Çeyiz

Çeyiz

Son dakika Çeyiz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çeyiz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çeyiz haber sayfamızda...

Çeyiz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 784 ceyiz haberi bulunmuştur.
Çeyiz Listesi 2021: Detaylı ve Eksiksiz Mutfak, Banyo, Salon Gelin-Damat Çeyiz Listesi
Çeyiz Listesi 2021: Detaylı ve Eksiksiz Mutfak, Banyo, Salon Gelin-Damat Çeyiz ListesiHer çift evlenmeden önce çeyiz hazırlığında bulunur. Hayatlarını birlikte idame ettirecek çiftlerin evinde bulunması gereken eşyalardır. Çeyiz listesindeki eşyalar erkek veya kadınlar için eski dönemlerde her ne ayrı olsa da günümüzde gelin ve damat tarafından ortak olarak alınır. Her evde bulunması gereken bu listede salondan mutfağa, banyodan yatak odasına kadar pek çok eşya bulunmaktadır. Pek çok çiftin evlenmeden önce almaya çalıştığı bu eşya listesi oldukça kabarık olduğundan dolayı eksik kalanlar da olabiliyor. 2021 detaylı mutfak, banyo, salon erkek ve kız eksiksiz çeyiz listesi için içeriğimize göz atabilirsiniz.
13.09.2021Yaşam
İyilik, online bağışla yayılıyor
İyilik, online bağışla yayılıyorSükan Türkyılmaz’ın hayata geçirdiği FEEN uygulaması; geri dönüşüm ve kadın istihdamına sosyal sorumluluk bilinciyle katkı vermek isteyenlerin buluşma noktası olmayı hedefliyor
10.09.2021Ege
Ç ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: Ç Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
Ç ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: Ç Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Dünyanın en güzel duygularından birisi de hiç şüphesiz evlat sahibi olmak. Ancak bebek bekleyen çiftlerin sorumluluk duygusu da artıyor. Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra verecekleri isim konusunda seçici oluyorlar. Kız bebekleri için kulağa hoş gelen, anlamları güzel olan ve modern isimleri tercih ediyorlar. Kız bebek isimleri ve anlamları konusunda detaylı bir incelemeye giren çiftler duyulmamış, nadir bulunan ve keşfedilmemiş isimleri vermek istiyorlar. Ç harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “Ç ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
Gelenekten geleceğe!
Gelenekten geleceğe!Sektörde başarılarla dolu 40. yılını geride bırakan Sivriler Mobilya sahibi Murat Sivri “Ürünlerimizi tüketicilerin ihtiyacına göre çeşitlendirmemiz farkımızı ortaya çıkarıyor” dedi
27.08.2021Ege
Kastamonu'daki selde hayatını kaybeden genç kızın çeyiz sandığındaki ziynet eşyaları teslim edildi
Kastamonu'daki selde hayatını kaybeden genç kızın çeyiz sandığındaki ziynet eşyaları teslim edildiKastamonu'nun sel felaketinin yaşandığı Bozkurt ilçesinde annesi ile birlikte hayatını kaybeden kızın çamura gömülmüş halde bulunan çeyiz sandığındaki ziynet eşyaları yetkililere teslim edildi.
18.08.2021Haberler
Selde hayatını kaybeden genç kızın çeyiz sandığındaki ziynet eşyaları teslim edildi
Selde hayatını kaybeden genç kızın çeyiz sandığındaki ziynet eşyaları teslim edildiKastamonu'nun sel felaketinin yaşandığı Bozkurt ilçesinde annesi ile birlikte hayatını kaybeden kızın çamura gömülmüş halde bulunan çeyiz sandığındaki ziynet eşyaları yetkililere teslim edildi.
18.08.2021Haberler
Bozkurt'ta selden geriye kalanlar felaketin boyutlarını gözler önüne  seriyor
Bozkurt'ta selden geriye kalanlar felaketin boyutlarını gözler önüne seriyorKastamonu'nun Bozkurt ilçesinde annesi ile birlikte hayatını kaybeden kızın çamura gömülmüş halde bulunan çeyiz sandığındaki ziynet eşyaları yetkililere teslim edildi. Öte yandan ilçede meydana gelen sel felaketinden sora gelen görüntüler, ortaya çıkan korkunç tabloyu gözler önüne seriyor.
18.08.2021Gündem
Mersin'de yangında çeyizi kül olan genç kıza destek
Mersin'de yangında çeyizi kül olan genç kıza destekMersin'in Silifke ilçesinde çıkan orman yangınında evi kullanılamaz hale gelen genç kızın çeyizi yanarak kül oldu. Öte yandan genç kıza Türk Kızılayı'ndan destek geldi. İşte haberin ayrıntıları...
4.08.2021Gündem
Mefruşat Nedir, TDK Sözlük Anlamı Ne Demek? Mefruşat Ürünleri Nelerdir?
Mefruşat Nedir, TDK Sözlük Anlamı Ne Demek? Mefruşat Ürünleri Nelerdir?Eski dönemlerde daha fazla kullanılmasına rağmen günümüzde hala geçerliliğini koruyan sözcüklerden biri mefruşat kelimesidir. Aynı zamanda ne anlama geldiği de merak eden sözcükler içerisinde yer alıyor. Peki, mefruşat nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? Mefruşat ürünleri nelerdir tüm detayları ile derledik.
2.08.2021Sözlük
Düğün hazırlığı yapan genç kızın çeyizi çıkan yangında kül oldu
Düğün hazırlığı yapan genç kızın çeyizi çıkan yangında kül olduMersin'in Silifke ilçesinde çıkan orman yangınında evi kullanılamaz hale gelen genç kızın çeyizi yanarak kül oldu.
1.08.2021Haberler
Vergiye dikkat! Düğünler artınca takılar...
Vergiye dikkat! Düğünler artınca takılar...Yasakların hafifletilmesi ve evlilik sezonunun açılmasıyla birlikte düğünler arttı. Düğünlerin olmazsa olmazı da takılar, hediyeler... Yeni çiftler ailelerinden ve yakınlarından gelen hediyelerin vergisi var mı merak ediyor. Yasaya göre düğün hediyeleri için vergi istisnası var. Ama düğün hediyesi otomobil olursa ya da geline yüklü bir çeyiz parası verilirse durum değişiyor. İşte ayrıntılar...
27.07.2021Ekonomi
Emine Erdoğan: Geleneksel sanatların ruhunu anlamadan ticarileştirmeyelim
Emine Erdoğan: Geleneksel sanatların ruhunu anlamadan ticarileştirmeyelimCumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 'Dokuma Atlası Sergisi'nin açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Geleneksel sanatları günümüze adapte edebilirsek yaşamalarını sağlayabiliriz ama bunu yaparken, geleneksel sanatların ruhunu anlamadan onları ticarileştirmeyelim" dedi.
22.06.2021Gündem
Çeyiz desteği başvuru şartları nedir, kimlere verilir? Çeyiz desteği ne kadar, başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
Çeyiz desteği başvuru şartları nedir, kimlere verilir? Çeyiz desteği ne kadar, başvurusu nasıl ve nereden yapılır?Devlet yuva kurmak isteyen fakat maddi sıkıntı yaşayan gençlere 350 milyon lira çeyiz desteği sağladı. Aylık gelirin 24 katı kadar da evlenme ödeneği veriliyor. Evlilik öncesinde olan vatandaşlar çeyiz desteği başvuru şartları nedir, kimlere verilir sorularına cevap arıyor. Peki Çeyiz desteği başvurusu nasıl, nereden yapılır?
15.06.2021Ekonomi
350 milyon liralık çeyiz desteği! İşte evlenme ödeneğinde ayrıntılar...
350 milyon liralık çeyiz desteği! İşte evlenme ödeneğinde ayrıntılar...Devlet yuva kurmak isteyen fakat maddi sıkıntı yaşayan gençlere 350 milyon lira çeyiz desteği sağladı. Aylık gelirin 24 katı kadar da evlenme ödeneği veriliyor. İşte detaylar...
15.06.2021Ekonomi
Normalleşme gelinlik siparişlerini artırdı
Normalleşme gelinlik siparişlerini artırdıTürkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri çerçevesinde 1 Haziran'dan itibaren kademeli normalleşme süreciyle başlayan düğünler, gelinlik ve çeyiz sektörünü hareketlendirdi.
10.06.2021Haberler
Normalleşme gelinlik siparişlerini artırdı! Fiyatı 70 bin lira
Normalleşme gelinlik siparişlerini artırdı! Fiyatı 70 bin liraTürkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri çerçevesinde 1 Haziran'dan itibaren kademeli normalleşme süreciyle başlayan düğünler, gelinlik ve çeyiz sektörünü hareketlendirdi.
10.06.2021Ekonomi
Ev aletlerine düğün dopingi
Ev aletlerine düğün dopingiYeni evlenecek çiftlerin çeyiz alışverişleri sürüyor. Düğün sezonuyla birlikte küçük ev aletlerinde ticaret hacminin iç piyasada ve ihracatta artması bekleniyor.
8.06.2021Ekonomi
Yeni evliler kendi ekmeğini yapıyor
Yeni evliler kendi ekmeğini yapıyorKontrollü normalleşme döneminin ardından internetten evlilik hazırlıkları da hızlandı.
7.06.2021Ekonomi
Normalleşme başlıyor ancak yeme - içme sektörünün önerileri var: Esnek saat, pazar izni ve aşı talebi
Normalleşme başlıyor ancak yeme - içme sektörünün önerileri var: Esnek saat, pazar izni ve aşı talebiYeme - içme sektöründen sinemalara birçok işletme faaliyete geçiyor. Sektör temsilcileri, pazar dahil olmak üzere saat 24.00’e kadar işletmeleri açık tutmak ve aşı için öncelik istiyor.
2.06.2021Ekonomi
Annelikten ileri dönüşüm doğdu
Annelikten ileri dönüşüm doğduModada ileri dönüşüm üzerine fikirler geliştiren Aslı Filinta Demir, “İleri dönüşüm, 5 sene önce anne olmamla birlikte uygulamaya başladığımız bir yöntem. Herkes kıyafet daraltır, biz küçülenleri büyüterek başladık bu serüvene” diyor.
8.05.2021Cumartesi
Sanal satış fırlasa da beyaz eşya için bayiye
Sanal satış fırlasa da beyaz eşya için bayiyeArçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer, pandemide beyaz eşyanın yüzde 68 bayiden alındığına dikkat çekerek, “Belli sepet büyüklüğündeki ürünler görülmek isteniyor” dedi.
27.04.2021Ekonomi
Son dakika... Selahattin Duman hayatını kaybetti
Son dakika... Selahattin Duman hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; Yazar Selahatin Duman, 71 yaşında tedavi gördüğü İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.
22.04.2021Gündem
Züccaciye sektörü 1,4 milyar dolarla en yüksek ilk çeyrek ihracatına imza attı
Züccaciye sektörü 1,4 milyar dolarla en yüksek ilk çeyrek ihracatına imza attıZüccaciye ihracatı ilk çeyrekte geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 26,1 artışla 1 milyar 388 milyon dolara ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı.
13.04.2021Ekonomi
Yıkımı süren binada kızının çeyizini görünce gözyaşı döktü
Yıkımı süren binada kızının çeyizini görünce gözyaşı döktüAnkara'da, çökme riski bulunduğu için yıkımına başlanılan Açelya Apartmanı sakinlerinden Turan Evli (50) yıkılan binanın enkazında kızının çeyizine ait halıları görünce gözyaşı döktü. Bakan Murat Kurum'un korumaları tarafından çıkarılan halıların teslim edildiği Evli, "Ricam şu iki halıyı bari alayım' dedim. Sağ olsun Bakan bey yardımcı oldu." dedi.
11.04.2021Haberler
Kızının çeyizini görünce... Gözyaşlarına boğuldu
Kızının çeyizini görünce... Gözyaşlarına boğulduAnkara'da, çökme riski bulunduğu için yıkımına başlanılan Açelya Apartmanı sakinlerinden Turan Evli (50) yıkılan binanın enkazında kızının çeyizine ait halıları görünce gözyaşı döktü. Bakan Murat Kurum'un korumaları tarafından çıkarılan halıların teslim edildiği Evli, "Ricam şu iki halıyı bari alayım' dedim. Sağ olsun Bakan bey yardımcı oldu." dedi.
11.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

çeyizkastamonusel2021gazete

Çeyiz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.