Dağıtım

Dağıtım

Son dakika Dağıtım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dağıtım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dağıtım haber sayfamızda...

Dağıtım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.581 dağıtım haberi bulunmuştur.
İş Bankası'nın aktif büyüklüğü 1.15 trilyon TL
İş Bankası'nın aktif büyüklüğü 1.15 trilyon TLTürkiye İş Bankası aktif büyüklüğünü haziran ayı itibarıyla yıl sonuna göre yüzde 23,7 oranında artırarak 1,15 trilyon TL seviyesine yükseltti.
9.08.2022Uzmanpara
İş Bankası’nın aktif büyüklüğü 1,15 trilyon TL’ye ulaştı
İş Bankası’nın aktif büyüklüğü 1,15 trilyon TL’ye ulaştıTürkiye İş Bankası, aktif büyüklüğünü Haziran 2022 itibarıyla, yıl sonuna göre yüzde 23,7 oranında artırarak 1,15 trilyon TL seviyesine yükseltti.
9.08.2022Ekonomi
Rüzgar artık enerji verimliliği için esiyor!
Rüzgar artık enerji verimliliği için esiyor!AB, enerji krizi çanları çalarken, kısa vadeli çözüm olarak enerji tasarrufu ve verimliliğine döndü ancak vatandaşın ötesinde, sanayi için hangi mekanizmaların kullanılacağı hala bir muamma. Her koşulda, Rusya’nın gazı tamamen kesme riski yükseldikçe, bugüne kadar görmezden gelinen enerji verimliliğinin parladığı ise bir gerçek.
Petrol Ofisi’nde yeni dönem
Petrol Ofisi’nde yeni dönemTürkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinin önde gelen şirketi Petrol Ofisi, Genel Müdür Selim Şiper’in 1 Eylül 2022 tarihi itibarı ile icra dışı göreve geçeceğini ve halen CFO olarak görevine devam etmekte olan Mehmet Abbasoğlu’nun bu tarih itibarı ile yeni Genel Müdür olarak atandığını açıkladı.
9.08.2022Ekonomi
Gıdayı israf ediyoruz atmosferi kirletiyoruz
Gıdayı israf ediyoruz atmosferi kirletiyoruzBir tarafta doyurulmayı bekleyen milyarlarca insan, diğer tarafta çözüm bekleyen ve yaşamı tehdit eden küresel ısınma sorunu var. Tarladan sofraya tüm aşamalarda gıdada atık miktarının azaltılması için ilk adım, kayıpların nasıl ve nerede gerçekleştiğini bulmak. Daha sonra ise hızlıca bunlara yönelik aksiyonları almak gerekiyor.
9.08.2022Ekonomi
Discord Giriş: Discord Nedir ve Nasıl Kullanılır?
Discord Giriş: Discord Nedir ve Nasıl Kullanılır? Milyonlarca insanın aktif olarak kullandığı anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım Discord sesli, görüntülü ve yazılı olarak iletişim imkanı sağlıyor. Oyunlar çeşitli entegrasyon sağlayan platformu özellikle oyuncular sıklıkla tercih ediyor. Discord’u aktif kullanabilmek için kayıt olarak giriş yapmak gerekiyor. Discord nedir ve nasıl kullanılır? Discord giriş yapma ile ilgili detaylı bilgi almak için içeriğimize göz atabilirsiniz.
5.08.2022Teknoloji
İş dünyasında önemli atamalar var
İş dünyasında önemli atamalar varTürkiye’nin önde gelen şirketlerinde yöneticilerin kariyerlerindeki yükseliş devam ediyor. Haziran ve temmuz aylarında gerçekleşen önemli atamalar ile bazı isimler rotasyon, bazıları ise transfer yöntemiyle yeni görevlerine getirildi.
'C' plaka dağıtımı yapılacak
'C' plaka dağıtımı yapılacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre Antalya Büyükşehir Belediyesi 1.000 adet "C" Plaka dağıtımı yapacak.
4.08.2022 Ekonomi
Almanya II. Dünya Savaşı yıllarına döndü! Işıklar söndürülüyor
Almanya II. Dünya Savaşı yıllarına döndü! Işıklar söndürülüyorRusya'nın Avrupa ülkelerine gazı kesmesiyle yeni bir dönem başladı, Almanya'nın başkenti Berlin’de enerji tasarrufu sağlamak için 200 sembol yapı artık geceleri ışıklandırılmayacak.
30.07.2022Dünya
Rusya'nın hamlesinin ardından Avrupa'da enerji tasarrufu: Kravat takmayın!
Rusya'nın hamlesinin ardından Avrupa'da enerji tasarrufu: Kravat takmayın!Rusya, Avrupa'nın gaz arzını önemli ölçüde azalttıktan sonra ülkeler tek tek aldıkları önlemleri açıklıyor.
30.07.2022Ekonomi
Romanya’nın oyuncak devini Sunman aldı
Romanya’nın oyuncak devini Sunman aldıOyuncak sektöründe üretim, dağıtım ve perakende satış alanında Türkiye’nin pazar lideri olan Sunman, Romanya’nın en büyük oyuncak markası Noriel’in yüzde 100 hissesini satın aldı.
29.07.2022Ekonomi
Doğalgaza turizm molası
Doğalgaza turizm molasıAyvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in talimatıyla turizm sezonunda kazı sırasında sıkıntı yaşanmaması için çalışmalara eylül ayına kadar ara verildi.
29.07.2022Ege
Rekabet Kurulu, Coca Cola hakkında soruşturmayı sonlandırdı
Rekabet Kurulu, Coca Cola hakkında soruşturmayı sonlandırdıRekabet Kurulu, hakkında soruşturma yürütülen Coca Cola Satış ve Dağıtım Anonim Şirketi'nin, sunduğu taahhüt paketinin rekabet sorunlarını giderebileceğini değerlendirerek, soruşturmayı sonlandırdı.
28.07.2022Haberler
Rekabet Kurulu, Coca Cola hakkında soruşturmayı sonlandırdı
Rekabet Kurulu, Coca Cola hakkında soruşturmayı sonlandırdıRekabet Kurulu, hakkında soruşturma yürütülen Coca Cola Satış ve Dağıtım Anonim Şirketi'nin, sunduğu taahhüt paketinin rekabet sorunlarını giderebileceğini değerlendirerek, soruşturmayı sonlandırdı.
28.07.2022Ekonomi
Ekiplerin başı arılarla dertte! Hepsini tek tek temizliyorlar
Ekiplerin başı arılarla dertte! Hepsini tek tek temizliyorlarVangölü Elektrik Dağıtım A.Ş (VEDAŞ) arıza ekiplerinin başı eşek arılarıyla dertte. Tek tek evleri gezen ekipler, sayaçları kontrol edip arıların yuvalarını ister istemez bozmak zorunda kalıyor.
27.07.2022Haberler
Ekiplerin başı arılarla dertte! Hepsini tek tek temizliyorlar
Ekiplerin başı arılarla dertte! Hepsini tek tek temizliyorlarVangölü Elektrik Dağıtım A.Ş (VEDAŞ) arıza ekiplerinin başı eşek arılarıyla dertte. Tek tek evleri gezen ekipler, sayaçları kontrol edip arıların yuvalarını ister istemez bozmak zorunda kalıyor.
27.07.2022Gündem
Petroldeki dalgalanma fiyatları etkiledi: Benzine indirim geldi!
Petroldeki dalgalanma fiyatları etkiledi: Benzine indirim geldi!Brent petrol fiyatlarında yaşanan aşağı yönlü dalgalanma Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına indirim olarak yansıyor. Motorine yapılan 92 kuruşluk indirim ardından benzine de bir indirim geldi.
27.07.2022Ekonomi
Bakan Dönmez Abdülhamid Han sondaj gemisi için tarih verdi
Bakan Dönmez Abdülhamid Han sondaj gemisi için tarih verdiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez yaptığı açıklamada "Abdülhamid Han sondaj gemisini 9 Ağustos'ta Mersin'den ilk görev yerine uğurlayacağız" dedi.
26.07.2022Ekonomi
Avrupa Yakası’nda elektrik tüketimi bayramda yüzde 6,3 geriledi
Avrupa Yakası’nda elektrik tüketimi bayramda yüzde 6,3 gerilediKurban Bayramı ile 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün peş peşe gelmesi nedeniyle bayram tatili 8 Temmuz arife günü ile birlikte 9,5 güne çıkarken BEDAŞ’ın verilerine göre İstanbul Avrupa Yakası’nda elektrik tüketimi de düştü. Arife günü de dahil Kurban Bayramı’nın kutlandığı 8-12 Temmuz tarihleri arasında Avrupa Yakası’ndaki elektrik tüketimi geçen yılki bayram tatiline göre yüzde 6,3 geriledi.
26.07.2022Ekonomi
Motorine 92 kuruş indirim
Motorine 92 kuruş indirimBugünden itibaren geçerli olacak şekilde motorinin litre satış fiyatına 92 kuruş indirim yapıldı.
26.07.2022Uzmanpara
Motorine 92 kuruş indirim geldi
Motorine 92 kuruş indirim geldiBugünden itibaren geçerli olacak şekilde motorinin litre satış fiyatına 92 kuruş indirim yapıldı.
26.07.2022Ekonomi
Sri Lanka'da okullar yeniden açıldı
Sri Lanka'da okullar yeniden açıldıSri Lanka'da yakıt kıtlığı nedeniyle kapanan okullar, bugün yeniden açıldı.
25.07.2022Dünya
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır? A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
20.07.2022Oyun
Motokurye ile kamyonet sürücüsünün kavgası kamerada
Motokurye ile kamyonet sürücüsünün kavgası kameradaAnkara'da, trafikte yol verme nedeniyle çıkan tartışmada tekme ve yumruklarla birbirine saldıran kamyonet sürücüsü ile motokurye arasındaki kavga, çevredeki vatandaşlar tarafından yatıştırıldı. O anlar, cep telefonu kamerası ile kaydedildi.
19.07.2022Haberler
Enfal Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Fazileti, Arapça Yazılışı ve Diyanet Meali
Enfal Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Fazileti, Arapça Yazılışı ve Diyanet MealiKur’an-ı Kerim’de yer alan surelerin her biri kendi içerisinde mana ve faziletler saklamaktadır. Bu bağlamda sureleri okuyan kişiler niyetleri doğrultusunda bazı manevi armağanlara erişebilmektedir. Enfal Suresi de faziletleri bakımından sık sık okunan bir suredir. 75 ayeti barındıran Enfal Suresi, Kur’an’da 8. sırada yer almaktadır. Surenin adı, 1. ayette geçen “el-Enfal” kavramından gelmekte ve savaş ganimeti manası taşımaktadır. Sure içerisinde Bedir Savaşı ile birlikte elde edilen savaş ganimetlerinin nasıl paylaşılacağı hakkında yol gösterilmektedir. Bunun yanında Müslümanların diğer din kardeşleri ile iyi geçinmesi öğütlenmektedir. Enfal Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, fazileti, Arapça yazılışı ve diyanet meali ilgili detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
16.07.2022Sureler

Benzer Haber Etiketleri

Dağıtım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.