Ateşkes

Ateşkes

Son dakika ateşkes haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ateşkes gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ateşkes haber sayfamızda...

Ateşkes

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.884 ateskes haberi bulunmuştur.
Suudi Arabistan Kralı Selman'dan BM'de İran'a flaş mesaj
Suudi Arabistan Kralı Selman'dan BM'de İran'a flaş mesajSuudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, ülkesinin, İran ile güven inşa etmek için yapılan ilk görüşmelerin somut sonuçlar vermesini umduğunu açıkladı.
22.09.2021Dünya
Terör örgütleri ABD’ye saldırmayacak!
Terör örgütleri ABD’ye saldırmayacak!Irak’ta halk, 10 Ekim’de sandık başına gidecek.
14.09.2021Dünya
Donbas'ta Rusya yanlısı ayrılıkçılar bir Ukrayna askerini vurdu
Donbas'ta Rusya yanlısı ayrılıkçılar bir Ukrayna askerini vurduUkrayna'nın doğusundaki Donbas bölgesinde, Rusya yanlısı ayrılıkçıların açtığı ateşte bir Ukrayna askeri yaşamını yitirdi, 3 asker yaralandı.
11.09.2021Dünya
İsrail, hapishaneden kaçan Filistinlileri yakalıyor
İsrail, hapishaneden kaçan Filistinlileri yakalıyorİsrail, hapishaneden kaçan Filistinlileri yakalıyorİsrail'in en sıkı korunan hapishanesinden tünelle firar edenlerden ikisine daha gelen istihbaratla ulaşıldı, savaş uçakları ise gece saatlerinde Gazze'yi bombardımana tuttu.
11.09.2021Dünya
İzmir'in kurtuluşu ile ilgili mesajlar ve sözler & 9 Eylül İzmir'in kurtuluşu mesajları ve sözleri...
İzmir'in kurtuluşu ile ilgili mesajlar ve sözler & 9 Eylül İzmir'in kurtuluşu mesajları ve sözleri...Tarihe İzmir'in kurtuluşu olarak geçen 9 Eylül 1922, Türk milletinin bağımsızlığına giden yolu açan önemli bir olaydır. 9 Eylül İzmir kurtuluşu kutlama mesajları ve sözleri de bu anlam dolu günde öne çıkıyor. Resimli 9 Eylül mesajları arkadaşa, akrabaya gönderilmek üzere haberimizde...
9.09.2021Gündem
Dışişleri Bakanlığı'ndan 'Deraa' açıklaması: Yakından ve endişeyle izliyoruz
Dışişleri Bakanlığı'ndan 'Deraa' açıklaması: Yakından ve endişeyle izliyoruzDışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Suriye'nin Deraa şehrindeki gelişmeleri yakından ve endişeyle takip ettiklerini belirterek, "Rejimin sivilleri hedef alan saldırıları, Deraa/Beled ve çevresini abluka altına alarak göçe zorlaması kabul edilemez." dedi.
8.09.2021Siyaset
Esad rejiminin ateşkes anlaşmasını bozduğu açıklandı
Esad rejiminin ateşkes anlaşmasını bozduğu açıklandıDera Merkezi Komitesi Sözcüsü Masalme, 1 Eylül'de Dera'da varılan ateşkes anlaşmasının rejim güçlerinin yeni taleplerde bulunması üzerine bozulduğunu ve kan dökülmemesi için bölgeden göç etmenin tek seçenekleri olduğunu belirtti.
4.09.2021Dünya
Rus ayrılıkçılar ateş açtı, bir Ukrayna askeri öldü
Rus ayrılıkçılar ateş açtı, bir Ukrayna askeri öldüUkrayna'nın doğusundaki Donbas bölgesinde, Rusya yanlısı ayrılıkçıların açtığı ateşte bir Ukrayna askeri yaşamını yitirdi, 2 asker yaralandı.
31.08.2021Dünya
Dışişleri'nden Yemen'e taziye mesajı
Dışişleri'nden Yemen'e taziye mesajıDışişleri Bakanlığı, Yemen'in Lahj vilayetinde, Arap Koalisyonu kontrolündeki El Anad askeri üssüne düzenlenen saldırıda hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.
29.08.2021Gündem
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
25.08.2021Oyun
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.09.2021Oyun
Rusya yanlısı ayrılıkçıların saldırısında bir Ukrayna askeri öldü
Rusya yanlısı ayrılıkçıların saldırısında bir Ukrayna askeri öldüUkrayna'nın doğusundaki Donbas bölgesinde, Rusya yanlısı ayrılıkçıların açtığı ateşte bir Ukrayna askeri yaşamını yitirdi, iki asker yaralandı.
25.08.2021Dünya
Putin'den Taliban açıklaması: Dikkatle takip edilmeli
Putin'den Taliban açıklaması: Dikkatle takip edilmeliRusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Afganistan’da toplumsal düzeni sağlamaya başlayan Taliban’ın yerli halkın ve yabancı diplomatik misyonların güvenliğini garanti altına almak için verdiği sözü tutmasını umduğunu söyledi.
20.08.2021Dünya
Taliban’la felaket anlaşması yapıldı
Taliban’la felaket anlaşması yapıldıABD’nin Trump döneminde Kabil hükümetini dahil etmeden Taliban ile yaptığı ‘geri çekilme’ anlaşmasını felaket olarak yorumlayan Llorens, “Biden, bu anlaşmanın doğru ilerlemediğinin farkına varabilir, geri çekilmeye karşı karar alabilirdi. Sonucu korkunç bir insani kriz oldu” dedi...
20.08.2021Dünya
Rusya yanlısı ayrılıkçıların saldırısında bir Ukrayna askeri öldü
Rusya yanlısı ayrılıkçıların saldırısında bir Ukrayna askeri öldüUkrayna'nın doğusundaki Donbas bölgesinde, Rusya yanlısı ayrılıkçıların açtığı ateşte bir Ukrayna askeri yaşamını yitirdi.
19.08.2021Dünya
Esad rejiminin İdlib'e saldırısında 5 sivil hayatını kaybetti
Esad rejiminin İdlib'e saldırısında 5 sivil hayatını kaybettiSuriye'de Esad rejimi ve destekçilerinin İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'ndeki ateşkesi ihlal ederek sivil yerleşimlere düzenlediği saldırıda, ilk belirlemelere göre 5 sivil yaşamını yitirdi, 4 sivil ise yaralandı.
19.08.2021Dünya
Ölümüne kaçış!
Ölümüne kaçış!Taliban’dan kaçmak için her yolu deneyen Afganların bir kargo uçağına sarılarak ülkeden çıkmaya çalıştığı görüntüler yürekleri sızlattı. Havaalanında yaşanan kaosta en az 10 kişi yaşamını yitirdi, uçağa tutunanlar ise yüzlerce metreden aşağı düşerek hayatını kaybetti
17.08.2021Dünya
Donbas'ta silah sesleri! Rus yanlısı ayrılıkçılar Ukrayna askerini öldürdü
Donbas'ta silah sesleri! Rus yanlısı ayrılıkçılar Ukrayna askerini öldürdüUkrayna'nın doğusundaki Donbas bölgesinde, son 24 saatte Rusya yanlısı ayrılıkçıların açtığı ateş sonucu 1 Ukrayna askeri ile 1 sivil hayatını kaybetti.
11.08.2021Dünya
ABD Özel Temsilcisi Taliban'la görüşecek
ABD Özel Temsilcisi Taliban'la görüşecekAskerlerini bu ayın sonuna kadar Afganistan'dan çekmeyi hedefleyen ABD'de Taliban endişesi büyüyor. ABD'nin Afganistan Özel Temsilcisi, Katar'da Taliban temsilcileriyle görüşecek. NATO'dan da Taliban'a çağrı geldi.
10.08.2021Dünya
Taliban durmuyor
Taliban durmuyorAybek kentini de ele geçiren Taliban böylece son 5 günde toplam 6 vilayet merkezini aldı
10.08.2021Dünya
Son dakika... Savaşın seyri değişti! Bir şehir daha düştü
Son dakika... Savaşın seyri değişti! Bir şehir daha düştüBütün dünyanın anbean izlediği ülkede hafta sonu tüm dengeler değişti, şehirler bir bir düşerken ordu birlikleri bazı mahalleleri geri alsa da sabaha kadar silah ve patlama sesleri susmadı. Gün içinde Aybak'ın da el değiştirmesiyle Taliban'ın kontrolüne geçen vilayet sayısı altıya yükseldi.
9.08.2021Dünya
Teslim olan askerler ‘kayboldu’
Teslim olan askerler ‘kayboldu’ABD ve İngiltere’nin Kabil büyükelçilikleri, Taliban militanlarına teslim olan güvenlik güçlerinin, gece aniden ortalıktan kaybolduğunu açıkladı. ABD ve İngiltere’nin Kabil büyükelçiliklerinden yapılan ortak açıklamada, aldıkları rapora göre, Taliban’ın kendilerine teslim olan güvenlik güçlerine zarar vermeme sözü verdiği halde güvenlik güçlerinin teslim olduktan sonra aniden gece saatlerinde ortalıktan kaybolduğu duyuruldu.
6.08.2021Dünya
Afganistan'da Taliban'a teslim olan askerler aniden ortalıktan kayboldu
Afganistan'da Taliban'a teslim olan askerler aniden ortalıktan kaybolduABD ve İngiltere büyükelçilikleri, Taliban'a teslim olan güvenlik güçlerinin ortalıktan kaybolduğunu bildirdi.
5.08.2021Dünya
Dera’da insani dram yaşanıyor
Dera’da insani dram yaşanıyorSuriye’de Esad rejiminin ülkenin güneyindeki Dera’daki halk hareketini bastırmak için bölgeyi havadan ve karadan bombalarken, sevk edilen takviye güçlerin bölgeyi kuşatmaya alması temel ihtiyaç maddelerine ulaşılmasını engelliyor. İhtiyaçlarını karşılayamayan halk, bölgeyi terk etmeye başladı.
2.08.2021Gündem
Kelbecer’de tehlikeli gerginlik
Kelbecer’de tehlikeli gerginlikAzerbaycan ile Ermenistan arasında bir süredir sınırda devam eden gerginlik çatışmalara dönüştü.
29.07.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

RusyatalibanafganistanabdDonbas

Ateşkes ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.