Boydak Holding

Boydak Holding

Son dakika Boydak holding haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Boydak holding gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Boydak holding haber sayfamızda...

Boydak Holding

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 321 boydak holding haberi bulunmuştur.
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi!
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi!Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) yargısal darbeye teşebbüs girişimi olarak kabul edilen 17-25 Aralık süreci ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturmalarla mahkemelerde yapılan yargılamalarda birçok ünlü isim de sanık veya şüpheli olarak yer aldı.
13.07.2020Gündem
Boydak artık  ‘Erciyes Anadolu’
Boydak artık ‘Erciyes Anadolu’Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yönetilen Boydak Holding’in adı ‘Erciyes Anadolu Holding’ olarak değiştirildi.
26.10.2019Ekonomi
Boydak Holding'in yeni adı belli oldu
Boydak Holding'in yeni adı belli olduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 2016'dan bu yana yönetilen Boydak Holding'de isim değişikliğine gidildi. Şirketin yeni isminin, düzenlenen törenle Erciyes Anadolu Holding olduğu duyuruldu.
25.10.2019Ekonomi
Boydak Holding eski ortağına FETÖ'den 3 yıl 1 ay hapis cezası
Boydak Holding eski ortağına FETÖ'den 3 yıl 1 ay hapis cezasıKayseri'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilen Boydak Holding'in eski ortaklarından Nazif T. (60) tutuksuz yargılandığı davada 3 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.
17.10.2019Gündem
Gümüşsuyu Halı atakta inovatif ürünler geliyor
Gümüşsuyu Halı atakta inovatif ürünler geliyorGümüşsuyu Halı’nın vizyonunun, yenilikçi, inovatif, tüketici odaklı ve kurumsal bakış açısıyla yeniden oluşturulduğu, önümüzdeki dönemde bu açıyla üretilen yeni ürünlerde iç pazarda ve ihracatta öne çıkacağı duyuruldu...
20.09.2019Ekonomi
Boydak Holding'in ismi değişecek
Boydak Holding'in ismi değişecekBoydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal'ın ‘Artık bu aile ile özdeşleşmiş bir ismi kullanmak istemiyoruz. Bu holdingin ismini değiştireceğiz’ açıklamasından sonra sürecin başladığını ve şirketin yeni isminin ne olacağının belirlendiğini ve bu ismi hızlı bir şekilde duyuracaklarını açıkladı.
13.09.2019Ekonomi
Mondihome’un hedefi global oyuncu olmak
Mondihome’un hedefi global oyuncu olmakBoydak Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Alpaslan Baki Ertekin, Mondihome markasıyla hedef büyüttüklerini belirterek, 2023 vizyonu doğrultusunda şirket logosunu değiştirerek, global bir oyuncu olma yolunda önemli bir adım attıklarını söyledi.
11.09.2019Ekonomi
'Boydak şirketlerinin cirosu yüzde 100 arttı'
'Boydak şirketlerinin cirosu yüzde 100 arttı'Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Üst Yöneticisi (CEO) Alpaslan Baki Ertekin, "Boydak Holding Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yönetimine geçtikten bu zamana kadar, grubun şirketlerinin cirosu yaklaşık yüzde 100 arttı. İş gücünde kaybımız olmadı. İçinde bulunduğumuz herhangi bir sektörde pazar payımızda gerileme olmadı." dedi.
10.09.2019Ekonomi
Boydak Holding'in eski genel müdürü FETÖ'den hakim karşısında
Boydak Holding'in eski genel müdürü FETÖ'den hakim karşısındaKayseri'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan hakkında dava açılan sanığın yargılanmasına devam edildi.
7.05.2019Gündem
FETÖ'nün eski okul müdürüne hapis cezası
FETÖ'nün eski okul müdürüne hapis cezasıKayseri'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yargılanan, silahlı terör örgütünün eski okul müdürüne 9 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası verildi.
26.03.2019Gündem
Eski Yargıtay üyesine FETÖ'den 11 yıl hapis cezası
Eski Yargıtay üyesine FETÖ'den 11 yıl hapis cezasıEski Yargıtay üyesi Ömür Borazan'a, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden 11 yıl hapis cezası verildi. Öte yandan Kayseri'de, FETÖ/PDY'nin mahrem yapılanmasında polislerden sorumlu imam olduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan Boydak Holding eski çalışanı Ahmet Üzeyir Serin, 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
12.03.2019Gündem
Kayyum atanan şirketlerin değeri: 56.5 milyar lira
Kayyum atanan şirketlerin değeri: 56.5 milyar liraTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, TMSF kayyumluğunda idare edilen 955 şirket bulunduğunu belirterek “Bunların aktif büyüklükleri toplam 56.5 milyar lira, öz kaynak rakamı 19.8 milyar lira seviyesinde. Çalışan sayısı da 44 bin 622 kişi. Bu şirketler genel olarak yüzde 27 seviyesinde büyüdü” dedi.
15.01.2019Ekonomi
Kayyum atanan şirketlerin değeri 56,5 milyar lira
Kayyum atanan şirketlerin değeri 56,5 milyar liraTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Muhiddin Gülal, TMSF kayyumluğunda idare edilen 955 şirket bulunduğunu belirterek "Bunların aktif büyüklükleri toplam 56,5 milyar lira, öz kaynak rakamı 19,8 milyar lira seviyesinde. Çalışan sayısı da 44 bin 622 kişi. Bu şirketler genel olarak yüzde 27 seviyesinde büyüdü." dedi.
14.01.2019Ekonomi
Yeni isim; Kayserispor İstikbal Mobilya
Yeni isim; Kayserispor İstikbal MobilyaTMSF Başkanı Muhiddin Gülal, Kayserispor’un isim sponsorunun 3 yıl süreyle İstikbal Mobilya olduğunu açıkladı.
14.01.2019Futbol
Kayserispor'un ismi değişiyor
Kayserispor'un ismi değişiyorSpor Toto Süper Lig'de 19 puanla 13. sırada bulunan Kayserispor'un ismi değişiyor.
30.06.2020Kayserispor
TMSF, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na desteğini sürdürüyor
TMSF, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na desteğini sürdürüyorTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'na desteğini sürdürüyor.
2.01.2019Ekonomi
Mustafa Boydak’ın eşine FETÖ’den 7.5 yıl hapis
Mustafa Boydak’ın eşine FETÖ’den 7.5 yıl hapisFETÖ/PDY soruşturması kapsamında Boydak Holding eski yöneticisi, KAYSO eski başkanı Mustafa Boydak’ın eşi Müjgan Boydak’ın ‘abla’ pozisyonunda olduğu ve Melikşah Üniversitesi’ne 50 bin TL havale yaptığı gerekçeleriyle ‘üyelik’ suçundan yargılandığı davada mahkeme heyeti, sanık Müjgan Boydak’a 7 yıl 6 ay hapis cezası verdi.
4.12.2018Gündem
Memduh Boydak'ın eşinin cezası belli oldu
Memduh Boydak'ın eşinin cezası belli olduFETÖ/PDY soruşturması kapsamında hakkında dava açılan eski Boydak Holding yöneticisi Memduh Boydak'ın eşi Meral Boydak'a, "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
20.11.2018Gündem
Son dakika: İndirim kampanyasına dev destek! Resmen açıkladı...
Son dakika: İndirim kampanyasına dev destek! Resmen açıkladı...Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Muhiddin Gülal, "TMSF kayyumundaki perakende şirketlerinde enflasyonla mücadeleye katılacağız" dedi.
10.10.2018Ekonomi
Bellona, Kayseri Basketbol'a isim sponsoru oldu
Bellona, Kayseri Basketbol'a isim sponsoru olduKadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Kayseri Basketbol'a, Boydak Holding bünyesinde bulunan Bellona isim sponsoru oldu.
1.07.2020Basketbol
Boydak Holding, 1 milyon 750 bin dolarını Türk lirasına çevirdi
Boydak Holding, 1 milyon 750 bin dolarını Türk lirasına çevirdiBoydak Holding Üst Yöneticisi Alpaslan Baki Ertekin "Holding şirketlerimizden Bizim Menkul Değerler, 1 milyon 750 bin dolarını bozdurdu, parayı hisse senedi piyasasında değerlendirecek" dedi.
15.08.2018Ekonomi
Kayserispor'da sezon açılışı 4 Ağustos'ta
Kayserispor'da sezon açılışı 4 Ağustos'taSpor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, 2018-2019 futbol sezonunu 4 Ağustos Cumartesi günü taraftarıyla açacak.
30.06.2020Kayserispor
'Değerini veren olursa şirketleri satarız'
'Değerini veren olursa şirketleri satarız'Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Kayseri’de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında yargılanan eski Boydak Holding yöneticilerinin, holding ve şirketlerde bulunan hisselerinin müsaderesi (el koyma) kararına ilişkin olarak, “Sonuçta bunların hepsi birer ticari meta. Satılabilir mi? Evet. Eğer değerini verebilecek birini bulabilirsek, buradaki her firma satılabilir” dedi.
19.07.2018Ekonomi
TMSF Başkanı: Her firma satılabilir
TMSF Başkanı: Her firma satılabilirTMSF Başkanı Muhiddin Gülal, "Değerini verebilecek birini bulabilirsek, her firma satılabilir" dedi.
19.07.2018Ekonomi
Boydak kardeşlere 7.5-18 yıl hapis
Boydak kardeşlere 7.5-18 yıl hapisFETÖ’den yargılanan Hacı, Memduh, Şükrü, Mustafa, Erol, Bekir ve İlyas Boydak ile Murat Bozdağ’a 7.5 yılla 18 yıl arasında hapis cezası verildi. Diğer sanık Halit Bayhan beraat etti
12.07.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

fetötmsfboydakholdingkayserispor

Boydak Holding ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.