Deloitte

Deloitte

Son dakika Deloitte haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Deloitte gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Deloitte haber sayfamızda...

Deloitte

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 445 deloitte haberi bulunmuştur.
Türkiye'de cep telefonu ilk ne zaman kullanıldı? Salgınla kullanımlar arttı!
Türkiye'de cep telefonu ilk ne zaman kullanıldı? Salgınla kullanımlar arttı!Türkiye'de 27 yıl önce kullanılmaya başlanan ve zamanla günlük hayatın bir parçası haline cep telefonları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde zayıflayan sosyal ilişkilerin sürdürülmesinde önemli rol oynuyor.
22.02.2021Teknoloji
Boohoo Arcadia'ya ait markaları satın aldı
Boohoo Arcadia'ya ait markaları satın aldıİngiliz online hazır giyim perakendecisi Boohoo, iflas eden Arcadia Group'a ait Dorothy Perkins, Wallis ve Burton markalarını 25,2 milyon sterline satın aldığını duyurdu.
8.02.2021Uzmanpara
Son dakika - Para Ligi’nde Türk takımları küme düştü!
Son dakika - Para Ligi’nde Türk takımları küme düştü!Türkiye’den hiçbir kulüp, Deloitte 2021 Para Ligi’ne giremedi. Avrupa’da gelirleri en yüksek 30 ekip içerisine üst üste son iki yılda dahil olamayan Türk takımları Avrupa’daki sportif başarısızlığın benzerini mali alanda da yaşadı
29.01.2021Süper Lig
Futbol Para Ligi kulüpleri gelir kaybı yaşayacak
Futbol Para Ligi kulüpleri gelir kaybı yaşayacakDünya futbolunda en büyük gelire sahip kulüpler (Futbol Para Ligi), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle 2 milyar euro gelir kaybı yaşayacak.
26.01.2021Uzmanpara
Türkiye'de yenilenebilir enerjiye 7 milyar dolar yatırım
Türkiye'de yenilenebilir enerjiye 7 milyar dolar yatırımTürkiye'de geçen yıl yaklaşık 4 bin 800 megavat yenilenebilir enerji kapasitesi devreye alınırken, bu alana yapılan yatırım miktarı yaklaşık 7 milyar doları buldu.
21.01.2021Ekonomi
2020'nin sarsıntıları şirketleri daha dijital ve dayanıklı hale getirdi
2020'nin sarsıntıları şirketleri daha dijital ve dayanıklı hale getirdiDeloitte'un bu yıl 12'ncisi yayımlanan Teknoloji Trendleri Raporu'na göre, işletmeler zorlu geçen 2020 yılında dalgalanmalara adapte oldu, dijital dönüşümü hızlandırdı ve daha dayanıklı hale geldi.
14.01.2021Teknoloji
Türkiye’de rekor birleşme ve alım
Türkiye’de rekor birleşme ve alımDeloitte Türkiye’nin dün açıklanan ‘2020 Yılı Birleşme ve Satın Almalar Raporu’na göre Türkiye’de 2020’de tüm zamanların en yüksek işlem sayısı olan 304 birleşme ve satın alma işlemi gerçekleşirken, işlem hacmi yüzde 70 artışla 9 milyar dolara yükseldi. Yıllık işlem hacmi son 10 yıl ortalamasının altında kalırken işlem hacminde görülen artış bir önceki yıla göre yüzde 70’lik bir büyümeye işaret ediyor.
6.01.2021Ekonomi
E-ticaret zirvesi  ECHO Summit ocakta
E-ticaret zirvesi ECHO Summit ocaktaE-ticaret zirvesi ECHO (e-Commerce Head Organization) Summit, pandemi nedeniyle bu yıl ilk kez online olarak düzenleniyor.
20.12.2020Ekonomi
CFO'lar gelecek üç aya daha iyimser bakıyor
CFO'lar gelecek üç aya daha iyimser bakıyorDeloitte'un 12. Avrupa CFO Anketi'ne göre, Türkiye ve Avrupa'daki Mali İşler Direktörleri'nin (CFO) yarısına yakını gelecek üç aya daha umutlu bakarken, Türkiye'deki CFO'ların yüzde 67'si şirket gelirlerinde, yüzde 55'i faaliyet karında gelecek bir yıl içerisinde artış yaşanacağını tahmin ediyor.
6.11.2020Uzmanpara
Barcelona ile futbolcular arasındaki "maaş kesintisi" müzakereleri sürüyor
Barcelona ile futbolcular arasındaki "maaş kesintisi" müzakereleri sürüyorİspanya'nın Barcelona Kulübünde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının olumsuz etkilerinden dolayı futbolcuların maaşlarında yapılmak istenen kesintiyle ilgili yürütülen müzakerelerde henüz ilerleme kaydedilemedi.
Bu mutluluk hep sürsün
Bu mutluluk hep sürsünEmekli öğretmen Gülay Güngelen ile İzmir Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Beyazıthan Güngelen’in kızları Gözde Güngelen ile Hayriye-Duran Gök çiftinin oğulları Mustafa Gök, Kültürpark Tenis Kulübü’nde düzenlenen törenle evlendi.
6.10.2020Ege
Türkiye en çok roman dinliyor
Türkiye en çok roman dinliyorSosyal izolasyon sürecinde kitap okuma oranlarında bir artış gözlemlense de bu süreçte asıl ilgiyi sesli kitaplar gördü. Türkiye’de ve dünyada sesli kitapları okurlarla buluşturan platformlardan bazıları neredeyse yüzde 40’lık bir artıştan söz ediyor. Türkiye’de en çok dinlenen tür ise romanlar
Türkiye, doğal gaz ticaret merkezlerinden biri olma yolunda ilerliyor
Türkiye, doğal gaz ticaret merkezlerinden biri olma yolunda ilerliyorKaradeniz'de gerçekleştirilen ilk milli sondajda, 320 milyar metreküp doğal gaz keşfi ve bu gazın 2023 itibarıyla üretime geçmesi hedefi, Türkiye'yi gelecek 5 yıl içinde kontratı sona erecek olan 30 bcm'lik uzun dönemli doğal gaz ithalatı müzakerelerinde güçlü konuma getiriyor.
2.09.2020Ekonomi
Yıldız Teknopark'taki iki şirket hızlı büyüyen şirketler listesine girdi
Yıldız Teknopark'taki iki şirket hızlı büyüyen şirketler listesine girdiYıldız Teknopark’ta faaliyet gösteren iki şirket, 2019'un en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği "Deloitte Technology Fast 500 EMEA" listesine girdi.
20.08.2020Ekonomi
obilet.com seyahat sektöründe lider
obilet.com seyahat sektöründe liderobilet.com, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği Deloitte Technology Fast 500™ EMEA listesinde, seyahat sektöründeki diğer firmaları geride bırakarak Türkiye’nin en büyük otobüs ve uçak bileti satış platformu oldu.
10.08.2020Tatil
Premier Lig takımlarının bütçesini koronavirüs vurdu
Premier Lig takımlarının bütçesini koronavirüs vurduİngiltere Premier Lig'de mücadele eden takımlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle büyük gelir kaybı yaşayacak.
‘Sadece kâr odaklı model, hata’
‘Sadece kâr odaklı model, hata’Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin, sadece büyüme ve kar odaklı eski lineer ekonomi modelinin ‘hata’ olduğunu söyledi.
11.06.2020Ekonomi
Korona günlerinde 3.3 milyar $’lık evlilik
Korona günlerinde 3.3 milyar $’lık evlilikKoronavirüs salgınına karşın yılın ilk 5 ayında, toplam tutarı 3.3 milyar dolar olan 24 satın alma ve birleşme işlemi gerçekleşti. 2020 sonuna kadar 100 işleme ulaşılması bekleniyor
9.06.2020Ekonomi
Birleşik Krallık'taki Victoria's Secret tasfiye sürecine girdi
Birleşik Krallık'taki Victoria's Secret tasfiye sürecine girdiABD merkezli kadın iç çamaşırları üreticisi Victorias Secret'in Birleşik Krallık'taki kolu tasfiye sürecine girdi.
8.06.2020Ekonomi
Son dakika... Victoria's Secret firmasına kayyum atandı
Son dakika... Victoria's Secret firmasına kayyum atandıGelen son dakika haberlerine göre; Amerikan kadın iç giyim ve güzellik ürünleri firması Victoria's Secret'ın İngiltere'deki operasyonlarına kayyum atandı.
6.06.2020Ekonomi
Victoria's Secret’in İngiltere’deki kolu iflas etti
Victoria's Secret’in İngiltere’deki kolu iflas ettiDünyaca ünlü kadın giyim mağazası Victoria's Secret’in İngiltere’deki kolu iflas etti.
5.06.2020Ekonomi
Spor salonları (merkezleri) ne zaman açılacak? Son gelişmeler neler?
Spor salonları (merkezleri) ne zaman açılacak? Son gelişmeler neler?Spor salonları yaklaşık 2 aydır kapalı... Hem işletme sahipleri hem de spor merkezini sıkça kullanan müşteriler bu işletmelerin ne zaman açılacağını sorgulayıp 'Spor salonları ne zaman açılacak?' sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor.
20.05.2020Gündem
Kovid-19 sonrası çöken inşaat sektöründe toparlanma sancılı olacak
Kovid-19 sonrası çöken inşaat sektöründe toparlanma sancılı olacakYeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası şantiyelerin kapatılması ve proje iptalleri nedeniyle zor bir dönemden geçen inşaat sektörü ekonomisinde önemli daralma beklenirken, gelecek dönemde şirket birleşmelerinin gerçekleşebileceği, e-şantiyelerin oluşturulacağı, binalarda robotik emlak teknolojilerine ağırlık verileceği öngörülüyor.
19.05.2020Ekonomi
Boğaziçi Ventures ortaklığı güçlendi
Boğaziçi Ventures ortaklığı güçlendiProfesyonel yönetici Agah Uğur, Boğaziçi Ventures yönetimine girdi. Başarılı şirket satışları gerçekleştiren girişimciler tarafından teknoloji girişimlerini desteklemek, yerli teknoloji şirketlerine yatırımlar yapmak üzere kurulan Boğaziçi Ventures’ın Yönetim Kurulu Başkanı iş dünyasının önemli ve deneyimli üst düzey yönetici isimlerinden Agah Uğur oldu.
19.05.2020Ekonomi
Koronavirüs sanal marketlere ilgiyi yüzde 251 artırdı
Koronavirüs sanal marketlere ilgiyi yüzde 251 artırdıKoronavirüs günlerinde alışverişlerini markete gitmek yerine evden yapmayı tercih eden tüketiciler e-ticaret sitelerine akın etti. We Are Social raporuna göre, dünya genelinde sanal marketlerin trafiği yüzde 251 arttı. Deloitte’un raporuna göre ise Türkiye’de video konferans ve uzaktan eğitim sistemlerinde yaklaşık 15 kat büyüme gerçekleşti.
12.05.2020Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

türkiyeekonomideloitteVictoria's SecretBarcelona

Deloitte ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.