Ayşe Acar

Ayşe Acar

Son dakika Ayşe Acar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ayşe Acar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ayşe Acar haber sayfamızda...

Ayşe Acar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 743 ayse acar haberi bulunmuştur.
Son dakika... CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığının kaldırılması için fezleke
Son dakika... CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun dokunulmazlığının kaldırılması için fezlekeGelen son dakika haberine göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da arasında bulunduğu 10 milletvekiline ait dokunulmazlık dosyaları, TBMM Başkanlığına sunuldu.
14.04.2021Siyaset
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
TBMM'ye yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildiTBMM Başkanvekili ve HDP Şanlıurfa Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş ile HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç'un da arasında bulunduğu 11 milletvekiline ait 14 dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığına sunuldu.
7.04.2021Siyaset
Eski eş katili için önce ağırlaştırılmış müebbet, ardından haksız tahrik indirimi istedi
Eski eş katili için önce ağırlaştırılmış müebbet, ardından haksız tahrik indirimi istediİzmit’te eski eşi Ayşe Acar'ı başına bir el ateş ederek öldüren Kerem Tuğral'ın yargılandığı davada Cumhuriyet Savcısı, ağırlaştırılmış müebbet talep ettikten sonra haksız tahrik indirimi uygulanmasını isteyerek sanığa 18 yıldan 24 yıla kadar hapis ceza verilmesini talep etti. Savcı mütalaasında Acar'ın evli olduğu dönemde N. ve E. isimli kişilerle gönül ilişkisi yaşadığının belirlendiğini, sanığın bu durumu boşandıktan sonra öğrenmesi nedeniyle haksız tahrik hükümlerinden faydalanması gerektiğini belirtti.
28.01.2021Gündem
Son dakika haberi...Tecavüz skandalında WhatsApp mesajları ortaya çıktı! Milletvekili olmasaydı...
Son dakika haberi...Tecavüz skandalında WhatsApp mesajları ortaya çıktı! Milletvekili olmasaydı...Gelen son dakika haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Mardin Milletvekili Tuma Çelik hakkında ‘nitelikli cinsel saldırı’ iddiasıyla fezleke düzenledi. Mağdur kadın yerel seçim çalışmalarında milletvekilinin tecavüzüne uğradığını iddia ederken Çelik iddiaları ‘Komplo’ diyerek yalanlıyor. Adli Tıp Uzmanı Nevzat Alkan ise ‘Milletvekili olmasaydı şimdi hapisteydi’ dedi.
20.07.2020Siyaset
HDP'li 21 milletvekiline ait dosyalar Meclis'te!
HDP'li 21 milletvekiline ait dosyalar Meclis'te!HDP'li 21 milletvekiline ait 30 dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığına sunuldu.
27.04.2020Siyaset
Son dakika | İnfaz düzenlemesi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi
Son dakika | İnfaz düzenlemesi TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; AK Parti ve MHP gruplarının ortak hazırladığı Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edildi.
4.04.2020Siyaset
Son dakika... Engin Özkoç hakkında flaş gelişme!
Son dakika... Engin Özkoç hakkında flaş gelişme!Gelen son dakika haberine göre, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç hakkında hazırlanan biri cumhurbaşkanına hakaretten olmak üzere 3 ayrı fezleke Meclis’te karma komisyona gönderildi.
6.03.2020Siyaset
Ayşe'yi öldürmeden önce yazdığı mektup ortaya çıktı!
Ayşe'yi öldürmeden önce yazdığı mektup ortaya çıktı! İzmit’te, doğal gaz dağıtım şirketinin müşteri merkezinde boşandığı eşi Ayşe Acar'ı (36) tabancayla başına eteş ederek öldüren Kerem Tuğral (44) hakkında iddianame hazırlandı. Savcı, Kerem Tuğral'ın 'tasarlayarak öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasıyla yargılanmasını talep ederken, Tuğral'ın üzerinden çıkan mektupta eşini öldürmeyi düşündüğü, bunun için uygun zamanı beklediği ortaya çıktı.
13.01.2020Gündem
PKK’nın bir yalanı daha! Ayşe Haftanin kampında öldürülmüş
PKK’nın bir yalanı daha! Ayşe Haftanin kampında öldürülmüşTerör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP tarafından 2014’te kandırılarak dağa çıkarılan Ayşe Baykal’la ilgili PKK, “2018’de karakol saldırısında öldü. Cenazesini devlet kaybetti” dedi. Ancak Baykal’ın 2017’de Haftanin kampında öldürüldüğü ortaya çıktı.
6.12.2019Gündem
20 milletvekiline ait 31 dokunulmazlık dosyası Meclis'te
20 milletvekiline ait 31 dokunulmazlık dosyası Meclis'teHDP Eş Genel Başkanları Sezai Temelli ve Pervin Buldan ile 18 milletvekiline ait 31 dokunulmazlık dosyası Meclis'e ulaştı.
24.10.2019Siyaset
Nusaybin'de HDP milletvekillerine terör tepkisi
Nusaybin'de HDP milletvekillerine terör tepkisi Mardin'in Nusaybin ilçesinde HDP milletvekillerine, elinde Türk bayrağı taşıyan bir kişi tepki gösterdi.
20.10.2019Haberler
Nusaybin'de HDP milletvekillerine vatandaştan tepki!
Nusaybin'de HDP milletvekillerine vatandaştan tepki!Mardin'in Nusaybin ilçesinde HDP milletvekillerine, elinde Türk bayrağı taşıyan bir kişi tepki gösterdi.
20.10.2019Gündem
21 yaşında ilk kez kendini gördü
21 yaşında ilk kez kendini gördüBursa'da doğuştan görme engelli Ayşe Acar (21), sağ gözüne yapılan kornea nakliyle ilk kez gördü. Bugüne kadar hep kendi yüzünü merak ettiğini söyleyip, hayallerini anlatan Ayşe Acar, diğer gözünün de görmesi için aynı şekilde kornea nakli yapılması gerektiğini söyledi.
19.10.2019Haberler
21 yaşında, kendini ilk kez aynada gördü
21 yaşında, kendini ilk kez aynada gördüBursa'da doğuştan görme engelli Ayşe Acar (21), sağ gözüne yapılan kornea nakliyle ilk kez gördü. Bugüne kadar hep kendi yüzünü merak ettiğini söyleyip, hayallerini anlatan Ayşe Acar, diğer gözünün de görmesi için aynı şekilde kornea nakli yapılması gerektiğini söyledi.
19.10.2019Gündem
21 yaşında ilk kez kendini gördü
21 yaşında ilk kez kendini gördüBursa'da doğuştan görme engelli Ayşe Acar (21), sağ gözüne yapılan kornea nakliyle ilk kez gördü. Bugüne kadar hep kendi yüzünü merak ettiğini söyleyip, hayallerini anlatan Ayşe Acar, diğer gözünün de görmesi için aynı şekilde kornea nakli yapılması gerektiğini söyledi.
19.10.2019Gündem
3 ay önce boşandığı eşini herkesin gözü önünde öldürdü!
3 ay önce boşandığı eşini herkesin gözü önünde öldürdü!Kocaeli’nin İzmit ilçesinde 3 ay önce boşandığı eşi Ayşe Acar'ı (36) takip eden K.T. (44), silahla vurarak öldürdü.
16.10.2019Haberler
3 ay önce boşandığı eşini herkesin gözü önünde öldürdü!
3 ay önce boşandığı eşini herkesin gözü önünde öldürdü!Kocaeli’nin İzmit ilçesinde 3 ay önce boşandığı eşi Ayşe Acar'ı (36) takip eden K.T. (44), silahla vurarak öldürdü.
16.10.2019Gündem
Yargı reformu paketinin 7 maddesi daha kabul edildi
Yargı reformu paketinin 7 maddesi daha kabul edildiTBMM Genel Kurulunda, Yargı Reformu Strateji Belgesi kapsamında düzenlemeler içeren Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birinci bölümünde yer alan 7 madde daha kabul edildi.
15.10.2019Gündem
Genç kız 21 yıl sonra ilk kez gördü!
Genç kız 21 yıl sonra ilk kez gördü!Bursa’da doğuştan görme engelli olan Ayşe Acar, 21 sene sonra anne ve babasını görmenin mutluluğunu yaşadı. Kendini dünyaya getiren ailesini görmenin anlatılamaz bir duygu olduğunu dile getiren genç kızın doktoruna sarılma anı herkesi duygulandırdı.
7.10.2019Gündem
Yargı paketinde görüşmeler tamamlandı
Yargı paketinde görüşmeler tamamlandıTBMM Adalet Komisyonunda, Yargı Reformu Strateji Belgesi kapsamında belirlenen amaç ve hedefler doğrultusunda düzenlemeler içeren Ceza Muhakemesi Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin tümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
2.10.2019Gündem
Meclis'e yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Meclis'e yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli'nin de aralarında bulunduğu 43 milletvekiline ait dokunulmazlık dosyaları TBMM Başkanlığına sunuldu.
30.03.2019Siyaset
HDP'nin nevruz kutlamaları sonrası gerginlik
HDP'nin nevruz kutlamaları sonrası gerginlikDiyarbakır, Batman, Bingöl, Şırnak, Mardin'in  Nusaybin ve Midyat, Elazığ'ın Karakoçan ilçelerinde HDP öncülüğünde nevruz  kutlamaları yapıldı.
21.03.2019Gündem
Meclis'e yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Meclis'e yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildiCHP'den 1, HDP'den 20 olmak üzere toplam 21 milletvekili dokunulmazlık dosyası TBMM Başkanlığına sunuldu. Meclis'e gelen dosya sayısı ise 185'e ulaştı.
9.01.2019Siyaset
Baykal’a ‘telif hakkı’ fezlekesi
Baykal’a ‘telif hakkı’ fezlekesiCHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ve HDP Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen’in de aralarında bulunduğu 10 milletvekiline ait dokunulmazlık dosyaları TBMM Başkanlığı’na sunuldu.
18.12.2018Siyaset
Meclis'e yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi
Meclis'e yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildiHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ve HDP  Grup Başkanvekili Ayhan Bilgen'in de aralarında bulunduğu 10 milletvekiline ait  dokunulmazlık dosyaları TBMM Başkanlığına sunuldu.
17.12.2018Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

tbmmAyşe Acardokunulmazlıkhdpbursa

Ayşe Acar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.