Can Atalay

Can Atalay

Son dakika Can Atalay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Can Atalay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Can Atalay haber sayfamızda...

Can Atalay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.040 can atalay haberi bulunmuştur.
CHP yollara düşecek! Mahalle mahalle seçim raporu
CHP yollara düşecek! Mahalle mahalle seçim raporu CHP, Ramazan Bayramı sonrası sahaya inmeye hazırlanıyor. Parti Meclisi (PM), il başkanları ve belediye başkanlarıyla yapılacak toplantıların ardından CHP, tam kadro yollara düşecek.
15.04.2024 Gündem
Özel, STK’larla bayramlaştı
Özel, STK’larla bayramlaştı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, kamu kurumu niteliğindeki meslek örgütlerinin, sendikaların ve sivil toplum kuruluşlarının başkanlarıyla telefonda görüşerek, Ramazan Bayramı’nı kutladı.
12.04.2024 Gündem
CHP lideri Özgür Özel Gezi tutuklularının yakınları ile bayramlaştı
CHP lideri Özgür Özel Gezi tutuklularının yakınları ile bayramlaştı CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Gezi davasında tutuklananların yakınlarını telefonla arayıp bayramlarını kutladı.
11.04.2024 Gündem
Moskova'da terör saldırısı! Kurtulmuş: Başka bir senaryonun parçası
Moskova'da terör saldırısı! Kurtulmuş: Başka bir senaryonun parçası Moskova’daki terör saldırısıyla ilgili konuşan Meclis Başkanı Kurtulmuş, " Burada da bazı ülkeler ‘vekil ülkeler’ olarak kullanılıyor, başka bir senaryonun parçası haline dönüştürülmeye çalışılıyor." dedi.
26.03.2024 Gündem
AYM’nin yeni başkanı Kadir Özkaya
AYM’nin yeni başkanı Kadir Özkaya Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) yeni başkanı Kadir Özkaya oldu. 20 Nisan’da emekliye ayrılacak mevcut başkan Zühtü Arslan’ın yerine gelecek ismin belirlenmesi amacıyla AYM Genel Kurulu dün yeni başkanını belirlemek üzere seçime gitti.
22.03.2024 Gündem
Eski partisi itiraz etti Bozdoğan'ın adaylığı düştü
Eski partisi itiraz etti Bozdoğan'ın adaylığı düştü Mersin'de Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan'ın adaylığı eski partisi CHP tarafından yapılan itiraz sonucu düşürüldü. Bozdoğan CHP’den istifa ederek Memleket Partisi’nden aday olmuştu.
26.02.2024 Gündem
AYM kararına iktidardan sert tepki
AYM kararına iktidardan sert tepki Anayasa Mahkemesi’nin (AYM), Türkiye İşçi Partili Can Atalay’ın milletvekilliğinin düşmesinin “yok hükmünde sayılması” için yapılan başvurular için “karar verilmesine yer olmadığına” hükmetmesine, iktidar kanadı tepki gösterdi.
24.02.2024 Gündem
Bakan Tunç: Cumhur İttifakı'yla beraber Türkiye Yüzyılını hep beraber inşa edeceğiz
Bakan Tunç: Cumhur İttifakı'yla beraber Türkiye Yüzyılını hep beraber inşa edeceğiz Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, yerel seçim çalışmaları kapsamında Bartın kent merkezinde esnafı ziyaret etti, daha sonra ise Amasra ilçesinde AK Parti seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı. Bakan Tunç, daha sonra Cumhur İttifakı'nın Bartın Belediye Başkan adayı tanıtımı toplantısına katıldı.
23.02.2024 Gündem
'Türkiye'nin birçok konuda yalnız kalması anlamlıdır'
'Türkiye'nin birçok konuda yalnız kalması anlamlıdır' Eski TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Türkiye'nin birçok konuda yalnız kalması, birçok konu da öncülük yaparken yanında birçok ülkenin yer almaması anlamlıdır. Bunun tarihsel sebepleri var.' şeklinde konuştu.
23.02.2024 Gündem
Bakan Tunç'tan son dakika Can Atalay açıklaması
Bakan Tunç'tan son dakika Can Atalay açıklaması Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Can Atalay kararına itirazlara ret kararları ile ilgili olarak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
23.02.2024 Haberler
Bakan Tunç'tan son dakika Can Atalay açıklaması
Bakan Tunç'tan son dakika Can Atalay açıklaması Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Anayasa Mahkemesi'nin Can Atalay'ın vekilliğinin düşürülmesinin iptali için yapılan 2 başvuruda karar verilmesine yer olmadığına hükmetmesine ilişkin açıklama yaptı.
23.02.2024 Gündem
AYM’den yeni Atalay kararı
AYM’den yeni Atalay kararı TİP’ten milletvekili seçilen ve Gezi Parkı Davası nedeniyle cezaevinde bulunan Can Atalay’ın vekilliği düşürülmüş, CHP ile Atalay’ın avukatları “milletvekilliğinin düşürülmesinin yok hükmünde sayılması” için AYM’ye başvurmuştu.
23.02.2024 Gündem
Anayasa Mahkemesi'nden Can Atalay'a ret
Anayasa Mahkemesi'nden Can Atalay'a ret AYM, Gezi Parkı davası hükümlüsü Can Atalay'ın milletvekilliğinin düşürülmesinin yok hükmünde olduğunun tespiti için Cumhuriyet Halk Partisi'nin yaptığı başvuru ile Atalay'ın avukatlarının yaptığı yeni başvuruda, karar verilmesine yer olmadığına karar verdi.
22.02.2024 Gündem
‘Faturayı Bay Kemal’e kestiler’
‘Faturayı Bay Kemal’e kestiler’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, genel seçimlerin ardından dağılan Millet İttifakı’na yönelik, “Bay Kemal’e ilk hançeri vuranlar toplam oyları yüzde 1’i dahi bulmadığı halde sırtında Meclis’e taşıdığı uyanıklar oldu” ifadelerini kullandı.
9.02.2024 Gündem
İstifayı düşünen vekilleri engelledi
İstifayı düşünen vekilleri engelledi CHP’de belediye başkan adaylarına tepki gösteren bazı milletvekillerinin istifa etmeyi düşündüğü, Kılıçdaroğlu’nun söz konusu isimlerle görüşerek “Sakın ayrılmayın. Parti bizim partimiz’ diyerek istifaları engellediği öğrenildi...
5.02.2024 Gündem
MHP lideri Bahçeli'den taksici katiliyle ilgili 'vatandaşlıktan çıkarılsın' önerisi
MHP lideri Bahçeli'den taksici katiliyle ilgili 'vatandaşlıktan çıkarılsın' önerisi Manisa mitinginde konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz gün İzmir'de öldürülen taksicinin katiliyle ilgili bir öneride bulundu.
4.02.2024 Gündem
Efkan Ala: Türkiye uçurumun kenarından alındı
Efkan Ala: Türkiye uçurumun kenarından alındı AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, Erzurum'da düzenlenen belediye başkanları aday tanıtım töreninde yaptığı konuşmada, "O 6'lı masanın etrafına oturmuş olanlardan, oy veren vatandaşlarımızdan bir kısmı şunu dedi; 'Türkiye bir facianın eşiğinden dönmüş. Adamlar şunu dediler, 6'lı masayı kuranlar onların tabiri bu, 'iyi ki biz kazanamamışız.' Böyle bir uçurumun kenarından alındı Türkiye. Bunu siz başardınız" dedi.
3.02.2024 Gündem
CHP’den AYM’ye Atalay başvurusu
CHP’den AYM’ye Atalay başvurusu CHP, Anayasa Mahkemesine milletvekilliği düşen Can Atalay için başvurdu.
3.02.2024 Gündem
CHP'den Anayasa Mahkemesi'ne Can Atalay başvurusu
CHP'den Anayasa Mahkemesi'ne Can Atalay başvurusu CHP'li Günaydın, TBMM Genel Kurulu'nda Can Atalay hakkındaki Yargıtay 3'üncü Ceza Dairesi kararının okutulmasıyla milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin AYM'ye başvurdu.
2.02.2024 Gündem
Barış Yarkadaş'tan flaş CHP çıkışı: Değişim işi çuvalladı, örgüt bir infial içinde
Barış Yarkadaş'tan flaş CHP çıkışı: Değişim işi çuvalladı, örgüt bir infial içinde CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş katıldığı canlı yayında flaş açıklamalarda bulundu. Yarkadaş, "Değişim işi çuvalladı. İlçe başkanları tepeden atamaları TV'den öğreniyor. Örgüt büyük bir infial halinde" açıklamasında bulundu.
1.02.2024 Gündem
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: BAE gezisinin Atalay'la ilgisi yok
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: BAE gezisinin Atalay'la ilgisi yok TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, 'BAE gezisinin Can Atalay ile bir ilgisi yoktur' açıklamasında bulundu.
1.02.2024 Haberler
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: BAE gezisinin Atalay'la ilgisi yok
TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş: BAE gezisinin Atalay'la ilgisi yok TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, 'BAE gezisinin Can Atalay ile bir ilgisi yoktur' açıklamasında bulundu.
1.02.2024 Gündem
Numan Kurtulmuş'tan 'Can  Atalay' açıklaması: Meclis yargıdaki tartışmanın tarafı değil
Numan Kurtulmuş'tan 'Can Atalay' açıklaması: Meclis yargıdaki tartışmanın tarafı değil Meclis Başkanı Kurtulmuş, Can Atalay’ın milletvekilliğinin düşürülmesine yönelik Yargıtay kararının TBMM’de okunmasının ardından başlayan tartışmalarla ilgili konuştu.
1.02.2024 Gündem
Çarşı davasında sanıkların fotoğrafları arşivlerden araştırılacak
Çarşı davasında sanıkların fotoğrafları arşivlerden araştırılacak Gezi Parkı olaylarına ilişkin aralarında Beşiktaş taraftar grubu Çarşı üyelerinin de bulunduğu 35 sanığın yargılandığı davada, sanıkların 2013-2014 yıllarına ait teşhis fotoğraflarının emniyet arşivinden araştırılarak istenmesine karar verildi.
1.02.2024 Gündem
‘Vekilliği düştü adalet yerini buldu’
‘Vekilliği düştü adalet yerini buldu’ MHP lideri Bahçeli, Can Atalay’ın milletvekilliğinin düşürülmesiyle ilgili “Adalet yerini bulmuştur. Yeni bir gezi provokasyonu telaffuz edenler gaflettedir Sonuçları ağır olur” dedi.
1.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Can Atalay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.