Cumhurbaşkanlığı Kabinesi

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi

Son dakika Cumhurbaşkanlığı Kabinesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi haber sayfamızda...

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 872 cumhurbaşkanlığı kabinesi haberi bulunmuştur.
Randevuya sadakat arttı
Randevuya sadakat arttı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nde hayata geçirilen “onaylı randevu” uygulaması ile randevusuna gelen vatandaş oranında önemli bir artış olduğunu söyledi.
22.05.2024 Gündem
Bakan Koca açıkladı! Onaylı MHRS'de ilk sonuçlar...
Bakan Koca açıkladı! Onaylı MHRS'de ilk sonuçlar... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde (MHRS) 13 Mayıs'tan itibaren hayata geçirilen "onaylı randevu" uygulamasının ilk sonuçlarını değerlendirdi.
21.05.2024 Haberler
Bakan Koca açıkladı! Onaylı MHRS'de ilk sonuçlar...
Bakan Koca açıkladı! Onaylı MHRS'de ilk sonuçlar... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde (MHRS) 13 Mayıs'tan itibaren hayata geçirilen "onaylı randevu" uygulamasının ilk sonuçlarını değerlendirdi.
21.05.2024 Gündem
‘Kumpasçılarla işimiz olmaz’
‘Kumpasçılarla işimiz olmaz’ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partinin Kızılcahamam’daki Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılışında konuştu.
19.05.2024 Gündem
Bahçeli'den Çetin Doğan açıklaması: Cezaevi müdürü olsam geri içeri alırdım
Bahçeli'den Çetin Doğan açıklaması: Cezaevi müdürü olsam geri içeri alırdım Çetin Doğan'ın cezaevi çıkışındaki sözlerini değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Bana göre uygun olmamıştır. Ben cezaevi müdürü olmuş olsaydım aftan yararlananların listesine bakar, 'Çetin Doğan, sen orada yoksun' diye geri içeri alırdım' dedi.
18.05.2024 Gündem
Tarım Bakanı Yumaklı'dan kurbanlık fiyatlarına ilişkin açıklama
Tarım Bakanı Yumaklı'dan kurbanlık fiyatlarına ilişkin açıklama Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanlarıyla ilgili düzenlemenin TBMM tatile girmeden görüşülmesini beklediğini belirterek "Her kurumun sorumlulukları var. Herkes sorumluluklarını yerine getirecek" dedi.
7.05.2024 Ekonomi
Sinan Ateş iddianamesi! Bahçeli: Bakalım süreç Ankara'da mı Pensilvanya'da mı bitecek?
Sinan Ateş iddianamesi! Bahçeli: Bakalım süreç Ankara'da mı Pensilvanya'da mı bitecek? Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, Sinan Ateş iddianamesine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
7.05.2024 Gündem
Erdoğan: Aynı adımı İsrail de atmalı
Erdoğan: Aynı adımı İsrail de atmalı “Hamas’ın ateşkesi kabul ettiğini açıklamasından memnuniyet duyduk” diyen Erdoğan, “Şimdi aynı adım İsrail tarafından da atılmalıdır. Tüm batılı aktörleri İsrail yönetimine baskı yapmaya çağırıyorum” ifadelerini kullandı.
7.05.2024 Gündem
Erdoğan: Yarım kalan işi tamamlayacağız
Erdoğan: Yarım kalan işi tamamlayacağız Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da başladı. Kabine toplantısı sona erdi. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyor.
6.05.2024 Haberler
Erdoğan: Aynı adım İsrail tarafından da atılmalıdır
Erdoğan: Aynı adım İsrail tarafından da atılmalıdır Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da başladı. Kabine toplantısı sona erdi. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyor.
6.05.2024 Haberler
Erdoğan: Faşist çapulculara müsaade etmeyeceğiz
Erdoğan: Faşist çapulculara müsaade etmeyeceğiz Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da başladı. Kabine toplantısı sona erdi. Kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapıyor.
6.05.2024 Haberler
Kabine toplantısı başladı! Öğretmenlerin gözü Beştepe'de
Kabine toplantısı başladı! Öğretmenlerin gözü Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da başladı.
6.05.2024 Haberler
Son dakika.... Kabine toplantısı sona erdi! Öğretmenlerin gözü Beştepe'de
Son dakika.... Kabine toplantısı sona erdi! Öğretmenlerin gözü Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da başladı. Yaklaşık 3.30 saat süren toplantı sona erdi.
6.05.2024 Gündem
YENİ KABİNE TOPLANTISI TARİHİ! Kabine ne zaman, saat kaçta toplanacak? Öğretmen ataması kararı için gözler Kabine'de!
YENİ KABİNE TOPLANTISI TARİHİ! Kabine ne zaman, saat kaçta toplanacak? Öğretmen ataması kararı için gözler Kabine'de! Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, çeşitli gündem maddeleri ile bir araya geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında düzenlenen Kabine Toplantısı takvimi, öğretmen ataması bekleyenlerin gündeminde. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman?
30.04.2024 Bilgi Rehberi
‘Kınanması gereken Netanyahu’dur’
‘Kınanması gereken Netanyahu’dur’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından yaptığı konuşmada İsrail-İran gerilimine değindi. Erdoğan, “İsrail hükümeti ateşi bölgeye yaymak için provokatif adımlar atmaktadır. Gerilimin müsebbibi Netanyahu ve gözünü kan bürümüş yönetimidir” dedi.
17.04.2024 Gündem
‘Yerelde iktidar olduk’ diyenler hayâl aleminde
‘Yerelde iktidar olduk’ diyenler hayâl aleminde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda, iç ve dış gündemi değerlendirdi.
17.04.2024 Gündem
KABİNE NE ZAMAN toplanacak, bugün Kabine var mı? 2024 Kabine Toplantısı kararları bekleniyor!
KABİNE NE ZAMAN toplanacak, bugün Kabine var mı? 2024 Kabine Toplantısı kararları bekleniyor! Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, kritik gündem başlıkları ile bir araya geliyor. 31 Mart seçim süreci nedeniyle bir süredir gerçekleşmeyen Kabine toplantısı için tarih arayışı başladı. Peki, Kabine bu hafta var mı, ne zaman?
16.04.2024 Bilgi Rehberi
Kabine yarın toplanıyor! İşte masadaki kritik başlıklar
Kabine yarın toplanıyor! İşte masadaki kritik başlıklar Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yarın toplanacak.
15.04.2024 Haberler
Yerel seçim sonrası Kabine ilk kez toplanıyor! İşte masadaki kritik başlıklar
Yerel seçim sonrası Kabine ilk kez toplanıyor! İşte masadaki kritik başlıklar Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Pazartesi günü toplanacak. Kabine'de 4 başlık büyük önem taşıyor. İşte detaylar...
15.04.2024 Gündem
‘Milletimizin mesajını aldık’
‘Milletimizin mesajını aldık’ MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin geçici sonuçlarına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
2.04.2024 Gündem
Bahçeli'den 31 Mart açıklaması: Erken seçim yaygarası aymazlıktır
Bahçeli'den 31 Mart açıklaması: Erken seçim yaygarası aymazlıktır Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından açıklama yaptı. Erken seçim yaygarasının aymazlık olduğunu söyleyen Bahçeli, 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan devletin başıdır ve desteğimiz sonuna kadar arkasındadır.' dedi.
1.04.2024 Haberler
Bahçeli'den 31 Mart açıklaması: Erken seçim yaygarası aymazlıktır
Bahçeli'den 31 Mart açıklaması: Erken seçim yaygarası aymazlıktır Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından açıklama yaptı. Erken seçim yaygarasının aymazlık olduğunu söyleyen Bahçeli, 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan devletin başıdır ve desteğimiz sonuna kadar arkasındadır.' dedi.
1.04.2024 Gündem
KABİNE TOPLANTISI bugün mü, ne zaman, saat kaçta (Mart 2024)? 💢 Yeni Kabine Toplantısı kararları neler olacak? Kabine tarihi...
KABİNE TOPLANTISI bugün mü, ne zaman, saat kaçta (Mart 2024)? 💢 Yeni Kabine Toplantısı kararları neler olacak? Kabine tarihi... Kabine Toplantısı takvimi yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında düzenlenen Kabine Toplantısı, her iki haftada bir gerçekleşiyor. Gündeme ilişkin bir dizi konu ele alınarak yeni kararlar değerlendiriliyor. Peki, bir sonraki Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta?
25.03.2024 Bilgi Rehberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sınır ötesi operasyon mesajı! Bu yaz çember tamamlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada sınır ötesi operasyon mesajı vererek, "Irak sınırlarımızı güven altına alacak çemberi tamamlamak üzereyiz. Bu yazın Irak sınırlarımızla ilgili meseleyi kalıcı olarak çözüme kavuşturmuş olacağız." dedi. Erdoğan ayrıca savunma sanayi, emekli ve çalışanların maaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
4.03.2024 Gündem
KABİNE TOPLANTISI var mı? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Gözler Kabine kararlarında...
KABİNE TOPLANTISI var mı? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? Gözler Kabine kararlarında... Cumhurbaşkanlığı Kabinesi çeşitli gündem maddeleri ile bir araya geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine, her iki haftada bir düzenleniyor. Yeni Kabine Toplantısı için gözler tarih açıklamasında. Peki, Kabine toplantısı bugün mü, ne zaman?
28.02.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.