Belediye Başkanları

Belediye Başkanları

Son dakika belediye başkanları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan belediye başkanları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan belediye başkanları haber sayfamızda...

Belediye Başkanları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.866 belediye başkanları haberi bulunmuştur.
Erdoğan'dan İsrail-İran gerilimiyle ilgili son dakika açıklaması
Erdoğan'dan İsrail-İran gerilimiyle ilgili son dakika açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "13 Nisan gecesi yüreklerimizi ağzımıza getiren gerilimin birinci müsebbibi Netanyahu ve gözünü kan bürümüş yönetimidir.” ifadelerini kullandı.
16.04.2024 Gündem
CHP yollara düşecek! Mahalle mahalle seçim raporu
CHP yollara düşecek! Mahalle mahalle seçim raporu CHP, Ramazan Bayramı sonrası sahaya inmeye hazırlanıyor. Parti Meclisi (PM), il başkanları ve belediye başkanlarıyla yapılacak toplantıların ardından CHP, tam kadro yollara düşecek.
15.04.2024 Gündem
Paris Olimpiyatları öncesi şehir alarm veriyor!
Paris Olimpiyatları öncesi şehir alarm veriyor! Olimpiyat tarihi yaklaşırken, ev sahibi Fransızlar birçok sorunu aşmanın derdine düşmüş durumda. Güvenlik endişesi, grev tehditleri ve nehirdeki kirliliğin yanı sıra düzensiz göçmenlere çözüm aranan şehirde, Şampiyonlar Ligi finalinde bozulan imajın da tamiri gerekiyor
14.04.2024 Diğer
Özel 420 başkanı kampa alacak
Özel 420 başkanı kampa alacak CHP, 31 Mart yerel seçimlerinde 14’ü büyükşehir, 21’i il, 337’si ilçe ve 48’i belde olmak üzere 420 belediye kazandı.
14.04.2024 Gündem
Ekrem İmamoğlu: Partiler detaydır, esas olan milletin iyiliğidir
Ekrem İmamoğlu: Partiler detaydır, esas olan milletin iyiliğidir İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı için memleketi Trabzon'da yaptığı açıklamada, "Biz, insanları partisinden dolayı ayırt edenlerden olmadık, olmayız. İnsanımıza; benim canım hemşehrim, dostum, vatandaşım gözüyle bakarım. Partiler detaydır, esas olan milletin iyiliğidir" dedi.
12.04.2024 Gündem
Bayram dönüşü için tedbirler alındı! Bazı taşıtlara ulaşım kısıtlaması
Bayram dönüşü için tedbirler alındı! Bazı taşıtlara ulaşım kısıtlaması Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı için gittiği memleketi Trabzon’da yaptığı açıklamada, bayram tatili dönüşü oluşacak yoğunluğun önüne geçebilmek için İçişleri Bakanlığı ile alınan ortak karar neticesinde bazı taşıtların belirli güzergahlarda pazar günü için trafiğe çıkmayacağını bildirdi.
11.04.2024 Ekonomi
Bakan Özhaseki: Bu milletin başına bela olan örgütleri toprağa gömdük
Bakan Özhaseki: Bu milletin başına bela olan örgütleri toprağa gömdük Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de AK Parti İl Başkanlığı'nın düzenlediği bayramlaşma programına katıldı.
9.04.2024 Gündem
Çeşme Belediye Başkanı Denizli: Babamın kızı olarak anılmak  beni rahatsız ediyor ama babam gurur kaynağım
Çeşme Belediye Başkanı Denizli: Babamın kızı olarak anılmak beni rahatsız ediyor ama babam gurur kaynağım İzmir'in Çeşme ilçesinin ilk kadın belediye başkanı ve teknik direktör Mustafa Denizli’nin kızı Lâl Denizli, "Babamın kızı olarak anılmak öncelikle siyaseten beni rahatsız ediyor ama babam gurur kaynağı çünkü Türkiye'ye çok güzel bir isim bıraktı. Babam futbol konusunda gerçekten öncü isimlerden biri olmayı başardı. Kendi alanında bu kadar gurur verici işler başarmış bir babanın kızı olarak ben de kendi alanımda aynı gururu aileme yaşatmak için çabalıyorum" dedi.
9.04.2024 Gündem
CHP Hatay’da seçimin iptalini istedi
CHP Hatay’da seçimin iptalini istedi CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dün MYK ve PM üyeleri, ABB Başkanı Mansur Yavaş ve ilçe belediye başkanları ile birlikte Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) geldi. Parti heyeti YSK Başkanı Ahmet Yeni ile görüştü.
8.04.2024 Gündem
CHP'li Başkan Keskin'in oğlu toprağa verildi
CHP'li Başkan Keskin'in oğlu toprağa verildi CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin’in yaşamına son veren avukat oğlu Hüseyin Keskin (31), son yolculuğuna uğurlandı.
6.04.2024 Gündem
Köydeki tüm evleri boyama vaadi veren muhtardan haber var! 'Göz boyamadık ev boyadık'
Köydeki tüm evleri boyama vaadi veren muhtardan haber var! 'Göz boyamadık ev boyadık' Bursa'da 31 Mart seçimlerinde ikamet ettiği köyündeki tüm evleri boyama vaadi veren o muhtar adayı açık ara farkla zafer kazandı. Seçime kadar köyde 25 ev ile bir okul ve 2 süt evini boyayan muhtar adayı mazbatasını almadan boyadığı evlerin sayısını 30'a çıkarırken köydeki camiyi de boyamaya başladı.
6.04.2024 Haberler
Köydeki tüm evleri boyama vaadi veren muhtardan haber var! 'Göz boyamadık ev boyadık'
Köydeki tüm evleri boyama vaadi veren muhtardan haber var! 'Göz boyamadık ev boyadık' Bursa'da 31 Mart seçimlerinde ikamet ettiği köyündeki tüm evleri boyama vaadi veren o muhtar adayı açık ara farkla zafer kazandı. Seçime kadar köyde 25 ev ile bir okul ve 2 süt evini boyayan muhtar adayı mazbatasını almadan boyadığı evlerin sayısını 30'a çıkarırken köydeki camiyi de boyamaya başladı.
6.04.2024 Gündem
Yerel başarıyı genele taşıyacak yol çizilecek
Yerel başarıyı genele taşıyacak yol çizilecek CHP lideri Özel, bayramdan sonra il başkanları, belediye başkanları, vekiller ve PM üyeleri ile yapacağı toplantılarda seçim sonuçlarını analiz edecek. Seçmenin yereldeki desteğini genel seçime kadar kalıcı kılmayı hedefleyen strateji ve yol haritasını şekillendirecek...
6.04.2024 Gündem
Ali Erbaş: Birbirimize karşı güven duymalıyız
Ali Erbaş: Birbirimize karşı güven duymalıyız Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Edirne'de 'Selimiye Gölgesinde Edirne- Balkan Buluşması' iftar programına katıldı. Erbaş, "Toplum olarak, millet olarak ve insanlık olarak sevgi, saygı, sadakat ve sabır ile hareket edersek insanlık olarak selamete ulaşırız. Ramazan ayı bize bunları öğretiyor" dedi.
4.04.2024 Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun BŞB Başkanı Doğan’a tebrik telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun BŞB Başkanı Doğan’a tebrik telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tebrik telefonu! Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan’ı arayarak tebrik etti.
3.04.2024 Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun BŞB Başkanı Doğan’a tebrik telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Samsun BŞB Başkanı Doğan’a tebrik telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan tebrik telefonu! Erdoğan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan’ı arayarak tebrik etti.
3.04.2024 Gündem
Yerel Seçimleri kazanan kadın belediye başkanları 2024: 31 Mart seçimlerinde hangi il ve ilçeleri kadın adaylar kazandı?
Yerel Seçimleri kazanan kadın belediye başkanları 2024: 31 Mart seçimlerinde hangi il ve ilçeleri kadın adaylar kazandı? 31 Mart Yerel Seçimleri gerçekleşti ve resmi olmayan sonuçlar belli oldu. 81 ilde kurulan sandılarda milyonlarca seçmen oylarını kullandı ve belediye başkanları ile muhtarları belirledi. 2024 Mahalli İdareler Seçimleri ile birçok il ve ilçede kadın adaylar kazananlar arasına girdi. Peki, yerel seçimleri kazanan kadın belediye başkanları kimler?
3.04.2024 Bilgi Rehberi
Muhtar Seçim Sonuçları 2024 SORGULAMA | 📌31 Mart Muhtarlık seçim sonuçları nereden, nasıl öğrenilir? 81 il Muhtarlık seçimi oy oranı
Muhtar Seçim Sonuçları 2024 SORGULAMA | 📌31 Mart Muhtarlık seçim sonuçları nereden, nasıl öğrenilir? 81 il Muhtarlık seçimi oy oranı Türkiye, yeni dönem yerel yöneticilerini belirlemek üzere 31 Mart günü sandıklara gitti. 2024 Mahalli İdareler Seçimi ile; velediye başkanları, büyükşehir belediye başkanları, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar için oylar kullanıldı. Seçmen ise mahalle muhtarı seçim sonuçlarını sorguluyor. Peki, muhtar sonuçları nereden, nasıl öğrenilir?
3.04.2024 Bilgi Rehberi
Başarılarının sırrını anlattılar
Başarılarının sırrını anlattılar “Sağın kaleleri” olarak bilinen kentlerde sürpriz yaparak seçim yarışında ipi göğüsleyen CHP’li belediye başkanları, başarı öykülerini Milliyet’e anlattı.
3.04.2024 Gündem
‘Hatayı millette aramayacağız’
‘Hatayı millette aramayacağız’ Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan MYK’da seçim sonuçları masaya yatırıldı. Toplantıda AK Parti’nin hatayı millette aramak gibi bir geleneğinin asla olmadığı belirtilerek, sorumluluktan kaçılmayacağı vurgulandı.
3.04.2024 Gündem
MUHTAR MAAŞI NE KADAR, KAÇ TL 2024? En düşük ve en yüksek muhtarlık maaşı ne kadar oldu?
MUHTAR MAAŞI NE KADAR, KAÇ TL 2024? En düşük ve en yüksek muhtarlık maaşı ne kadar oldu? Türkiye 31 Mart Pazar günü yerel yönetim seçimleri kapsamında sandık başına gitti. Büyükşehir belediye başkanları, belediye başkanları, il genel meclisi ve muhtarlıklar için oy kullanan seçmenler, yerel yönetimleri belirlediler. Sonuçlar ülke genelinde açılmaya devam ederken muhtar maaşlarının ne kadar olduğu merak konusu oldu. Peki muhtar maaşları ne kadar 2024? En düşük ve en yüksek muhtarlık maaşları ne kadar?
2.04.2024 Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Alınan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçiminde bariz bir oy kaybının söz konusu olduğunu, AK Parti olarak 21 yıldır kendilerini destekleyen seçmeni bu kez sandığa götüremedikleri değerlendirmesini yaptı ve bunun nedenlerini analiz etti.
2.04.2024 Haberler
Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda
Erdoğan'dan 31 Mart mesajı: AK Parti milletle gönül köprülerini yeniden güçlendirmek zorunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Alınan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçiminde bariz bir oy kaybının söz konusu olduğunu, AK Parti olarak 21 yıldır kendilerini destekleyen seçmeni bu kez sandığa götüremedikleri değerlendirmesini yaptı ve bunun nedenlerini analiz etti.
3.04.2024 Gündem
Suat Kılıç: Gelecek bir anayasa değişikliği teklifine 'evet' diyebiliriz
Suat Kılıç: Gelecek bir anayasa değişikliği teklifine 'evet' diyebiliriz Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç "Kazanan belediye başkanı hangi partiden olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti'nin kaynak ve kabiliyetlerini insanların hizmeti için seferber etmesi gerekir. Her partili belediye başkanından bir beklentim var. Ne olur israfı, şatafatı önleyin. Gösterişten uzaklaşın. Makam arabalarına, makam odalarına para harcamayın. Makam ağırlamalarına temsil giderlerine ayrılan bütçeleri sıfırlayın, sıfırlayın derken kullanmayın. Ve gerçek ihtiyaç sahiplerine bu imkanları aktarın" dedi.
2.04.2024 Gündem
'Geleceğin başkanı' olarak büyütüldü! 24 yaşında koltuğa oturdu
'Geleceğin başkanı' olarak büyütüldü! 24 yaşında koltuğa oturdu Niğde’nin Aktaş beldesinde belediye başkanı seçilen 24 yaşındaki Kamber Türkmen, Türkiye'nin en genç belediye başkanları listesinde ilk sıralarda yerini aldı.
2.04.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Belediye Başkanları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.