Can Öncü

Can Öncü

Son dakika Can Öncü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Can Öncü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Can Öncü haber sayfamızda...

Can Öncü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 665 can oncu haberi bulunmuştur.
İtalya'da 5 milli motosikletçi hafta sonu madalya mücadelesi verecek
İtalya'da 5 milli motosikletçi hafta sonu madalya mücadelesi verecekMilli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu Dünya Superbike Şampiyonası'nda, Can Öncü Dünya Supersport Şampiyonası'nda ve Bahattin Sofuoğlu Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda, genç motosikletçiler Kadir Erbay ve Galip Satıcı da ilk kez katılacakları Yamaha R3 bLU cRU Avrupa Kupası'nda bu hafta sonu İtalya'da piste çıkacak.
Deniz Öncü kariyerinde ilk kez podyuma çıktı
Deniz Öncü kariyerinde ilk kez podyuma çıktıMoto3 Dünya Şampiyonası'nda 3. olan Deniz Öncü, kariyerinde ilk kez podyuma çıktı.
Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu hafta sonu İspanya'da yarışacak
Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu hafta sonu İspanya'da yarışacakMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu, Uluslararası Motosiklet Federasyonunun (FIM) şampiyona serisinde kendi sınıflarında bu hafta sonu İspanya'da piste çıkacak.
20.05.2021Motor Sporları
Son dakika - Genç motosikletçi Can Öncü, İtalya’da podyuma çıktı
Son dakika - Genç motosikletçi Can Öncü, İtalya’da podyuma çıktıCan Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası’na hazırlık kapsamında katıldığı İtalya Pist Şampiyonası’nda podyuma çıktı.
18.04.2021Motor Sporları
Can Öncü Dünya Supersport Şampiyonası'nda kürsüyü hedefliyor
Can Öncü Dünya Supersport Şampiyonası'nda kürsüyü hedefliyorGenç mili motosikletçi Can Öncü, "Her yarış için hedefim ilk beş olacak ve iyi bir ritim bulabilirsem bunu yapabileceğimi biliyorum. Sezona başlamak için çok heyecanlıyım" dedi.
26.03.2021Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu, İtalya'daki resmi testte en iyi zamanı yaptı
Toprak Razgatlıoğlu, İtalya'daki resmi testte en iyi zamanı yaptıMilli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, İtalya'da yapılan Misano Dünya Superbike Testi'nde birinci oldu.
15.03.2021Motor Sporları
‘Sırada büyük başarılar var’
‘Sırada büyük başarılar var’Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, motosiklet ve otomobil milli sporcularını konuk etti, “Bu öncü başarılar 2021 yılında daha büyükleriyle taçlanacak” diye konuştu.
13.01.2021Diğer
Bakan Kasapoğlu'ndan genç motor sporcularına övgü
Bakan Kasapoğlu'ndan genç motor sporcularına övgüGençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, motor sporcularını kabul etti. Gençler arasında motor sporlarının popülaritesinin artmasına dikkat çeken Bakan Kasapoğlu, "Bu tür sporlar ilgi görüyorsa, gençler arasında popülaritesi artıyorsa, bunlar sizin sayenizde, sizlerin açtığı bu yol sayesinde, başarılar sayesinde oluyor" dedi.
12.01.2021Diğer
Bakan Kasapoğlu, motosiklet ve otomobil milli sporcularını konuk etti
Bakan Kasapoğlu, motosiklet ve otomobil milli sporcularını konuk ettiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, dünya şampiyonu eski milli motosikletçi AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Başkanı Eren Üçlertoprağı, Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, milli sporcular Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Deniz Öncü, Bahattin Sofuoğlu, Asrın Rodi Pak, Ayhancan Güven, Cem Bölükbaşı ve Berkay Besleri konuk etti.
12.01.2021Motor Sporları
Milli motosikletçiler Portekiz ve İspanya'da piste çıkacak
Milli motosikletçiler Portekiz ve İspanya'da piste çıkacakMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Bahattin Sofuoğlu ve Deniz Öncü, Portekiz ile İspanya'da yapılacak dünya şampiyonalarında mücadele edecek.
15.10.2020Motor Sporları
Can Öncü, Kawasaki Puccetti takımı ile anlaştı
Can Öncü, Kawasaki Puccetti takımı ile anlaştıMilli motosikletçi Can Öncü'nün, Dünya Supersport Şampiyonası 2021 sezonunda Kawasaki Puccetti takımı için yarışacağı duyuruldu.
14.10.2020Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da 9. oldu!
Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da 9. oldu!Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike  Şampiyonası Fransa ayağının ikinci yarışında 9. oldu.
4.10.2020Diğer
Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü Fransa'da piste çıktı
Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü Fransa'da piste çıktıMilli motosikletçiler Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü, Fransa'da ilk yarışlarını tamamladı.
3.10.2020Diğer
Milli motosikletçiler İspanya ve San Marino'da piste çıkıyor
Milli motosikletçiler İspanya ve San Marino'da piste çıkıyorMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Bahattin Sofuoğlu ve Deniz Öncü, İspanya ve San Marino'da yapılacak dünya şampiyonalarında Türkiye'yi temsil edecek.
16.09.2020Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu, İspanya'da 7. oldu
Toprak Razgatlıoğlu, İspanya'da 7. olduMilli motosikletçi, Dünya Superbike Şampiyonası'nda İspanya'daki ikinci yarışı 7. sırada tamamladı.
Milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, İspanya'da ikinci oldu
Milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, İspanya'da ikinci olduDünya Supersport 300 Şampiyonası'nda milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, sezonun dördüncü etabı İspanya'da ilk yarışı 2. sırada bitirdi.
5.09.2020Diğer
Bahattin Sofuoğlu, Portekiz'de beşinci oldu
Bahattin Sofuoğlu, Portekiz'de beşinci olduDünya Supersport 300 Şampiyonası'nda milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, Portekiz'de ilk yarışı 5. sırada bitirdi.
Milli motosikletçiler İspanya'da 4 farklı yarışta Türkiye'yi temsil edecek
Milli motosikletçiler İspanya'da 4 farklı yarışta Türkiye'yi temsil edecekMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Bahattin Sofuoğlu ve Asrın Rodi Pak, İspanya'da yapılacak 4 farklı şampiyonada piste çıkacak.
28.07.2020Motor Sporları
Milli motosikletçiler, Kenan Sofuoğlu yönetiminde yarışlara hazırlanıyor
Milli motosikletçiler, Kenan Sofuoğlu yönetiminde yarışlara hazırlanıyorTürkiye için kendi kategorilerinde şampiyonluk hedefleyen milli motosikletçiler hazırlıklarını Sakarya’da sürdürüyor.
22.07.2020Motor Sporları
Kenan Sofuoğlu'nun hayatını anlatan "Köklere Dönüş" belgeseli tanıtıldı
Kenan Sofuoğlu'nun hayatını anlatan "Köklere Dönüş" belgeseli tanıtıldıEski Dünya Supersport şampiyonu motosikletçi, AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun hayat hikayesini anlatan "Köklere Dönüş" isimli belgesel, internet ortamında düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı.
Red Bull'dan Sofuoğlu'na 'Köklere Dönüş' belgeseli
Red Bull'dan Sofuoğlu'na 'Köklere Dönüş' belgeseliTürkiye'nin ilk motor sporları dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun hayat hikayesi film oldu.
1.07.2020Diğer
Can Öncü: Şampiyonluk savaşını bırakmayacağım
Can Öncü: Şampiyonluk savaşını bırakmayacağımDünya Supersport Şampiyonası'nda 600 cc'de mücadele edecek Can Öncü (16), "Şampiyonluk savaşını bırakmayacağım. İlk yarıştan itibaren şampiyonluk için oynamaya çalışacağım" dedi.
Motosiklet 2020'de hız yapacak
Motosiklet 2020'de hız yapacakTürkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, 60 sporcuyla mücadele ettikleri 2019 yarış sezonunda dünya, Avrupa ve Balkan şampiyonalarında 49 kupa kazandıklarını söyledi.
Can Öncü, Turkish Racing Team'e transfer oldu
Can Öncü, Turkish Racing Team'e transfer olduMoto 3 Dünya Şampiyonası’nda geçen yıl elde ettiği birincilikle 15 yaş 115 günle Grand Prix tarihinin en genç pilotu olmayı başaran Can Öncü, Turkish Racing Team takımıyla yarışacak. Turkish Racing Team Menajeri ve Koordinatörü Manuel Pucetti, Kenan Sofuoğlu ve Can Öncü, İspanya’nın Valencia kentinde sözleşme imzaladı.
Can Öncü: Valencia benim için yeniden başlangıç noktası olacak
Can Öncü: Valencia benim için yeniden başlangıç noktası olacakTürk motosikletinin en önemli genç temsilcilerinden biri olan Can Öncü, 2019 sezonunun son yarışı olan İspanya’da piste çıkıyor.

Benzer Haber Etiketleri

can öncüToprak RazgatlıoğluBahattin Sofuoğlumilli motosikletçimotorsiklet

Can Öncü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.