Bej Kitap

Bej Kitap

Son dakika Bej Kitap haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bej Kitap gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bej Kitap haber sayfamızda...

Bej Kitap

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 267 bej kitap haberi bulunmuştur.
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı Yılın üçüncü ABD Merkez Bankası (Fed) Bej Kitap raporuna göre ABD'de bölgesel ekonomik faaliyetler artıyor, tüketici harcamaları yükseliyor, turizm faaliyetleri büyüyor ve konut satışları ülke genelinde iyileşiyor.
18.04.2024 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Bej Kitap raporu, ABD'de ekonomik faaliyetlerde ocak başından şubat sonuna kadarki dönemde bir artış yaşandığını ortaya koydu.
7.03.2024 Uzmanpara
Altın fiyatlarında rekor üstüne rekor
Altın fiyatlarında rekor üstüne rekor Cuma günü sert yükseliş gösteren gram altın fiyatı 2100 TL seviyesinin üzerine çıkarak önemli bir eşiği daha aşmıştı. Yeni haftanın ilk işlem gününde gram altında yeni rekor geldi.
4.03.2024 Uzmanpara
Borsa güne yükselişle başladı
Borsa güne yükselişle başladı Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksi güne yüzde 0.99 oranında yükselişle 8104 puan seviyesinden başladı.
18.01.2024 Uzmanpara
Çin'de alüminyum ithalatı arttı
Çin'de alüminyum ithalatı arttı Çin'de 2023 yılında alüminyum ithalatı güçlü talebin ve yüksek fiyatların Çin'e daha fazla sevkiyat çekmesiyle %28 arttı.
18.01.2024 Uzmanpara
'ABD'de enflasyon inatçı kalabilir'
'ABD'de enflasyon inatçı kalabilir' Goldman Sachs CEO'su David Solomon, ABD'de enflasyonun beklenenden daha inatçı kalabileceğini söyledi.
18.01.2024 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası (Fed) Bej Kitap raporunda, 12 Fed bölgesinin ekonomik faaliyetlerinde bir önceki rapordan bu yana çok az değişiklik kaydettiğini veya hiç değişiklik olmadığını bildirdi.
18.01.2024 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Bej Kitap raporu ABD'de ekonomik faaliyetlerin ekim ayının ikinci yarısından kasım ortasına kadarki dönemde genel olarak yavaşladığına, ekonomik ivmenin yılın sonuna doğru azalmakta olduğuna işaret etti.
30.11.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Bej Kitap raporuna göre iş gücü piyasasındaki sıkılığın azalmaya ve fiyatların mütevazı bir hızda artmaya devam etmesi nedeniyle ABD'de ekonomik faaliyet son bir buçuk ayda çok az değişti.
19.10.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası (Fed), Bej Kitap raporunu yayınladı. Rapora göre ABD'de ekonomik faaliyet enflasyonun düşmesiyle birlikte ılımlı bir büyüme gösterdi.
7.09.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası (Fed) anketine göre ABD'de ekonomik faaliyetler son haftalarda hafifçe arttı.
13.07.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası'nın (Fed) mayıs ayı Bej Kitap raporuna göre ABD'de gelecekteki ekonomik büyüme için beklentiler bir miktar kötüleşti. Bununla birlikte Fed bölgeleri hala ekonomik aktivitede daha fazla büyüme beklemeye devam ediyor.
1.06.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası'nın (Fed) dün yayınladığı rapor göre ABD'nin büyük bölümünde genel ekonomik büyümenin yatay seyretmesi nedeniyle tüketiciler ve işletmeler son haftalarda daha az kredi kullandı.
20.04.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı Fed Bej Kitap raporunda ABD'de ekonomik faaliyetin ocak ayından, şubat sonuna kadar hafifçe arttığı, fiyat artışlarının yaygınlığını koruduğu ancak işletmelerin enflasyonda bu yıl da devam etmesini bekledikleri bir ılımlılık bildirdikleri belirtildi.
9.03.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Bej Kitap raporu ABD şirketlerinin bu yılki ekonomik büyüme konusunda karamsar olduklarını gösterdi.
19.01.2023 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası (Fed) Bej Kitap raporuna göre ABD'de şirketler ekonomik görünüm konusunda daha kötümser.
1.12.2022 Uzmanpara
'Şirketler ekonomik görünümde karamsar'
'Şirketler ekonomik görünümde karamsar' ABD Merkez Bankası (Fed) tarafından yayınlanan Bej Kitap raporunda şirketlerin ekonomik görünüm konusunda giderek daha karamsar hale geldiği bildirildi.
20.10.2022 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD'de işletmeler, tüketiciler ile işletmelerin yüksek fiyatlar, sıkı bir iş gücü piyasası ve ekonomik belirsizlikle karşı karşıya olduklarını belirterek zayıf ekonomik büyümenin devam etmesini beklediklerini bildirdi.
8.09.2022 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD'de ülkenin büyük bölümünde yüksek benzin ve gıda fiyatları nedeniyle tüketici harcamalarında gerileme görüldü.
14.07.2022 Uzmanpara
Altın 11 ayın dibine indi
Altın 11 ayın dibine indi Geçtiğimiz gün sert hareketlere sahne olan altın fiyatlarında aşağı yönlü seyir bugün de sürüyor. Ons altın yüzde 2'nin üzerinde kayıpla işlem görürken, gram altın ise 960 liranın altına indi. Peki altın piyasasındaki düşüşün sebebi ne? İşte detaylar...
14.07.2022 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası (Fed) Bej Kitap raporunda 12 Fed bölgesinden 3'ünde ekonominin resesyona girebileceğinden endişe duyuldu.
2.06.2022 Uzmanpara
Dolar kaç liradan işlem görüyor?
Dolar kaç liradan işlem görüyor? Dolar/TL haftanın dördüncü işlem gününe 16.39’un üzerinde başladı.
2.06.2022 Uzmanpara
ABD istihdamı sonrası altın fiyatlarında son durum
ABD istihdamı sonrası altın fiyatlarında son durum Altın yatırımcılarının gözü kulağı ABD ekonomisine ilişkin verilerde olmaya devam ediyor. Bugün ABD’de istihdam rakamları açıklandı. Peki kritik gelişme sonrası altın piyasasında son durum ne? İşte detaylar...
2.06.2022 Uzmanpara
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı
Fed Bej Kitap raporu yayınlandı ABD Merkez Bankası (Fed) Bej Kitap adını verdiği raporda ABD ekonomisinin şubat ayından nisan başına kadar ılımlı hızda genişlediğini belirterek işletmelerin yüksek enflasyon ve iş gücü sıkıntısından çok az soluk alma zamanının olduğunu kaydetti.
21.04.2022 Uzmanpara
ABD ekonomisi ılımlı şekilde büyüdü
ABD ekonomisi ılımlı şekilde büyüdü ABD ekonomisi ocak ayının ilk yarısına kadarki dönemde Omicron varyantından kaynaklı olarak Covid-19 vakalarında yaşanan artışa rağmen ılımlı bir hızla büyümeyi başardı.
3.03.2022 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Bej Kitap ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.