Bitrota

Bitrota

Son dakika Bitrota haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bitrota gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bitrota haber sayfamızda...

Bitrota

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14 bitrota haberi bulunmuştur.
Kripto vurgunu! İnanılmaz rakam: 2 milyar dolar
Kripto vurgunu! İnanılmaz rakam: 2 milyar dolarÇok kazanç hayaliyle kredi çeken, ev ile arabasını satıp kripto para borsalarına yatıranlar varını yoğunu kaybetti. Hukuken savunmasız olan bu platform dolandırıcılar için yeni fırsat alanı oldu.
16.12.2021Gündem
Önce lüks araçlar ve paralar kazandırdılar sonra dolandırdılar
Önce lüks araçlar ve paralar kazandırdılar sonra dolandırdılarYeni kripto para dolandırıcılığı mağdurları 'saadet zinciri'ni andıran dolandıcılığı anlattı. Kripto para borsası Bitrota'nın sahiplerinden Kenan Altun geçtiğimiz perşembe günü tutuklandı. Dolandırıcılığın boyutunun milyonlarca dolar olduğu kaydediliyor. DHA'ya konuşan mağdurlarından öğretmen Ö.A. 800 bin lirasını kaptırdığını söyledi. Ö.A. "Maddi durumu kötü olanlara ilk etapta lüks arabalar ve paralar kazandırdılar. Biz de bu paralar ve lüks araçlara inandık ve biz de güzel paralar kazanacağımızı düşündük. Ama işin bu şekilde olacağını bilseydik asla girmezdik" dedi
12.12.2021Gündem
Bu kez Smart Trade Coin! Kripto parada yeni 2 milyar dolarlıklık vurgun iddiası
Bu kez Smart Trade Coin! Kripto parada yeni 2 milyar dolarlıklık vurgun iddiasıHer geçen gün yeni bir kripto para sitesi vurgunu iddiasını gündeme geliyor. Kimisi 300 bin lira kimisi de 300 bin dolar kar elde etmek amacıyla para yatırdı. Mağdurların iddiasına göre, söz konusu yatırım sitesi yeni üye almaya devam ediyor. Vurgunun miktarı ise 2 milyar doları buluyor. İşte haberin ayrıntıları...
11.12.2021Gündem
Kripto para borsası Bitrota’nın sahibi tutuklandı
Kripto para borsası Bitrota’nın sahibi tutuklandı‘Dolandırıcılık’ iddiasıyla gözaltına alınan ‘Bitrota’ isimli kripto para borsası sahiplerinden Kenan A., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
9.12.2021Haberler
Son dakika: Kripto parada büyük dolandırıcılık! Bitrota'nın sahibi tutuklandı
Son dakika: Kripto parada büyük dolandırıcılık! Bitrota'nın sahibi tutuklandıKripto para borsası Bitrota'nın sahiplerinden Kenan A. "Bilişim sistemleri banka veya kredi kurumlarını araç olarak kullanılması suretiyle dolandırıcılık" ve "Tacir veya şirket yöneticileri ile kooperatif yöneticilerinin dolandırıcılığı" suçlarından tutuklandı.
9.12.2021Gündem
‘Bitrota’ soruşturmasında yeni gelişme! İstanbul'a getirildi
‘Bitrota’ soruşturmasında yeni gelişme! İstanbul'a getirildiKripto para borsası Bitrota'nın sahiplerinden Kenan Altun, dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alındığı Antalya'dan polis eşliğinde soruşturmanın yürütüldüğü İstanbul'a getirildi.
7.12.2021Haberler
‘Bitrota’ soruşturmasında yeni gelişme! İstanbul'a getirildi
‘Bitrota’ soruşturmasında yeni gelişme! İstanbul'a getirildiKripto para borsası Bitrota'nın sahiplerinden Kenan Altun,  dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alındığı Antalya'dan polis eşliğinde soruşturmanın yürütüldüğü İstanbul'a getirildi.
7.12.2021Gündem
Yatırımı olanlar dikkat! 700 milyonluk kripto para vurgunu
Yatırımı olanlar dikkat! 700 milyonluk kripto para vurgunuKripto para yatırımı yapanlar dikkat! Kripto borsaları ile yapılan 'vurgun' haberleri gündemden düşmüyor. Bitrota kripto para borsası lideri gözaltına alındı. Son bir haftadır ise hisseler hızla düşüyor. Peki dolandırılmamak için hangi adımlar atılmalı? İşte cevabı...
7.12.2021Haberler
Yatırımı olanlar dikkat! 700 milyon liralık kripto para vurgunu
Yatırımı olanlar dikkat! 700 milyon liralık kripto para vurgunuKripto borsaları ile yapılan 'vurgun' haberleri gündemden düşmüyor. Merkezi Kayseri'de olan Bitrota'nın sahiplerinden K.A Antalya'da gözaltına alındı. Şüpheli İstanbul'a siber şubeye getirilecek. Son bir haftadır ise hisseler hızla düşüyor. Peki dolandırılmamak için hangi adımlar atılmalı? İşte cevabı...
7.12.2021Ekonomi
Bitrota vurgununda yeni detaylar!  Şema çizip anlattı
Bitrota vurgununda yeni detaylar! Şema çizip anlattıBursa’da ‘Bitrota’ isimli kripto para borsasında dolandırıldığını iddia eden 15 kişi savcılığa suç duyurusunda bulundu. Mağdurların avukatı Arife Tuğba Çetinkaya, son dönemlerde yatırımcıları mağdur eden kripto para borsalarının birbiri ile bağlantılı olduğunu belirterek, vurgunu yapanların ilişkilerini çizdiği şema ile anlattı. Çetinkaya, ‘Bitrota’ kurucusu Kenan A. ile Hasan Ö.’nün piyasayı 13 milyon dolar dolandırdığını ifade ederek, “Daha önce Mpax kurucusu ile ilgili de suç duyurusunda bulunmuştuk. Yaptığımız araştırmalarda aynı isimlerin piyasaya sürekli farklı isimlerde kripto para sürdüklerini gördük. İnsanların güvenmedikleri borsalara para yatırmamalarını istiyoruz” dedi.
5.12.2021Gündem
Kayseri’deki ‘Bitrota’ soruşturmasında dosya İstanbul'a gönderildi
Kayseri’deki ‘Bitrota’ soruşturmasında dosya İstanbul'a gönderildiHatay ve İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde, 'Bitrota’ kripto para borsasında dolandırıldıklarını iddia edenlerin şikayeti üzerine şirket sahibi Kenan Altun ve Hasan Özkan hakkında yürütülen soruşturmada Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı, bu kentte yürüttüğü soruşturmayı tamamlayıp, şirketin merkezinin İstanbul’a taşınması nedeniyle dosyayı İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderdi. Soruşturma bundan sonra İstanbul'da yürütülecek.
3.12.2021Gündem
Bitrota mağduru anlattı: Hakkımızı aramaya kalktığımızda bizi sert üslupla gruptan attı
Bitrota mağduru anlattı: Hakkımızı aramaya kalktığımızda bizi sert üslupla gruptan attıHatay’da ‘Bitrota’ adındaki kripto para borsası üzerinden dolandırılan mağdur yüzlerce vatandaş, CİMER’e şikayette bulundu. Adının açıklanmasını istemeyen E.C.K, “Görüntülü konferanslarda hakkımızı arayamaya kalktığımızda bizi sert üslupla gruptan attı” dedi.
2.12.2021Gündem
Kayseri’de ‘Bitrota’ soruşturmasında 2 kişiye yakalama kararı
Kayseri’de ‘Bitrota’ soruşturmasında 2 kişiye yakalama kararıKayseri Cumhuriyet Başsavcılığı, 'Bitrota’ adındaki kripto para borsasında dolandırıldıklarını iddia eden vatandaşların şikayeti üzerine şirket sahibi Kenan Altun ve Hasan Özkan hakkında Hatay ve İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın koordinesinde yakalama kararı çıkardı.
1.12.2021Gündem
Bitrota'da milyarlık vurgun! Mağdurlar arasında ünlü futbolcunun kardeşi de var
Bitrota'da milyarlık vurgun! Mağdurlar arasında ünlü futbolcunun kardeşi de varBir kripto para vurgunu da Kayseri’de ortaya çıktı. ‘Bitrota’ adındaki kripto para borsası üzerinden 30 bine yakın kişiden para toplandı. Toplanan para 1 milyar liraya yakın. Sistem kısa süre önce çöktü; sahibi izini kaybettirdi. Bir savcının da para yatırdığı iddia edilen kripto para borsasının mağdurlar arasında futbolcu Gökhan Zan’ın kardeşi de var.
1.12.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Bitrota ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.