Ben Wallace

Ben Wallace

Son dakika Ben Wallace haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ben Wallace gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ben Wallace haber sayfamızda...

Ben Wallace

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 304 ben wallace haberi bulunmuştur.
Prens Philip için 41 pare top atışı
Prens Philip için 41 pare top atışı99 yaşında hayatını kaybeden Prens Philip'in yasını tutan İngiltere'de, başkent Londra ve birçok şehirde top atışları yapıldı. Londra sakinleri ayrıca, Buckingham Sarayı'nın ve Windsor Kalesi'nin önüne gelerek çiçekler bırakıyor.
10.04.2021Dünya
Akar’dan İngiltere’ye PKK ve FETÖ uyarısı
Akar’dan İngiltere’ye PKK ve FETÖ uyarısıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace’ın davetlisi olarak 7-9 Nisan’da Londra’ya gerçekleştirdiği ziyarette ‘terör örgütü PKK’nın faaliyetlerinin önlenmesine ilişkin Birleşik Krallık’ın bazı adımlar attığı, ancak daha fazlasının beklendiğini ifade ettiği’ bildirildi.
10.04.2021Siyaset
Son dakika... Bakan Akar, İngiliz mevkidaşıyla görüştü
Son dakika... Bakan Akar, İngiliz mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace'ın davetlisi olarak Londra'ya gerçekleştirdiği ziyarette, NATO, Afganistan, Doğu Akdeniz ve Karadeniz’deki gelişmeler olmak üzere, ikili ve bölgesel birçok konuda karşılıklı bilgi ve görüş alışverişinde bulunulduğu bildirildi.
9.04.2021Siyaset
Bakan Akar, İngiltere'de uçak gemisini inceledi
Bakan Akar, İngiltere'de uçak gemisini incelediMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile birlikte 'Prince of Wales' uçak gemisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
9.04.2021Siyaset
ABD Savunma Bakanı Austin'den 4 ülkeye kritik ziyaret
ABD Savunma Bakanı Austin'den 4 ülkeye kritik ziyaretABD Savunma Bakanı Lloyd Austin'in İsrail, Almanya, İngiltere ve Belçika'ya ziyarette bulunacağı bildirildi.
9.04.2021Dünya
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Londra'ya kritik ziyaret
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Londra'ya kritik ziyaretMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace'ın daveti üzerine İngiltere'ye resmî ziyaret gerçekleştirdi.
8.04.2021Haberler
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Londra'ya kritik ziyaret
Milli Savunma Bakanı Akar'dan Londra'ya kritik ziyaretMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace'ın daveti üzerine İngiltere'ye resmî ziyaret gerçekleştirdi.
8.04.2021Siyaset
Telegraph: Rus paralı askerler Wagner Grubu, Putin'in özel ordusu oldu
Telegraph: Rus paralı askerler Wagner Grubu, Putin'in özel ordusu olduRus paralı asker gücü Wagner Grubu'nun Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "özel ordusu" haline geldiği belirtilirken, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, ülkesinin "paralı gruplara" karşı koymaya hazır olması gerektiğini vurguladı.
8.04.2021Dünya
Aşı savaşlarında gerilim yüksek
Aşı savaşlarında gerilim yüksekKovid-19 salgınıyla mücadelede hayati unsur haline gelen “aşı” konusu, ülkeler arası diplomatik tansiyonun yükselmesine neden oluyor. Avrupa ile İngiltere, Çin ile Hindistan arasında, aşı nedeniyle gerginlik yaşanıyor
22.03.2021Dünya
Milli Savunma Bakanı Akar, İngiltere Savunma Bakanı Wallace ile telefonda görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar, İngiltere Savunma Bakanı Wallace ile telefonda görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile telefonda görüştü.
17.02.2021Siyaset
İngiltere'den kimyasal saldırı uyarısı
İngiltere'den kimyasal saldırı uyarısıİngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, bir kimyasal ve biyolojik saldırı tehdidinin arttığını belirterek, dünya düzeninin çökmesi nedeniyle devletlerin uzun süredir yerleşik uluslararası kuralları görmezden geldiğini bildirdi.
9.02.2021Dünya
Son dakika: Bakan açıkladı! Bayraktar ve Anka çok yakında Avrupa semalarında
Son dakika: Bakan açıkladı! Bayraktar ve Anka çok yakında Avrupa semalarındaSon dakika haberlere göre Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, özellikle son 5 yılda yapılan yatırımların çok kısa sürede Türkiye'yi savunma sanayisinde devler ligine çıkaracağını belirterek, "İnanıyorum ki Avrupa semalarında da Türkiye'den satın alınan 'Bayraktar'ların ve 'Anka'ların uçtuğunu göreceğiz." dedi.
21.01.2021Ekonomi
Akar İngiliz mevkidaşı  Wallace ile görüştü
Akar İngiliz mevkidaşı Wallace ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile telefonda görüştü.
15.01.2021Siyaset
Son dakika! Bakan Akar, İngiliz mevkidaşı Ben Wallace'la görüştü
Son dakika! Bakan Akar, İngiliz mevkidaşı Ben Wallace'la görüştüMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile görüştü. Akar ile Wallace arasındaki telefon görüşmesinde, ikili ve bölgesel savunma ve güvenlik ile savunma sanayiinde iş birliği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
14.01.2021Siyaset
Türk SİHA’larını örnek gösterdi
Türk SİHA’larını örnek gösterdiİngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Türkiye’nin yeni nesil İnsansız Hava Araçları’nın (İHA) sahada büyük etki yarattığını söyleyerek, Türk Silahlı İnsansız Hava Araçları’nın (SİHA) üstünlüğüne övgü yağdırdı
13.12.2020Dünya
İngiliz Savunma Bakanı Wallace, Türk SİHA'larının üstünlüğünü örnek gösterdi
İngiliz Savunma Bakanı Wallace, Türk SİHA'larının üstünlüğünü örnek gösterdiİngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Türkiye'nin yeni nesil İnsansız Hava Araçlarının (İHA) sahada büyük etki yarattığını söyleyerek, Türk Silahlı İnsansız Hava Araçlarının (SİHA) üstünlüğünü örnek gösterdi.
12.12.2020Gündem
ABD'den Almanya'dan çekeceği askerlerle ilgili flaş karar
ABD'den Almanya'dan çekeceği askerlerle ilgili flaş kararABD Savunma Bakanı Mark Esper, ülkesinin Almanya'dan çekeceği kuvvetleri, başta Polonya olmak üzere birkaç Doğu Avrupa ülkesine daimi olarak konuşlandıracaklarını söyledi.
20.10.2020Dünya
Bakan Hulusi Akar’a İngiltere’den konuk
Bakan Hulusi Akar’a İngiltere’den konukMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile İstanbul’da bir araya geldi.
7.10.2020Siyaset
Bakan Akar, İngiliz mevkidaşı Wallace ile İstanbul'da görüştü
Bakan Akar, İngiliz mevkidaşı Wallace ile İstanbul'da görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile İstanbul'da görüştü.
6.10.2020Siyaset
Son dakika... Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiliz mevkidaşı ile görüştü
Son dakika... Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiliz mevkidaşı ile görüştüGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile görüştü.
30.09.2020Siyaset
İran'dan İngiltere'ye: Şah zamanından kalma borcu süratle ödeyin!
İran'dan İngiltere'ye: Şah zamanından kalma borcu süratle ödeyin!İran Savunma Bakanlığı, İngiltere'den devrik lider Muhammed Rıza Şah Pehlevi döneminden kalma borcunu 'süratli bir şekilde' ödemesini istedi.
10.09.2020Dünya
Ateşkes sonrası Libya diplomasisi
Ateşkes sonrası Libya diplomasisiLibya’da Birleşmiş Milletler’in (BM) meşru kabul ettiği Trablus hükümeti ile darbeci Halife Hafter’e yakın Tobruk hükümetlerinin ateşkes çağrısının üzerinden geçen 8 gün boyunca Türkiye’nin neden sessiz kaldığı uluslararası arenada merak uyandırırken, İstanbul ve Ankara’da dikkat çekici bir Libya trafiği işledi.
29.08.2020Dünya
Son dakika... Türkiye-İngiltere arasında önemli görüşme
Son dakika... Türkiye-İngiltere arasında önemli görüşmeMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile telefonda görüştü
28.08.2020Gündem
Son dakika: Türkiye dünyada bir ilki başardı! Bahar Kalkanı'nda sürü SİHA operasyonu
Son dakika: Türkiye dünyada bir ilki başardı! Bahar Kalkanı'nda sürü SİHA operasyonuSon dakika haberine göre, güvenlik güçlerine önemli katkılar sağlayan SİHA'larla çok önemli bir gelişme yaşandı. Dünyada bir ilk olan bu gelişmeyi BAYKAR İnsansız Hava Aracı Sistemleri Genel Müdürü Haluk Bayraktar sosyal medya hesabından duyurdu.
10.08.2020Gündem
İngiltere'den Türk SİHA'larıyla ilgili flaş açıklama: Yarısı bile doğruysa...
İngiltere'den Türk SİHA'larıyla ilgili flaş açıklama: Yarısı bile doğruysa...İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Türkiye’nin insansız hava araçlarını (İHA) Libya ve Suriye’de etkili biçimde kullanmasının “oyun değiştirici” nitelikte olduğunu bildirdi.
15.07.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

İngilterehulusi akarBen Wallacesihaabd

Ben Wallace ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.