Atama Kararları

Atama Kararları

Son dakika Atama kararları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Atama kararları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Atama kararları haber sayfamızda...

Atama Kararları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 643 atama kararlari haberi bulunmuştur.
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile bazı kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
30.07.2021Siyaset
Son dakika: Resmen yayımlandı! YÖK'ün yeni Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar oldu
Son dakika: Resmen yayımlandı! YÖK'ün yeni Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar olduGelen son dakika haberine göre; Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığına, Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar seçildi.
30.07.2021Gündem
Melih Bulu görevden alındı mı? Resmi Gazete'de yayımlandı
Melih Bulu görevden alındı mı? Resmi Gazete'de yayımlandıSon dakika haberleri arasında yer alan Melih Bulu haberleri yoğun ilgi görüyor. Geçtiğimiz tarihlerde Boğaziçi Rektörü olarak atanan Melih Bulu hakkında gelişme yaşandı. Resmi Gazete'de yayımlanan Melih Bulu haberi araştırılıyor. İşte Melih Bulu kimdir sorusunun yanıtı ve Melih Bulu Resmi Gazete haberi...
15.07.2021Gündem
Son dakika haberleri: Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındı
Son dakika haberleri: Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu görevden alındıGelen son dakika haberine göre; Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu, Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alındı.
15.07.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı kararı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı kararıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yaptı. Erdoğan, "Hem bayramlaşacağız, hem 20 Temmuz törenlerine katılacak, Bayram Namazı'nı da KKTC'de eda edecek, Meclis'te Kıbrıslı milletvekilleriyle bir araya geleceğiz. Tüm dünyaya kararlılık mesajı olarak yayılacağına inanıyorum" dedi. "CHP ve şürekâsı kendilerince yakaladıkları fırsatlarını değerlendirmek için yalan ve iftira çıtasını yükselterek milletimizin zihnini bulandırmaya çalışıyor" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yurt dışındaki kimi çevrelerden aldıkları desteklerle bu kesimin gerçek yüzünü milletimize göstermek boynumuzun borcudur." açıklamasını yaptı.
14.07.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Yeni atama kararları...
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! Yeni atama kararları...Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü ile Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. TRT Genel Müdürlüğü'ne Prof. Dr. Mehmet Zahid Sobacı, TRT Yönetim Kurulu Başkanlığı'na ise Prof. Dr. Ahmet Albayrak atandı.
14.07.2021Ekonomi
Resmi Gazete'de yayımlandı! Riskli alan ilan edildi
Resmi Gazete'de yayımlandı! Riskli alan ilan edildiKayseri'nin Kocasinan ilçesinde bir bölgenin "riskli alan" ilan edilmesi kararlaştırıldı.
10.07.2021Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de
Atama kararları Resmi Gazete'deBazı bakanlık, kurum ve büyükelçilikler ile Demiroğlu Bilim Üniversitesine ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
10.07.2021Gündem
MTA Genel Müdürü Yasin Erdoğan oldu
MTA Genel Müdürü Yasin Erdoğan olduBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
4.07.2021Ekonomi
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de ilan edildi.
3.07.2021Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıBazı bakanlık ve kurumlar, Almanya Federal Cumhuriyeti nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesine ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
26.06.2021Gündem
3 bakanlığa ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de
3 bakanlığa ilişkin atama kararları Resmi Gazete'deÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
23.06.2021Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıDışişleri Bakanlığı ile Strateji ve Bütçe Başkanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
5.06.2021Gündem
Son dakika: Gece yarısı atama kararları! Resmi gazetede yayımlandı
Son dakika: Gece yarısı atama kararları! Resmi gazetede yayımlandıGelen son dakika haberine göre: Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 ismi HSK üyeliğine seçti. HSK üyelikleri sona eren Halil Koç ve Mehmet Akif Ekinci ile Trabzon Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı İbrahim Kolcu ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ömer Faruk Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından HSK üyeliklerine seçildi.
27.05.2021Gündem
Resmen yayımlandı! Kritik atamalar
Resmen yayımlandı! Kritik atamalarÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi ve Rekabet Kuruluna ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
27.05.2021Gündem
Öğretmen ek atama var mı bu yıl 2021? Öğretmen ek ataması ne zaman, tarihleri belli oldu mu?
Öğretmen ek atama var mı bu yıl 2021? Öğretmen ek ataması ne zaman, tarihleri belli oldu mu? Öğretmen ek ataması ile ilgili son dakika haberleri öğretmen adaylarının ve öğretmenlerin gündeminde. Bakan Ziya Selçuk son dakika ek atama açıklamasında bulundu. 20 bin sözleşmeli öğretmen atamasının ardından gözler yeni ek atama haberi için MEB'e döndü. Peki, bu yıl ek atama olacak mı?
24.05.2021Gündem
Güney Afrika’ya kadın büyükelçi
Güney Afrika’ya kadın büyükelçiGüney Afrika Büyükelçisi Elif Çomoğlu Ülgen merkeze çekilirken, yerine Ayşegül Kandaş Pretorya Büyükelçisi olarak atandı.
23.05.2021Siyaset
Güney Afrika Büyükelçiliğine Ayşegül Kandaş atandı
Güney Afrika Büyükelçiliğine Ayşegül Kandaş atandıResmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararlarına göre, Güney Afrika Büyükelçisi Elif Çamoğlu merkeze çekildi ve yerine Yurt Dışında Yaşayan Vatandaşlar ve Emlak Genel Müdür Yardımcısı Ayşegül Kandaş atandı. Bazı bakanlıklara bağlı kurumlar, kuruluşlar ve il müdürlüklerine de yeni atamalar yapıldı.
22.05.2021Gündem
Ticaret Bakanlığı’na yeni bakan yardımcısı
Ticaret Bakanlığı’na yeni bakan yardımcısıBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevinden alındı, yerine Mustafa Tuzcu getirildi.
9.05.2021Ekonomi
Ticaret Bakan Yardımcısı değişti
Ticaret Bakan Yardımcısı değiştiTicaret Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevden alındı, yerine Mustafa Tuzcu atandı.
8.05.2021Gündem
Son dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! 2 bakanlığa kritik atamalar
Son dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! 2 bakanlığa kritik atamalarGelen son dakika haberine göre; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
30.04.2021Siyaset
Nükleere atama: Bostancı
Nükleere atama: BostancıBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
22.04.2021Ekonomi
SON DAKİKA HABERİ: Yeni bakanlıklar neler ve yeni bakanlar kimler oldu? İşte yeni kabine listesi...
SON DAKİKA HABERİ: Yeni bakanlıklar neler ve yeni bakanlar kimler oldu? İşte yeni kabine listesi...Yeni bakanlıklar ve bakanlar gündemde araştırılan konular arasında bulunuyor. Cumhurbaşkanlığı kararıyla 3 yeni bakan atanması sonrasında yeni bakanların kimler olduğu merak konusu. Karar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Peki yeni bakanlıklar neler? İşte yeni bakanlar ve kabine listesi...
21.04.2021Gündem
Bakanlık ve kurumlara ilişkin atamalar Resmi Gazete'de
Bakanlık ve kurumlara ilişkin atamalar Resmi Gazete'deBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
20.04.2021Gündem
MKEK Genel Müdür Yardımcılığına ve DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına atama
MKEK Genel Müdür Yardımcılığına ve DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına atamaMakine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Genel Müdür Yardımcılığına Durmuş Ali Keskinkılıç, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdür Yardımcılığına da Enes Çakmak getirildi.
30.03.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

resmi gazeteatamaatama kararlarıbakanlıkkarar

Atama Kararları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.