Coca Cola

Coca Cola

Son dakika coca cola haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan coca cola gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan coca cola haber sayfamızda...

Coca Cola

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.071 coca cola haberi bulunmuştur.
New York borsası düşüşle kapandı
New York borsası düşüşle kapandıNew York borsası, günü düşüşle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, 200 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,74 azalarak 35.490,69 puana geriledi.
27.10.2021Ekonomi
Maratonu onuruyla tamamladı
Maratonu onuruyla tamamladıUsta gazeteci Sami Kohen, ailesi, mesai arkadaşları ve meslektaşlarının katıldığı anma etkinliğiyle 68 yıllık evi Milliyet’ten duygu dolu sözlerle uğurlandı. Kohen’le anılarını anlatan Güneri Cıvaoğlu, Şansal Büyüka ve Attila Gökçe, duayen yazarı ‘Dünyada referans oldu’ ve ‘Maratonu onuruyla tamamladı’ sözleriyle andı.
21.10.2021Gündem
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağım
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağımEmine Erdoğan, küresel ısınmanın sadece insan yaşamını değil, bütün ekosistemi etkilediğini ve tabiatın dengesini bozduğunu belirterek, "Birçok canlı türü yok olmakta, emanet aldığımız dünya, çocuklarımıza eksilerek kalmaktadır. Dünya bir bütün. Biz, insanoğlu da onun emanetçisiyiz. Yüksek bir çevre ahlakıyla onu korumalı, emaneti eksiksiz teslim etmek için etkin çevre politikaları geliştirmeli ve uygulamalıyız." dedi.
15.10.2021Haberler
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağım
Emine Erdoğan'dan, Sıfır Atık Zirvesi 2021'e videolu mesaj: Tüm girişimlerin yanında olacağımEmine Erdoğan, küresel ısınmanın sadece insan yaşamını değil, bütün ekosistemi etkilediğini ve tabiatın dengesini bozduğunu belirterek, "Birçok canlı türü yok olmakta, emanet aldığımız dünya, çocuklarımıza eksilerek kalmaktadır. Dünya bir bütün. Biz, insanoğlu da onun emanetçisiyiz. Yüksek bir çevre ahlakıyla onu korumalı, emaneti eksiksiz teslim etmek için etkin çevre politikaları geliştirmeli ve uygulamalıyız." dedi.
15.10.2021Siyaset
Esenlik zirvesi başlıyor
Esenlik zirvesi başlıyorÇalışan esenliği platformu Wellbees tarafından düzenlenen LOOP Summit (LOOP Zirvesi) 7, 14, 21 ve 28 Ekim tarihlerinde wellbeing experience (esenlik deneyimi) temasıyla çevrim içi ortamda gerçekleşecek.
3.10.2021Ekonomi
Kardeş kardeş yatırım tamam
Kardeş kardeş yatırım tamamCoca-Cola İçecek’in Özbekistan’daki satın alma süreci tamamlandı. Tuncay Özilhan, “Kardeş ülkeler Özbekistan ve Türkiye ilişkilerini güçlendirecek yeni bir adım” dedi.
1.10.2021Ekonomi
Özbekistan’daki satın alma süreci tamamlandı
Özbekistan’daki satın alma süreci tamamlandıCoca-Cola İçecek (CCI) ile Özbekistan Cumhuriyeti Devlet Varlık Yönetimi Ajansı (UzSAMA) arasında yüzde 57,118 oranındaki Coca-Cola Bottlers Uzbekistan hisselerinin özelleştirilmesine yönelik Hisse Alım Sözleşmesi’nin imzalanmasının ardından, satın alma işlemi tüm ilgili hükümet ve mutad onayların alınmasını müteakiben resmen tamamlandı.
30.09.2021Uzmanpara
İngiltere’de şoför krizi imalat, gıda ve enerji sektörlerine yayılıyor
İngiltere’de şoför krizi imalat, gıda ve enerji sektörlerine yayılıyor İngiltere'de tır ve kamyon şoförü eksikliğinden kaynaklanan tedarik sorunları kısa zamanda süpermarketlerde rafların boş kalmasına, şirketlerin tedarik zincirlerinin aksamasına ve akaryakıt istasyonlarının kapanmasına neden olurken, İngiliz hükümeti giderek büyüyen krizi yönetmekte zorlanıyor.
27.09.2021Ekonomi
8.5 milyon dolar yatırım aldı
8.5 milyon dolar yatırım aldıTeknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation’dan mezun olan ve Ar - Ge çalışmalarını Teknopark İstanbul’daki ofisinde sürdüren Techsign, 8.5 milyon dolar değerleme üzerinden ilk yatırımını aldı.
22.09.2021Ekonomi
Yılın ‘En İyi CEO’su belli oldu
Yılın ‘En İyi CEO’su belli olduUluslararası kurumsal yatırımcı yayınlarından Institutional Investor tarafından düzenlenen Türkiye 2021 Yatırımcı İlişkileri Ödülleri BIST Tüm Endeksler kategorisinde “En İyi CEO” seçildi.
21.09.2021Ekonomi
Burak Başarır’a en iyi CEO ödülü
Burak Başarır’a en iyi CEO ödülüCoca-Cola İçecek (CCI) CEO’su Burak Başarır, dünyanın en saygın kurumsal yatırımcı yayınlarından ‘Institutional Investor’ tarafından düzenlenen Türkiye 2021 Yatırımcı İlişkileri Ödülleri kapsamında BIST Tüm Endeksler kategorisinde ‘En İyi CEO’ ödülüne layık görüldü.
20.09.2021Ekonomi
Kız kardeş dayanışması
Kız kardeş dayanışmasıGıda sektöründe faaliyet gösteren girişimci kadınları desteklemek amacıyla hayata geçirilen “Kız Kardeşim Hibe Programı”nı kazanan kadınlar güçlenerek büyüyor.
18.09.2021Gündem
Çin devreye girdi, İngiltere çıldırdı! 'Milyar dolarlık' kadın sporcu Raducanu dünyayı sallıyor
Çin devreye girdi, İngiltere çıldırdı! 'Milyar dolarlık' kadın sporcu Raducanu dünyayı sallıyorDünya günlerdir 18 yaşındaki tenisçinin yarattığı sarsıntıyla çalkalanıyor. 44 yıllık beklentiyen son veren Raducanu, Çin'le İngiltere'yi karşı karşıya getirdi. Kapısında dünyanın en büyük markalarının sıraya girdiği, ailesine ve köklerine düşkünlüğüyle günlerdir manşetleri süsleyen sporcunun hayatı, bir anda geri dönülemez bir şekilde değişti.
16.09.2021Dünya
Rekabet Kurumu taahhüt ve uzlaşmayla tasarruf ve iş birliği sağlıyor
Rekabet Kurumu taahhüt ve uzlaşmayla tasarruf ve iş birliği sağlıyorRekabet Kurumu, açık ve ağır ihlaller haricinde rekabeti ihlal eden teşebbüs ve teşebbüs birliklerinin taahhüt sunmalarına imkan sağlarken, uygulamanın hayata geçtiği 24 Haziran 2020'den bugüne kadar 5 şirket hakkında açılan soruşturmayı verdikleri taahhüt neticesinde sonlandırdı.
10.09.2021Ekonomi
Rekabet Kurumu, Coca Cola Satış ve Dağıtım AŞ'den alınan taahhütleri duyurdu
Rekabet Kurumu, Coca Cola Satış ve Dağıtım AŞ'den alınan taahhütleri duyurduCoca Cola Satış ve Dağıtım AŞ'den alınan taahhüt üzerine sonlandıran rekabet soruşturmasında, taahhütlerin detayları duyuruldu.
8.09.2021Ekonomi
Rekaket Kurulu duyurdu! 'ÖTV' soruşturması sonuçlandı
Rekaket Kurulu duyurdu! 'ÖTV' soruşturması sonuçlandıRekabet Kurulu, yeni binek otomobil ve hafif ticari araç üreticisi ve dağıtıcısı teşebbüslere yönelik, özel tüketim vergisi (ÖTV) indirimi sonrasında birlikte hareket ederek fiyat artışına gittikleri ve mal arzını kısıtladıkları iddiasıyla yürütülen soruşturmayı tamamladı. Söz konusu kuruluşlara idari para cezası verilmesine gerek olmadığı kararına varıldı.
6.09.2021Ekonomi
Coca-Cola’da kârlı büyüme
Coca-Cola’da kârlı büyümeCoca - Cola İçecek, yılın ikinci çeyreğinde satış hacmini, Kovid-19 önlemlerine bağlı kısıtlama ve kapanmalara rağmen yüzde 19.8 artırdı.
13.08.2021Ekonomi
Özbekistan fabrikasını 252 milyon dolara alıyor
Özbekistan fabrikasını 252 milyon dolara alıyorCoca-Cola İçecek, Özbekistan’da özelleştirme kapsamındaki Coca-Cola Bottlers Uzbekistan fabrikasını satın almak için sözleşme imzaladı
8.08.2021Ekonomi
Coca-Cola'dan Özbekistan’a yatırım
Coca-Cola'dan Özbekistan’a yatırımCoca-Cola İçecek ile Özbekistan Cumhuriyeti Devlet Varlık Yönetimi Ajansı (UzSAMA) %57,118 oranındaki Coca-Cola Bottlers Uzbekistan hisselerinin özelleştirilmesi için açılan ihalenin kazananı olarak Hisse Alım Sözleşmesini imzaladı. Coca-Cola İçecek CEO’su Burak Başarır, “CCI olarak Orta Asya’daki deneyimimiz ile Özbekistan pazarına da değer katacağımıza inanıyoruz” dedi.
7.08.2021Uzmanpara
Kadın gücü için ekonomik destek
Kadın gücü için ekonomik destekCoca-Cola Türkiye’nin desteği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Habitat Derneği’nin iş birliği ile hayata geçirilen Kız Kardeşim Projesi, kadınları desteklemeye devam ediyor. Proje ile kadınların gerekli bilgi ve becerilerle donanarak, toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları hedefleniyor. Kız Kardeşim Projesi kapsamında ikincisi hayata geçirilen “Hibe Programı” ile üretici, gıda ve yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren girişimci kadınların desteklenmesi amaçlanıyor.
19.07.2021Ekonomi
Dizginlenemez bir hayalperest: Richard Branson
Dizginlenemez bir hayalperest: Richard Bransonİngiliz iş insanı Richard Branson, 11 Temmuz’da uzaya giden ilk milyarder olarak insanlık tarihinde yeni bir sayfa açtı. Uzay turizminin öncüsü Branson, en çok hayallerini önemsiyor. “Milyarderliği değil, yaratıcı olmayı tercih ederim” diyerek gençlere en güzel mesajı veriyor
18.07.2021Dünya
Fitch, görünümünü pozitife yükseltti
Fitch, görünümünü pozitife yükselttiUluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, Coca-Cola İçecek’in (CCI) yabancı para cinsinden uzun vadeli ve yerel para cinsinden uzun vadeli temerrüt derecelendirmesi notunu ve birincil teminatsız derecelendirme notunu ‘BBB-‘ olarak teyit etti. “Durağan” olan kredi notlarının görünümünü ise “pozitif”e yükseltti.
6.07.2021Ekonomi
30 kadın girişimci hibe desteği kazandı
30 kadın girişimci hibe desteği kazandıKız Kardeşim Projesi kapsamında gıda sektöründe faaliyet gösteren girişimci kadınları desteklemek amacıyla ikinci kez hayata geçirilen Kız Kardeşim Hibe Programı’nda 30 girişimci kadın hibe desteği kazandı.
30.06.2021Ekonomi
Galatasaray Başkan adayı Metin Öztürk'ün listesinde en genç kadın üye Lara Yılmaz
Galatasaray Başkan adayı Metin Öztürk'ün listesinde en genç kadın üye Lara YılmazGalatasaray'ın yeni başkanının belli olmasına yaklaşık 24 saat kala, yönetim listeleri detaylarıyla karşılaştırılıyor.
18.06.2021Galatasaray
Cristiano Ronaldo'dan olay hareket: Su için
Cristiano Ronaldo'dan olay hareket: Su içinPortekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Macaristan maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında masada duran asitli içecek şişelerine tepki göstererek izleyenlere su için mesajı gönderdi.
15.06.2021Futbol

Benzer Haber Etiketleri

ekonomicoca colaözbekistanRekabet KurumuEmine Erdoğan

Coca Cola ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.