendirme Projesi’ kapsamında 30 Büyükşehir Belediyesi arasında bütçe performans birincisi oldu.
18.10.2021Ege
Görüntüler İngiltere'den! Çöp yığınları oluştu
Görüntüler İngiltere'den! Çöp yığınları oluştuİngiltere'nin Brighton kentinde temizlik işçilerinin grev yapması nedeniyle çöp kutularının etrafında çöp yığınları oluştu.
17.10.2021Dünya
Merkez Bankası faiz kararları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?
Merkez Bankası faiz kararları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?Piyasaların gözü önümüzdeki haftaya çevrildi. Merkez Bankası faiz kararını açıklıyor. Net tarih konusunda kafa karışıklığı yaşayanlar "Merkez Bankası faiz kararları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.
17.10.2021Ekonomi
'STK-Okul-Yurt Faaliyeti Raporu 2018'in sahte olduğu belgelendi
'STK-Okul-Yurt Faaliyeti Raporu 2018'in sahte olduğu belgelendiİstanbul Büyükşehir Belediyesinin (İBB) birçok vakıf ve derneğe para yardımında bulunduğuna ilişkin hazırlandığı öne sürülen "STK-Okul-Yurt Faaliyeti Raporu 2018" adı altında herhangi bir çalışma ve rapor bulunmadığı bildirildi.
17.10.2021Gündem
Tescilli yerli yer fıstığı 'Ayşehanım' GAP çiftçisine alternatif ürün olacak
Tescilli yerli yer fıstığı 'Ayşehanım' GAP çiftçisine alternatif ürün olacakTescilli yerli yer fıstığı "Ayşehanım", Şanlıurfa'da yapılan denemelerde sağladığı verimle bölge çiftçisinin yeni alternatif ürünü olacak.
17.10.2021Ekonomi
Türkiye'de bir ilk! 65 yaş üstündekilere özel acil servis kurulacak
Türkiye'de bir ilk! 65 yaş üstündekilere özel acil servis kurulacak Acil Tıp Uzmanları Derneğince (ATUDER) hazırlanan ve Avrupa Birliği (AB) tarafından kabul edilen proje kapsamında, Türkiye'de 65 yaş üstündeki vatandaşlar için acil servisler oluşturulacak.
17.10.2021Gündem
Kocaeli'nin tescilli "Eşme ayva cezeryesi" damakları tatlandırıyor
Kocaeli'nin tescilli "Eşme ayva cezeryesi" damakları tatlandırıyorKocaeli'nin Kartepe ilçesinde hasadına başlanan ve lezzetiyle bilinen Eşme ayvasından üretilen cezerye, Türkiye'nin yanı sıra Avrupa ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri'nde tüketicilerin damaklarını tatlandırıyor.
17.10.2021Ekonomi
Damla sulama sistemi "çeltiğin başkenti"nde alternatif üretim modeli sunuyor
Damla sulama sistemi "çeltiğin başkenti"nde alternatif üretim modeli sunuyorEdirne Ziraat Odası Başkanı Arabacı, 'Bu sistem sulama maliyetimizi düşürüyor, düzleme masrafımız yok.' dedi.
17.10.2021Ekonomi
ÇAYKUR, tarihinin en yüksek yaş çay alımını gerçekleştirdi
ÇAYKUR, tarihinin en yüksek yaş çay alımını gerçekleştirdiÇAYKUR, 2021 alım kampanyasında şu ana kadar 853 bin 584 ton yaş çay alarak tarihinin en yüksek çay alımını gerçekleştirdi.
17.10.2021Ekonomi
Yedisu horoz kuru fasulyesine gelen tescil üretimi artırdı
Yedisu horoz kuru fasulyesine gelen tescil üretimi artırdıBingöl'ün Yedisu ilçesinde üretilen ve bu yıl tescillenen Yedisu horoz kuru fasulyesinde yaşanan rekolte artışı üreticinin yüzünü güldürdü.
17.10.2021Ekonomi
Yalova'nın gemi ve yat ihracatı 9 ayda yaklaşık yüzde 53,5 arttı
Yalova'nın gemi ve yat ihracatı 9 ayda yaklaşık yüzde 53,5 arttıTürkiye'nin gemi ve yat sektörünün 9 aylık ihracatının yaklaşık yüzde 40'ı Yalova'dan gerçekleştirildi.
17.10.2021Ekonomi
9 aylık mobilya ihracatı ilk kez 3 milyar doları aştı
9 aylık mobilya ihracatı ilk kez 3 milyar doları aştıTürkiye'nin mobilya ihracatı, bu yılın ocak-eylül döneminde ilk kez 3 milyar doları aşarak rekor kırmaya devam etti.
17.10.2021Ekonomi
Türkiye ile Almanya'nın ortaklığı ivme kazanıyor
Türkiye ile Almanya'nın ortaklığı ivme kazanıyorAlmanya Başbakanı Angela Merkel'in Türkiye ziyaretiyle gözler, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere çevrildi. Türkiye'nin en önemli ticaret ortağı olan Almanya ile ilişkilerde, üçüncü ülkelere ortak yatırım yapma fırsatları da bulunuyor.
17.10.2021Uzmanpara
Türkiye'nin 9 aydaki yaş meyve ve sebze ihracatında zirve Rusya'nın
Türkiye'nin 9 aydaki yaş meyve ve sebze ihracatında zirve Rusya'nınTürkiye'nin yılın 9 ayındaki 2 milyar 15 milyon dolarlık yaş meyve ve sebze ihracatının yüzde 31'i 627 milyon 442 bin dolarla Rusya'ya yapıldı.
17.10.2021Ekonomi
Türkiye'nin pul biber ihracatı 9 ayda yüzde 28 arttı
Türkiye'nin pul biber ihracatı 9 ayda yüzde 28 arttıTürkiye'den bu yılın ocak-eylül döneminde yapılan pul biber ihracatı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 28 artarak 6 milyon 602 bin dolara ulaştı.
17.10.2021Ekonomi
Türkiye-Almanya ilişkilerinde üçüncü ülkelere yatırım fırsatı
Türkiye-Almanya ilişkilerinde üçüncü ülkelere yatırım fırsatıAlmanya Başbakanı Angela Merkel'in Türkiye ziyaretiyle gözler, iki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere çevrildi. Türkiye'nin en önemli ticaret ortağı olan Almanya ile ilişkilerde, üçüncü ülkelere ortak yatırım yapma fırsatları da bulunuyor.
17.10.2021Ekonomi
Şampiyon milli atıcı, akademik hayatını da başarıyla sürdürüyor
Şampiyon milli atıcı, akademik hayatını da başarıyla sürdürüyorKonya'da yaşayan milli atıcı Deniz Üstündağ, skeet branşında elde ettiği uluslararası başarılarla dikkati çekerken, tam burslu eğitim gördüğü üniversitesinde de çift ana dal yapıyor.
17.10.2021Diğer
Fatih Kurucuk: "Hatayspor'u Avrupa kupalarına taşımak istiyoruz"
Fatih Kurucuk: "Hatayspor'u Avrupa kupalarına taşımak istiyoruz" Atakaş Hatayspor'un stoperi Fatih Kurucuk, ligi üst sıralarda tamamlayıp gelecek sezon Avrupa kupalarında mücadele etmek istediklerini söyledi.
17.10.2021Hatayspor
Soğuk havaların aranan lezzeti bozada üretim sezon açıldı
Soğuk havaların aranan lezzeti bozada üretim sezon açıldıBazı tahılların hamurunun ekşitilmesiyle yapılan, besleyici özelliğe sahip ve kış mevsiminin vazgeçilmez içecekleri arasında yer alan bozada üretim sezonu başladı.
17.10.2021Ekonomi
Bursa'da kurulan üretici pazarında sebze ve meyveler aracısız satılıyor
Bursa'da kurulan üretici pazarında sebze ve meyveler aracısız satılıyorBursa'da haftada bir gün kurulan pazarda satış yapan çiftçiler ürünlerini aracısız olarak tüketicilerle buluşturuyor.
17.10.2021Ekonomi
‘Ekonomik sorunlar nedeniyle gidiyorlar!’
‘Ekonomik sorunlar nedeniyle gidiyorlar!’Taliban’ın Dışişleri Bakan Vekili Emirhan Muttaki, insanların güvenlik ve siyasi değil ekonomik nedenlerle Afganistan’ı terk ettiklerini savundu
17.10.2021Dünya
Sudan karıştı! Binlerce kişi akın etti...
Sudan karıştı! Binlerce kişi akın etti...Sudan'daki iktidar koalisyonu Özgürlük ve Değişim Güçleri ittifakına bağlı Misak-ı Vatani güçlerinin çağrısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde toplanan binlerce kişi, hükümetin feshedilmesini istedi.
16.10.2021Dünya
Devlet desteğiyle bardak üreten kadın girişimcinin hedefi fabrika kurmak
Devlet desteğiyle bardak üreten kadın girişimcinin hedefi fabrika kurmakBingöl'de yaşayan 2 çocuk annesi girişimci Elvan Bayram, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığından (KOSGEB) aldığı destekle tek kullanımlık karton bardak üretim merkezi kurdu.
16.10.2021Ekonomi
Lübnanlılar ülkelerini terk ediyor!
Lübnanlılar ülkelerini terk ediyor!Lübnan'daki ekonomik ve siyasi krizin giderek derinleşmesi nedeniyle ülkede birçok kişi çareyi yasal olmayan yollardan Avrupa'ya göç etmekte buluyor.
16.10.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

TÜRKİYEihracatÜretimAlmanyaerdoğan

Anadolu Ajansı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.