Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay

Son dakika Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.533 cumhurbaskani yardimcisi oktay haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit polis memuru Yangöz için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit polis memuru Yangöz için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Muğla'nın Bodrum ilçesinde şüpheli kişileri takip eden ekibe silahla ateş edilmesi sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit düşen polis memuru Ercan Yangöz'e rahmet diledi.
17.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan önemli kabul
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan önemli kabulCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Orhan Erdem ile üyelerini kabul etti.
15.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığına Fuat Oktay vekalet edecek
Cumhurbaşkanlığına Fuat Oktay vekalet edecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Belçika Krallığı'na ve Azerbaycan Cumhuriyeti'ne ziyaretleri dolayısıyla Cumhurbaşkanlığına, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay vekalet edecek.
12.06.2021Siyaset
Oktay'dan Marmara Denizi'ndeki müsilaj sorunu  ile ilgili açıklama
Oktay'dan Marmara Denizi'ndeki müsilaj sorunu ile ilgili açıklamaCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Marmara Denizi'ndeki müsilaj (deniz salyası) sorununa ilişkin "Arıtma tesislerini 'temel atmama' törenleri ile durduran CHP zihniyetinin İstanbul'umuzu getirdiği durumun fotoğrafıdır. Milletimiz müsterih olsun, her zaman olduğu gibi bu sorunu çözecek olan yine Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde AK Parti iktidarıdır." ifadelerini kullandı.
12.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit asker için başsağlığı  mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit asker için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, şehit Piyade Sözleşmeli Er Muhammed Ali Akın için başsağlığı diledi.
12.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit askerler için taziye mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit askerler için taziye mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, dün şehit olan 3 asker için taziye mesajı yayımladı.
4.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit güvenlik korucusu Cahit Çelik için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit güvenlik korucusu Cahit Çelik için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bitlis Tatvan'da gerçekleştirilen Eren-11 Operasyonu esnasında çıkan çatışmada şehit düşen güvenlik korucusu Cahit Çelik için başsağlığı mesajı yayımladı.
3.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit Jandarma Koçak'ın babasına taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit Jandarma Koçak'ın babasına taziye telefonuCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Bitlis'in Tatvan ilçesi kırsalında terör örgütüne karşı yürütülen "Eren-11 Şehit Jandarma Astsubay Kıdemli Üstçavuş Hakan Toydemir 2021-63" operasyonu sırasında şehit düşen Jandarma Teğmen Baki Koçak'ın babası Şevket Koçak'ı arayarak taziyelerini iletti.
2.06.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'a tazminat ödeyecek
Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'a tazminat ödeyecekCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle 30 bin lira manevi tazminat ödemeye mahkum edildi.
1.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İstanbul'un fethinin 568'inci yıl dönümü mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İstanbul'un fethinin 568'inci yıl dönümü mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul'un fethinin 568'inci yıl dönümünü kutladı.
29.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Libya Başkanlık Konseyi Başkan Yardımcısı'nı kabul etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Libya Başkanlık Konseyi Başkan Yardımcısı'nı kabul ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Libya Başkanlık Konseyi Başkan Yardımcısı Abdullah el-Lafi ve beraberindeki heyeti kabul etti.
28.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sudan'ın yanında olmayı sürdüreceğiz
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Sudan'ın yanında olmayı sürdüreceğizCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye'nin Sudan ile ticaret hacminin 2019'da 398 milyon, 2020'de ise 481 milyon doları aştığını belirterek, "2018 yılında imzaladığımız Türkiye-Sudan Ticaret ve Ekonomik Ortaklık Anlaşması’nın yürürlüğe girmesiyle ikili ticaretimizin çok daha yüksek seviyelere taşınacağına inanıyoruz." dedi.
27.05.2021Siyaset
Son dakika: Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı'ndan Türkiye'ye teşekkür
Son dakika: Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı'ndan Türkiye'ye teşekkürGelen son dakika haberine göre; Sudan Egemenlik Konseyi Başkan Yardımcısı Muhammed Hamdan Dagalo, "Bizler, Türkiye'deki kardeşlerimize, Türkiye hükümetine ve halkına her daim yanımızda yer aldıkları için, tüm platformlarda bizleri destekledikleri için, içinden geçtiğimiz zor dönemlerde ve krizlerde yanımızda yer aldıkları için de özellikle teşekkür etmek isterim." dedi.
27.05.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit polis memuru için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit polis memuru için başsağlığı mesajıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yalova'da uygulama noktasında dur ihtarına uymayan bir aracın çarpması sonucu şehit olan polis memuru Mustafa Emanetoğlu için başsağlığı mesajı yayımladı.
26.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı heyetini kabul etti
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı Derneği Genel Başkanı Sezai Sezen ve beraberindeki heyet kabul etti. Görüşmede, ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Kızılayı'nın Türk Kızılay ile iş birliği de ele alındı.
26.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Necip Fazıl Kısakürek'i andı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Necip Fazıl Kısakürek'i andıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Necip Fazıl Kısakürek'in vefatının 38. yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
25.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, şehit asker için başsağlığı diledi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, şehit asker için başsağlığı dilediCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Pençe-Yıldırım Harekatı sırasında şehit düşen Uzman Onbaşı Eyyüp Gergin için başsağlığı mesajı yayımladı.
24.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'de gençlerle bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'de gençlerle bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan ile Türkiye'den 81 AK Parti Gençlik Kolları temsilcisi, STK temsilcileri ve sporcularla sabah namazında bir araya geldi.
23.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'de gençlerle sabah namazında bir araya geldi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'de gençlerle sabah namazında bir araya geldiCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan ile Türkiye'den 81 AK Parti Gençlik Kolları temsilcisi, STK temsilcileri ve sporcularla sabah namazında bir araya geldi.
23.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Türkiye-KKTC Gençlik Buluşması'na katıldı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Türkiye-KKTC Gençlik Buluşması'na katıldıCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Cumhurbaşkanımız liderliğinde Türkiye'nin bölgemizdeki temel mücadelesi, zulüm ve acının silinip yerine adalet ve barışın ihdas edilmesidir." dedi.
22.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'nin Vadili köyünde halkla buluştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'nin Vadili köyünde halkla buluştuCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC'nin Vadili köyünde halka bir araya geldi. Gazimağusa bölgesindeki Vadili Belediyesini ziyaret eden Oktay, Belediye Başkanı Mehmet Adahan tarafından karşılandı. Belediyenin bahçesinde halkla sohbet eden Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletti.
22.05.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'nin Vadili köyünde halkla buluştu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC'nin Vadili köyünde halkla buluştuCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC'nin Vadili köyünde halka bir araya geldi. Gazimağusa bölgesindeki Vadili Belediyesini ziyaret eden Oktay, Belediye Başkanı Mehmet Adahan tarafından karşılandı. Belediyenin bahçesinde halkla sohbet eden Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletti.
22.05.2021Siyaset
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi törende açıkladı! 10 bin kişilik istihdam
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi törende açıkladı! 10 bin kişilik istihdamGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC Sulamaları İletim Tüneli Işık Görünme Töreni’ne canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan, 'Tarım arazilerinin sulamaya açılmasıyla yıllık 156 milyon gelir artışı ve 10 bin kişilik istihdam sağlanacaktır. Tarım sektörü çağ atlayacak, KKTC'nin kalkınma hamlesi farklı bir ivme kazanacaktır. Gayemiz KKTC'nin gelişip güçlenmesi ve daha müreffeh bir geleceğe sahip olmasıdır' dedi.
22.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC Sulamaları İletim Tüneli'nde incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC Sulamaları İletim Tüneli'nde incelemelerde bulunduCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Sulamaları İletim Tüneli'nde incelemelerde bulundu.
22.05.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: İnsanları evlerinden eden zalimlere karşı susmayacağız
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: İnsanları evlerinden eden zalimlere karşı susmayacağızCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Filistin'de, Gazze'de, Kudüs'te, Mescid-i Aksa'da, Şeyh Cerrah'ta olanlar. Ne yazık ki tüm dünya sessiz sedasız görmezden gelerek izliyor." dedi.
21.05.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

fuat oktayCumhurbaşkanı YardımcısıKKTCşehittaziye

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.