Diyanet İşleri Başkanı Erbaş

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş

Son dakika Diyanet İşleri Başkanı Erbaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş haber sayfamızda...

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.098 diyanet işleri başkanı erbaş haberi bulunmuştur.
Kurbanlık fiyatları 2022 ne kadar? Bu yıl kurban fiyatlarında en düşük, en yüksek büyükbaş - küçükbaş kaç para?
Kurbanlık fiyatları 2022 ne kadar? Bu yıl kurban fiyatlarında en düşük, en yüksek büyükbaş - küçükbaş kaç para?Kurban Bayramı yaklaşıyor. Kurban Bayramı'na kadar büyükbaş ve ya küçükbaş kurbanlık almak isteyenler fiyat araştırması yapıyor. Peki kurbanlık fiyatları 2022 ne kadar? İşte en düşük, en yüksek kurbanlık fiyatları haberimizde...
29.06.2022Ekonomi
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Dini Yüksek İhtisas Merkezi'nde cami temeli attı
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Dini Yüksek İhtisas Merkezi'nde cami temeli attıDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Denizli Dini Yüksek İhtisas Merkezi Nihat Zeybekçi Camii temel atma törenine katıldı.
26.06.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Yeryüzünde iyilik egemen oluncaya kadar çalışmaya devam etmeliyiz
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Yeryüzünde iyilik egemen oluncaya kadar çalışmaya devam etmeliyiz‘Dini Yüksek İhtisas Merkezleri Mezuniyet Töreni’ne katılan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “İslam dini bütün insanlık için gönderildi. Bizler bütün insanlıktan sorumluyuz. Yeryüzünde iyilik egemen oluncaya kadar çalışmaya devam etmeliyiz” dedi.
20.06.2022Gündem
KURBAN FİYATI kaç para? Bu yıl (2022) KURBANLIK FİYATLARI en düşük - en yüksek ne kadar?
KURBAN FİYATI kaç para? Bu yıl (2022) KURBANLIK FİYATLARI en düşük - en yüksek ne kadar?Küçükbaş-büyükbaş kurban fiyatları 2022! Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala kurbanlık fiyatları belli oldu. Kurban kesmek için hazırlığa başlayanlar, kurbanlık fiyatları 2022 hakkında bilgi almak istiyor. Bu yıl kurbanlk fiyatları ne kadar, 2022 kurban kesim fiyatı kaç TL? Diyanet İşleri Başkanlığı, kurbanlık fiyatları ve kurban kesim fiyatı hakkında açıklamalarda bulundu. İşte konuya ilişkin detaylar...
16.06.2022Ekonomi
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş 110 hafızın icazet törenine katıldı
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş 110 hafızın icazet törenine katıldıDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, hafızlık eğitimini tamamlayan 110 hafız için Ankara'nın Sincan ilçesinde düzenlenen “Hafızlık İcazet Merasimi”ne katıldı.
14.06.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Elazığ'da yatılı Kur’an kursunu açtı
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Elazığ'da yatılı Kur’an kursunu açtıDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Elazığ'da yapımı tamamlanan, 5 katlı ve 65 öğrenci kapasiteli yatılı Kur'an kursunun açılışını gerçekleştirdi.
11.06.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Tunceli'de cemevi ziyaret etti, Hz. Ali Camisi'nin açılışını yaptı
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Tunceli'de cemevi ziyaret etti, Hz. Ali Camisi'nin açılışını yaptı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Tuncelide Hz. Ali Camisi'nin açılışını gerçekleştirdi ve cemevi ziyaret etti. Erbaş, cemevlerinin yasal statüsüyle ilgili soruya ise "Bizimle alakalı konular değil. Çok geniş tarafları olan bir konu onlar, süreç içerisinde değerlendirilecek. Cemevinde birliğimizi, beraberliğimizi konuştuk. Türkiye olarak hepimiz aynı hedefe çalışıyoruz" dedi.
10.06.2022Gündem
KURBANLIK FİYATLARI 2022 ne kadar? Küçükbaş-büyükbaş kurban kesim fiyatı bu yıl kaç para?
KURBANLIK FİYATLARI 2022 ne kadar? Küçükbaş-büyükbaş kurban kesim fiyatı bu yıl kaç para?Güncel kurban fiyatları (büyükbaş-küçükbaş) ile ilgili meraklı arayış devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde kurbanlık fiyatları kaç para araştırılıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı, kurban kesim fiyatını duyurdu. Peki 2022 kurbanlık fiyatları ne kadar?
9.06.2022Ekonomi
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 81 İl Müftüsüyle birlikte Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nı ziyaret etti
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 81 İl Müftüsüyle birlikte Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nı ziyaret ettiDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, 81 İl Müftüsüyle birlikte Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nı ziyaret etti. Burada konuşan Erbaş, “Adnan Menderes'in, Hasan Polatkan’ın, Fatin Rüştü Zorlu’nun ve diğer büyüklerimizin hatıralarını ve burada çektiği acıları yerinde görelim ve onları analım düşüncesiyle 81 ilimizin müftüsüyle buradayız” dedi.
7.06.2022Gündem
Pandemi sonrası ilk hacı adayları Üsküdar’da düzenlenen törenle uğurlandı
Pandemi sonrası ilk hacı adayları Üsküdar’da düzenlenen törenle uğurlandıDiyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilen 2022 yılının İstanbul’daki ilk hac kafilesi yola çıktı. Uzun yıllar kutsal topraklara gitmek için bekleyen hacı adayları gözyaşlarına hakim olamadı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Hac, sayısız hikmetleri ve güzellikleri içinde bulunduran mübarek bir yolculuk, kutlu bir ibadet, büyük bir arınma mevsimi, tövbe ve dua zamanı, rahmet ve marifet iklimidir” dedi.
6.06.2022Gündem
Pandemi sonrası ilk hacı adayları Üsküdar’da düzenlenen törenle uğurlandı
Pandemi sonrası ilk hacı adayları Üsküdar’da düzenlenen törenle uğurlandıDiyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilen 2022 yılının İstanbul’daki ilk hac kafilesi yola çıktı. Uzun yıllar kutsal topraklara gitmek için bekleyen hacı adayları gözyaşlarına hakim olamadı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Hac, sayısız hikmetleri ve güzellikleri içinde bulunduran mübarek bir yolculuk, kutlu bir ibadet, büyük bir arınma mevsimi, tövbe ve dua zamanı, rahmet ve marifet iklimidir” dedi.
6.06.2022Haberler
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Kurban, toplumunun farklı kesimleri arasında sevgi ve saygıyı güçlendirir
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Kurban, toplumunun farklı kesimleri arasında sevgi ve saygıyı güçlendirirDiyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, "Kurban, yardımlaşma ve paylaşma ile toplumsal huzuru ve güveni pekiştirmektedir. Toplumun farklı kesimleri arasında sevgi ve saygı duygularını güçlendirir. Tıpkı zekat gibi, sadaka gibi, yardımlaşma gibi, dayanışma gibi. İnfakın en önemli unsurlarından birisidir" dedi
3.06.2022Siyaset
KURBANLIK FİYATLARI NE KADAR? 2022 KURBAN KESİM FİYATI NE KADAR? DİYANET DUYURDU
KURBANLIK FİYATLARI NE KADAR? 2022 KURBAN KESİM FİYATI NE KADAR? DİYANET DUYURDUDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, 2022 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelini duyurdu. Vatandaşlar ise kurbanlık fiyatları 2022 ne kadar ve kurban kesim fiyatı 2022 ne kadar aramalarına başladı. 9-12 Temmuz 2022 Tarihler arasında idrak edilecek Kurban Bayramı için belirlenen kurbanlık fiyatlarını haberimize ekledik. İşte kurbanlık fiyatları ve kurban kesim fiyatı 2022...
3.06.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Dünyaya İslam’ın güzelliklerini anlatmamız lazım
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Dünyaya İslam’ın güzelliklerini anlatmamız lazımDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Dünyaya İslam’ın güzelliklerini anlatmamız lazım” dedi. Erbaş, Diyanet İşleri Başkanlığının başta Türkiye olmak üzere dünyanın her yerinde ibadet mekanlarının yanı sıra ilim, fikir ve hizmet müesseseleri ürettiğini anımsatarak, “Başkanlığımız, Müslümanlar arasında fikir, duygu ve ideal birlikteliğini sağlamak adına Asya’dan Afrika’ya, Avrupa’dan Amerika’ya kadar dünyadaki bütün Müslümanların sorunlarıyla ilgili uluslararası istişare toplantıları düzenlemektedir. İnsanlığın dini, ahlaki, maddi ve manevi ihtiyaçlarına cevap vermek için büyük bir özveri ile çalışmaktadır” diye konuştu.
2.06.2022Siyaset
KURBAN KESİM FİYATI 2022 NE KADAR? KURBANLIK FİYATLARI NE KADAR? BÜYÜKBAŞ - KÜÇÜKBAŞ KİLO BAZLI FİYATI KAÇ PARA?
KURBAN KESİM FİYATI 2022 NE KADAR? KURBANLIK FİYATLARI NE KADAR? BÜYÜKBAŞ - KÜÇÜKBAŞ KİLO BAZLI FİYATI KAÇ PARA?Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 2022 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelini duyurdu. Kurban kesecek olan vatandaşlar, kurban kesim bedeli 2022 ne kadar aramasına geçti 9 Temmuz'da başlayacak olan Kurban Bayramı, 12 Temmuz'a kadar devam edecek. Kurban Bayramı tarihlerine kadar merakla araştırılan Kurbanlık fiyatları 2022 gündemden düşmüyor. Peki Kurbanlık fiyatlarında büyükbaş - küçükbaş canlı kilosu kaç para?
1.06.2022Gündem
Vekalet yoluyla kurban kesim bedeli belli oldu
Vekalet yoluyla kurban kesim bedeli belli olduDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 2022 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedellerinin ne olacağını, “Yurt içinde kestirmek isteyenler için 2 bin 250 lira, yurt dışında kestirmek isteyenler içi ise bin 800 lira olarak belirledik” sözleriyle açıkladı.
1.06.2022Haberler
Son dakika... Vekalet yoluyla kurban kesim bedeli belli oldu! İşte yurt içi ve yurt dışında fiyatlar
Son dakika... Vekalet yoluyla kurban kesim bedeli belli oldu! İşte yurt içi ve yurt dışında fiyatlarDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, 2022 yılı vekalet yoluyla kurban kesim bedelinin yurt içinde 2 bin 250 lira, yurt dışında 1800 lira olarak belirlendiğini açıkladı.
1.06.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Bosna Hersek İslam Birliği Başkanı Kavazoviç ile görüştü
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Bosna Hersek İslam Birliği Başkanı Kavazoviç ile görüştüDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da, Bosna Hersek İslam Birliği Başkanı Hüseyin Efendi Kavazoviç ile bir araya geldi.
28.05.2022Haberler
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Bosna Hersek İslam Birliği Başkanı Kavazoviç ile görüştü
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Bosna Hersek İslam Birliği Başkanı Kavazoviç ile görüştü Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da, Bosna Hersek İslam Birliği Başkanı Hüseyin Efendi Kavazoviç ile bir araya geldi.
28.05.2022Siyaset
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”Toplumda sanal âlemin cazibesine kapılarak değerlerin yitirildiğini belirten Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Dünyanın diğer ucundaki insanlarla iletişim kurarken aynı sofraya oturduğumuz anne-babamızdan, eşimizden, çocuklarımızdan gittikçe uzaklaşıyoruz” dedi.
20.05.2022Haberler
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”
Ali Erbaş’tan ‘aile’ uyarısı: “Ailemizden gittikçe uzaklaşıyoruz”Toplumda sanal âlemin cazibesine kapılarak değerlerin yitirildiğini belirten Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Dünyanın diğer ucundaki insanlarla iletişim kurarken aynı sofraya oturduğumuz anne-babamızdan, eşimizden, çocuklarımızdan gittikçe uzaklaşıyoruz” dedi.
20.05.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Diyanet Bursları Mezuniyet Programı'na katıldı
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Diyanet Bursları Mezuniyet Programı'na katıldıDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, ‘Mezuniyetten Mesuliyete’ temasıyla düzenlenen Diyanet Bursları Mezuniyet Program'ına katıldı.
15.05.2022Gündem
Ali Erbaş Üsküdar'da '8'inci Gençlik Fuarı'nın açılışını yaptı
Ali Erbaş Üsküdar'da '8'inci Gençlik Fuarı'nın açılışını yaptıDiyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Merkezi (TDV KAGEM)'in düzenlediği, 'Denge ve Âlem' temalı 8. Gençlik Fuarı'nın açılışını yaptı. Erbaş, "Dengemizin bozulmaması için, alemdeki dengenin insanlığa da yansıması için kitap, kalem, okumak, okutmak, öğrenmek, öğretmek, araştırmak bizim hedefimizdir" dedi.
13.05.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: 'FETÖ ile hareket edenlerle beraber çalışmamız mümkün değildir'
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: 'FETÖ ile hareket edenlerle beraber çalışmamız mümkün değildir'‘Türk Halkları Müftüleri Birliği Toplantısı’nda konuşan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, “FETÖ ile beraber hareket eden hiçbir kişi ve kurumla beraber çalışmamız mümkün değildir. Bu Türkiye’nin kırmızı çizgisidir. Bu yapıya müsamaha göstermek bilgisizlikten kaynaklanıyorsa gaflet, bilinçli yapılıyorsa ihanettir” dedi.
6.05.2022Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Hollanda’da cami açılışı yaptı
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Hollanda’da cami açılışı yaptıHollanda’nın Den Bosch kentinde yapımı tamamlanan Den Bosch Hollanda Diyanet Vakfı (HDV) Orhan Gazi Camii’nin resmi açılışı, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın katılımıyla yapıldı.
25.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.