Anket

Anket

Son dakika Anket haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Anket gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Anket haber sayfamızda...

Anket

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.301 anket haberi bulunmuştur.
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
28.10.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
28.10.2021Oyun
PPK Toplantı Özeti yayımlandı
PPK Toplantı Özeti yayımlandıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK) Toplantı Özeti'nde, ihracattaki güçlü artış eğilimiyle yılın geri kalanında yıllıklandırılmış cari işlemler dengesindeki iyileşmenin sürmesinin beklendiği belirtilerek, "Bu eğilimin güçlenerek devam etmesi fiyat istikrarı hedefi için önem arz etmektedir." denildi.
28.10.2021Uzmanpara
Kavcıoğlu'ndan son dakika döviz ve faiz açıklaması
Kavcıoğlu'ndan son dakika döviz ve faiz açıklamasıTCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun enflasyon raporu sunumunda önemli açıklamalarda bulundu. Kavcıoğlu,"Ticari kredi faiz oranlarındaki düşüşün etkisiyle önümüzdeki dönemde krediler sabit sermaye yatırımlarını daha fazla destekleyecektir. Rezerv rakamımız yaklaşık 126 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kura müdahale gibi bir şey yok. Bankacılık sektörü olumlu tepki vermiştir, faizin daha da aşağı düşeceğine inanıyorum." dedi. Öte yandan Merkez Bankası, 2021 sonu enflasyon tahminini, yüzde 14,1'den yüzde 18,4'e yukarı yönlü güncelledi.
28.10.2021Ekonomi
Kavcıoğlu'ndan önemli rezerv açıklaması
Kavcıoğlu'ndan önemli rezerv açıklamasıTCMB Başkanı Şahap Kavcıoğlu'nun enflasyon raporu sunumunda önemli açıklamalarda bulundu. Kavcıoğlu,"Ticari kredi faiz oranlarındaki düşüşün etkisiyle önümüzdeki dönemde krediler sabit sermaye yatırımlarını daha fazla destekleyecektir. Rezerv rakamımız yaklaşık 126 milyar dolar seviyesine yükseldi." dedi. Öte yandan Merkez Bankası, 2021 sonu enflasyon tahminini, yüzde 14,1'den yüzde 18,4'e yukarı yönlü güncelledi.
28.10.2021Haberler
Enflasyon Beklenti Anketi sonuçlandı
Enflasyon Beklenti Anketi sonuçlandıAA Finans Enflasyon Beklenti Anketi'ne katılan ekonomistler, ekim ayında Tüketici Fiyat Endeksi'nin (TÜFE) yüzde 2,50 artmasını bekliyor.
28.10.2021Uzmanpara
Galatasaray derbisinin yıldızı Cyle Larin Belçika’da konuşuluyor
Galatasaray derbisinin yıldızı Cyle Larin Belçika’da konuşuluyorCyle Larin’in Galatasaray maçına damga vuran skorer oyunu, Zulte Waregem’de geçirdiği başarılı kiralık dönem nedeniyle Belçika’da yankı uyandırdı.
26.10.2021Beşiktaş
Euro Bölgesi'nde konut kredisi şartları sıkılaştı
Euro Bölgesi'nde konut kredisi şartları sıkılaştıAvrupa Merkez Bankası'nın (ECB) Banka Kredi Anketi raporunda, Euro Bölgesi'nde bankaların, konut kredi şartlarını sıkılaştırdığı ve son çeyrekte daha da sıkılaştırmasının beklendiği belirtildi.
26.10.2021Uzmanpara
Reel Kesim Güven Endeksi açıklandı
Reel Kesim Güven Endeksi açıklandıReel Kesim Güven Endeksi (RKGE), ekimde bir önceki aya göre 3,8 puan azalarak 109,6'ya geriledi.
25.10.2021Uzmanpara
Kapasite kullanım oranı azaldı
Kapasite kullanım oranı azaldıİmalat sanayisi genelinde kapasite kullanım oranı (KKO), ekimde bir önceki aya göre 0,1 puan azalarak yüzde 78 seviyesine geriledi.
25.10.2021Ekonomi
Kapasite kullanım oranı geriledi
Kapasite kullanım oranı gerilediİmalat sanayisi genelinde kapasite kullanım oranı (KKO), ekimde bir önceki aya göre 0,1 puan azalarak yüzde 78 seviyesine geriledi.
25.10.2021Uzmanpara
Kadınlar daha fazla mesai yapıyor
Kadınlar daha fazla mesai yapıyorİstanbul Büyükşehir Belediyesi Planlama Ajansı, özel güvenlik görevlileriyle ilgili bir araştırma yaptı.
25.10.2021Gündem
Finansal Hizmetler Güven Endeksi yükseldi
Finansal Hizmetler Güven Endeksi yükseldiFinansal Hizmetler Güven Endeksi (FHGE), ekimde 5,8 puan artarak 177,5 seviyesine yükseldi.
22.10.2021Uzmanpara
En çok aldatan burçlar belli oldu!
En çok aldatan burçlar belli oldu!Yakın zamanda yapılan bir anketin sonuçları en çok aldatma eğilimi olan burçları ortaya koydu. Elbette birinin burcuna bakarak sizi aldatıp aldatmadığını söyleyemezsiniz ancak neden ve nasıl aldatılabileceğinize dair ipuçları edinebilirsiniz. İşte anket sonuçlarına göre sırasıyla en çok aldatma eğilimi gösteren burçlar ve neden aldatılabileceklerine dair astrolojik gerçekler... Partnerlerinizin Venüs ve Mars burçlarını kontrol etmeyi de unutmayın!
22.10.2021Cinsellik
Midye yetiştirene ‘deniz vergisi’
Midye yetiştirene ‘deniz vergisi’TBMM Müsilaj Komisyonu’nda konuşan Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Atalay, ‘Çıkarılan midyenin yüzde 10’unu doğal ortamına bırakma şartı getireceğiz, deniz vergisi gibi’ dedi.
22.10.2021Gündem
Antet Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Antet Nasıl Yapılır?
Antet Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Antet Nasıl Yapılır?Antet kelimesi özellikle televizyonda veya internet haberlerinde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle anlamı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Peki antet nedir, TDK sözlük anlamı nedir? Antet nasıl yapılır? Sizlere antet kelimesi hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
21.10.2021Sözlük
Askerlik yerleri belli oldu mu? Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? e - Devlet sorgulama sayfası
Askerlik yerleri belli oldu mu? Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? e - Devlet sorgulama sayfasıAskerlik yerleri için heyecan dorukta. Ekim ayının son günlerinde Kasım 2021 Sınıflandırma sonuçları merak konusu oldu. Askere gidebilmek için gerekli işlemleri tamamlayan vatandaşlar, nerede askerlik yapacağını bilmek istiyor. Peki askerlik yerleri açıklandı mı? Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte MSB'den Kasım 2021 sınıflandırma dönemine ilişkin duyuru ve e - Devlet sorgulama sayfası...
21.10.2021Gündem
Biden'a soğuk duş! Hızla eridi...
Biden'a soğuk duş! Hızla eridi...ABD'de yapılan bir ankete göre, Başkan Joe Biden'a halk desteği yüzde 41'e geriledi. Biden'ın halk desteği oranları özellikle ağustosta aldığı Afganistan'dan çekilme kararı ve koronavirüs vakalarındaki artış nedeniyle düşüşe geçmişti.
21.10.2021Dünya
Merkez Bankası faiz kararı AÇIKLANDI! İşte Merkez Bankası PPK toplantısından çıkan karar...
Merkez Bankası faiz kararı AÇIKLANDI! İşte Merkez Bankası PPK toplantısından çıkan karar...Merkez Bankası faiz kararı merak içerisinde bekleniyordu. Şahap Kavcıoğlu başkanlığı liderliğinde bir araya gelen PPK toplantısının ardından karar belli oldu. Toplantı öncesinde ekonomistler tarafından değerlendirmede 50-100 baz puanlık bir indirime gidilmesi bekleniyordu. Merkez Bankası PPK toplantısının ardından yapılan açıklamada politika faizinde 200 baz puanlık bir indirime gidildiği açıklandı
21.10.2021Ekonomi
Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Askerlik yerleri sorgulama e Devlet ekranı
Askerlik yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Askerlik yerleri sorgulama e Devlet ekranıMilli Savunma Bakanlığı askerlik yerleri için duyuru paylaştı. Yapılan duyuruda askerlik yerlerinin ne zaman açıklanacağı belirtildi. Vatani görevini yapmaya hazırlanan vatandaşlar ise askerlik yerleri açıklandı mı, askerlik yerleri ne zaman açıklanacak aramalarına başladı. İşte MSB'nin askerlik yerleri sorgulama için yayımladığı tarih...
21.10.2021Gündem
MSB yayımladı! Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? 2021 Askerlik yerleri e Devlet sorgulama
MSB yayımladı! Askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? 2021 Askerlik yerleri e Devlet sorgulamaAskerlik yerleri için günden güne merak artıyor. Milli Savunma Bakanlığı, askerlik yerlerinin ne zaman açıklanacağını paylaştı. Asker olacak vatandaşlar ise askerlik yerleri e Devlet sorgulama linki için arayışa koyuldu. Peki askerlik yerleri ne zaman açıklanacak? İşte geri sayımın başladığı o gün...
21.10.2021Gündem
Dünya Hali hangi gün, nerede çekiliyor? Dünya Hali oyuncuları ve konusu! İşte, kadrosu...
Dünya Hali hangi gün, nerede çekiliyor? Dünya Hali oyuncuları ve konusu! İşte, kadrosu...Dünya Hali dizisi TRT 1 kanlında dizi sevenlerin karşısına çıkıyor. Merak uyandıran dizinin oyuncu kadrosunda Caner Şahin, Pelin Albay ve Ozan Çelik gibi isimler yer alıyor. İlk bölümünden başlayarak her bölümü sevilerek izleniyor. İşte, Dünya Hali konusu...
20.10.2021Cadde
Yabancı stratejistler faiz indirimi bekliyor
Yabancı stratejistler faiz indirimi bekliyorYabancı stratejistler, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) bu haftaki Para Politikası Kurulu toplantısında faiz indirimine gideceğini öngörüyor.
20.10.2021Uzmanpara
ABD’de en sevilen first lady: Kennedy
ABD’de en sevilen first lady: KennedyYeni bir araştırma, ABD’de halkın en sevdiği ‘first lady’nin John F. Kennedy’nin eşi Jacqueline Kennedy olduğunu ortaya koydu. Yıllar geçse de Kennedy sempatisi geçmiyor!
20.10.2021Dünya
‘Kuryelere puan sistemi kalksın’
‘Kuryelere puan sistemi kalksın’İstanbul’daki motokuryelerle yapılan anket çalışmasına göre, motokuryeler üzerlerinde baskı yarattığı ve kazalara yol açtığı gerekçesiyle puanlama sisteminin kaldırılmasını istedi. Ayrıca kuryeliğin tehlikeli meslekler sınıfına alınmasını talep etti...
19.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

PPKTCMBaskerlikyerleriaskerlik yerleri

Anket ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.