Çilem Doğan

Çilem Doğan

Son dakika Çilem Doğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Çilem Doğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Çilem Doğan haber sayfamızda...

Çilem Doğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 61 çilem doğan haberi bulunmuştur.
Çilem'in 15 yıl hapis cezasına son itirazı da reddedildi
Çilem'in 15 yıl hapis cezasına son itirazı da reddedildiAdana’da kendisine şiddet uygulayıp, fuhşa sürüklediği gerekçesiyle eşi Hasan Karabulut'u (33) öldürüp, 15 yıl hapis cezası alan Çilem Doğan'ın (30) Yargıtay'a itirazı reddedildi. Doğan'ın avukatı İsa Ayanoğlu, "Olayla ilgili 7 yeni tanık var. Onların dinlenmesi ve yeni deliller ışığında yeniden yargılama talep ettik" dedi.
5.01.2022Gündem
15 yıl cezası onanan Çilem’den Yargıtay'a itiraz
15 yıl cezası onanan Çilem’den Yargıtay'a itirazAdana'da, kendisine şiddet uygulayıp fuhşa sürüklediği iddiasıyla eşi Hasan Karabulut'u (33) tabancayla vurarak öldüren ve yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezası onanan Çilem Doğan (30), avukatı aracılığıyla Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na kararın düzeltilmesi için itirazda bulundu. DHA'ya konuşan Doğan, "Bu karar, bana 'neden ölmedin, kendini savunmamalıydın' mesajı veriyor. Davamın haklılığına güveniyor ve adaletin yeniden tecelli edeceği yönünde umudumu koruyorum" dedi.
15.12.2021Gündem
Şiddet gördükleri eşlerini öldüren Çilem ve Öznur’dan Başak için duygulandırılan mesaj
Şiddet gördükleri eşlerini öldüren Çilem ve Öznur’dan Başak için duygulandırılan mesajAdana'da, kendisine şiddet uygulayıp fuhşa sürüklediği iddiasıyla eşini tabancayla vurarak öldüren, 15 yıllık hapis cezası için hapse girecek olan Çilem Doğan ve şiddet gördüğü eşini aralarında çıkan arbedede bıçakla öldüren Öznur Gülten Efeoğulları, Can Göktuğ Boz (27) tarafından sokak ortasında samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz (28) için DHA’ya açıklama yaptı. Eşini öldürdükten sonra tutuklanan Öznur Efeoğulları, “Ben o gün kendimi savunmamış olsaydım eşim tarafından bıçakla öldürülecektim. Tıpkı kılıçla öldürülen ve toprağa giden Başak gibi mezarda olabilirdim” dedi. Çilem Doğan ise "Emine Bulut, Pınar Gültekin, Başak Cengiz gibi katledilmemek için can havliyle kendilerini kurtaran bizler böyle cezalandırılacak mıyız" dedi.
14.11.2021Gündem
Hakan Ural'ın sağlık durumu hakkında açıklama
Hakan Ural'ın sağlık durumu hakkında açıklamaKanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle ekrana çıkamamıştı.
8.11.2021Cadde
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştu
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştuSunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı, hafta içi her gün Kanal D'de canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programına bağlanan Çilem Doğan, yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezasının beş yıl sonra Yargıtay tarafından onanmasının ardından konuştu.
5.11.2021Magazin
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştu
Çilem Doğan onanan hapis kararının ardından ilk kez konuştuSunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı, hafta içi her gün Kanal D'de canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programına bağlanan Çilem Doğan, yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezasının beş yıl sonra Yargıtay tarafından onanmasının ardından konuştu.
5.11.2021Cadde
Çilem Doğan olayı nedir? Çilem Doğan kimdir, kaç yaşında?
Çilem Doğan olayı nedir? Çilem Doğan kimdir, kaç yaşında?Çilem Doğan kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kocası Hasan Karabulut'un kendisini fuhuşa zorlama ve şiddet nedeniyle öldüren Çilem Doğan 15 yıllık hapis kararının onanmasının ardından yeniden gündeme geldi. Peki Çilem Doğan olayı nedir?
5.11.2021 Gündem
15 yıl hapis cezası onanan Çilem: 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettiler
15 yıl hapis cezası onanan Çilem: 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettilerAdana'da kendisine şiddet uygulayıp fuhşa sürüklediği iddiasıyla eşi Hasan Karabulut'u tabancayla vurarak öldüren Çilem Doğan’a yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandı. Yargılama sırasında kefaletle serbest bırakılan ancak onama kararıyla yeniden cezaevine girecek olan Doğan, "Aslında beni değil 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettiler" dedi.
4.11.2021Haberler
15 yıl hapis cezası onanan Çilem: 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettiler
15 yıl hapis cezası onanan Çilem: 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettilerAdana'da kendisine şiddet uygulayıp fuhşa sürüklediği iddiasıyla eşi Hasan Karabulut'u tabancayla vurarak öldüren Çilem Doğan’a yerel mahkemenin verdiği 15 yıl hapis cezası Yargıtay tarafından onandı. Yargılama sırasında kefaletle serbest bırakılan ancak onama kararıyla yeniden cezaevine girecek olan Doğan, "Aslında beni değil 8 yaşındaki bir kız çocuğunu mahkum ettiler" dedi.
4.11.2021Gündem
Bavulunuzda kitaba yer açın
Bavulunuzda kitaba yer açınTatilde de yanından kitapları eksik etmeyecek okurlar için yeni çıkan dört kitabı yazarlarından dinledik!
18.07.2021Kültür Sanat
“Erkek senaristler kadın karakter üzerine düşünmüyor”
“Erkek senaristler kadın karakter üzerine düşünmüyor”Hande Doğandemir yeni dizisi “Hükümsüz”de kadın cinayetlerini çözen bir avukatı oynuyor. Doğandemir için dizinin en kıymetli yanı iki kadın karakteri merkezine alıyor olması
2.05.2021Pazar
Son dakika... Samsun'daki  İbrahim Zarap vahşetinin cezası ne olmalı? Avukatlar konuştu
Son dakika... Samsun'daki İbrahim Zarap vahşetinin cezası ne olmalı? Avukatlar konuştuGelen son dakika haberine göre; Samsun'da bir kez daha vahşeti gördük. Kan donduran görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Bu caniliğin hukuk karşılığı ne olmalı? Avukatlar Volkan Dülger ve Özlem Şen CNN TÜRK'e anlattı. Öte yandan Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı da, Canik ilçesinde eski eşi tarafından darbedilen kadın ile çocuğunun koruma altına alındığını açıkladı.
7.03.2021Gündem
Çilem Doğan'dan çarpıcı sözler: Pınar ya da Özgecan gibi olacaktım
Çilem Doğan'dan çarpıcı sözler: Pınar ya da Özgecan gibi olacaktımAdana'da, şiddet gördüğünü, kendisini fuhşa sürüklemek istediğini iddia ettiği eşi Hasan Karabulut'u (33) tabancayla vurarak öldürüp, 15 yıl hapis cezası alan ve ardından kefaletle serbest bırakılan Çilem Doğan’ın (30), dosyasının Yargıtay süreci devam ediyor. Süreç hakkında Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulunan Doğan, cezası onanırsa tekrardan cezaevine gireceğini belirterek, "Cezaevine girmekten korkmuyorum. Fakat gerçekten suç işleyen insanların cezaevine girmesi taraftarıyım. O gün eğer kendimi, hayatımı savunmuş ve can derdine düşmüş olmasaydım, bugün Emine Bulut, Pınar Gültekin, Özgecan Aslan gibi nice kadınlardan biri olacaktım" dedi.
7.03.2021Haberler
Son dakika... Çilem Doğan'dan çarpıcı sözler: Pınar ya da Özgecan gibi olacaktım
Son dakika... Çilem Doğan'dan çarpıcı sözler: Pınar ya da Özgecan gibi olacaktımGelen son dakika haberine göre; Adana'da, şiddet gördüğünü, kendisini fuhşa sürüklemek istediğini iddia ettiği eşi Hasan Karabulut'u (33) tabancayla vurarak öldürüp, 15 yıl hapis cezası alan ve ardından kefaletle serbest bırakılan Çilem Doğan’ın (30), dosyasının Yargıtay süreci devam ediyor. Süreç hakkında Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulunan Doğan, cezası onanırsa tekrardan cezaevine gireceğini belirterek, "Cezaevine girmekten korkmuyorum. Fakat gerçekten suç işleyen insanların cezaevine girmesi taraftarıyım. O gün eğer kendimi, hayatımı savunmuş ve can derdine düşmüş olmasaydım, bugün Emine Bulut, Pınar Gültekin, Özgecan Aslan gibi nice kadınlardan biri olacaktım" dedi.
7.03.2021Gündem
Türkiye'nin günlerce konuştuğu Çilem arkadaşıymış: Onu uyardım!
Türkiye'nin günlerce konuştuğu Çilem arkadaşıymış: Onu uyardım!Burun estetiği ameliyatı sonrası fenalaşarak yoğun bakıma alınan 23 yaşındaki Leyla Sönmez, 3 gün verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Baba Sönmez, “Kızım sağlıkçı olacaktı, sağlığından oldu” dedi. Türkiye'nin günlerce konuştuğu Çilem Doğan da Leyla Sönmez ile arkadaş olduklarını söyledi. Doğan, "Yaşadığım sorunları kendisine anlatıp, ‘nefes alma yönünden ciddi sorunun yoksa ameliyat olma, iyileşme süreci uzun sürebilir’ dedim. O da nefes alamadığını, ciddi şekilde sorun yaşadığını söyledi" açıklamalarında buldunu.
5.02.2019Gündem
Emsal karar! Beraat kararı bozuldu...
Emsal karar! Beraat kararı bozuldu...Yargıtay Ceza Genel Kurulu, yıllardır dayak yediği kocasını tülbentle boğarak öldüren kadına "meşru müdafaa" nedeniyle verilen beraat kararını bozdu.
12.10.2018Gündem
Çilem’in avukatı da FETÖ’den tutuklandı
Çilem’in avukatı da FETÖ’den tutuklandıADANA’da eşi 33 yaşındaki Hasan Karabulut’u tabancayla vurarak öldürmekten 15 yıl hapis cezasına çarptırıldıktan sonra 50 bin lira kefaletle serbest bırakılan 24 yaşındaki Çilem Doğan’ın avukatı İsa Ayanoğlu da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapmasında tutuklandı.
6.09.2016Gündem
Çilem’in savunması  inandırıcı bulunmadı
Çilem’in savunması inandırıcı bulunmadıKendisini fuhuşa sürüklediğini öne sürdüğü eşini öldüren ve kefaletle serbest bırakılan Çilem Doğan’ın tekrar tutuklanması için yapılan itiraz mahkeme tarafından oy çokluğuyla reddedildi
13.07.2016Gündem
Çilem Doğan'ın tahliyesine yapılan itiraz reddedildi
Çilem Doğan'ın tahliyesine yapılan itiraz reddedildiADANA’da eşi 33 yaşındaki Hasan Karabulut’u tabancayla vurarak öldürmekten 15 yıl hapis cezasına çarptırıldıktan sonra 50 bin lira kefaletle serbest bırakılan ve ardından ’Karabulut’ olan soyadını değiştiren 24 yaşındaki Çilem Doğan’ın tahliyesine itiraz talebi reddedildi.
1.07.2016Gündem
‘Hâlâ korkum var’
‘Hâlâ korkum var’Tahliye sonrası tehdit aldığı iddiaları hakkında konuşan Çilem Doğan, ‘Eşim öldü diye korku bitmedi. Koruma talep edeceğiz’ dedi
23.06.2016Gündem
Çilem Doğan'ın avukatından Figen Yüksekdağ açıklaması
Çilem Doğan'ın avukatından Figen Yüksekdağ açıklamasıEşini öldürmekten 15 yıl hapis cezasına mahkum edildikten sonra 50 bin lira kefaletle tahliye edilen Çilem Doğan'ın avukatı İsa Ayanoğlu, HDP'li Figen Yüksekdağ'ın Çilem Doğan'ı ziyareti ile ilgili açıklama yaptı. Ayanoğlu, "Müvekkilimin ve ailesinin hiçbir şekilde hiçbir siyasi partiyle bağı yok" dedi.
23.06.2016Gündem
Kadınlardan ‘Çilem’ eylemi
Kadınlardan ‘Çilem’ eylemiAdana’da kefaletle tahliye edilen Çilem Doğan’ın beraat etmesi için birçok şehirde eylem düzenlendi. Meşale yakıp halay çeken kadınlar “Şiddetin kölesi olmayacağız” sloganları attı
22.06.2016Gündem
Eşinin ailesi Çilem Doğan'ın tahliyesine itiraz etti
Eşinin ailesi Çilem Doğan'ın tahliyesine itiraz ettiKendisini dövdüğü ve fuhuşa zorladığı iddiasıyla öldürdüğü eşi Hasan Karabulut’un ailesi, mahkemeye başvurarak Çilem Doğan'ın tahliyesine itiraz etti.
22.06.2016Gündem
Eşinin ailesi Çilem Doğan'ın tahliyesine itiraz etti
Eşinin ailesi Çilem Doğan'ın tahliyesine itiraz ettiKendisini dövdüğü ve fuhuşa zorladığı iddiasıyla öldürdüğü eşi Hasan Karabulut’un ailesi, mahkemeye başvurarak Çilem Doğan'ın tahliyesine itiraz etti.
22.06.2016Gündem
Kızıyla 348 gün sonra ilk gece
Kızıyla 348 gün sonra ilk geceÖnceki akşam 50 bin lira kefaletle serbest bırakılan Çilem Doğan, özgürlüğünün ilk gecesinde kızı ve ailesiyle hasret giderdi. Genç kadın, Yargıtay’daki sonucu beklemeye başladı
21.06.2016Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Çilem Doğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.