Arçelik

Arçelik

Son dakika arçelik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan arçelik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan arçelik haber sayfamızda...

Arçelik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.720 arçelik haberi bulunmuştur.
Arçelik Neo: Yapay zekâlı bir çamaşır makinesine ne dersiniz?
Arçelik Neo: Yapay zekâlı bir çamaşır makinesine ne dersiniz? Çok ama çok eskiden hayatımızda merdaneli çamaşır makineleri vardı. Biz mi çamaşırı yıkıyoruz, çamaşır mı bizi yıkıyor tam bilemediğimiz bir dönem.
1.03.2024 Milliyet Tv
Rusya’da marka değişimi hızlandı
Rusya’da marka değişimi hızlandı Rusya’da Sony, LG ve Bosch mağazaları kapanıyor, yerlerini Türk ve Çin markaları dolduruyor. Kommersant gazetesi Rusya’da kalan LG, Bosch ve Sony mağazalarının ellerinde kalan son ürünleri de satarak kepenk indirmeye başladıklarını yazdı.
1.03.2024 Teknoloji
Gebze’deki fabrikada 20 robot devreye alındı
Gebze’deki fabrikada 20 robot devreye alındı Gıda şirketi Ülker, Gebze Fabrikası’nda 20 otonom mobil robotu devreye aldığını duyurdu. Robotların ham madde ve ambalaj başta olmak üzere 2 bin 600 çeşit malzemeyi taşıyabildiği belirtildi.
19.02.2024 Teknoloji
Beşiktaş'ın yeni forma sponsoru belli oldu!
Beşiktaş'ın yeni forma sponsoru belli oldu! Beşiktaş Kulübü, 2024-2025 sezonundan itibaren geçerli olacak forma sponsorluk anlaşmasını KAP'a bildirdi.
8.02.2024 Beşiktaş
14. MIXX Awards Türkiye jürisi belirlendi
14. MIXX Awards Türkiye jürisi belirlendi İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu sene 14’üncüsü düzenlenen MIXX Awards Türkiye yarışmasının jüri üyeleri belli oldu. 5 Şubat’a kadar başvuruların yapılabileceği 14. MIXX Awards Türkiye ödülleri, 15 Nisan tarihinde düzenlenecek tören ile sahiplerine verilecek.
1.02.2024 Ekonomi
Sürdürülebilirlikte ilk 100 şirket arasında
Sürdürülebilirlikte ilk 100 şirket arasında Arçelik, Corporate Knights tarafından bu yıl 20’ncisi hazırlanan, “Global 100 Dünyanın En Sürdürülebilir 100 Şirketi” listesinde yer aldı.
25.01.2024 Ekonomi
Bakan Kacır: Ülkemizin bilimsel ve teknolojik kapasitesini güçlendirdik
Bakan Kacır: Ülkemizin bilimsel ve teknolojik kapasitesini güçlendirdik Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, "Kurduğumuz 101 teknoparkta yer alan 10 binden fazla tekno-girişimcimiz ile ülkemizin teknoloji ve yenilikçilik alanında küresel düzeyde rekabet edebilir bir konuma gelmesini sağladık. 2002'de 1,2 milyar dolar olan AR-GE harcamalarımızı yaklaşık 10 kat artırarak ülkemizin bilimsel ve teknolojik kapasitesini güçlendirdik" dedi.
5.01.2024 Gündem
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptı Türkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamaları devam ettirdi.
9.12.2023 Milliyet Executive
‘Yenilenebilir’ enerji atılımı
‘Yenilenebilir’ enerji atılımı Arçelik, yenilenebilir enerji dönüşümüne ivme kazandıracak önemli bir adım daha attığını duyurdu. Güneş paneli, inverter ve enerji depolama sistemlerinin ardından yerli üretim elektrikli araç şarj cihazlarının da üretimine başlayan şirket bayileri ve yetkili servisleri ile tüm Türkiye’ye yayılacak yenilenebilir enerji dönüşümü hamlesi başlattığını açıkladı. Şirket, 81 il ve Kıbrıs’tan bayileri ve yetkili servisleriyle İzmir’de bir araya geldi.
7.12.2023 Ekonomi
Türk şirket Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yerini korudu
Türk şirket Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yerini korudu 2023 S&P Global Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde 100 üzerinden 86 puan alan Arçelik, beşinci kez üst üste Dayanıklı Tüketim Sektörü’nde en yüksek skoru elde eden şirket olduğunu duyurdu.
27.11.2023 Milliyet Enerji
Şirketler lider kadroları güçlendiriyor
Şirketler lider kadroları güçlendiriyor Türkiye'nin önde gelen şirketleri yönetici kadrolarını belirlemeyi sürdürüyor. Şirketler kurumsal hedeflerine yönelik atamalarını devam ettirdi.
10.11.2023 Milliyet Executive
Yeni yaklaşım temkinli adım
Yeni yaklaşım temkinli adım Para politikasında adımlar sıkılaştıkça şirketlerin yaklaşımları da değişiyor. Şimdi adımlar daha temkinli atılacak. Kredi kullanımı azalırken özel sektör tahvilleri devrede. Her şirket kendi özkaynağına yönelirken maliyetleri düşürecek...
10.11.2023 Milliyet Executive
Teknoloji üssü hedefiyle yatırıma devam
Teknoloji üssü hedefiyle yatırıma devam "Türkiye'yi dünyanın beyaz eşya üretiminde teknoloji üssü haline getirmeyi hedefliyoruz. Ar-Ge ve dijitalleşmeye yapılacak yatırımlar ve bu kapsamdaki devlet teşvikleri uluslararası rekabette daha da öne çıkmamızı sağlayacak..."
10.11.2023 Milliyet Executive
İklim krizine ‘Domino’ etkisi
İklim krizine ‘Domino’ etkisi Beko, iklim kriziyle mücadele için oyun dünyasına adım attı. DOMINO: The Little One adlı oyunla, iklim krizi odağında ekosistemin sürekliliğini etkileyen sorunlara karşı farkındalığı artırmak hedefleniyor.
9.11.2023 Ekonomi
Ünlü markanın ilk deneyim mağazası İstanbul’da açıldı
Ünlü markanın ilk deneyim mağazası İstanbul’da açıldı Arçelik çatısı altında yer alan ev ürünleri ve teknolojileri markası Grundig, ilk deneyim mağazasını İstanbul’da açtı.
1.11.2023 Teknoloji
Sürdürülebilirlik için güçlü kadın
Sürdürülebilirlik için güçlü kadın Güzellik ve bakım sektöründe sürdürülebilirliği amaçlayan Watsons Türkiye, bugünlerde “Sürdürülebilirlik ve İnovasyon Zirvesi”ne hazırlanıyor.
16.10.2023 Ekonomi
Kadın bayileriyle dünyaya ilham verdi
Kadın bayileriyle dünyaya ilham verdi Beko, Cumhuriyet’in 100. yılında 100 kadın bayi hedefine ulaştı. Arçelik Türkiye Genel Müdürü Dinçer, kadın bayi oranını 2026’ya kadar yüzde 25’e yükseltmeyi istediklerini ve bu hedefin dünya kadınlarına da ilham verdiğini söyledi.
14.10.2023 Ekonomi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptı Türkiye’nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamalarını sürdürdü. Farklı şirketlerdeki yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.
9.10.2023 Milliyet Executive
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor.
9.10.2023 Milliyet Executive
Banka ve şirketler tahvil ihraç atağında
Banka ve şirketler tahvil ihraç atağında Banka ve şirketlerin son aylarda borçlanma araçlarında artış var. Sıkı para politikasının uygulanmaya başlamasından bu yana 127 şirket tahvil ihracı için onay aldı.
8.10.2023 Milliyet Executive
Türk ev aletleri Çin’de revaçta
Türk ev aletleri Çin’de revaçta Çinli tüketicilerin son dönemde giderek artan bir şekilde Türk ev aletlerine ilgi duymaya başladığı belirtildi. China Daily gazetesinde yer alan Xinhua ajansı kaynaklı habere göre kahve cezveleri, tavalar, sobalar ve ızgaralar Çinli tüketiciler arasında son yıllarda iyice popüler oldu.
1.10.2023 Ekonomi
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor. İş dünyasında bu büyük değişime ayak uydurmak için CMO'ların (Chief Marketing Officer - Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı) sorumluluğu artarken önlerinde bir fırsat penceresi de açılmış durumda...
12.10.2023 Milliyet Executive
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak."
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak." BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, İzmir'de TEKNOFEST 'te önemli açıklamalarda bulundu.
27.09.2023 Haberler
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak."
İzmir'de TEKNOFEST heyecanı başladı! 'Türkiye Yüzyılı'na sizler ve eserleriniz damga vuracak." BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, İzmir'de TEKNOFEST 'te önemli açıklamalarda bulundu.
27.09.2023 Ekonomi
11 şirketin not görünümü yükseldi
11 şirketin not görünümü yükseldi Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, Türkiye’nin kredi notu görünümünün yükselmesinin ardından bazı şirketlerin de görünümünü revize etme kararı aldı.
19.09.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Arçelik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.