Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi

Son dakika çamaşır makinesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çamaşır makinesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çamaşır makinesi haber sayfamızda...

Çamaşır Makinesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.342 camasir makinesi haberi bulunmuştur.
Türkiye beyaz eşya satışları ilk çeyrekte yüzde 40 arttı
Türkiye beyaz eşya satışları ilk çeyrekte yüzde 40 arttıTürkiye Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği (TÜRKBESD) Yönetim Kurulu Başkanı Can Dinçer, "Ocak-Mart arasında geçen yıl aynı döneme göre satışlarımız yüzde 40, ihracatımız da aynı dönemde yüzde 26 arttı. İç satış ve ihracat olmak üzere 6 ana ürün grubundaki toplam satışlarımız bir önceki yıla göre yüzde 29 artışla 8 milyon 521 bin 513 adet olarak gerçekleşti." dedi.
20.04.2021Ekonomi
Çamaşır Makinesi Kokusu Nasıl Gider? Çamaşır Makinesindeki Ağır Kokular Nasıl Geçer?
Çamaşır Makinesi Kokusu Nasıl Gider? Çamaşır Makinesindeki Ağır Kokular Nasıl Geçer?Temizlik, ortamda ya da bir yerde istenilmeyen kir, mikrop ve pisliklerin ortamdan uzaklaştırılması işlemidir. Geçmiş insanlardan günümüz insanlarına kadar devam eden temizlik işlemi aynı zamanda hayvanlar tarafından da uygulanmaktadır. Temizliğin önemli yardımcılarından birisi olan çamaşır makinesi ise hayatın vazgeçilmezlerinden olmuştur. Çamaşır makinesi kokusu nasıl gider? Çamaşır makinesindeki ağır kokular nasıl geçer? İşte, merak edilen tüm detaylar.
15.04.2021Eğitim
Yün Nasıl Yıkanır? Çamaşır Makinesinde Yün Yıkanır Mı, Nasıl Yıkanır?
Yün Nasıl Yıkanır? Çamaşır Makinesinde Yün Yıkanır Mı, Nasıl Yıkanır?İnsanlar uyurken konforlu olan yatak, yorgan, yastıkları tercih eder. Özellikle kış aylarının geçmişten beri vazgeçilmezi olan yorganlar ise hemen her evde bulunan ve çok sevilen bir eşyadır. Genelde yorgan ve yastıklarda kişiler tarafından yünlü olanları tercih edilir. Bu yünlü eşyaların nasıl yıkanıp temizleneceği ise merak konusudur. Yün nasıl yıkanır? Çamaşır makinesinde yün yıkanır mı, yıkanırsa nasıl yıkanır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
15.04.2021Eğitim
AirPods temizleyen mini 'çamaşır makinesi' tasarlandı
AirPods temizleyen mini 'çamaşır makinesi' tasarlandıAirPods kullananlar bilir, gerek renginin beyaz olması gerekse her gün saatlerce kullanması sebebiyle bu kablosuz kulaklıklar çok kirleniyor. Düzenli olarak temizlenmezse ses deneyimini bile düşürüyor. Haliyle düzenli olarak temizlenmesi de gerekiyor. Bu kapsamda temizlemeye üşenenler için çamaşır makinesi mekaniğine dayanan yeni bir cihaz geliştirildi.
11.04.2021Teknoloji
Elektronik Eşyalar Nelerdir? A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Elektronik Eşyalar
Elektronik Eşyalar Nelerdir? A'dan Z'ye En Çok Kullanılan Elektronik EşyalarElektronik eşyalar günümüz teknolojisinde en çok kullanılan eşyalardan bir tanesi olmuştur. Elektronik eşya kullanımı son 20 yılda teknolojinin gelişimi ile birlikte iyice artmıştır. Elektronik eşyaların gelişimi her yıl daha da artmaktadır. Bundan dolayı elektronik eşyaları satın almak isteyenler araştırmalarını sürdürmektedirler. Peki, elektronik eşyalar nelerdir? A'dan Z'ye en çok kullanılan elektronik eşyalar hangileridir? İşte elektronik eşyalar ile ilgili tüm detaylar.
2.04.2021Eğitim
Antrasit Nedir, Nerelerde Kullanılır? Antrasit Rengi Nasıl Olur?
Antrasit Nedir, Nerelerde Kullanılır? Antrasit Rengi Nasıl Olur?Son yıllarda moda ve tekstil sektöründe birçok farklı renk kullanılıyor. Nil mavisi, pudra, zümrüt yeşili ve vişneçürüğü öne çıkan renkler arasında yer almaktadır. Bunun dışında en çok tercih edilen renklerden biri de antrasit. Grinin farklı bir tonu olan antrasit nerelerde kullanılır? Antrasit rengi nasıl olur? Merak eden okurlar için tüm yönleriyle derledik.
13.03.2021Eğitim
Rezistans Nedir, Nasıl Çalışır? Rezistans Ne İşe Yarar, Hangi Alanlarda Kullanılır?
Rezistans Nedir, Nasıl Çalışır? Rezistans Ne İşe Yarar, Hangi Alanlarda Kullanılır?Rezistans, elektrik enerjisinden ısı enerjisi elde etmek için kullanılan endüstriyel bir üründür. Sadece endüstriyel alanlarda değil otomobillerde ve ev aletlerinde de kullanılır. İçerisinde genellikle krom ve demir gibi maddeler bulunan rezistansların ani ısı değişimlerine karşı mukavemet gücü yüksektir. Rezistans nasıl çalışır ve ne işe yarar? Sizin için rezistans çeşitlerini özellikleri ile birlikte derledik.
2.03.2021Teknoloji
AB elektrikli ürünlerin enerji sınıflarını yeniden belirledi
AB elektrikli ürünlerin enerji sınıflarını yeniden belirlediAvrupa Birliği (AB), çeşitli beyaz eşya ve elektrikli ürünlerin enerji tüketimlerini gösteren A, A , A ve A gibi enerji sınıflandırmasını kaldırarak A'dan G'ye yeni bir sisteme geçti.
1.03.2021Ekonomi
Çamaşır makinesini mahvedip ömrünü kısaltan kullanıcı hataları
Çamaşır makinesini mahvedip ömrünü kısaltan kullanıcı hatalarıÇamaşır makinesi en gerekli ev aletlerinden bir tanesi. Makinenizde bir şeyler ters giderse alt komşularınızı rahatsız edebilir, günlerce yıkanmamış çamaşırlar ile baş başa kalabilirsiniz! Bu nedenle çamaşır makinesini kullanırken dikkatli olmalı ve yaygın yapılan bu hatalardan uzak durmalısınız. İşte detaylar...-MİLLİYET.COM.TR / PEMBENAR ÖZEL
17.02.2021Püf Noktası
Çamaşır makinesinden bile çıktı!
Çamaşır makinesinden bile çıktı!İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Esenyurt'ta yaptığı operasyonda toplam 56 kilogram uyuşturucu ele geçirdi. Baskın yapılan evde çamaşır makinesinden bile uyuşturucu çıktı.
13.02.2021Haberler
Çamaşır makinesinden bile çıktı!
Çamaşır makinesinden bile çıktı!İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Esenyurt'ta yaptığı operasyonda toplam 56 kilogram uyuşturucu ele geçirdi. Baskın yapılan evde çamaşır makinesinden bile uyuşturucu çıktı.
13.02.2021Gündem
A101 katalog 4 Şubat: Bu hafta A101 aktüel ürünlerde neler var? İşte, A101 kampanyalı ürünler...
A101 katalog 4 Şubat: Bu hafta A101 aktüel ürünlerde neler var? İşte, A101 kampanyalı ürünler...Vatandaşlar her hafta A101 aktüel ürünler kataloğunu bekliyor. Binlerce ürünü indirimli olarak satın alma fırsatı sunan aktüel katalogda bu hafta neler indirimde merak ediliyor. 4 Şubat A101 aktüel ürünler kataloğu ise yayınlandı. İşte, 4 Şubat A101 indirimli ürünler...
3.02.2021Ekonomi
Fatih'te çamaşır makinesindeki ceset davasında karar
Fatih'te çamaşır makinesindeki ceset davasında kararFatih’te Tunuslu Rojdi Tubuldi’nin cesedini çamaşır makinesine koyup çevresini alçı ile kapattıkları iddiasıyla 3 Tunuslu sanığın yargılandığı dava karara bağlandı. Mahkeme, sanık Mohammed Aymen Mımounı hakkında 80 liralık adli para cezası ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi. Sanıklardan biri hakkındaki davanın düşürülmesine karar veren mahkeme, bir sanığın da beraatine hükmetti. Mütalaada, dosya kapsamına göre sanıkların uyuşturucu madde alan, bu nedenle rahatsızlanıp kusmaya başlayan ve baygınlık geçiren maktulü derhal hastaneye götürmek ve tıbbi müdahale yapılmasını sağlamak yerine olayı sakladıkları ve ölene yardım etmedikleri kaydedildi.
29.01.2021Haberler
Fatih'te çamaşır makinesindeki ceset davasında karar
Fatih'te çamaşır makinesindeki ceset davasında karar Fatih’te Tunuslu Rojdi Tubuldi’nin cesedini çamaşır makinesine koyup çevresini alçı ile kapattıkları iddiasıyla 3 Tunuslu sanığın yargılandığı dava karara bağlandı. Mahkeme, sanık Mohammed Aymen Mımounı hakkında 80 liralık adli para cezası ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi. Sanıklardan biri hakkındaki davanın düşürülmesine karar veren mahkeme, bir sanığın da beraatine hükmetti. Mütalaada, dosya kapsamına göre sanıkların uyuşturucu madde alan, bu nedenle rahatsızlanıp kusmaya başlayan ve baygınlık geçiren maktulü derhal hastaneye götürmek ve tıbbi müdahale yapılmasını sağlamak yerine olayı sakladıkları ve ölene yardım etmedikleri kaydedildi.
29.01.2021Gündem
Birleşik Krallık, Türkiye ile ticari ilişkilerin geleceği konusunda iyimser
Birleşik Krallık, Türkiye ile ticari ilişkilerin geleceği konusunda iyimserBirleşik Krallık Başbakanlık Türkiye Ticaret Elçisi Lord Robin Janvrin, Türkiye ile Birleşik Krallık arasındaki ticaretin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına büyük direnç gösterdiğini belirterek, "Küresel krizden çıktığımızda, bu olumlu ilerlemenin devam edeceği konusunda iyimseriz." dedi.
28.01.2021Ekonomi
Apartman Kuralları Nelerdir? Apartmanda Uyulması Gereken Başlıca Kurallar
Apartman Kuralları Nelerdir? Apartmanda Uyulması Gereken Başlıca KurallarApartmanlar toplu yaşamın olduğu alanlardır ve kişilerin birbirlerine saygılı olmaları gerekir. Herkesin bir diğerinin yaşam alanına saygı göstermesi yaşanacak sorunlarında önüne geçecektir. Temizlik, gürültü ve güvenlik gibi konularda kişilerin uyması gereken bazı kurallar vardır. Yazılı kuralların olmasının yanı sıra yazılı olmayan toplumsal kurallarda vardır. İşte, tüm detaylar.
19.01.2021Konut
Evi soyup soğana çevirdiler yetmedi! Tuvalet kapısını da çaldılar
Evi soyup soğana çevirdiler yetmedi! Tuvalet kapısını da çaldılarTekirdağ’ın Malkara ilçesinde bir evden televizyon, buzdolabı, fırın, soba, tüp, pencere ve tuvalet kapısı çaldığı iddia edilen 4 şüpheli tutuklandı. Olaya tepki gösteren ev sahibinin kardeşi ise, “1 gün evde yoktuk, döndüğümüzde bu halde görünce resmen şoke olduk” diye konuştu.
8.01.2021Gündem
Gelin Çeyiz Listesi Eksiksiz Olarak Neleri İçerir? 2021 Detaylı Mutfak, Banyo Ve Salon Eşyaları Listesi
Gelin Çeyiz Listesi Eksiksiz Olarak Neleri İçerir? 2021 Detaylı Mutfak, Banyo Ve Salon Eşyaları ListesiKadınların en heyecanlı zamanlarından birisi de düğün hazırlıklarıdır. Düğün hazırlıkları içerisinde bulunan çeyiz listesi hem zor hem de en önemli zamanlardan birisidir. Çeyiz listesinde olmazsa olmaz pek çok eşya bulunmaktadır. Peki Gelin çeyiz listesi eksiksiz olarak neleri içerir? 2021 detaylı mutfak, banyo ve salon eşyaları listesini derledik.
4.01.2021Evlilik
Flaş taksit kararı! Televizyon, beyaz eşya, mobilya, altın...
Flaş taksit kararı! Televizyon, beyaz eşya, mobilya, altın...Gelen son dakika haberine göre, Ticaret Bakanlığı, televizyon, beyaz eşya, mobilya ve kuyum satışlarında taksit sayılarını düşürdü.
26.12.2020Ekonomi
Yardım sınır tanımadı
Yardım sınır tanımadıİstanbul’daki bir üniversitede yüksek lisans eğitimi gören Japon öğrenci Yoshi Enomoto, İzmir depreminin ardından ülkesinde başlattığı yardım kampanyası ile topladığı 6 bin dolarla depremzedelere ev eşyası aldı.
25.12.2020Ege
KDV indirimlerine devam edilecek
KDV indirimlerine devam edilecekYeni tip koronavirüsten (COVID-19) etkilenen ekonomik faaliyetlere destek sağlanması amacıyla çok sayıda hizmet kolunda katma değer vergisi (KDV) oranlarında yıl sonuna kadar geçerli olan indirim oranları 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı.
23.12.2020Ekonomi
Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir? Lastik Ve Deterjan Gözü Temizliği
Çamaşır Makinesi Nasıl Temizlenir? Lastik Ve Deterjan Gözü TemizliğiÖzellikle evlerin en çok kullanılan teknolojik aletleri arasında yer alan çamaşır makinelerinin temizliği çok önemlidir. Kirli çamaşırların her daim sağlıklı şekilde temizlenmesine fırsat veren çamaşır makinelerini, dikkatli bir şekilde ve sağlıklı biçimde temizlemek mümkündür. Peki, çamaşır makinesi nasıl temizlenir? Lastik ve deterjan gözü temizliği konusunda merak edilenler.
9.12.2020Yaşam
Bingöl’de çamaşır makinesi patladı, yangın çıktı
Bingöl’de çamaşır makinesi patladı, yangın çıktıBingöl’de elektrik tesisatından kaynaklı çamaşır makinesi patladı, çıkan yangında maddi hasar meydana geldi.
7.12.2020Gündem
Eğirdir Gölü'nde büyük tehlike: İkiye bölünüyor
Eğirdir Gölü'nde büyük tehlike: İkiye bölünüyorAŞIRI kirlilik ve su kaybının yaşandığı Eğirdir Gölü'nün en dar kısmı olan Kemer boğazı mevkiindeki 1.8 km'lik genişlik, kuruyan alanlar nedeniyle 1.2 km'ye düştü.Türkiye Tabiatını Koruma Derneği (TTKD) bilim danışmanı Dr. Erol Kesici, böyle giderse gölün bu kısmının tamamıyla kuruyacağı ve Eğirdir'in iki göl haline dönüşeceği uyarısında bulundu.
5.12.2020Haberler
Eğirdir Gölü'nde büyük tehlike: İkiye bölünüyor
Eğirdir Gölü'nde büyük tehlike: İkiye bölünüyorAşırı kirlilik ve su kaybının yaşandığı Eğirdir Gölü'nün en dar kısmı olan Kemer boğazının 1.8 kilometre olan genişliği, kuraklık nedeniyle 1.2 kilometreye düştü. Türkiye Tabiatını Koruma Derneği (TTKD) Bilim Danışmanı Dr. Erol Kesici, "Böyle giderse gölün bu kısmı tamamıyla kuruyacak ve Eğirdir iki göl haline dönüşecek" uyarısında bulundu.
5.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

çamaşır makinesibeyaz eşyatürkiyeuyuşturucufatih

Çamaşır Makinesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.