Atilla Taş

Atilla Taş

Türk pop müzik şarkıcısı, sunucu ve oyuncu. PSY'nin Gangnam Style şarkısını 2012 yılının Ekim ayında Yam Yam Style adıyla düzenleyen ve çok konuşulan Taş bu maxi single'e klip çekeceğini duyurdu. YouTube'de 8 günde 1,645,000 kişi şarkıyı dinledi.   Albümleri Kırmızılım - 15 Ekim 1998 (Erol Köse Prodüksiyon) Atilla Taş - 1999 (Erol Köse Prodüksiyon) Emmilenyum - 25 Şubat 2000 (Erol Köse Prodüksiyon) Pembeli - 12 Mayıs 2001 (Erol Köse Prodüksiyon) Kınalı Kuzum - 2004 (Erol Köse Prodüksiyon) Bir Atilla Taş Albümü - Mayıs 2007 (Seyhan Müzik) Çikolata - Mayıs 2009 (Seyhan Müzik) Yam Yam Style - Ekim 2012 (Erol Köse Prodüksiyon) Filmografisi Zilyoner (Zülküf) (TV Dizisi) (Star TV) - 1999 Şöhretler Kebapçısı (TV Dizisi) (Star TV) - 2003 Programları Müzik Kutusu (Beyaz TV) - 2010 Taş Devri (Kanal 7) - 2011-2012 Ben Burdan Atlarım (Show TV) - 2012-2013

Atilla Taş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 553 atilla taş haberi bulunmuştur.
Şarkıcı Atilla Taş ve eşinin taşkınlık çıkarttığı anların yeni görüntüleri ortaya çıktı
Şarkıcı Atilla Taş ve eşinin taşkınlık çıkarttığı anların yeni görüntüleri ortaya çıktı Beşiktaş Köyiçi Meydanı’nda şarkıcı Atilla Taş’ın bir eğlence mekanından eşi ile dışarı çıkarıldıktan sonra işletmecilerle kavga ettikleri ve polise saldırdıkları anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Atilla Taş’ın tutuklama kararı sonrası bayıldığı ve ayıldıktan sonra Silivri’deki Marmara Cezaevine gönderildiği ortaya çıktı.
25.12.2023 Haberler
Şarkıcı Atilla Taş tutuklanmıştı! Olay anı ortaya çıktı
Şarkıcı Atilla Taş tutuklanmıştı! Olay anı ortaya çıktı Şarkıcı Atilla Taş barda karıştığı olay sonrası polise mukavemet gösterince tutuklanmıştı. Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.
23.12.2023 Haberler
Şarkıcı Atilla Taş tutuklanmıştı! Olay anı ortaya çıktı
Şarkıcı Atilla Taş tutuklanmıştı! Olay anı ortaya çıktı Şarkıcı Atilla Taş barda karıştığı olay sonrası polise mukavemet gösterince tutuklanmıştı. Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.
23.12.2023 Gündem
ŞARKICI🎤 ATİLLA TAŞ kimdir, neden tutuklandı? Atilla Taş kaç yaşında, nereli?
ŞARKICI🎤 ATİLLA TAŞ kimdir, neden tutuklandı? Atilla Taş kaç yaşında, nereli? Şarkıcı Atilla Taş tutuklandı. Gündeme ise çeşitli sorular geldi. Merak edilen haberin detayları belli oldu. Peki Atilla Taş kimdir, neden tutuklandı? Atilla Taş kaç yaşında, nereli?
23.12.2023 Bilgi Rehberi
Şarkıcı Atilla Taş tutuklandı
Şarkıcı Atilla Taş tutuklandı Şarkıcı Atilla Taş barda karıştığı olay sonrası polise mukavemet gösterince tutuklandı.
23.12.2023 Haberler
Şarkıcı Atilla Taş tutuklandı
Şarkıcı Atilla Taş tutuklandı Şarkıcı Atilla Taş barda karıştığı olay sonrası polise mukavemet gösterince tutuklandı.
23.12.2023 Gündem
Atilla Taş için karar verildi
Atilla Taş için karar verildi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına ilişkin davada aldığı ceza Yargıtay'da bozularak yeniden yargılanan şarkıcı Atilla Taş için karar verildi.
25.10.2023 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Atilla Taş için istenen ceza belli oldu
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Atilla Taş için istenen ceza belli oldu Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına ilişkin davasında aldığı ceza Yargıtay'da bozularak yeniden yargılanan şarkıcı Atilla Taş hakkında savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, Atilla Taş hakkında  "Kamu görevlisine karşı görevinden dolayı hakaret" ve "Türk milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, devletin kurum ve organlarını aşağılama" suçlarından toplam 6 yıl 1 aya kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.
15.06.2023 Gündem
Ekrem İmamoğlu'ndan gezisine yönelik eleştirile yanıt: Vız gelir, tırıs gider, umrumda değil
Ekrem İmamoğlu'ndan gezisine yönelik eleştirile yanıt: Vız gelir, tırıs gider, umrumda değil İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisiyle ilgili başlayan eleştirilere yanıt verdi. İmamoğlu tepkiler için 'Vız gelir, tırıs gider' dedi. Bu sözlerin ardından takipçileri İmamoğlu'na tepki gösterdi.
7.05.2022 Haberler
Ekrem İmamoğlu'ndan gezisine yönelik eleştirilere yanıt: Vız gelir, tırıs gider, umrumda değil
Ekrem İmamoğlu'ndan gezisine yönelik eleştirilere yanıt: Vız gelir, tırıs gider, umrumda değil İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisiyle ilgili başlayan eleştirilere yanıt verdi. İmamoğlu tepkiler için 'Vız gelir, tırıs gider' dedi. Bu sözlerin ardından birçok ünlü isim Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi. Öte yandan İmamoğlu, bugün katıldığı programda ise sözleri üzerine özür diledi.
7.05.2022 Gündem
FETÖ'nün 'medya yapılanması' davasında Atilla Taş'ın dosyası ayrıldı
FETÖ'nün 'medya yapılanması' davasında Atilla Taş'ın dosyası ayrıldı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanması kapsamında Yargıtay'ın "örgüte üye olmak" ve "örgüte yardım" suçlarından cezalarını bozduğu 8 sanıklı davada, Atilla Taş'ın dosyasının ayrılmasına karar verildi. 
17.02.2022 Gündem
Ebru Polat ve Bahar Candan birlikte program sunacak
Ebru Polat ve Bahar Candan birlikte program sunacak Uzun bir aradan sonra yeniden yayın hayatına başlayan Flash Tv, dikkat çeken atılımlar yapıyor. Şimdiye kadar anlaştığı çarpıcı isimlerle gündeme gelen Flash Tv, rakiplerinin karşısına bir magazin programı yayına almaya hazırlanıyor.
28.10.2021 Cadde
FETÖ davasında Atilla Taş dışındaki sanıkların adli kontrol tedbirleri kaldırıldı
FETÖ davasında Atilla Taş dışındaki sanıkların adli kontrol tedbirleri kaldırıldı Fetullahçı Terör Örgütü'nün medya yapılanması kapsamında Yargıtay'ın "örgüte üye olmak" ve "örgüte yardım" suçlarından cezalarını bozduğu aralarında şarkıcı Atilla Taş ve Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 8 sanığın yargılandığı davada, savunması alınmayan Atilla Taş dışındaki 7 sanığın adli kontrol tedbirlerinin kaldırılmasına karar verildi.
26.10.2021 Gündem
Ezgi Mola'ya destek vermişti! Musa Orhan'dan Farah Zeynep Abdullah'a suç duyurusu
Ezgi Mola'ya destek vermişti! Musa Orhan'dan Farah Zeynep Abdullah'a suç duyurusu Batman'da intihar eden İpek Er'in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan'a hakaret gerekçesiyle 65 günlük adli para cezasına çarptırılan oyuncu Ezgi Mola'ya destek veren meslektaşı Farah Zeynep Abdullah hakkında da suç duyurusunda bulunuldu.
5.10.2021 Cadde
Ezgi Mola’ya destek
Ezgi Mola’ya destek Batman’da İpek Er’e cinsel saldırıda bulunup, intihara sürüklediği suçlamasıyla yargılanan Uzman Çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan Ezgi Mola’ya destek yağıyor.
4.06.2021 Cadde
Beraat talepleri reddedildi
Beraat talepleri reddedildi FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin Yargıtay’ın 8 sanık yönünden verilen bozma kararının ardından yeniden hakim karşısına çıkan şarkıcı Atilla Taş, “Masumum” dedi.
5.11.2020 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Yargıtay kararı sonrası ilk duruşma
FETÖ'nün medya yapılanması davasında Yargıtay kararı sonrası ilk duruşma Yargıtay'ın, 25 sanığın yargılandığı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanması davasında verilen hükmü lehlerine bozduğu 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı.
4.11.2020 Gündem
FETÖ'nün medya yapılanması davasında 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı
FETÖ'nün medya yapılanması davasında 8 sanığın yeniden yargılanmasına başlandı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanması kapsamında Yargıtay'ın "örgüte üye olmak" ve "örgüte yardım" suçlarından cezalarını bozduğu aralarında bir dönem köşe yazarlığı yapan şarkıcı Atilla Taş ve Ulusal Parti Genel Başkanı Gökçe Fırat Çulhaoğlu'nun da bulunduğu 8 sanığın yargılanmasına başlandı. Duruşma çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Atilla Taş, "Bütün cezalar bozuldu hakkımda. Ben masumum" dedi
4.11.2020 Gündem
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi!
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi! Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) yargısal darbeye teşebbüs girişimi olarak kabul edilen 17-25 Aralık süreci ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturmalarla mahkemelerde yapılan yargılamalarda birçok ünlü isim de sanık veya şüpheli olarak yer aldı.
13.07.2020 Gündem
Bahçeli'den MHP'li başkanın voleybol paylaşımına sert tepki! Terbiyesizlik
Bahçeli'den MHP'li başkanın voleybol paylaşımına sert tepki! Terbiyesizlik MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisini izleyen gazetecilerle buluştuğu akşam yemeğinde dobra dobra konuştu. FETÖ’nün siyasi ayağının ortaya çıkartılması için bir kez daha çağrı yapan Bahçeli, “Yurtta Sulh konseyinin asker kanadı Sincan’da, sivil kanadı nerede? 15 Temmuz darbe girişimi başarılı olsaydı şuan Silivri’de, Sincan’da bulunan generaller hükümeti kimle kuracaklardı. Cumhurbaşkanı, başbakan, bakanlar kim olacaktı. Bunları soruyoruz. Çankaya’da mı İstanbul’da mı neredeyse onu bulun diyoruz” çıkışı yaptı. Devlet Bahçeli, MHP'li başkanın kadın voleybolcularla ilgili yaptığı paylaşımı 'terbiyesizlik' olarak nitelendirdi.
17.01.2020 Siyaset
Atilla Taş hastaneye kaldırıldı
Atilla Taş hastaneye kaldırıldı Şarkıcı Atilla Taş, rahatsızlanarak Esenyurt'ta devlet hastanesine kaldırıldı.
10.01.2020 Cadde
İzmir ve Kuşadası’nda Yılbaşı Nerede Kutlanır?
İzmir ve Kuşadası’nda Yılbaşı Nerede Kutlanır? Yılbaşı gecesi yaklaşırken yeni yıla dair umutlar, heyecanlar ve dilekler dört bir yanımızı sarar. Bir de yılbaşı gecesi nerede olacağımızın, nerede kutlayacağımızın telaşı başlar. Arkadaş grupları arasında her kafadan bir ses çıkar, çoğu da “bana fark etmez” diyerek sıvışmaya çalışır. Ortak karar alınması zorlaşır. Bu telaşa düşen İzmir ve Kuşadalılar için yılbaşı gecesini en eğlenceli ve en lezzetli geçirebilecekleri harika otelleri sıralıyoruz.
25.12.2019 Tatil
Erol Köse kimdir? Erol Köse kaç yaşında?
Erol Köse kimdir? Erol Köse kaç yaşında? 1965'de Elazığ'da doğan Erol Köse, yapımcı ve eski şarkıcı. Komedi Dans Üçlüsü'nün bir üyesi olarak müzik dünyasına girdi. Sekiz yıllık grup kariyeri sonrasında Deniz Arcak'ın kendisi için albüm yapma teklifiyle Köse, yapımcılık kariyerine başladı. Müzik sektörüne bir süre ara verdi ve 2010'da yapımcılığa tekrar döndü.
6.06.2019 Gündem
MHP'den CHP'ye eleştiri
MHP'den CHP'ye eleştiri MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, CHP'yi eleştirerek "(Usulsüzlük yok) diyemeyenler hak, hukuk, adalet sözlerinin arkasına sığınarak haksızlığı, hukuksuzluğu ve adaletsizliği meşrulaştırmaya çalışmaktadır." ifadesini kullandı.
9.05.2019 Siyaset
Atilla Taş'a tahliye kararı!
Atilla Taş'a tahliye kararı! Şarkıcı Atilla Taş'a tahliye kararı verildi.
8.02.2019 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Atilla Taş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.