Anket Sonuçları

Anket Sonuçları

Son dakika anket sonuçları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan anket sonuçları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan anket sonuçları haber sayfamızda...

Anket Sonuçları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.245 anket sonuçları haberi bulunmuştur.
‘Adaylık, altılı masanın sorun etmediği bir şey’
‘Adaylık, altılı masanın sorun etmediği bir şey’CHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün basına kapalı toplandı. MYK’da bir anket kuruluşu tarafından yapılan anket sonuçları değerlendirildi. Edinilen bilgiye göre MYK’da, “CHP oyunu artırıyor. Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ın önünde. Partinin oyu yüzde 30’larda” değerlendirmesi yapıldı. CHP’nin oyunu artırdığı yerler ve nerelerde nasıl bir çalışma yapılması gerektiği konusu da ele alındı.
24.05.2022Siyaset
Zamestim! St. Petersburg'un ortasında belirdi
Zamestim! St. Petersburg'un ortasında belirdiRusya'nın en büyük ikinci şehrinde ortaya çıkan gizemli harfler, ülkeden çekilen dev firmaları temsil ediyor. St. Petersburgluların Rusya'nın Ukrayna işgaline tepkileri: Destek, sessizlik ve protesto!
29.04.2022Dünya
AK Parti MYK'da Erdoğan'a sunuldu! İşte son anketlerde çıkan sonuçlar...
AK Parti MYK'da Erdoğan'a sunuldu! İşte son anketlerde çıkan sonuçlar...AK Parti Merkez Yürütme Kurulu’nda (MYK) yeni ekonomi modelinden sonra yapılan anketler değerlendirildi. Yeni ekonomi modeli ile AK Parti'nin oy oranında artış eğilimi olduğu ve vatandaşların yeni sistemden memnun olduğu belirtildi.
10.01.2022Siyaset
Bankalar kredi standartlarını sıkılaştırdı
Bankalar kredi standartlarını sıkılaştırdıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Banka Kredileri Eğilim Anketi sonuçlarına göre 2021 yılının dördüncü çeyreğinde bankaların genel olarak işletmelere kullandırdıkları kredilere uyguladıkları standartlar sıkılaştı.
7.01.2022Uzmanpara
SON DAKİKA ASGARİ ÜCRET || Asgari ücret ne kadar olacak, zam kaç TL 2022? Asgari ücret 2.toplantısı ne zaman?
SON DAKİKA ASGARİ ÜCRET || Asgari ücret ne kadar olacak, zam kaç TL 2022? Asgari ücret 2.toplantısı ne zaman?Asgari ücret son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Milyonlarca çalışanın heyecanla beklediği asgari ücret ile ilgili ilk toplantı dün gerçekleştirildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, asgari ücret zammı ile ilgili açıklamalar gerçekleştirdi. Bakan Bilgin'in açıklaması sonrasında yeni asgari ücretin ne kadar olacağı, zam oranı ise bireyler tarafından araştırılmaya başlandı. Brütten nete asgari ücret tutarı ve AGİ dahil hali merak edilen konular arasında yer alıyor. İkinci toplantının tarihi ve saati ise belli oldu. Peki yeni yılda asgari ücret ne kadar olacak 2022, yüzde kaç zam gelecek? Asgari ücret 2.toplantısı ne zaman?
2.12.2021Ekonomi
'Obezitede damgalama ve ayrımcılık' medya anket sonuçları açıklandı
'Obezitede damgalama ve ayrımcılık' medya anket sonuçları açıklandıTürkiye Obezite Araştırma Derneği (TOAD), 'Obezitede Damgalama ve Ayrımcılık’ medya anket sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı. Ankete televizyon, radyo, internet sitesi, gazete ve dergide görev yapan birçok medya mensubu katıldı. Ankette önemli sonuçlar yer alırken, ankete katılan medya çalışanlarının yarısının da damgalayıcı ifadeler kullandığı ortaya çıktı.
Şili halkı genel seçimler için sandık başında
Şili halkı genel seçimler için sandık başındaŞili'de, ülkeyi 2022-2026 yıllarında yönetecek devlet başkanı ve yardımcısının belirleneceği genel seçimler için oy verme işlemi başladı.
21.11.2021Dünya
Şili Pazar günü sandığa gidiyor
Şili Pazar günü sandığa gidiyorGüney Amerika ülkesi Şili'de seçmenler, ülkeyi 2022-2026 yıllarında yönetecek devlet başkanını belirlemek için 21 Kasım Pazar günü düzenlenecek genel seçimlerde oy kullanacak.
19.11.2021Dünya
Elon Musk, Tesla hisselerini satacak mı?
Elon Musk, Tesla hisselerini satacak mı?Milyarder iş adamı Elon Musk, Twitter’dan paylaştığı ankette takipçilerine Tesla hisselerinin yüzde 10’unu satmayı önerdi.
7.11.2021Uzmanpara
iPhone 13’te olmayan bu özellikler Android telefonlarda yıllardır var!
iPhone 13’te olmayan bu özellikler Android telefonlarda yıllardır var!Android telefonlarla sürekli kıyaslanma içinde olan iPhone’lar kullanıcılara farklı deneyimler sunuyor. Öte yandan iPhone 13 yeni tanıtıldı ve halen yıllardır Android telefonlarda olan özellikleri getirmemesiyle eleştiriliyor. Özellikle tek ekranda iki işlemi yapabilmek ve kalem desteğinin olması Android telefonları öne çıkartıyor.
10.10.2021Teknoloji
Piyasalar Fed tutanaklarına odaklandı
Piyasalar Fed tutanaklarına odaklandıKüresel pay piyasaları, rekor seviyelere çıkan emtia fiyatları, ABD'deki borç tavanı krizi ve karışık gelen iş gücü piyasası verileriyle sınırlı da olsa yükseliş eğiliminde hareket ederken, gelecek hafta gözler ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantı tutanakları ve enflasyon verilerine çevrildi.
9.10.2021Uzmanpara
Kullanıcılar iPhone 13 serisi hakkında ne düşünüyor? İşte anket sonuçları
Kullanıcılar iPhone 13 serisi hakkında ne düşünüyor? İşte anket sonuçlarıiPhone 13 serisinin tanıtılmasına günler kala pek çok anket paylaşılmıştı. Kullanıcıların heyecanla beklediği seri hakkında pek çok yorum geldi. Telefon kullanıcıların eline ulaştı ve yeni anketler gerçekleştirildi. İşte bu sonuçlara göre kullanıcılar ‘yeni iPhone’a geçmeyi düşünmüyor’, peki neden?
6.10.2021Teknoloji
Asya borsaları geriledi
Asya borsaları gerilediAsya borsalarında, artan petrol fiyatları ve Çin'de borç krizine yönelik endişelerle satış ağırlıklı bir seyir izlendi.
6.10.2021Uzmanpara
Piyasalarda endişeler devam ediyor
Piyasalarda endişeler devam ediyorKüresel piyasalarda petrol başta olmak üzere hammadde fiyatlarındaki artış ve bu paralelde enflasyondaki yükselişin beklenenden daha uzun süreceği endişeleri, ABD'de temerrüt olasılığı ve Çin'de borç krizi gibi süregelen faktörler, yatırımcıların risk iştahını negatif etkilemeye devam ediyor.
6.10.2021Uzmanpara
Almanya’da başa baş yarış
Almanya’da başa baş yarışAlmanya’da halk, yeni Federal Meclis’i belirlemek üzere sandıklara giderken, yarış CDU/CSU ile SPD arasında başa baş geçti. Son sandık çıkış anketlerinde SPD, Hristiyan Birlik partilerinin yaklaşık 1.5 puan önünde yer aldı
27.09.2021Dünya
İngiltere'de enflasyon bekleyişi rekor seviyede
İngiltere'de enflasyon bekleyişi rekor seviyedeİngiltere'den halkın gelecek 12 ay için enflasyon beklentisi rekor artış gösterdi.
22.09.2021Uzmanpara
Çiğli’nin bütçesini vatandaş belirliyor
Çiğli’nin bütçesini vatandaş belirliyorÇiğli Belediyesi, anketle yıllık yatırım planlaması, hizmet bütçe önceliği sosyal yardım ve diğer hizmetlerle ilgili vatandaşların görüşlerini alıyor
17.09.2021Ege
ABD'de California Valisi referandum sonucunda görevinde kaldı
ABD'de California Valisi referandum sonucunda görevinde kaldıDemokratlar için tarihi önem taşıyan California Valisi Gavin Newsom'un görevden alınması referandumunda, büyük bir farkla valinin görevde kalması kararı çıktı.
15.09.2021Dünya
Takım tezgahları teşvik bekliyor
Takım tezgahları teşvik bekliyorTakım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD), ‘Koronavirüs Salgını Yıllık Sektörel Etki Analizi’ araştırmasının sonuçlarını açıkladı.
7.09.2021Ekonomi
‘201 milyar $’la kritik eşik aşıldı
‘201 milyar $’la kritik eşik aşıldıİhracat temmuzda geçen yılın aynı ayına göre yüzde 10 artışla 16.4 milyar dolar olurken son 12 aylık ihracat ilk defa 200 milyar doların üzerine çıktı
3.08.2021Ekonomi
Türkiye'de nakit ödeme önemini koruyacak
Türkiye'de nakit ödeme önemini koruyacakTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Nakit Kullanım Alışkanlıkları Anketi sonuçları, her ne kadar kartlı ödemeler günlük hayatta önemli bir yer edinse de, Türkiye'de nakdin diğer ödeme yöntemlerine göre çok daha baskın olduğunu, kısa vadede de diğer ödeme yöntemlerine karşı önemini koruyacağını ortaya koydu.
27.07.2021Uzmanpara
Kimlik avcılarının gözdesi WhatsApp
Kimlik avcılarının gözdesi WhatsAppKimlik avı dolandırıcıları arasında hangi mesajlaşma uygulamalarının popüler olduğunu bulmak için Kaspersky Internet Security tarafından Aralık 2020 ile Mayıs 2021 arasında yapılan araştırmaya göre kötü amaçlı bağlantıların en büyük kısmı WhatsApp (yüzde 84.9) aracılığıyla gönderiliyor. Oltalama saldırılarının en fazla yaşandığı ülkeler ise Rusya (yüzde 46), Brezilya (yüzde 15) ve Hindistan (yüzde 7) oldu. Küresel olarak günde 480 saldırı tespit kaydedildi.
21.07.2021Ekonomi
Bulgaristan, 11 Temmuz’da sandık başına gidecek
Bulgaristan, 11 Temmuz’da sandık başına gidecekBulgaristan’da 11 Temmuz Pazar günü yapılacak erken parlamento seçimlerinde 6 milyon 790 kayıtlı seçmen sandık başına giderek 240 milletvekilinin isimlerini belirleyecek.
9.07.2021Dünya
Bankalar fonlama koşullarında gevşeme bekliyor
Bankalar fonlama koşullarında gevşeme bekliyorTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Banka Kredileri Eğilim Anketi'nde, bankaların yılın 3. çeyreğinde yurt içi ve dışı fonlama koşullarında gevşeme beklediği belirtildi.
2.07.2021Uzmanpara
AK Parti'den anket sonuçları açıklaması: 15 puan var
AK Parti'den anket sonuçları açıklaması: 15 puan varAK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova'nın sorularını yanıtladı. Anket sonuçları ne diyor? sorusuna yanıt veren Kurtulmuş, 'AK Parti gönüllerden düşüyor mu, hayır. Oy bakımından soruyorsanız. AK Parti'nin en yakın siyasi rakibiyle farkı en az 15 puandan daha fazladır ama bu yetmez. Cumhurbaşkanımızın bugünkü toplantılarının ana amacı ve fikri de budur.' dedi.
1.07.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Anket Sonuçları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.