Siyaset

Siyaset

Son dakika siyaset haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan siyaset gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan siyaset haber sayfamızda...

Siyaset

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 37.646 siyaset haberi bulunmuştur.
MHP'li Levent Bülbül'den dikkat çeken 'fezleke' açıklaması
MHP'li Levent Bülbül'den dikkat çeken 'fezleke' açıklamasıMHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, MHP'nin fezleke yol haritasını CNN TÜRK canlı yayınında anlattı. MHP'li Bülbül önemli açıklamalarda bulundu.
2.03.2021Haberler
Son dakika... MHP'li Levent Bülbül'den dikkat çeken 'fezleke' açıklaması
Son dakika... MHP'li Levent Bülbül'den dikkat çeken 'fezleke' açıklamasıGelen son dakika haberine göre; MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, MHP'nin fezleke yol haritasını CNN TÜRK canlı yayınında anlattı. MHP'li Bülbül önemli açıklamalarda bulundu. İşte haberin ayrıntıları...
2.03.2021Gündem
İş dünyasının kapılarını mezun olmadan aralıyorlar
İş dünyasının kapılarını mezun olmadan aralıyorlarHasan Kalyoncu Üniversitesi bünyesindeki fakülte ve bölümlerde uygulanan CO-OP Eğitim Modeli (CO-Operative Education) ile öğrenciler iş dünyasının kapılarını daha son sınıftayken aralıyor. Üniversitenin Mütevelli Heyeti Başkanı Cemal Kalyoncu, “Öğrencilerimizi iş dünyası ile erken evrede tanıştıran CO-OP programımızın önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum” dedi.
2.03.2021Vitrin
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldiDataExpert işbirliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CMO” listesi açıklandı.
2.03.2021Ekonomi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldi
Pazarlama yöneticileri 2020’de dijitale yöneldiDataExpert işbirliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen Fortune Türkiye “En Etkin 50 CMO” listesi açıklandı. Listede yer alan pazarlama yöneticilerinin 2020’de gerçekleştirdikleri çalışmalarda dijitale ayırdıkları bütçeler, pandeminin etkisiyle bir önceki yıla oranla yüzde 74 arttı.
2.03.2021Vitrin
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den erken seçim açıklaması
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den erken seçim açıklamasıGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuşma yaptı. Erken seçim tartışmalarıyla ilgili Bahçeli, 'Erken seçim tartışmalarının sıcak gündemde tutulması maksadıyla açıklama yapanlar 2023 haziran ayını beklemek durumunda olduklarını bir kez daha hatırlatmayı lüzumlu görüyoruz. HDP ile yasak ittifak şemsiyesi altında toplananlar içine düştükleri zilletin bedelini er yada geç ödeyeceklerdir' dedi.
2.03.2021Siyaset
Milliyet'te Gündem (2 Mart 2021)
Milliyet'te Gündem (2 Mart 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları;
2.03.2021Haberler
'Hedefimiz uzlaşı'
'Hedefimiz uzlaşı'Kongrede güven tazeleyen AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli, yeni dönem hedeflerini anlattı, “Altını çizerek söylüyorum, 2023 seçimlerinin de altyapısını oluşturmaya başlayacağız” dedi.
2.03.2021Ege
‘Yeni anayasa reformun tacı’
‘Yeni anayasa reformun tacı’Cumhurbaşkanı Erdoğan, hukuk reformu kapsamında hazırlanan İnsan Hakları Eylem Planı’nın detaylarını, bugün kamuoyuna açıklayacak. Erdoğan, “Yeni anayasa hazırlama teklifimiz bu eylem planının da adeta çatısını, yani tacını oluşturuyor” dedi.
2.03.2021Siyaset
Son dakika: Tüm yasaklar kalkıyor! Erdoğan ayrıntıları tek tek açıkladı
Son dakika: Tüm yasaklar kalkıyor! Erdoğan ayrıntıları tek tek açıkladıSon dakika haberine göre Kabine Toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kontrollü normalleşme süreciyle ilgili alınan yeni kararları açıkladı. Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, yüz yüze eğitim, kafe ve restoranlarla ilgili detayları verdi. Erdoğan, "Her hafta risk durumuna göre illerimizin renkleri yeniden tespit edilecek, iki haftada bir normalleşme uygulaması güncellenecek." dedi.
2.03.2021Siyaset
AK Partili Cahit Özkan'dan yeni anayasa açıklaması
AK Partili Cahit Özkan'dan yeni anayasa açıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, darbecilere karşı olan herkesin yeni anayasa inisiyatifine, çağrısına "amasız", "fakatsız" destek vermesinin acılarla dolu darbe ve vesayet süreçlerine en güzel cevap olacağını söyledi.
1.03.2021Siyaset
Mebusan Meclisi Nedir? Mebusan Meclisi Ne Zaman Kurulmuştur Ve Neden Kapatılmıştır?
Mebusan Meclisi Nedir? Mebusan Meclisi Ne Zaman Kurulmuştur Ve Neden Kapatılmıştır?II. Abdülmecid 31 Ağustos 1876 tarihinde Osmanlı Devletinin 34. padişahı olarak tahta çıktı. 33 yıl boyunca tahta kalan sultan Abdülmecid, birçok reform yaptı. Bu reformlardan biri de Mebusan Meclisini açmak oldu. Osmanlı Devletinin ilk meclisi olan Mebusan Meclisi 23 Aralık 1876 tarihinde kuruldu. Yasama görevini ifa eden bu meclis sultan tarafından yönetilse de padişahın yetkilerini sınırlıyordu. Mebusan meclisi nedir? Kaç yılında ve neden kapatıldı? İşte, merak edilen tüm detaylar.
1.03.2021Eğitim
Milliyet'te Gündem (1 Mart 2021)
Milliyet'te Gündem (1 Mart 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları;
1.03.2021Haberler
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Bir neslin hayatı ve hayalleri çalındı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Bir neslin hayatı ve hayalleri çalındıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada 28 Şubat siyasi tarihin en karanlık dönemlerinden birinin sembolü olduğunu söyledi. Çelik, '28 Şubat haysiyetsiz bir milli irade düşmanlığıydı. Bu dönemde milli irade gasp edildi; siyaset üzerinde vesayet kurularak bir neslin hayatı ve hayalleri çalındı. Milletin güvenliğinin sağlanması için verilen silahlar millete doğrultuldu' dedi.
28.02.2021Siyaset
Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini anlattı: Ne yapacaksanız bana yapın, ipim cebimde
Tansu Çiller, 28 Şubat sürecini anlattı: Ne yapacaksanız bana yapın, ipim cebimdeEski Başbakanlardan Prof. Dr. Tansu Çiller, 28 Şubat sürecinde yaşananlara ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanı Demirel tarafından bana ve Sayın Erbakan'a, 'Asker ayakta' şeklinde mesajlar iletilmeye başlandı. Hatta bu tehditler öyle boyutlara geldi ki evlatlarım, ailem hedefteydi. 'Ne yapacaksanız bana yapın, ipim cebimde' dedim." ifadelerini kullandı.
28.02.2021Siyaset
Yeniden Bir Avrupa Fikri: Bauhaus
Yeniden Bir Avrupa Fikri: BauhausBiz Türkiye’de günlük kaygılar, aşı, siyaset ve Gara’da kaybettiğimiz canlarımız için dertlenirken çok eleştirdiğimiz Avrupa salgın sonrasında yeniden tasarlanıyor...
28.02.2021Gündem
Şentop, Erbakan’ın kabrini ziyaret etti
Şentop, Erbakan’ın kabrini ziyaret ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, vefatının 10. yıl dönümünde merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın kabrini ziyaret etti.
28.02.2021Siyaset
Milletin iradesine darbe: 28 Şubat
Milletin iradesine darbe: 28 ŞubatTürk siyasi tarihine “postmodern darbe” olarak geçen 28 Şubat 1997 tarihli Milli Güvenlik Kurulu bildirisinin üzerinden 24 yıl geçti.
28.02.2021Siyaset
Anayasaya uyan siyasi anlayışa ihtiyaç var
Anayasaya uyan siyasi anlayışa ihtiyaç varTürkiye’nin kutuplaşmadan çıkması gerektiğini belirten CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Anayasa değişikliği için her şeyden önce doğru siyasi iklime, yürürlükte olan anayasaya uyan bir siyasi anlayışa ihtiyaç var” dedi
28.02.2021Siyaset
LeBron James ile Zlatan Ibrahimovic arasında polemik
LeBron James ile Zlatan Ibrahimovic arasında polemikBasketbol ve futbolun yıldız isimleri Los Angeles Lakerslı LeBron James ile Milanlı Zlatan Ibrahimovic arasında siyaset konusunda polemik yaşanıyor.
27.02.2021Skorer
Milliyet'te Günün Özeti (27 Şubat 2021)
Milliyet'te Günün Özeti (27 Şubat 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada günün öne çıkan haber başlıkları;
27.02.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, merhum başbakanlardan Erbakan'ı andı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, merhum başbakanlardan Erbakan'ı andıTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın vefatının 10. yılında anma mesajı yayımladı.
27.02.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Erbakan'ın mezarını ziyaret etti
TBMM Başkanı Şentop, Erbakan'ın mezarını ziyaret ettiTürkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, vefatının 10. yıl dönümünde merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın kabrini ziyaret etti.
27.02.2021Siyaset
‘Milli Görüş’ün kurucu lideri Erbakan anılıyor
‘Milli Görüş’ün kurucu lideri Erbakan anılıyorMilli Görüş hareketinin kurucu lideri merhum başbakanlardan Necmettin Erbakan’ın vefatının üzerinden 10 yıl geçti. 27 Şubat 2011’de vefat eden eski Başbakan Necmettin Erbakan, 12 Ekim 1969’daki seçimde Konya’dan bağımsız milletvekili seçilerek başladığı siyaset hayatında 42 yıl geçirdi.
27.02.2021Siyaset
Milliyet'te Haftanın Özeti (26 Şubat 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (26 Şubat 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
26.02.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

videogündemsiyasetekonomidünya

Siyaset ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.