Bill De Blasio

Bill De Blasio

Son dakika Bill de Blasio haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bill de Blasio gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bill de Blasio haber sayfamızda...

Bill De Blasio

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 172 bill de blasio haberi bulunmuştur.
New York'ta otellere yerleştirilen 8 bin evsiz sığınaklara dönecek
New York'ta otellere yerleştirilen 8 bin evsiz sığınaklara dönecekABD’nin New York şehrinde, yeni tip koronavirüs  (Kovid-19) salgını nedeniyle kaldıkları sığınaklardan geçici olarak otellere  yerleştirilen yaklaşık 8 bin evsizin tekrar sığınaklara döndürüleceği belirtildi.
17.06.2021Dünya
New York Belediye Başkanı'ndan yüz yüze eğitim açıklaması
New York Belediye Başkanı'ndan yüz yüze eğitim açıklamasıNew York Belediye Başkanı Bill de Blasio, yeni öğretim yılında kentteki tüm okulların, tercihsiz olarak yüz yüze eğitim yapacağını duyurdu.
24.05.2021Dünya
Petrol ne kadar oldu?
Petrol ne kadar oldu?Brent petrolün varili, haftanın son gününde uluslararası piyasalarda 67,78 dolardan işlem görüyor.
30.04.2021Uzmanpara
Trump, yaz için Florida'dan taşınmayı planlıyor!
Trump, yaz için Florida'dan taşınmayı planlıyor!Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın yaz aylarını geçirmek için Florida'dan New Jersey'e taşınmayı planladığı belirtildi. Trump'ın şu an ikamet ettiği Florida'nın Palm Beach kentindeki Mar-a-Lago yerleşkesi, mayısta kapanıyor ve sonbaharda açılıyor.
27.04.2021Dünya
New York'ta Broadway sanatçılarına özel aşı merkezi kurulacak
New York'ta Broadway sanatçılarına özel aşı merkezi kurulacakNew York Belediye Başkanı Bill de Blasio, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşılama çalışmalarında tiyatro çalışanlarına öncelik vererek Broadway sanatçılarına özel bir aşı merkezi kuracaklarını ve böylelikle sonbaharda tiyatroları seyirciyle tekrar buluşturmayı amaçladıklarını söyledi.
25.03.2021Dünya
New York'a ABD içi seyahatlerde Kovid-19'la ilgili karantina zorunluluğu kaldırılacak
New York'a ABD içi seyahatlerde Kovid-19'la ilgili karantina zorunluluğu kaldırılacakNew York eyaletine ABD içinden yapılan giriş çıkışlarla ilgili, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını kapsamında alınan karantina zorunluluğunun kaldırılacağı açıklandı.
11.03.2021Dünya
ABD'de Kovid-19 aşılama süreciyle ilgili sıkıntılar devam ediyor
ABD'de Kovid-19 aşılama süreciyle ilgili sıkıntılar devam ediyorABD'de Moderna ilaç firmasına ait Kovid-19 aşısı yaptıranların bazılarında şiddetli yan etkiler görülmesi üzerine California eyaletinin belirli bölgelerinde aşı çalışmaları durduruldu.
19.01.2021Dünya
ABD'de 9 milyona yakın kişiye covid-19 aşısı yapıldı
ABD'de 9 milyona yakın kişiye covid-19 aşısı yapıldıABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (CDC), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı şimdiye kadar 9 milyona yakın Amerikalının aşılandığını duyurdu. Amerikan hükümeti, eyaletlere şu ana kadar 25 milyon doz aşı dağıttı.
12.01.2021Dünya
New York'ta ocak ayında 1 milyon kişinin aşılanması hedefleniyor
New York'ta ocak ayında 1 milyon kişinin aşılanması hedefleniyorABD'nin New York kentinde, ocak ayının sonuna kadar 1 milyon kişiye yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı yapılması hedefleniyor.
31.12.2020Dünya
ABD'de New York'a gelecek herkese 14 günlük karantina şartı getirildi
ABD'de New York'a gelecek herkese 14 günlük karantina şartı getirildiABD’nin New York eyaletinde, mutasyona uğrayan yeni koronavirüs türünün ardından, yurt dışından gelen tüm kişilere 14 günlük karantina şartı getirildi.
24.12.2020Dünya
ABD'de alarm! 60 milyondan fazla kişiyi etkileyecek
ABD'de alarm! 60 milyondan fazla kişiyi etkileyecekABD'de, doğu sahillerinde yaşayan 60 milyondan fazla kişinin etkileneceği kar fırtınası için alarma geçildi.
17.12.2020Dünya
Beklenen oldu, kar fırtınası geldi!
Beklenen oldu, kar fırtınası geldi!Meteoroloji uzmanlarınca son yıllarda yaşananların en güçlüsü olarak değerlendirilen kar fırtınası, ABD’nin Doğu eyaletlerini etkisi altına almaya başladı. Yoğun kar yağışı ve hızı bazı bölgelerde saatte 80 kilometreyi bulması beklenen fırtınanın, bölgede yaşayan 50 milyon kişinin yaşamını olumsuz etkileyeceği belirtiliyor.
17.12.2020Dünya
Aşı olan ilk doktor: Çok umutluyum
Aşı olan ilk doktor: Çok umutluyumDünyada yeni tip koranavirüs salgınından en fazla etkilenen ülke olan ve Kovid-19’a 300 bini aşkın kurban veren ABD, tarihinin en büyük aşılama kampanyasını başlattı. Pfizer-BioNTech aşısı sağlık çalışanlarına yapıldı. Aşılama çalışmalarının başladığı 14 Aralık ülkede ‘tarihi gün’ olarak ilan edildi. ABD’de aşı yapılan ilk doktor olan Dr. Yves Duroseau ise duygularını ‘Bugün kendimi çok umutlu hissediyorum’ diyerek açıkladı.
16.12.2020Dünya
ABD bu saate kilitlendi! Hazırlıklar yapılıyor: 60 milyon kişi...
ABD bu saate kilitlendi! Hazırlıklar yapılıyor: 60 milyon kişi...ABD'nin doğu yakası bugün, 60 milyondan fazla kişiyi etkisi altına alması beklenen sezonun ilk şiddetli kar fırtınasına hazırlanıyor.
16.12.2020Dünya
Petrol ne kadar?
Petrol ne kadar?Brent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 50,02 dolardan işlem görüyor.
15.12.2020Uzmanpara
New York borsası karışık seyirle kapandı
New York borsası karışık seyirle kapandıNew York borsası, haftanın ilk işlem gününü karışık seyirle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, 180 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,62 düşüşle 29.860,04 puana geriledi.
14.12.2020Ekonomi
Merkel’in ‘yoksul ülkeler’ endişesi
Merkel’in ‘yoksul ülkeler’ endişesiYeni tip koronavirüsün neden olduğu Kovid-19 hastalığına karşı geliştirilen deneysel aşılar umut olmaya devam ederken aşının yoksul ülkelere dağıtımı konusundaki endişeler de sürüyor. Almanya Başbakanı Merkel, yoksul ülkelerin bu aşıya erişimi konusunda endişesini dile getirdi ve aşının herkes için ulaşılabilir olması için elinden geleni yapacağını söyledi. G20 ülkeleri ise Kovid-19 aşılarının üretimi ile adil dağıtımını desteklemek için gereken acil finansmanın yanı sıra virüs tedavileri ve testleri konusunda destek taahhüdünde bulundu.
24.11.2020Dünya
ABD'nin göbeğinde binlerce kişi doluşmuştu... Sonunda patladı!
ABD'nin göbeğinde binlerce kişi doluşmuştu... Sonunda patladı!ABD'de binlerce kişinin doluştuğu evlilik kutlaması ülkede sert eleştirilere neden oldu. New York'ta gerçekleştirilen organizasyon nedeniyle Belediye Başkanı Bill de Blasio ve Vali Andrew Cuomo hedef tahtasına oturtulurken, Cuomo'dan bugün sert tepki geldi.
23.11.2020Dünya
ABD'de akıl almaz görüntüler! Binlerce kişi doluştu...
ABD'de akıl almaz görüntüler! Binlerce kişi doluştu...ABD'de binlerce kişinin doluştuğu evlilik kutlaması ülkede sert eleştirilere neden oldu. New York'ta gerçekleştirilen organizasyon nedeniyle Belediye Başkanı Bill de Blasio'ya yöneltilen eleştiriler dur durak bilmiyor.
22.11.2020Dünya
ABD'de koronavirüs ölümleri çeyrek milyonu aştı!
ABD'de koronavirüs ölümleri çeyrek milyonu aştı!ABD’de tekrar hızla artışa geçen Kovid-19 vakalarının 11 milyonu aşması ve son bir haftada bir milyondan fazla vaka tespit edilmesi ülkede salgına yönelik endişeleri bir üst boyuta taşıdı.
19.11.2020Dünya
New York kentinde okullar covid-19 nedeniyle yeniden kapanacak
New York kentinde okullar covid-19 nedeniyle yeniden kapanacakABD'nin New York kentinde okullar yeni tip coronavirüs (covid-19) salgınının tekrar büyümesi nedeniyle yarından itibaren yeniden kapanacak.
18.11.2020Dünya
New York'ta 169 okul 2 haftalığına kapatıldı
New York'ta 169 okul 2 haftalığına kapatıldıNew York'ta yeni tip koronavirüs (covid-19) vakalarının artışa geçmesi nedeniyle 2 haftalığına kapatılan okul sayısı 169'a çıktı.
8.10.2020Eğitim
150 milyon ‘sınırın’ altına düşebilir
150 milyon ‘sınırın’ altına düşebilir Dünya Bankası Başkanı Malpass, Kovid-19 salgınının en fakir ülkelerde bir borç krizini tetikleyebileceği ve 150 milyon kişinin yeniden yoksulluk sınırının altına düşebileceği uyarısı yaptı.
6.10.2020Dünya
New York'ta büyük kriz! Anlaşamadılar
New York'ta büyük kriz! AnlaşamadılarABD'de, New York (NY) Valisi ve Belediye Başkanı yeni tip koronavirüs (covid-19) vakalarının tekrar yükselmesi üzerine alınacak önlemler konusunda anlaşamadı.
6.10.2020Dünya
New York'ta 9 mahalle tekrar kapatılacak
New York'ta 9 mahalle tekrar kapatılacakABD’nin New York eyaletinin bazı bölgelerinde, yeni tip koronavirüs (covid-19) vaka artışı nedeniyle okulların ve temel ihtiyaç olmayan işyerlerinin tekrar kapatılması kararı alındı.
5.10.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsabdNew Yorkkoronacorona

Bill De Blasio ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.