Çiftlik

Çiftlik

Son dakika çiftlik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çiftlik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çiftlik haber sayfamızda...

Çiftlik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.538 ciftlik haberi bulunmuştur.
Tarımsal girdi fiyat endeksi arttı
Tarımsal girdi fiyat endeksi arttıTarımsal girdi fiyat endeksi (Tarım-GFE), temmuzda yıllık bazda yüzde 29,38, aylık bazda yüzde 1,98 artış gösterdi.
20.09.2021Ekonomi
Uşak’ın potansiyelini açığa çıkaracağız
Uşak’ın potansiyelini açığa çıkaracağız16-19 Eylül tarihleri arasında Kemal Öz Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanı’nda GL Platform tarafından düzenlenen Uşak 6. Tarım ve Hayvancılık Fuarı, 134 firma ile üreticileri buluşturdu.
20.09.2021Ege
ASKİ durmadan çalışıyor
ASKİ durmadan çalışıyorAydın Büyükşehir Belediyesi, kentin altyapısını güçlendirmek için çalışmalarına devam ediyor.
17.09.2021Ege
Altınların sahibi faturadan bulundu
Altınların sahibi faturadan bulunduSivas'ta imam Halil İbrahim Yüceal'ın (58) cami bahçesinde bulduğu altınlar, üzerine sarılı olduğu faturadan sahibi Durmuş Kaya'ya ulaşılarak teslim edildi.
16.09.2021Haberler
Altınların sahibini faturadan buldu!
Altınların sahibini faturadan buldu!Sivas'ta imam Halil İbrahim Yüceal'ın (58) cami bahçesinde bulduğu altınlar, üzerine sarılı olduğu faturadan sahibi Durmuş Kaya'ya ulaşılarak teslim edildi.
16.09.2021Gündem
MasterChef Emre nereli, kimdir? MasterChef 2021 Emre Büber kaç yaşında, evli mi?
MasterChef Emre nereli, kimdir? MasterChef 2021 Emre Büber kaç yaşında, evli mi?MasterChef Türkiye 2021 yarışmacıları arasında bulunan Emre Büber'in özel yaşamı merak konusu oldu. Hırsı ve başarısı ile dikkat çeken isimler arasında bulunan MasterChef Emre kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte MasterChef Emre'nin biyografisi haberimizde...
15.09.2021TV Rehberi
‘Yönetimde vekiller hâkimler de vardı’
‘Yönetimde vekiller hâkimler de vardı’‘Tosuncuk’ lakaplı Çiftlik Bank kurucusu Mehmet Aydın’ın yargılanmasına başlandı. Aydın, yönetimde hâkim, savcı, milletvekili, polis ve doktorların olduğunu söyledi.
15.09.2021Gündem
Uşak Fuarı, bugün kapılarını açıyor
Uşak Fuarı, bugün kapılarını açıyorUşak 6. Ege Tarım ve Hayvancılık Teknolojileri Fuarı, yarın Kemal Öz Çok Amaçlı Kapalı Fuar Alanı’nda kapılarını açıyor.
14.09.2021Ege
Bilim insanlarından bir ilk! Sera gazını azaltmak için ineklere 'eğitim'
Bilim insanlarından bir ilk! Sera gazını azaltmak için ineklere 'eğitim'Almanya’da bilim insanları, sera gazı emisyonlarını azaltarak iklime faydası olması amacıyla ineklere tuvalet eğitimi verdi.
14.09.2021Teknoloji
Son dakika! Çiftlik Bank davasında 'Tosuncuk'tan 4 sayfalık yazılı savunma
Son dakika! Çiftlik Bank davasında 'Tosuncuk'tan 4 sayfalık yazılı savunma'Tosuncuk' olarak bilinen Mehmet Aydın hakim karşısında. Aydın ilk kez mağdurlarla yüz yüze geliyor. 4 sayfalık yazılı savunma yapan Aydın, Çiflik Bank yönetiminde her kesimden insan olduğunu söyledi. Bu kişiler içinde milletvekilleri, hakimler, savcılar, polisler, doktorlar, yüksek lisans ve lisans sahipleri olduğunu belirten Aydın, “Benim ağzımdan çıkan her kelimeyi teyit edecek insanlar vardı” şeklinde konuştu. Aydın, mağdurlardan kimseye garanti vermediğini de söyledi. Duruşmada ilginç anlar da yaşanıyor. İşte Çiftlik Bank davasında son dakika gelişmeler...
14.09.2021Gündem
İmam cami bahçesinde bulduğu altınları polise teslim etti
İmam cami bahçesinde bulduğu altınları polise teslim ettiSivas'ta imam Halil İbrahim Yüceal (58), cami bahçesinde bulduğu altınları polise teslim etti.
13.09.2021Gündem
Edirne'de bir çiftlikte yaşayan kedi ve köpeğin dostluğu görenleri şaşırtıyor
Edirne'de bir çiftlikte yaşayan kedi ve köpeğin dostluğu görenleri şaşırtıyorEdirne'deki bir çiftlikte yaşayan kedi ve köpeğin dostluğu dikkat çekiyor.
13.09.2021Yaşam
En çok onlar tercih ediyor! Kiralar 500-1500 TL arası...
En çok onlar tercih ediyor! Kiralar 500-1500 TL arası...Koronavirüs pandemisi sonrası hem dünyada hem de Türkiye'de doğa ile iç içe yaşama özlemi duyanlar, şehirden köye doğru bir akım başlattı. Ancak bir süre sonra köy hayatına rağbetin artması, emlak piyasasını da etkiledi. Peki kendi evini yapan ve arsa alanlar nasıl bir hayat sürüyor, hangi zorluklarla karşılaşıyor? İşte tüm detaylarıyla şehirden köye göçte Türkiye gerçeği...
14.09.2021Emlak
Annesini örnek aldı, 15 bin tavuklu çitflik sahibi oldu
Annesini örnek aldı, 15 bin tavuklu çitflik sahibi olduMuş'ta, kümeste tavuk besleyen annesini örnek alarak 15 tavukla başlayıp 15 bin tavuklu çiftlik sahibi olan Şeref Ardil (33), günde yaklaşık 14 bin adet organik yumurta elde ediyor. 5 kişiye de iş imkanı sağlanan çiftlikte elde edilen yumurtalar, Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki illere satılıyor.
10.09.2021Haberler
Annesini örnek aldı! Sipariş yağıyor, günde 14 bin tane...
Annesini örnek aldı! Sipariş yağıyor, günde 14 bin tane...Muş'ta kümeste tavuk besleyen annesini örnek alarak 15 tavukla başlayıp 15 bin tavuklu çiftlik sahibi olan Şeref Ardil (33), günde yaklaşık 14 bin adet organik yumurta elde ediyor. 5 kişiye de iş imkanı sağlanan çiftlikte elde edilen yumurtalar, Doğu ve Güneydoğu bölgesindeki illere satılıyor.
10.09.2021Ekonomi
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)
GTA San Andreas Hileleri 2021: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet PC, PS hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2021" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
10.09.2021Oyun
Balıkçı tezgâhının kralı ‘istavrit oldu
Balıkçı tezgâhının kralı ‘istavrit oldu1 Eylül’de başlayan av sezonunun ilk haftasında tezgâhlar balıkla doldu. Dargelirlinin gözdesi istavrit 25 TL fiyatla tezgâhların lideri oldu. İstavritin peşinden sardalya geliyor.
10.09.2021Ekonomi
Yarışma için havalanan paraşütçü, patates tarlasına düştü
Yarışma için havalanan paraşütçü, patates tarlasına düştüNiğde ile Aksaray arasındaki Hasandağı'ndan havalanan kadın yamaç paraşütçü Macaristan uyruklu Adel M. (38), patates tarlasına düşerek yaralandı.
8.09.2021Haberler
Yarışma için havalanan paraşütçü, patates tarlasına düştü
Yarışma için havalanan paraşütçü, patates tarlasına düştüNiğde ile Aksaray arasındaki Hasandağı'ndan havalanan kadın yamaç paraşütçü Macaristan uyruklu Adel M. (38), patates tarlasına düşerek yaralandı.
8.09.2021Gündem
Konya'daki su ürünleri işleme tesisinden 5 ülkeye deniz ürünü ihracatı
Konya'daki su ürünleri işleme tesisinden 5 ülkeye deniz ürünü ihracatıKonya'nın Hüyük ilçesinde faaliyet gösteren su ürünleri tesisi, işlenmiş deniz ürünlerini Almanya, Fransa, Hollanda, Rusya ve Libya'ya gönderiyor.
5.09.2021Ekonomi
Akdeniz’in en doğusundan
Akdeniz’in en doğusundanHatay’ı çok sevdim. Deniz istiyorsanız en muhteşeminden var. Yok, arkadaş ben dağ istiyorum derseniz ziyadesiyle var. Antik ve eski çağ da var. Medeniyetler kucaklaşması da cabası
5.09.2021Pazar
A ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: A Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
A ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: A Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir? Bebek bekleyen çiftler cinsiyet öğrendikten sonra isim arayışına giriyor. İsimler anne ve baba adaylarının en çok durduğu konular arasında yer alıyor. Erkek çocuk bekleyen aileler bebeklerine verecekleri ismin hayatı boyunca taşıyacağı için en güzel ve anlamlı olmasını istiyor. Aileler isim ve anlamları konusunda yakınlarından fikir alıyor. Kulağa hoş gelmesinin yanı sıra çiftler isimlerin anlamlarına da dikkat ediyor. Ebeveynler doğacak bebeklerine değişik, modern, keşfedilmemiş, nadir bulunan, duyulmamış ve anlamları güzel olan isimleri vermeyi tercih ediyor. A harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “A ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: K Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri: K Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeğin cinsiyetini öğrendikten sonra isim konusunda karar verme sürecine giriyor. Kız bebeklerine verecekleri isimlerin güzel ve anlamlı olmasını istiyorlar. Bu konuda araştırmalara giren çiftler duyulmamış, nadir bulunan, keşfedilmemiş ve güzel anlamları isimleri tercih ediyor. Anne ve baba adaylarının en çok dikkat ettiği konulardan birisi de kızlarına verecekleri ismin modern çağa uyması ve popüler olması. K harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
500T Durakları ve İsimleri: 500T Güzergah Hattı Neler?
500T Durakları ve İsimleri: 500T Güzergah Hattı Neler?İstanbul’un en uzun güzergahına sahip olan 500T otobüsleri Tuzla ve Zeytinburnu arasında sefer yapıyor. Toplamda 78 durak bulunan 500T’de tek yön sefer süresi 186 dakika sürüyor. Avrupa ve Anadolu güzergah hattında hizmet veren 500T’de 2 bilet tarifesi geçiyor. Her iki yakada da pek çok ilçeden geçiş sağlayan 500T hemen hemen her zaman dolu oluyor. 500T saatleri ve güzergah hattı neler? 500T Durakları ve İsimleri içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
4.09.2021Gündem
ABD'de İda Kasırgası kabusu devam ediyor, Louisiana eyaletinde yıkım!
ABD'de İda Kasırgası kabusu devam ediyor, Louisiana eyaletinde yıkım!ABD'nin Louisiana eyaletinde etkili olan İda Kasırgası bazı bölgelerde büyük hasara yol açtı.
1.09.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

egeçiftlikgazeteizmirsivas

Çiftlik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.