Bob Menendez

Bob Menendez

Son dakika Bob Menendez haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Bob Menendez gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Bob Menendez haber sayfamızda...

Bob Menendez

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 184 bob menendez haberi bulunmuştur.
İlk duruşmada suçu eşinin üstüne attılar
İlk duruşmada suçu eşinin üstüne attılar ABD’de Türkiye karşıtı Senatör Bob Menendez’in davası görülmeye başlanırken, siyasetçinin, savunmasında suç eşine atıldı.
17.05.2024 Dünya
Menendez’e yeni suçlamalar
Menendez’e yeni suçlamalar Türkiye karşıtı duruşuyla tanınan ABD’li Senatör Bob Menendez’in, hakkındaki rüşvet suçlamalarıyla ilgili yeni bir iddianame hazırlandığı ortaya çıktı.
7.03.2024 Dünya
PKK aşığı Paul harekete geçti! Tek başına F-16 satışına karşı çıktı, skandal sözleri 8 yıl sonra ses getirdi
PKK aşığı Paul harekete geçti! Tek başına F-16 satışına karşı çıktı, skandal sözleri 8 yıl sonra ses getirdi ABD'li Türk düşmanı Senatör Rand Paul, Türkiye'nin F-16 satın alımına karşı çıkan tasarıyı senatoya sundu. Terör örgütü YPG/PKK hakkında güzellemeler yapan Paul'un skandal açıklamaları iste tekrar gün yüzüne çıktı.
8.02.2024 Dünya
Ermenistan'a darbe üstüne darbe! Adını bile anmadı
Ermenistan'a darbe üstüne darbe! Adını bile anmadı ABD pozisyonunu açıkladı, Zengezur Koridoru'na yeşil ışık yakan Rusya Karabağ'daki barış gücü askerlerinin geleceğinin yalnızca Azerbaycan'la ele alınacağını duyurdu. İşgal rejiminin liderlerine dair soruya verilen yanıt ise, söze gerek bırakmadı.
5.10.2023 Dünya
Atlantic Council'den Türkiye uyarısı: Zaman tükeniyor!
Atlantic Council'den Türkiye uyarısı: Zaman tükeniyor! Türkiye karşıtı politika izleyen ABD Senatosu Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Bob Menendez’in yolsuzlukla suçlanmasının ardından görevini bırakmasıyla Ankara’ya F-16 satışının önünün açıldığına ilişkin yorumlar yapılırken, düşünce kuruluşu Atlantik Konseyi (Atlantic Council) de dikkat çekici bir analize imza attı.
4.10.2023 Dünya
ABD basını yazdı: Ermeniler en büyük dostlarını kaybetti
ABD basını yazdı: Ermeniler en büyük dostlarını kaybetti Türk düşmanı Bob Menendez'in görevden alınması ile ilgili detaylı bir analiz yayınlayan New York Times gazetesi, Türkiye, F-16'lar ve Karabağ konusunda dikkat çekici ifadeler kullandı.
1.10.2023 Dünya
F-16 konusunda ilk açıklama
F-16 konusunda ilk açıklama Menendez’in yerine ABD Senatosu Dış İlişkiler Komitesi başkanlığına gelen Senatör Ben Cardin, Türkiye’ye F-16 satışı hakkında açıklamalarda bulundu. Konuyla ilgileneceğini belirten Cardin, İsveç’in üyeliği dışında mevzuların da bulunduğunu ifade etti
30.09.2023 Dünya
Yunan lobisinde kırmızı alarm! Türkiye'nin F-16 almaması için harekete geçtiler
Yunan lobisinde kırmızı alarm! Türkiye'nin F-16 almaması için harekete geçtiler Yunanistan'ın Ta Nea gazetesi, Türkiye'nin neredeyse her konuda karşısına çıkan Menendez'in görevden alınması sonrası, Yunan lobisinin Ankara'ya karşı alarma geçtiğini bildirdi.
29.09.2023 Dünya
ABD Senatosu Dış İlişkiler Komisyonu başkanından Türkiye'ye F-16 satışı açıklaması
ABD Senatosu Dış İlişkiler Komisyonu başkanından Türkiye'ye F-16 satışı açıklaması ABD Senatosu Dış İlişkiler Komisyonu başkanlığını Bob Menendez'den devralan kıdemli Demokrat senatör Ben Cardin, Türkiye'ye F-16 satışıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
29.09.2023 Dünya
‘F-16 satışının ihtimali arttı’
‘F-16 satışının ihtimali arttı’ ABD’de rüşvet ve yolsuzluk suçlamalarıyla karşı karşıya olan Senatör Bob Menendez’in devre dışı kalmasının, Türkiye’ye yönelik F-16 satışının önünü açacağı belirtildi.
29.09.2023 Dünya
Ankara'ya F-16 yolu açıldı! Türk düşmanı devre dışı, geriye üç kişi kaldı
Ankara'ya F-16 yolu açıldı! Türk düşmanı devre dışı, geriye üç kişi kaldı ABD basını, Türkiye'nin ABD'den alacağı F-16'ların modernizasyon kitlerine bir adım daha yaklaştığını yazdı. Politico, Türk düşmanı Menendez'in devre dışı kaldığını hatırlattı ancak hala kilit pozisyondaki 3 ismin açıklamalarına yer verdi.
28.09.2023 Dünya
Menendez 100 bin dolar kefaletle serbest
Menendez 100 bin dolar kefaletle serbest  ABD’de rüşvet ve yolsuzluk suçlamalarıyla hakim karşısına çıkan senatör Bob Menendez, 100 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı. Pasaportuna el koyulan Menendez’e yurt dışına seyahat yasağı getirildi. Senatörün eşi de 250 bin dolar kefaletle serbest kaldı.
28.09.2023 Dünya
Türk düşmanı senatör Menendez için karar verildi!
Türk düşmanı senatör Menendez için karar verildi! Türkiye karşıtı eylemleri ile adından söz ettiren ABD’li senatör Bob Menendez ve eşi Nadine Menendez için karar verildi.
27.09.2023 Dünya
Türk düşmanı senatör köşeye sıkıştı! ABD basını dalga geçti
Türk düşmanı senatör köşeye sıkıştı! ABD basını dalga geçti Türkiye'nin her fırsatta karşısına çıkan ve şu sıralar yolsuzlukla suçlanan ABD'li Senatör Bob Menendez evinde bulunan ve rüşvet olduğu iddia edilen para ve altınlar için bir açıklama daha yaptı. Menendez'in açıklaması ABD basınında dalga konusu olurken Washington Post konuyla ilgili Menendez'in ağzından yazılmış gibi bir haber yayınladı.
27.09.2023 Dünya
'Gelin, Zengezur ve Laçin’i barış koridoru yapalım'
'Gelin, Zengezur ve Laçin’i barış koridoru yapalım' Gerek Zengezur gerek Laçin koridorlarını açmanın Ermenistan’a da büyük avantajları olacağına değinen Erdoğan, “Hele hele bunların raylı sistem olduğunu düşünürsek, Türkiye’den gelen tren Nahçıvan’dan, Ermenistan’dan geçerek Azerbaycan’a gidecek. Ermenistan kabul etmezse İran’dan geçecek” dedi.
27.09.2023 Gündem
Azerbaycan'ın Karabağ operasyonuna Erdoğan'dan çarpıcı yorum: Göbeğini kendi kesti, işi bitirdi
Azerbaycan'ın Karabağ operasyonuna Erdoğan'dan çarpıcı yorum: Göbeğini kendi kesti, işi bitirdi Nahçıvan ziyareti dönüşü gazetecilere konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan'ın son Karabağ operasyonuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan, Bob Menendez'in görevi bırakması, Zengezur koridorunun önemi, Orta Vadeli Program ve İsveç'in NATO'ya üyelik süreciyle ilgili de dikkat çeken açıklamalar yaptı. 'Bahçeli ile yüzy yüze görüşecek misiniz?' sorusuna da yanıt veren Erdoğan yeni anayasa vurgusuna da değindi.
26.09.2023 Gündem
Türk düşmanı Menendez ABD'yi karıştırdı! Basın toplantısında skandal sözler
Türk düşmanı Menendez ABD'yi karıştırdı! Basın toplantısında skandal sözler Uluslararası arenada Türkiye'nin her daim karşısında olan Bob Menendez hakkındaki rüşvet ve casusluk iddiaları sonrası bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda istifa kelimesini ağzına almayan Menendez bir sonraki seçimleri işaret etti. Menendez'in bu açıklamaları sonrası Washington'dan birçok yetkili senatöre istifa çağrısında bulundu.
26.09.2023 Dünya
Türk düşmanı Menendez 'Casus' çıktı! ABD basını rezaleti yazdı
Türk düşmanı Menendez 'Casus' çıktı! ABD basını rezaleti yazdı Önerdiği Türkiye karşıtı tasarılarla bilinen ABD'li senatör Bob Menendez, hakkında rüşvet suçlamasıyla iddianame hazırlandı. Söz konusu iddianamenin detaylarını ise ABD basını halkla paylaştı. Washington Post gazetesinde yer alan haberde Menendez hakkındaki davanın sadece altınlarla ilgili olmadığı görüldü ve eşinin gizli konuşmaları ortaya döküldü.
24.09.2023 Dünya
Menendez'in 'iyilik' aşkı! Türk düşmanı istifa etti, skandal listesinde yok yok
Menendez'in 'iyilik' aşkı! Türk düşmanı istifa etti, skandal listesinde yok yok Türkiye'ye F-16 satışına karşı çıkan New Jersey Senatörü ve Senato Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Bob Menendez ile ilgili rüşvet skandalı ortaya çıktı. Eşi aracılığıyla yaklaşık 400 bin dolar değerinde külçe altını rüşvet kabul etmekle suçlananınca istifa eden Menendez'in skandal listesinde ise yok yok.
24.09.2023 Haberler
Menendez'in 'iyilik' aşkı! Türk düşmanı istifa etti, skandal listesinde yok yok
Menendez'in 'iyilik' aşkı! Türk düşmanı istifa etti, skandal listesinde yok yok Türkiye'ye F-16 satışına karşı çıkan New Jersey Senatörü ve Senato Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Bob Menendez ile ilgili rüşvet skandalı ortaya çıktı. Eşi aracılığıyla yaklaşık 400 bin dolar değerinde külçe altını rüşvet kabul etmekle suçlananınca istifa eden Menendez'in skandal listesinde ise yok yok.
24.09.2023 Dünya
Yalnız kaldı!
Yalnız kaldı! Türkiye karşıtı ABD’li Senatör Bob Menendez’e, rüşvet suçlamasıyla hakkında iddianame düzenlenmesinin ardından kendi partisi bile sahip çıkmadı. Menendez koltuğunu ‘şimdilik’ kaybetti
24.09.2023 Dünya
Menendez’e ‘külçeyle’ rüşvet suçlaması
Menendez’e ‘külçeyle’ rüşvet suçlaması Türkiye karşıtı demeç ve kararlarıyla bilinen ABD’li Senatör Bob Menendez ile eşine, bazı iş insanlarından külçe altın ve nakit olarak yüzbinlerce dolar rüşvet aldığı gerekçesiyle iddianame hazırlandı. Bu, Menendez’e yöneltilen ikinci suçlama
23.09.2023 Dünya
Türkiye karşıtlığıyla tanınan senatöre soğuk duş! Menendez'den rüşvet skandalı
Türkiye karşıtlığıyla tanınan senatöre soğuk duş! Menendez'den rüşvet skandalı Türkiye karşıtı eylemleriyle kamuoyunda sık sık gündeme gelen Amerikan senatörü Bob Menendez ve eşi Nadine Arslanian'ya yönelik 3 iş insanından aldıkları iddia edilen rüşvetten ötürü hazırlanan iddianame büyük jüri tarafından kabul edildi. Bu, senatöre yönelik son 6 yılda ikinci yolsuzluk davası. Detayları CNN TÜRK Washington temsilcisi aktardı.
22.09.2023 Dünya
Bu sizi neden ilgilendiriyor?
Bu sizi neden ilgilendiriyor? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu için bulunduğu New York’ta Amerikan PBS kanalının konuğu oldu.
20.09.2023 Gündem
Erdoğan'ın tek cümlesi yetti! Rus medyası manşetten veriyor
Erdoğan'ın tek cümlesi yetti! Rus medyası manşetten veriyor Amerikan PBS televizyonuna konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç'in NATO üyeliğinden Ukrayna'daki savaşa, Türkiye'nin AB üyeliğinden ABD'den satın alınacak F-16 savaş uçaklarına ve Yunanistan'a birçok soruya yanıt verdi. Ancak bir cümlesi Rus ve uluslararası medyanın anında dikkatini çekti.
19.09.2023 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Bob Menendez ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.