Dünya Supersport Şampiyonası

Dünya Supersport Şampiyonası

Son dakika Dünya Supersport Şampiyonası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dünya Supersport Şampiyonası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dünya Supersport Şampiyonası haber sayfamızda...

Dünya Supersport Şampiyonası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 478 dünya supersport şampiyonası haberi bulunmuştur.
Toprak Razgatlıoğlu: Türkiye’ye şampiyon olarak döndüğüm için çok gururluyum
Toprak Razgatlıoğlu: Türkiye’ye şampiyon olarak döndüğüm için çok gururluyumTürk motor sporları tarihinin en önemli başarısına imza atarak 2021 Dünya Superbike Şampiyonası’nda mutlu sona ulaşan Red Bull sporcusu Pata Yamaha Fabrika Takımı pilotu Toprak Razgatlıoğlu, bu zaferi tüm Türkiye’ye armağan ettiğini söyledi. Zorlu rakiplerini geride bırakarak şampiyon olan Pata Yamaha pilotu Toprak Razgatlıoğlu, kendisi için yapılan şampiyonluk kutlamasında “Pata Yamaha Takımı ile beraber uğruna çalıştığımız hedefe ulaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Türk bayrağını dünyanın her yerinde dalgalandırmanın gururunu yaşadım. Bu şampiyonluğu kendim için bir başlangıç sayıyorum. İnşallah ülkeme çok daha büyüklerini yaşatacağım” dedi.
23.11.2021Motor Sporları
Milli motosikletçi Can Öncü, Endonezya'da 6. oldu
Milli motosikletçi Can Öncü, Endonezya'da 6. olduMilli motosikletçi Can Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası'nda Endonezya'da sezonun son yarışında 6. oldu.
21.11.2021Motor Sporları
Milli motosikletçi Can Öncü, Endonezya'da 7. oldu
Milli motosikletçi Can Öncü, Endonezya'da 7. olduMilli motosikletçi Can Öncü, Endonezya'da Dünya Supersport Şampiyonası'nda sezonun son ayak yarışlarının ilkinde 7. oldu.
20.11.2021Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu ve Can Öncü Arjantin'de piste çıkacak
Toprak Razgatlıoğlu ve Can Öncü Arjantin'de piste çıkacakDünya Superbike Şampiyonası'nda genel klasmanda 478 puanla zirvede bulunan Toprak, sezonun son ayağı öncesinde liderliğini sürdürmeye çalışacak. Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, "Ülke olarak şampiyonluk havasına girdik. Toprak, hem kendini hem takımını hem de Yamaha markasını 2021 şampiyonluğuna taşıyor" dedi.
13.10.2021Motor Sporları
Son dakika haberi: İspanyol motosikletçi kazada hayatını kaybetti
Son dakika haberi: İspanyol motosikletçi kazada hayatını kaybettiDünya Supersport 300 Şampiyonası'nda meydana gelen kazada yaralanan İspanyol pilot Dean Berta Vinales'in vefat ettiği duyuruldu.
25.09.2021Motor Sporları
Can Öncü, İspanya'daki ikinci yarışı kaza nedeniyle tamamlayamadı
Can Öncü, İspanya'daki ikinci yarışı kaza nedeniyle tamamlayamadıMilli motosikletçi Can Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası'nın İspanya ayağında ikinci yarışı kaza nedeniyle tamamlayamadı.
19.09.2021Motor Sporları
Milli motosikletçi Can Öncü, İspanya'da 5. oldu
Milli motosikletçi Can Öncü, İspanya'da 5. olduMilli motosikletçi Can Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası'nın İspanya ayağında ilk yarışta 5. oldu.
18.09.2021Motor Sporları
Milli motosikletçiler hafta sonu piste çıkıyor
Milli motosikletçiler hafta sonu piste çıkıyorMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Deniz Öncü, Bahattin Sofuoğlu ve Asrın Rodi Pak, hafta sonu İspanya, San Marino ve Fransa'da mücadele edecek.
15.09.2021Motor Sporları
Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun dünya şampiyonluğuna son 5 adım
Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun dünya şampiyonluğuna son 5 adımMilli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, yarış takvimine göre son 5 ülkede yarışacağını ve rakibi Jonathan Rea'nın 7 puan önünde olduğunu belirterek, "Bu sene dünya şampiyonluğuna çok yakınız. Her yarış şampiyonluk için savaş veriyoruz. Gerçekten dünya şampiyonu olmayı çok istiyorum." dedi.
Milli motosikletçi Can Öncü, Fransa'da üçüncü olarak podyuma çıktı
Milli motosikletçi Can Öncü, Fransa'da üçüncü olarak podyuma çıktıMilli motosikletçi Can Öncü, Fransa'da Dünya Supersport Şampiyonası'nın 8. ayağındaki ikinci yarışta üçüncü olarak podyuma çıktı.
Toprak ve Can'ın İspanya sınavı
Toprak ve Can'ın İspanya sınavıMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu ve Can Öncü, hafta sonu İspanya'da yarışacak.
19.08.2021Motor Sporları
Milli motosikletçi Can Öncü, Çekya'daki ikinci yarışta 9. oldu
Milli motosikletçi Can Öncü, Çekya'daki ikinci yarışta 9. olduMilli motosikletçi Can Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası'nın Çekya'daki beşinci ayağında ikinci yarışı 9. sırada bitirdi.
8.08.2021Diğer
Toprak Razgatlıoğlu ve Bahattin Sofuoğlu, Hollanda yarışında talihsizlikler yaşadı
Toprak Razgatlıoğlu ve Bahattin Sofuoğlu, Hollanda yarışında talihsizlikler yaşadıMilli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın Hollanda etabındaki ikinci yarışı kaza nedeniyle tamamlayamadı.
25.07.2021Diğer
Milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, Hollanda'da 5. oldu
Milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, Hollanda'da 5. olduMilli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, Dünya Supersport 300 Şampiyonası Hollanda ayağının ilk yarışında 5. oldu.
24.07.2021Diğer
Milli motosikletçilerin yeni durağı Hollanda
Milli motosikletçilerin yeni durağı HollandaToprak Razgatlıoğlu, Hollanda'da yarışta FIM Dünya Superbike Şampiyonası'nda liderliğini korumaya çalışacak. Can Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası ve Bahattin Sofuoğlu ise Supersport300 Şampiyonası'nda boy gösterecek.
21.07.2021Motor Sporları
İtalya'da 5 milli motosikletçi hafta sonu madalya mücadelesi verecek
İtalya'da 5 milli motosikletçi hafta sonu madalya mücadelesi verecekMilli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu Dünya Superbike Şampiyonası'nda, Can Öncü Dünya Supersport Şampiyonası'nda ve Bahattin Sofuoğlu Dünya Supersport 300 Şampiyonası'nda, genç motosikletçiler Kadir Erbay ve Galip Satıcı da ilk kez katılacakları Yamaha R3 bLU cRU Avrupa Kupası'nda bu hafta sonu İtalya'da piste çıkacak.
Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu hafta sonu İspanya'da yarışacak
Milli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu hafta sonu İspanya'da yarışacakMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü ve Bahattin Sofuoğlu, Uluslararası Motosiklet Federasyonunun (FIM) şampiyona serisinde kendi sınıflarında bu hafta sonu İspanya'da piste çıkacak.
20.05.2021Motor Sporları
Son dakika - Genç motosikletçi Can Öncü, İtalya’da podyuma çıktı
Son dakika - Genç motosikletçi Can Öncü, İtalya’da podyuma çıktıCan Öncü, Dünya Supersport Şampiyonası’na hazırlık kapsamında katıldığı İtalya Pist Şampiyonası’nda podyuma çıktı.
18.04.2021Motor Sporları
Can Öncü Dünya Supersport Şampiyonası'nda kürsüyü hedefliyor
Can Öncü Dünya Supersport Şampiyonası'nda kürsüyü hedefliyorGenç mili motosikletçi Can Öncü, "Her yarış için hedefim ilk beş olacak ve iyi bir ritim bulabilirsem bunu yapabileceğimi biliyorum. Sezona başlamak için çok heyecanlıyım" dedi.
26.03.2021Motor Sporları
Milli motosikletçiler Portekiz ve İspanya'da piste çıkacak
Milli motosikletçiler Portekiz ve İspanya'da piste çıkacakMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Bahattin Sofuoğlu ve Deniz Öncü, Portekiz ile İspanya'da yapılacak dünya şampiyonalarında mücadele edecek.
15.10.2020Motor Sporları
Can Öncü, Kawasaki Puccetti takımı ile anlaştı
Can Öncü, Kawasaki Puccetti takımı ile anlaştıMilli motosikletçi Can Öncü'nün, Dünya Supersport Şampiyonası 2021 sezonunda Kawasaki Puccetti takımı için yarışacağı duyuruldu.
14.10.2020Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da 9. oldu!
Toprak Razgatlıoğlu Fransa'da 9. oldu!Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, Dünya Superbike  Şampiyonası Fransa ayağının ikinci yarışında 9. oldu.
4.10.2020Diğer
Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü Fransa'da piste çıktı
Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü Fransa'da piste çıktıMilli motosikletçiler Bahattin Sofuoğlu ve Can Öncü, Fransa'da ilk yarışlarını tamamladı.
3.10.2020Diğer
Milli motosikletçiler İspanya ve San Marino'da piste çıkıyor
Milli motosikletçiler İspanya ve San Marino'da piste çıkıyorMilli motosikletçiler Toprak Razgatlıoğlu, Can Öncü, Bahattin Sofuoğlu ve Deniz Öncü, İspanya ve San Marino'da yapılacak dünya şampiyonalarında Türkiye'yi temsil edecek.
16.09.2020Motor Sporları
Toprak Razgatlıoğlu, İspanya'da 7. oldu
Toprak Razgatlıoğlu, İspanya'da 7. olduMilli motosikletçi, Dünya Superbike Şampiyonası'nda İspanya'daki ikinci yarışı 7. sırada tamamladı.

Benzer Haber Etiketleri

Dünya Supersport Şampiyonası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.