Cinsel İlişki

Cinsel İlişki

Son dakika cinsel ilişki haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cinsel ilişki gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cinsel ilişki haber sayfamızda...

Cinsel İlişki

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.609 cinsel ilişki haberi bulunmuştur.
Maymun çiçeği virüsü nedir, belirtileri neler? Maymun çiçeği virüsü nasıl bulaşır, öldürür mü?
Maymun çiçeği virüsü nedir, belirtileri neler? Maymun çiçeği virüsü nasıl bulaşır, öldürür mü?Maymun çiçeği virüsü Türkiye'de görüldü. Dünyada birçok ülkede görülen maymun çiçeği virüsünün Türkiye'de de tespit edilmesinin ardından virüsle ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Maymun çiçeği virüsü nasıl bulaşır, belirtileri nelerdir? İşte maymun çiçeği virüsüne dair bilgiler.
4.07.2022Gündem
Türkiye’de ilk Maymun Çiçeği vakası tespit edildi
Türkiye’de ilk Maymun Çiçeği vakası tespit edildiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de bir hastada maymun çiçeği hastalığı tespit edildiğini, bağışıklık sistemi yetersizliği olan 37 yaşındaki hastanın tecrit edildiğini duyurdu.
1.07.2022Gündem
Bakan Koca: Bir hastamızda maymun çiçeği hastalığı tespit edildi
Bakan Koca: Bir hastamızda maymun çiçeği hastalığı tespit edildiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir hastada maymun çiçeği hastalığı tespit edildiğini duyurdu.
30.06.2022Gündem
10 aylık kocası kadın çıktı! Kaynana şüphelenince olanlar oldu
10 aylık kocası kadın çıktı! Kaynana şüphelenince olanlar olduTüm dünya Endonezya'da 22 yaşındaki bir kadının başına gelenleri konuşuyor. 10 aydır evli olduğu adamın, kadın olduğunu öğrenen genç kadının kandırılma hikâyesi ağızları açık bıraktı.
24.06.2022Dünya
Miyom nedir? Miyom kansere dönüşür mü?
Miyom nedir? Miyom kansere dönüşür mü? Miyom nedir? Rahminizde miyom olduğunu nasıl anlarsınız? Miyom kansere dönüşür mü? Kadın Hastalıkları, Doğum ve Jinekolojik Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu, miyom konusu hakkında detaylı bilgiler verdi.
Nükleer denizaltıda skandal! Gizli ilişki yaşayan subaylar görevden alındı...
Nükleer denizaltıda skandal! Gizli ilişki yaşayan subaylar görevden alındı...Daha önce striptiz kulüplerine, barlara ve restoranlara gitmeme emirlerine uymayan denizcilerin yeni bir skandala imza attığı bilgisi sızdırılmıştı. Nükleer füzelerden sorumlu bir subayın sorumsuzluğu ise dünyayı ayağa kaldırmıştı. Ardından donanma, 29 yaşındaki bir teğmenin adının karıştığı rezaletle çalkalandı. Şimdiyse nükleer denizaltıda yasak ilişki yaşayan denizcilerin mesajları ifşa oldu.
15.06.2022Dünya
Kadınların gizli hastalığı: Kasık ağrınızın nedeni PKS olabilir
Kadınların gizli hastalığı: Kasık ağrınızın nedeni PKS olabilirKadınlarda daha sık yaşanan kasık ağrıları, sıklıkla adet döneminde vücuttaki değişimlerden ya da idrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanabiliyor. Adet dönemi haricinde yaşanan kasık ağrılarında kadınların gizli hastalığı olarak bilinen PKS yani pelvik konjesyon sendromunu göz ardı etmemek gerekiyor. Girişimsel Radyoloji Uzmanı Doç. Dr. Gürhan Adam, pelvik konjesyon sendromu ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.
Savaş mağduru Ukraynalı kadınlara korkunç teklif! Facebook'ta dakikalar içinde mesaj yağdı
Savaş mağduru Ukraynalı kadınlara korkunç teklif! Facebook'ta dakikalar içinde mesaj yağdıRusya-Ukrayna savaşında neredeyse iki ay geride kalırken, Ukrayna’dan ayrılan sivillerin sayısı 3,5 milyonu geçti. Yetkililer, savaşın şiddetlenmesi durumunda yaşanacak göç dalgasıyla birlikte başta kadınlar olmak üzere 8 ila 10 milyon kişinin daha mülteci durumuna düşeceğini belirtiyor. Mülteci kadınlara karşı yaklaşımı ise korkunç gerçeği bir kez daha gözler önüne serdi.
6.06.2022Dünya
İstanbul’da deniz sezonu açıldı!
İstanbul’da deniz sezonu açıldı!Sarayburnu, Bebek, Rumeli Hisarı ve Emirgan’da dün denize girenlerin çoğu çevre sakinleriydi. Yakın ve sakin olduğu için sahilleri tercih edenler “Boğaz’ın müdavimiyiz” diyordu.
6.06.2022Gündem
Maymun çiçeği döküntüsü alerjik döküntü ile karışır mı?
Maymun çiçeği döküntüsü alerjik döküntü ile karışır mı?Vakaların artışıyla yeni bir küresel salgın olarak kabul edilen 'maymun çiçeği hastalığı' günümüzde Afrika dışında ilk kez bu sıklıkta görülüyor. Prof. Dr. Demet Can, maymun çiçeği hastalığında ateş, halsizlik, baş ağrısı, titreme, lenf bezlerinde büyümenin yanı sıra döküntülerin olduğunu ancak bu döküntülerin alerjik döküntülerden farklı olarak sıkça avuç içi ve ayak tabanlarında yoğunlaştığına dikkati çekti.
Savcının 'Rıza var' diyerek 5 yıl istediği cinsel istismar sanığına 38 yıl hapis!
Savcının 'Rıza var' diyerek 5 yıl istediği cinsel istismar sanığına 38 yıl hapis!Ankara’da Özcan Çuhadar'ın (41), 15 ve 16 yaşlarındaki Suriyeli 2 erkek çocuğuna, şoför olarak çalıştığı özel halk otobüsünde cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılandığı davada da karar çıktı. Savcının "Rıza var" diyerek 5 yıla kadar hapis ve tahliye istediği sanığa 38 yıl hapis cezası verildi.
3.06.2022Gündem
Bilim insanları: Toksoplazma paraziti bulaştığı kişileri çekici yapıyor
Bilim insanları: Toksoplazma paraziti bulaştığı kişileri çekici yapıyorDünya nüfusunun en az üçte birine bulaştığı tahmin edilen T.gondii isimli tek hücreli parazit, kedi dışkısından yayılıyor. Parazitin akıl sağlığı sorunlarına yol açtığı biliniyordu.
2.06.2022Dünya
Maymun çiçeği semptomu gösterenlere tavsiye: Cinsel ilişkiden uzak durun
Maymun çiçeği semptomu gösterenlere tavsiye: Cinsel ilişkiden uzak durunBirleşik Krallık'ta hafta sonunda 71 maymun çiçeği vakası daha görüldü. Böylece ülkede toplam vaka sayısı 179'a çıktı. Sağlık yetkilileri, hastalık belirtileri gösterenlerin cinsel ilişkiden uzak durmaları tavsiyesinde bulundu.
31.05.2022Dünya
Savcı 'rıza var' diyerek, cinsel istismar sanığının tahliyesini istedi!
Savcı 'rıza var' diyerek, cinsel istismar sanığının tahliyesini istedi!Ankara'da Covid-9 salgını tedbirleri kapsamında açık cezaevinden izinli çıkan 'cinsel saldırı' hükümlüsü Özcan Ç'.nin (41), 15 ve 16 yaşındaki Suriyeli 2 erkek çocuğa, şoför olarak çalıştığı özel halk otobüsünde cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklu yargılandığı davada savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, 50 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan sanığın, eylemlerini mağdurların rızası dışında zorla yaptığına dair delil bulunamadığını belirterek, 'reşit olmayanla cinsel ilişki' suçundan 5 yıl hapisle cezalandırılmasını isteyip, tahliyesini talep etti.
30.05.2022Gündem
Uzmanı uyardı! 42 yaş altı maymun çiçeği enfeksiyonuna açık
Uzmanı uyardı! 42 yaş altı maymun çiçeği enfeksiyonuna açıkMaymun çiçeğinin Kongo ve Birleşik Krallık olarak iki ayrı türü olduğunu belirten Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nafiz Koçak, Kongo türünde yüzde 10’a kadar ölüm riski olduğunu söyledi. Koçak, "Dünya çapında 42 yaşın altındaki popülasyon, çiçek hastalığı aşılama programlarının uygulamasının sonlandırılması nedeniyle enfeksiyona açık durumdadır. Çiçek hastalığı aşıları önleyici tedbir olarak kullanılabilir" dedi.
29.05.2022Gündem
Normal doğum yapan kadınlar dikkat! Mesane sarkmasının 6 belirtisi
Normal doğum yapan kadınlar dikkat! Mesane sarkmasının 6 belirtisiSık sık idrara çıkma, idrar yaparken zorlanma ve kasık bölgesinde ağrı gibi şikayetlerle kendini gösteren mesane sarkması kadınlar arasında yaygın şekilde görülebiliyor. Özellikle normal doğum yapan kadınlarda daha sık ortaya çıkan mesane sarkması sosyal yaşamı ve kişinin psikolojisini olumsuz etkiliyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Mesut Polat, mesane sarkması ve tedavi yöntemi hakkında bilgi verdi.
Maymun çiçeği hakkında bilinmesi gereken 5 önemli nokta
Maymun çiçeği hakkında bilinmesi gereken 5 önemli noktaBilim dünyasını son günlerde yüksek dereceli alarma geçiren maymun çiçeği virüsü (Monkeypox) tüm dünyada yeni bir pandemi korkusuna neden oldu. Ülkemizde henüz maymun çiçeği hastalığına rastlanmadığı belirtilse de, bulaşıcı bir hastalık olmasından dolayı endişeler hızla artıyor. Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. İftihar Köksal, maymun çiçeği virüsü hakkında bilinmesi gereken 5 noktayı anlattı.
25.05.2022Genel Sağlık
‘Endişeye değil tedbire gerek var’
‘Endişeye değil tedbire gerek var’DSÖ, 19 ülkede görülen maymun çiçeği virüsü hastalığında 131 vakanın tespit edildiğini duyururken Milliyet’e bilgi veren uzmanlar, virüsün ancak yakın temas yoluyla bulaştığını, kolay yayılım riski olmamasına karşın dikkatli ve tedbirli olunmasını önerdi.
25.05.2022Gündem
Maymun çiçeğinde salgın ve mutasyon beklenmiyor! Kritik 3 yıl detayı
Maymun çiçeğinde salgın ve mutasyon beklenmiyor! Kritik 3 yıl detayıİngiltere'de başlayıp Kuzey Amerika ve Avrupa ülkelerinde hızla yayılan maymun çiçeği virüsü akıllara, "İkinci bir pandemi kapıda mı?" sorusunu getirdi. Özellikle cinsel temas yoluyla bulaşmasıyla dikkatleri üzerine çeken ve AIDS'e yol açan HIV virüsünü hatırlatan hastalıkla ilgili uzmanlar çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.
25.05.2022Gündem
Fransız bakan iki kadın tarafından tecavüzle suçlanıyor
Fransız bakan iki kadın tarafından tecavüzle suçlanıyorFransa’da iki kadın, yeni atanan fiziksel engelli Dayanışma, Özerklik ve Engelli Bireyler Bakanı Damien Abad’in kendilerine tecavüz ettiğini iddia etti.
24.05.2022Dünya
Dr. Alver: Maymun çiçeğinin ölüm oranı düşük
Dr. Alver: Maymun çiçeğinin ölüm oranı düşükUzman Mikrobiyolog Dr. Öğr. Üyesi İpek Ada Alver, endişe yaratan maymunçiçeği (Monkeypox) virüsü hakkında açıklamalarda bulundu.  Alver, “Pandemi haline gelmesi ve Türkiye’de de vaka sayılarını görülmesi muhtemel olsa da ölümcüllük oranı yüksek olmaz” dedi.
24.05.2022Gündem
Maymun çiçeği hakkında merak edilen tüm sorular ve yanıtları
Maymun çiçeği hakkında merak edilen tüm sorular ve yanıtlarıVakaların artmasını beklediğini duyuran WHO, 'Maymun çiçeği belirtileri neler?', 'Hayvanlardan insanlara nasıl geçiyor?', 'Kimler daha fazla risk altında?' ve 'Maymun çiçeğinin aşısı var mı?' gibi soruların yanıtlarını verdi.
23.05.2022Dünya
Son dakika haberler: Dünya bu virüsle sarsıldı! Maymun çiçeği fetiş festivalinden yayıldı
Son dakika haberler: Dünya bu virüsle sarsıldı! Maymun çiçeği fetiş festivalinden yayıldıSon dakika haberlere göre, Avrupa'da bir ülkede daha ortaya çıkan maymun çiçeği virüsü için WHO acil toplanıyor. Bir Avrupa ülkesinde 10 bin kişinin katıldığı fetiş festivali salgının merkez üssü. İspanya'da ise 80 bin kişinin katıldığı festival odak noktasında.
21.05.2022Dünya
Son dakika... Maymun çiçeği virüsü birkaç günde üç kıtaya yayıldı!
Son dakika... Maymun çiçeği virüsü birkaç günde üç kıtaya yayıldı!Ateş, baş ağrısı, şişlikler, sırt ağrısı, kas ağrısı ve halsizlik belirtilerini gösteren tedavisi olmayan virüs, yakın temas ya da cinsel yolla bulaşıyor. Avrupa ülkeleri Fransa ve Almanya ilk vakaları doğruladı. Dünya genelinde yayılmaya devam eden maymun çiçeği virüsü İsrail’e de sıçradı.
20.05.2022Dünya
Son dakika! Ölüme terk edilen Nisa bebeğin annesine tahliye kararı
Son dakika! Ölüme terk edilen Nisa bebeğin annesine tahliye kararıAnadolu 42'inci Asliye Ceza Mahkemesi, kamuoyunda "Nisa Mihriban" ismiyle bilinen asıl adı Ebrar Nil bebeğin biyolojik annesi Ebru S.'nin tahliyesine karar verdi.
17.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Cinsel İlişki ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.