Bedel

Bedel

Son dakika Bedel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bedel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bedel haber sayfamızda...

Bedel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.584 bedel haberi bulunmuştur.
MSB kaynakları: Bedelli askerlik konularının istismarı, personeli olumsuz etkilemekte
MSB kaynakları: Bedelli askerlik konularının istismarı, personeli olumsuz etkilemekte Milli Savunma Bakanlığı kaynakları, "bedelli askerlik uygulamasının kaldırılması" veya "bedel ücretinin azaltılması" gibi popülist söylemlerle gençlerin duygularının istismar edilmemesi gerektiğini, bu tür tartışmaların kahramanlık ve fedakarlıkla görev yapan Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) personelini olumsuz etkilediğini bildirdi.
24.07.2021Gündem
Diyarbakır'da harita kırmızıya döndü
Diyarbakır'da harita kırmızıya döndüAşılama oranının düşük olması nedeniyle vaka sayılarının arttığı, maske ve sosyal mesafenin yeterince uygulanmadığı Diyarbakır'da, Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında kentin risk haritası kırmızıya döndü. Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konsey Üyesi, İç Hastalıklar ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Halis Yerlikaya, "Pandemiye karşı mücadelede en önemli aracımız, aşı. Aşı candır, hayat kurtarır. Aşı olmayanlar mutlaka aşılamalarını yapsınlar" dedi.
23.07.2021Haberler
Son dakika: Diyarbakır'da harita kırmızıya döndü! Uyarı geldi...
Son dakika: Diyarbakır'da harita kırmızıya döndü! Uyarı geldi...Aşılama oranının düşük olması nedeniyle vaka sayılarının arttığı, maske ve sosyal mesafenin yeterince uygulanmadığı Diyarbakır'da, Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında kentin risk haritası kırmızıya döndü. Türk Tabipler Birliği (TTB) Merkez Konsey Üyesi, İç Hastalıklar ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Halis Yerlikaya, "Pandemiye karşı mücadelede en önemli aracımız, aşı. Aşı candır, hayat kurtarır. Aşı olmayanlar mutlaka aşılamalarını yapsınlar" dedi.
23.07.2021Gündem
İcradan satılık araç
İcradan satılık araçBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Fiat Fiorino icradan satılıyor.
21.07.2021Ekonomi
İcradan satılık tarla
İcradan satılık tarlaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre tarla icradan satılıyor.
21.07.2021Ekonomi
İcradan satılık otomobil
İcradan satılık otomobilBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Mercedes marka araç icradan satılıyor.
20.07.2021Ekonomi
İcradan satılık tarla
İcradan satılık tarlaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre tarla icradan satılıyor.
20.07.2021Ekonomi
Son dakika haberi: KKTC'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjde'yi açıkladı
Son dakika haberi: KKTC'de tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'müjde'yi açıkladıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla KKTC Cumhuriyet Meclisi Özel Oturumunda konuşma yaptı. Erdoğan, Lefkoşa'daki Metehan bölgesinde 500 dönüm arazi içinde parlamento binasının da olduğu külliyelerin yanı sıra millet bahçesi de yapılacağını bildirdi. Erdoğan, 'Devlet olmanın işte ifadesi budur. Bunu inşallah projeyi hayata geçirerek birilerine göstereceğiz.' dedi.
19.07.2021 Siyaset
İcradan satılık otomobil
İcradan satılık otomobilBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 2016 Model Renault icradan satılıyor.
19.07.2021Ekonomi
İcradan satılık tarla
İcradan satılık tarlaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre tarla icradan satılıyor.
19.07.2021Ekonomi
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 2+1 daire icradan satılıyor.
19.07.2021Ekonomi
Son dakika - Beşiktaş Willian Jose için teklifi güncelledi!
Son dakika - Beşiktaş Willian Jose için teklifi güncelledi!Beşiktaş, Willian Jose için Real Sociedad’a kiralık bedeli ödemek istemedi, İspanyollar kabul etmedi. Siyah-beyazlıların bu kez düşük bir teklif yaparak öneriyi güncelleyeceği öğrenildi.
19.07.2021Beşiktaş
Son dakika: Turizm Teşvik Kanunu kabul edildi
Son dakika: Turizm Teşvik Kanunu kabul edildiTurizmi Teşvik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
18.07.2021Ekonomi
İcradan satılık arsa
İcradan satılık arsaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre arsa icradan satılıyor.
18.07.2021Ekonomi
Belediyeden satılık otomobil
Belediyeden satılık otomobilBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre lüks araç ihale yoluyla satılıyor.
18.07.2021Ekonomi
İcradan satılık tarla
İcradan satılık tarlaBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre tarla icradan satılıyor.
18.07.2021Ekonomi
Son dakika... İş dünyasının beklediği kritik kanun teklifi yasalaştı!
Son dakika... İş dünyasının beklediği kritik kanun teklifi yasalaştı!Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
18.07.2021Siyaset
INVAMED-RD GLOBAL: SGK'ya hiçbir tıbbi cihaz satılmamıştır
INVAMED-RD GLOBAL: SGK'ya hiçbir tıbbi cihaz satılmamıştırINVAMED-RD GLOBAL'den, CHP Milletvekili Murat Emir'in iddialarına ilişkin yapılan açıklamada, "Şirketlerimizce SGKya ihaleyle veya ihalesiz hiçbir tıbbi cihaz satılmadığı, kaldı ki ülkemizde hiçbir tıbbi cihaz şirketinin bu şekilde SGKya ürün satmasının mümkün olmadığı SGK mevzuatı ve Sağlık Uygulama Tebliği (SUT) hükümlerince belirlenmiştir" ifadesi yer aldı.
17.07.2021Gündem
İstanbul Havalimanı'nda Kurban Bayramı yoğunluğu devam ediyor
İstanbul Havalimanı'nda Kurban Bayramı yoğunluğu devam ediyorKurban Bayramı tatilinde yurt içi ve dışına seyahat etmek isteyen yolcular nedeniyle İstanbul Havalimanı'nda artan yoğunluk bugün de devam ediyor.
17.07.2021Ekonomi
Bakırköy'de icradan satılık daire
Bakırköy'de icradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Bakırköy'de 220 metrekare daire icradan satılıyor.
17.07.2021Ekonomi
İcradan satılık daire
İcradan satılık daireBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 3+1 daire icradan satılıyor.
17.07.2021Ekonomi
Son dakika - Galatasaray, Berkan Kutlu transferinde harekete geçti! İşte önerilen rakam
Son dakika - Galatasaray, Berkan Kutlu transferinde harekete geçti! İşte önerilen rakamGeçtiğimiz sezon Alanyaspor 'da oynadığı futbolla orta sahada kısa sürede fark yaratan Berkan Kutlu ile Galatasaray uzun bir süredir görüşüyor.
17.07.2021Galatasaray
Bedelli askerlik ücreti açıklandı: 2021 Bedelli askerlik ne kadar, ne zamana kadar geçerli?
Bedelli askerlik ücreti açıklandı: 2021 Bedelli askerlik ne kadar, ne zamana kadar geçerli?Bedelli askerlik ücreti belli oldu. Milli Savunma Bakanlığı 1 Temmuz'dan yıl sonuna kadar geçerli olacak bedelli askerlik ücretini açıkladı. İşte 2021 yılı bedelli askerlik ücreti.
17.07.2021Gündem
Son dakika... MSB, bedelli askerlik ücretini açıkladı! 31 Aralık'a kadar geçerli olacak
Son dakika... MSB, bedelli askerlik ücretini açıkladı! 31 Aralık'a kadar geçerli olacakMilli Savunma Bakanlığı, 1 Temmuz'dan yıl sonuna kadar geçerli olacak bedelli askerlik ücretini açıkladı. Geçici olarak 1 Temmuz'da durdurulan bedelli askerlik başvuru işlemlerine e-Devlet üzerinden ve askerlik şubelerince, dövizle askerlik işlemlerine ise dış temsilciliklerce yeniden başlandı. Açıklanan memur aylık katsayısına göre 31 Aralık'a kadar bedelli askerlik hizmeti kapsamında yükümlülerce ödenecek bedel miktarı 43 bin 151 lira 28 kuruş olarak belirlendi.
16.07.2021Gündem
Son dakika: Erdoğan'dan hainlere net mesaj: Başaramayacaksınız!
Son dakika: Erdoğan'dan hainlere net mesaj: Başaramayacaksınız!Gelen son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Millete Sesleniş konuşması yaptı. Erdoğan açıklamalarında, "Dünyanın her ülkesinin ve toplumun gözdesi bir coğrafyayı bin yıldır vatan kılmanın ve vatan olarak tutmanın bedelini ödüyoruz" ifadeleri kullandı. Erdoğan sözlerini, "Dün başaramadılar, bugün başaramadılar, yarın da inşallah başaramayacak, büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasına engel olamayacaklar" diyerek sürdürdü.
15.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

icratarlasatışbedelli askerlikson dakika haberler

Bedel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.