Cıa

Cıa

Son dakika CIA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan CIA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan CIA haber sayfamızda...

Cıa

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.603 cıa haberi bulunmuştur.
Trajediden çıkan komedi
Trajediden çıkan komediHaki Biçici’nin ilk yönetmenliği olan, senaryosunu da yazdığı “İyi Bir Aile Değiliz” hem bağımsız hem de popüler sinemayı harmanlamayı hedefliyor. Film popüler oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.
Wikileaks'e bilgi sızdırmakla suçlanan eski CIA çalışanı 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı
Wikileaks'e bilgi sızdırmakla suçlanan eski CIA çalışanı 40 yıl hapis cezasına çarptırıldıABD Merkezi Haber Alma Teşkilatı (CIA) tarihinin en büyük sızıntısına neden olmakla suçlanan eski CIA çalışanı Joshua Schulte, 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
2.02.2024Dünya
Çifte ajan aranıyor! CIA'en Rusça video
Çifte ajan aranıyor! CIA'en Rusça videoABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA), Rus istihbarat çalışanlarını taraf değiştirmeye ve ABD için çifte ajan olarak çalışmaya ikna etmek için Rusça işe alım videosu yayınladı.
23.01.2024Haberler
Çifte ajan aranıyor! CIA'den Rusça video
Çifte ajan aranıyor! CIA'den Rusça videoABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA), Rus istihbarat çalışanlarını taraf değiştirmeye ve ABD için çifte ajan olarak çalışmaya ikna etmek için Rusça işe alım videosu yayınladı.
23.01.2024Dünya
ABD medyasından flaş iddia! CIA özel ekip kurdu, hedefte Hamas'ın kritik isimleri var
ABD medyasından flaş iddia! CIA özel ekip kurdu, hedefte Hamas'ın kritik isimleri varABD merkezli The New York Times gazetesi, CIA tarafından Hamas’ın Gazze’deki üst düzey isimlerinin yerinin tespit edilmesi amacıyla yeni bir ekip kurulduğuna dair flaş bir iddiaya yer verdi. İşte detaylar...
13.01.2024Dünya
TSK yasaklamıştı! Üs bölgelerinin yeni düşmanı: Akıllı telefonlar
TSK yasaklamıştı! Üs bölgelerinin yeni düşmanı: Akıllı telefonlarOperasyon bölgesindeki askerlerin akıllı telefon kullanımıyla ilgili TSK tarafından yeni yasaklar getirildi. Sadece operasyonu değil, güvenlik güçlerinin hayatını da tehlikeye atan paylaşımlar diğer ülkeler için de ciddi sorun oluştururken gugüne kadar yaşanan örnekler, kurallara uyulmadığı zaman faturanın hayli ağır olduğunu gösteriyor.
12.01.2024Gündem
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36
Eski başkan fuhuş ağına takıldı! ABD'yi karıştıran dava: Kod adı Jon Doe 36ABD'de devasa bir fuhuş ağı kuran Jeffrey Epstein'in davasında yeni detaylar ortaya çıktı. ABD basınına yansıyan gelişmelere göre bu fuhuş ağına eski ABD Başkanı Clinton da dahil oldu.
2.01.2024Dünya
Eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger 100 yaşında öldü
Eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger 100 yaşında öldüLatin Amerika ülkelerindeki darbelerden Kamboçya'nın gizlice bombalanmasına, telefon dinlemelerinden New York Times'ın Nobel Savaş Ödülü diye tanımladığı Nobel Barış Ödülü'ne... Tam bir asır yaşayan Henry Kissinger, ABD'nin dış politikasına on yıllarca şekil verdi.
30.11.2023Haberler
Eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger 100 yaşında öldü
Eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger 100 yaşında öldüLatin Amerika ülkelerindeki darbelerden Kamboçya'nın gizlice bombalanmasına, telefon dinlemelerinden New York Times'ın Nobel Savaş Ödülü diye tanımladığı Nobel Barış Ödülü'ne... Tam bir asır yaşayan Henry Kissinger, ABD'nin dış politikasına on yıllarca şekil verdi.
30.11.2023Dünya
CIA ajanlarını parmağında oynattı! Beyaz eldivenli 'demirden kelebek'
CIA ajanlarını parmağında oynattı! Beyaz eldivenli 'demirden kelebek'Bir istihbarat servisinde erkeklerin çoğunlukta olduğu bir alanda sekreterlikten operasyon şefliğine, sonrasında da ajanlığa uzandı. Kimileri onun yolundan gitti, kimileri karşısında tir tir titredi. CIA ajanlarını parmağında oynatan 'demirden kelebek' bakın neler yaptı.
23.10.2023Yaşam
ABD basını yazdı! Hamas'a silah sağlayan iki ülke
ABD basını yazdı! Hamas'a silah sağlayan iki ülke17 yıldır İsrail ablukasında olan Filistin'de Hamas nasıl silahlandı? ABD basını sayısız istihbarat örgütüne rağmen iki ülkeyi işaret ederek Hamas'ın silahları almasına ve üretmesine katkı sağladığını yazdı.
12.10.2023Dünya
Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!
Arnold Schwarzenegger ile Jamie Lee Curtis ödüllü filmden 29 yıl sonra buluştu!Dünyaca ünlü Kanadalı yönetmen James Cameron'ın imzasını taşıyan, aksiyon ve komedi türündeki 'True Lies' (Gerçek Yalanlar) filminde karı-koca rolüyle başrolleri paylaşan Jamie Lee Curtis ve Arnold Schwarzenegger, yardım etkinliğinde bir araya geldi.
10.10.2023Cadde
FBI ajanından otel uyarısı: Asla rezervasyon yaptırmayın
FBI ajanından otel uyarısı: Asla rezervasyon yaptırmayınEski FBI ve CIA ajanı Tracy Walder, otellerdeki en güvenli odanın hangi katta olduğunu nedenleriyle açıkladı
14.09.2023Dünya
‘Ukrayna’nın çok zamanı kalmadı!’
‘Ukrayna’nın çok zamanı kalmadı!’Amerikan Genelkurmay Başkanı General Milley, Ukrayna’nın Rusya’ya yönelik olarak başlattığı karşı taarruzda fazla zamanı kalmadığını, hava şartlarının ağırlaşmasının yakın olduğu uyarısında bulundu.
11.09.2023Dünya
Üçüncü Dünya, Birinci Dünya’dan tarihini istiyor
Üçüncü Dünya, Birinci Dünya’dan tarihini istiyorBirinci Dünya Ülkeleri’nin haksızca sahiplendiği kültür varlıklarının asıl sahiplerine iade sürecinde gözle görülür bir artış yaşanıyor. Gelişen iletişim ve teknoloji, değişen konjonktür hukukla birleşince, kamuoyu baskısının da etkisiyle çok sayıda eser kendi vatanının yolunu tutuyor.
23.07.2023Kültür Sanat
Rus şirketten Apple kararı! Çalışanlarına yasakladılar
Rus şirketten Apple kararı! Çalışanlarına yasakladılarRusya'nın devlet tarafından yönetilen askeri-sanayi şirketten çalışanlarına Apple yasağı geldi.
14.07.2023Dünya
CIA Direktörü: Fırsat yarattı
CIA Direktörü: Fırsat yarattıCIA Direktörü William Burns Wagner Grubu’nun silahlı isyanının Rus devletine karşı bir meydan okuma olduğunu ve bunun Devlet Başkanı Vladimir Putin’in Ukrayna’daki savaşına yıpratıcı etkisi olduğunu söyledi.
4.07.2023Dünya
3 milyar euroluk köprüde alarm! Bombayı çıkartırken yakalandı
3 milyar euroluk köprüde alarm! Bombayı çıkartırken yakalandıRusya 'Kerç Köprüsü üzerinde bir sabotaj olacak' istihbaratı üzerine bölgede güvenlik önlemlerini artırdı. Her arabanın torpido ve bagajlarına bakılırken bölgede kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Kısa bir süre sonra ise bir suikastçı tam amacına ulaşmak üzereyken yakalandı.
3.07.2023Dünya
CIA tarihi öğrendi! 'Savaş Karadeniz'de bitecek'
CIA tarihi öğrendi! 'Savaş Karadeniz'de bitecek'ABD basını CIA Direktörü Burns'ün Ukrayna ziyareti sırasında aldığı bilgilerde savaşın nerede ve ne zaman sonlanacağını öğrendiğini yazdı. Haberdeki Karadeniz detayı ise dikkat çekti.
1.07.2023Dünya
Devletlerin çok özel ‘casusları’
Devletlerin çok özel ‘casusları’İsveç’te ortaya çıkan balinanın Rusya tarafından eğitilip bilgi toplamaya gönderildiği iddiası, ajan olarak kullanılan hayvanları gündeme getirdi.
11.06.2023Dünya
CIA bahçesindeki şifrenin son sırrı! Elde 3 kelime var, ajanlar bile çaresiz kaldı
CIA bahçesindeki şifrenin son sırrı! Elde 3 kelime var, ajanlar bile çaresiz kaldıCIA binasının Virginia'daki merkezinin önüne teşkilata bağlı ajanların bile çözemediği bir heykel yapmak nereden bakarsanız bakın büyük bir zekânın ürünü. Dönemin CIA başkanının emriyle yaptırılan bu heykelin yapısı ve içindeki şifrelerin tamamı 33 yıl sonra bile çözülemedi. 4 aşamalı şifrenin son bölümünden ise elde sadece 3 kelime var.
7.06.2023Dünya
ABD medyasından flaş Kuzey Akım boru hattı iddiası! 3 ay önceden haberleri varmış
ABD medyasından flaş Kuzey Akım boru hattı iddiası! 3 ay önceden haberleri varmışABD merkezli Washington Post gazetesi, ABD’nin Kuzey Akım boru hattına düzenlenen saldırıdan 3 ay önce Ukrayna'nın boru hattına saldırmayı planladığına dair istihbarat aldığını iddia etti.
6.06.2023Dünya
ABD'nin en kritik üssüne saldırı! Çin'in 'Savaş planı' siber dünyada
ABD'nin en kritik üssüne saldırı! Çin'in 'Savaş planı' siber dünyadaMicrosoft ABD'nin Pasifik Okyanusu üzerinde bulunan en önemli üslerinden birinin Çin tarafından siber saldırıya uğradığını belirtti. Askeri uzmanlar ise adanın önemini ve saldırının arkasında olası nedenleri açıkladı.
25.05.2023Dünya
CIA, Ruslara yönelik ‘bizim için casusluk yapın’ kampanyası başlattı
CIA, Ruslara yönelik ‘bizim için casusluk yapın’ kampanyası başlattıRusya-Ukrayna savaşı devam ederken CIA, YouTube ve Telegram hesabı üzerinden Rusça video yayınlayarak Ruslara casusluk çağrısı yaptı.
19.05.2023Dünya
Mehmet Ali Çelebi CNN Türk'te açıkladı: Atatürkçü çizgi Cumhur İttifakı'ndadır
Mehmet Ali Çelebi CNN Türk'te açıkladı: Atatürkçü çizgi Cumhur İttifakı'ndadırAK Parti İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Ali Çelebi, CNN Türk'te gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. çelebi, 'Atatürkçü çizgiyi arıyorsanız ben size diyeyim Cumhur İttifakı'ndadır' dedi.
30.04.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cıa ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.