Atama Kararları

Atama Kararları

Son dakika Atama kararları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Atama kararları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Atama kararları haber sayfamızda...

Atama Kararları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 618 atama kararlari haberi bulunmuştur.
Ticaret Bakanlığı’na yeni bakan yardımcısı
Ticaret Bakanlığı’na yeni bakan yardımcısıBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevinden alındı, yerine Mustafa Tuzcu getirildi.
9.05.2021Ekonomi
Ticaret Bakan Yardımcısı değişti
Ticaret Bakan Yardımcısı değiştiTicaret Bakan Yardımcısı Gonca Işık Yılmaz Batur görevden alındı, yerine Mustafa Tuzcu atandı.
8.05.2021Gündem
Son dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! 2 bakanlığa kritik atamalar
Son dakika: Resmi Gazete'de yayımlandı! 2 bakanlığa kritik atamalarGelen son dakika haberine göre; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığına ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
30.04.2021Siyaset
Nükleere atama: Bostancı
Nükleere atama: BostancıBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
22.04.2021Ekonomi
SON DAKİKA HABERİ: Yeni bakanlıklar neler ve yeni bakanlar kimler oldu? İşte yeni kabine listesi...
SON DAKİKA HABERİ: Yeni bakanlıklar neler ve yeni bakanlar kimler oldu? İşte yeni kabine listesi...Yeni bakanlıklar ve bakanlar gündemde araştırılan konular arasında bulunuyor. Cumhurbaşkanlığı kararıyla 3 yeni bakan atanması sonrasında yeni bakanların kimler olduğu merak konusu. Karar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Peki yeni bakanlıklar neler? İşte yeni bakanlar ve kabine listesi...
21.04.2021Gündem
Bakanlık ve kurumlara ilişkin atamalar Resmi Gazete'de
Bakanlık ve kurumlara ilişkin atamalar Resmi Gazete'deBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
20.04.2021Gündem
MKEK Genel Müdür Yardımcılığına ve DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına atama
MKEK Genel Müdür Yardımcılığına ve DHMİ Genel Müdür Yardımcılığına atamaMakine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) Genel Müdür Yardımcılığına Durmuş Ali Keskinkılıç, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdür Yardımcılığına da Enes Çakmak getirildi.
30.03.2021Ekonomi
Atama kararları Resmi Gazete'de
Atama kararları Resmi Gazete'deGençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğüne ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
27.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 60 hâkim-savcının görev yeri değişti
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 60 hâkim-savcının görev yeri değiştiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlarla, birçok bakanlık ve kuruma yeni atamalar yapıldı. Resmi Gazete’de yayımlanan kararla bazı büyükelçilerin görev yerleri değiştirildi.
21.03.2021Siyaset
TEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne Ömer Sami Yapıcı atandı
TEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne Ömer Sami Yapıcı atandıTürkiye Elektrik Dağıtım AŞ (TEDAŞ) Genel Müdürlüğüne ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Sami Yapıcı getirildi.
20.03.2021Ekonomi
Büyükelçi atamaları Resmi Gazete'de
Büyükelçi atamaları Resmi Gazete'deBazı büyükelçilerin görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin atama kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.
20.03.2021Gündem
Hakim ve savcı atamaları Resmi Gazete'de yayımlandı
Hakim ve savcı atamaları Resmi Gazete'de yayımlandıHakimler ve Savcılar Kurulunca 60 hakim ve savcının görev yerlerinin değiştirilmesine yönelik atama kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.
20.03.2021Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıCumhurbaşkanlığı Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu üyeliği ile Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğüne ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.
24.02.2021Gündem
Resmi Gazete'de yayımlandı! 4 ülkeye yeni büyükelçi
Resmi Gazete'de yayımlandı! 4 ülkeye yeni büyükelçiBazı büyükelçilerin görev değişikliği ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
24.02.2021Gündem
Akgül bakanlık müşaviri
Akgül bakanlık müşaviriCumhurbaşkanlığı danışmanlığına Kadir Turgut atanırken, Gençlik ve Spor Bakanlığı spor müşavirliğine, milli güreşçi Taha Akgül getirildi.
14.02.2021Siyaset
Milli güreşçi Taha Akgül, spor müşavirliğine atandı
Milli güreşçi Taha Akgül, spor müşavirliğine atandıOlimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda açık bulunan spor müşavirliğine atandı.
13.02.2021Güreş
Melih Bulu kimdir? CV (özgeçmiş) erişimi | Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu nereli?
Melih Bulu kimdir? CV (özgeçmiş) erişimi | Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu nereli?Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu hakkında meraklı arayış devam ediyor. Son zamanlarda gündemden düşmeyen Prof. Dr. Melih Bulu kimdir, nerelidir? soruları yoğun ilgi görüyor. İşte Boğaziçi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Melih Bulu'nun CV'si (özgeçmişi) haberimizde...
8.02.2021Gündem
Diyanet İşleri Başkanlığına atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Diyanet İşleri Başkanlığına atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıDiyanet İşleri Başkanlığına atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu üyeliklerine Hamza Gökçe, Salih Akyüz, Sedat Aydınlı ve Ferruh Şen'i atadı.
7.02.2021Gündem
Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut kimdir? Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Abdulhalik Karabulut kaç yaşında?
Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut kimdir? Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Abdulhalik Karabulut kaç yaşında?Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut'un hayatı ile ilgili bilgiler merak konusu. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut atandı. Peki Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut kimdir, kaç yaşında?
5.02.2021Gündem
Bülent Şengörür kimdir? Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür kaç yaşında?
Bülent Şengörür kimdir? Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür kaç yaşında?Prof. Dr. Bülent Şengörür, Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğüne atandı. Şengörür'ün yaşamı merakla araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın rektör atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki Prof. Dr. Bülent Şengörür kimdir, kaç yaşında?
5.02.2021Gündem
Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek kimdir? Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Halil İbrahim Zeybek kaç yaşında, nereli?
Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek kimdir? Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Halil İbrahim Zeybek kaç yaşında, nereli?Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'in yaşamı gündemde merak edilen konular arasında yer alıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı. Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek atandı. Peki Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek kimdir?
5.02.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 11 üniversiteye rektör ataması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 11 üniversiteye rektör atamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 11 üniversiteye rektör atadı. Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
5.02.2021Siyaset
Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de
Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'deBazı bakanlık ve kurumlara ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
30.01.2021Gündem
Atama kararları Resmi Gazete'de
Atama kararları Resmi Gazete'deBazı bakanlık, kurum ve kuruluşlara ilişkin atama kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.
23.01.2021Gündem
Altun: Sosyal medya platformlarının temsilci atama kararları sevindirici
Altun: Sosyal medya platformlarının temsilci atama kararları sevindiriciİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Sosyal medya platformlarının yeni yasamız çerçevesinde ülkemize yasal temsilci atama kararları bizler için sevindiricidir" dedi.
18.01.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

resmi gazeteatamaatama kararlarıkararTicaret Bakanlığı

Atama Kararları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.